Генеральний директор AWS Енді Джассі & Прем’єрний захід хмарної індустрії CTO Werner Vogels


Минулого місяця AWS провела 7-ту щорічну конференцію Re: Invent у Лас-Вегасі з 50 000 відвідувачів &Ще 100 000+ налаштувань у прямому ефірі. На конференції було представлено понад 2100 виїзних сесій, семінарів, & презентації Дванадцять & через півтора року після запуску AWS компанія має мільйони активних клієнтів-хостингів у стартап-компаніях, корпораціях підприємств, роздрібній торгівлі, малому бізнесі, & державний сектор. Основними стартапами, які працюють на AWS, є AirBNB, Pinterest, & Смуга. У сфері фінансових послуг AWS надає повноваження Goldman Sachs, Capital One, & Барклаї в операціях хмарного центру обробки даних. AWS є кращим постачальником послуг для компаній Fortune 500, таких як J&J, GE, Shell, BP, Halliburton, Netflix, Disney, Fox & Експедія. AWS домінує над кожною вертикаллю підприємства з 27-мільярдним рівнем доходу та 46% річного зростання. В даний час AWS займає 52% загальної частки хмарного ринку у всьому світі з основними конкурентами Google, Microsoft, IBM, Oracle, & Алі Баба. AWS також надихає широку екосистему, яка включає такі компанії, як Infosys, Acquia, Adobe, Accenture, WorkDay, VMware, & Стелаж. Клієнти хочуть отримати найширший спектр інструментів для розробки програмного забезпечення під час створення веб / мобільних додатків, де AWS має найбільше варіантів для програмістів. Зараз конкуренти в галузі переслідують & імітуючи AWS хмарні послуги хостингу без можливості надання однакових можливостей платформи.

Різноманітність платформи AWS: обчислення, база даних, контейнери, ML, без серверів, ARM, & GPU

Генеральний директор AWS Енді Джассі очолив основну адресу «Re: Invent 2018», підкресливши величезне різноманіття платформи, яке AWS надає клієнтам. В цілях безпеки AWS пропонує понад 117 продуктів шифрування, які компанії можуть вибирати відповідно до вимог хмарного центру обробки даних. AWS має 11 основних варіантів баз даних з додатковими службами міграції для компаній, що перетворюють застарілі операції або програмне забезпечення. AWS має унікальні платформи для обчислень, контейнерів, без серверів, машинного навчання, ARM-серверів, & Обробка GPU. Сервіс Kubernetes (EKS), який керував AWS, за останній рік зазнав величезного зростання. Платформа AWS Lambda розширилася до інтеграції з 47 різними мікросервісами.

У сховищі AWS забезпечує блокове зберігання & швидкість передачі даних, що веде за собою галузь. AWS має найбільш об’ємні типи для зберігання в хостингових планах з можливістю еластичного зміни розміру кожного тома. В даний час існує 11 способів передачі даних з локальних операцій центру обробки даних на AWS, такі як DirectConnect, FireHose, SnowBall тощо. Базові показники AWS DataSynch в 10 разів швидше, ніж засоби з відкритим кодом. Amazon додав захищений FTP до об’єкта зберігання об’єктів S3, який тепер підтримує понад 10 000 озер даних з клієнтами з міжрегіональною реплікацією в зонах доступності.

Amazon S3 також пропонує пакетні операції зі зберігання об’єктів через API та сховища льодовиків для архівної швидкості. Jassy оголосив про новий варіант зберігання об’єктів Machine Learning на основі моделей доступу для інтелектуального рівня, а також нову послугу Deep Archive від Glacier, яка дешевша, ніж накопичувачі на стрічкових накопичувачах, які використовуються в приміщеннях у корпоративних центрах даних – менше ніж на 10/10 1 відсоток на ГБ на місяць. Ця послуга пропонує відновлення даних за години замість тижнів.

Файлова система Amazon Elastic (EFS) підтримує дані, що зберігаються в трьох зонах доступності, щоб еластично масштабувати вгору / вниз відповідно до попиту на веб-трафік. Ця послуга спричинила значне поширення підприємств на Linux, тому AWS також оголосила про новий варіант Windows. Зараз AWS працює 57,7% екземплярів Windows IaaS порівняно з 30% для Microsoft Azure у всьому світі. Вивчайте більше.

AWS Inferentia: ML Inference Chip для TensorFlow, MXNet, & PyTorch

Ще одне важливе оголошення від AWS at re: Invent 2018 стало новиною про те, що Amazon представить власний чіп машинного навчання, щоб конкурувати з Google & IBM у розробці ТПУ. AWS запропонував насамперед GPU & ML хмарні хостингові послуги, що базувалися на апаратному забезпеченні Nvidia раніше Відповідно до прес-релізу AWS:

"AWS Inferentia – це чіп для машинного навчання, призначений для забезпечення високої продуктивності при низькій вартості. AWS Inferentia буде підтримувати рамки глибокого навчання TensorFlow, Apache MXNet і PyTorch, а також моделі, що використовують формат ONNX … AWS Inferentia забезпечує високу пропускну здатність, низьку продуктивність затримки при надзвичайно низькій вартості. Кожен чіп забезпечує сотні TOPS (тера операцій в секунду) пропускної здатності, що дозволяє складним моделям робити швидкі прогнози."

Amazon прагне зменшити витрати на додатки AI / ML на високому попиті, ввівши спеціалізований чіп для висновку. Відповідно до внутрішніх досліджень, виділений чіп, такий як Inferentia, може знизити витрати на 90% порівняно зі звичайними веб-серверами або на 75% проти апаратного забезпечення, що працює на GPU. Платформа AWS Inferentia буде взаємодіяти зі стандартами Amazon EC2 та AWS SageMaker.

Amazon Aurora: Фундація інновацій у обласному середовищі DB

AWS CTO Werner Vogels представив свою основну програму AWS re: Invent 2018, переглянувши, як проблеми Amazon.com в управлінні роботою центрів обробки даних для електронної комерції в різдвяні продажі вплинули на розробку нових баз даних & системи архітектури на основі комірок. Amazon Aurora представляє масштабовану розподілену архітектуру, яка є найбільш швидко зростаючою послугою в історії AWS. AWS Aurora може підтримувати навантаження на Інтернет, жодна інша база даних не може підтримувати.

Платформа баз даних Amazon Aurora:

 • Висока надійність і стійкість до складних сценаріїв відмов
 • Дуже швидкий час для ремонту у надзвичайних випадках несправності
 • Включіться у високомасштабний та надійний сервіс зберігання
 • Зробіть послугу зберігання інтелектуальною, усвідомлюючи запис БД
 • Скорочення затримки запису відновлює те, що отримує написання
 • Зменшіть затримку читання, уникаючи показань кворуму

DynamoDB очолив нереляційне рух бази даних для розробників веб / мобільних додатків. Чотири опори DynamoDB:

 • Продуктивність на масштабі
 • Повністю керований
 • Комплексна безпека
 • Побудований для сучасних застосувань

DynamoDB має архітектуру на основі комірок зі структурою сітки для обробки фрагментів. Адаптивна потужність розриву дозволяє DynamoDB рости з автоматичним повторним заточуванням.

Цільові платформи бази даних AWS:

 • Амазонська Аврора
 • Amazon RDS
 • Amazon DynamoDB
 • Amazon ElastiCache
 • Амазонський Нептун
 • Амазонський часовий потік
 • Амазонка QLDB

Послуги з міграції баз даних від Oracle доступні для живих додатків та використовують процес заповнення для поступового перетворення. DynamoDB сумісний з блоком зберігання Amazon S3 для продуктивності, машинного навчання, & вигідні витрати.

AWS re: Invent 2018 – Основна інформація з генеральним директором Енді Джассі

AWS Firecracker: "На думку re: Invent 2018, Amazon зробив великий внесок у спільноту з відкритим кодом через Firecracker – менеджер віртуальної машини, який може запускати без навантаження на сервер навантаження, такі як функції з блискавичною швидкістю. Це’S, заснована на тій же технології, що надає послуги AWS Lambda та AWS Fargate … Firecracker має потенціал порушити екосистему контейнерів. Він поєднує безпеку віртуальних машин зі швидкістю контейнерів, щоб забезпечити унікальне середовище виконання, що добре підходить для технології без сервера. Феєрверк ефективно розмиває межу між вітринами та контейнерами, приносячи найкращі з обох світів." Дізнайтеся більше про AWS re: Invent 2018.

AWS re: Invent 2018 – Основна записка з CTO доктора Вернера Фогеля

AWS лямбда: "Як зазначив у четвер у своєму головному записі Amazon CTO Вернер Фогельс, розробники дискутують щодо інструментів, і кожен має власне уявлення про те, які інструменти вони щодня підносять до завдання. Для початку вони вирішили порадувати мовних людей, представивши підтримку нових мов. Ті розробники, які використовують Ruby, тепер можуть використовувати підтримку Ruby для AWS Lambda … Якщо C ++ – це ваша річ, AWS оголосила C ++ Lambda Runtime. Якщо жоден з цих варіантів не відповідає вашим смакам мови програмування, AWS відкрив його майже для будь-якої мови за допомогою нового API виконання програми Lambda … Для людей, які мають різні смаки в IDE (інтегрованих середовищах розробки), AWS оголосила підтримку Lambda для декількох популярних включаючи PyCharm та IntelliJ у програмі попереднього перегляду та Visual Studio." Дізнайтеся більше про AWS re: Invent 2018.

Аналітика даних & Java-програми: "Amazon Kinesis дозволяє легко збирати, обробляти та аналізувати потокові дані в режимі реального часу, щоб ви могли своєчасно отримувати уявлення та швидко реагувати на нову інформацію. Amazon Kinesis Data Analytics … обіцяє допомогти вам обробляти дані в режимі реального часу за допомогою стандартного SQL. AWS представляє підтримку Java в Amazon Kinesis Data Analytics. Що це означає саме? Коротше кажучи, тепер ви можете використовувати власний код Java для створення потужних додатків у режимі реального часу, які обробляють потокові дані." Дізнайтеся більше про AWS re: Invent 2018.

Запуск нового продукту: посадочні зони, контрольна вежа, еластичні умовиводи, & Формування озера

У поточному управлінні бізнесом компанії мають кілька команд з різними вимогами до мікропослуг, тому AWS представляє Зони посадки з інструментами управління кількома обліковими записами. AWS Control Tower – це новий продукт для федеративного доступу з єдиним входом у систему AWS для управління ідентифікацією. AWS Lake Formation – це нова послуга, яка прискорює обробку даних для машинного навчання. Amazon QLDB – це повністю керована база даних книг з центральним довіреним органом. Amazon Elastic Inference додає прискорення графічного процесора до будь-якого екземпляра Amazon EC2 для більш швидкого виведення з мінімальними витратами на 75%. Цей багатофункціональний підхід до інновацій на платформі підкреслив запуск нових продуктів на AWS re: Invent 2018, що приводить галузь до масштабів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me