Contents

Інтерв’ю з Джозефом Шемешем, генеральним директором, Celebros

Зрештою, про Інтернет-рітейлери дбають саме продажі – і більше продажів. Ось чому найкраще зосередити зусилля з оптимізації на фактичних перетвореннях, а не на інших показниках веб-сайтів, таких як перегляд сторінок, відвідувачі або навіть взаємодії. Celebros пропонує модульне рішення високотехнологічних технологій та інструментів – на основі обробки природних мов – щоб допомогти сайтам електронної комерції оптимізувати та покращити їх конверсій.


Я спілкувався з генеральним директором Celebros Джозефом Шемешем про переваги підходу до оптимізації конверсій. Він також поділився цікавим аналізом та думками про те, як на покупку в Інтернеті впливає зростаюче використання мобільних пристроїв.

Інтерв'ю з Джозефом Шемешем, генеральним директором, Celebros

HostAdvice: Ви’Ви довгий час були навколо технології та стартапів. Розкажіть мені трохи про ваш досвід та досвід.

Я знаю, що я зустрічаюся з цим, але коли мені було 13, всі мої друзі брали гроші у Бар-Міцвах і купували велосипеди. Купив комп’ютер Sinclair 16K.

Так, я багато років працюю навколо технологічних компаній. Я працював і продав декілька стартапів, а також працював у VC (Venture Capitalists) і провів наставницькі стартапи..

Я приєднався до Celebros в липні 2015 року. Ми інвестуємо в R&D та з використанням новітніх технологій.

HostAdvice: Схоже, Celebros пов’язаний з компанією SeeVolution – це правильно?

Так, у нас є великий пакет акцій SeeVolution. Зараз ми працюємо над об’єднанням двох компаній.

HostAdvice: Що саме таке програмне забезпечення Celebros? Дозволяє’Почніть з пояснення вашої мітки: “Гуманізуючий пошук – пошук на природній мові на сайтах, навігація та продажі для 21 століття.”

Основною технологією Celebros є НЛП – Обробка природних мов. Наш двигун розроблений, щоб краще зрозуміти, що насправді шукає відвідувач, що значно краще, ніж стандартний текстовий пошук, який базується лише на словах.

Для мене важливо підкреслити, що ми не продаємо пошук (або пошукову систему). Те, що ми продаємо, – це конверсії а пошук – лише один із інструментів. Крім того, ми також надаємо набір інструментів.

Наприклад, наш двигун мерчандайзингу використовує машинне навчання для вдосконалення крос-продажу, шляхом виявлення та просування додаткової продукції відвідувачеві. Ці рекомендації виходять за рамки загальних “цілісний” такі пропозиції, як просування батарей, карт пам’яті та флеш-пам’яті для того, хто придбав камеру. Ми також пропонуємо “некогерентний” продуктів для відвідувачів на основі їх профілю користувача та історії покупки, а це означає, що ми можемо просувати нічну сорочку відвідувачу, який придбав камеру.

HostAdvice: Чи можете ви описати деякі інші інструменти та модулі?

У нас є кілька додаткових функцій, таких як пошук товарів та подарунків a.k.a “керовані покупки та наша розумна навігація, яка модифікує сайт’s навігація на основі результатів пошуку відвідувачів.

Як ви вже згадували раніше, ми також маємо окремий інструмент під назвою SeeVolution для створення та моніторингу поведінки клієнтів за допомогою теплових карт, де і як відвідувачі натискають, прокручують та переміщують мишу на веб-сайті. На ринку є багато продуктів теплової карти, тому дозвольте мені зазначити, чим відрізняється наша:

  • Дані доступні як накладення на будь-яку сторінку веб-сайту.
  • Дані відображаються та оновлюються в режимі реального часу.
  • Дані можна агрегувати та відображати як теплову карту протягом певного періоду часу.
  • Відстеження, звідки надходять кліки.
  • Розширена фільтрація на основі пристрою, ОС, часу відвідувань, аналітики форми та визначених цілей.
  • Простий інструмент початкового рівня з кількома рівнями рахунків, включаючи повнофункціональний безкоштовний рахунок.

HostAdvice: Чи можете ви описати деякі інші інструменти та модулі?

HostAdvice: Замість того, щоб пропонувати відео чи обширні скріншоти ваших технологій, ваш веб-сайт просить користувача запланувати демо-версію з вами. Чому так? Інструменти настільки складні?

Ні, зовсім ні. Але наша розширена функція пошуку налаштована під кожен веб-сайт. Крім того, з нашого досвіду ці демонстрації є дуже продуктивними, оскільки ми можемо інтерактивно показувати потенційним клієнтам, як ми можемо допомогти їм у вирішенні конкретних проблем..

HostAdvice: кого ви визначаєте як свій цільовий ринок? Чи є конкретна цільова аудиторія на цьому ринку?

Наш продукт орієнтований на роздрібну торгівлю електронною комерцією, що має щонайменше $ 2 млн. Щорічних доходів.

HostAdvice: на вашому веб-сайті немає жодної згадки про WordPress або WooCommerce. Ви не підтримуєте ці платформи?

Ми робимо’t дійсно підтримує ці платформи. За нашим досвідом, WordPress – це в основному платформа початкового рівня, тоді як Celebros орієнтований на більш високий рівень бізнесу та бізнес середнього бізнесу. Наше рішення призначене для сайтів з достатньою кількістю бізнесу, щоб виправдати інвестиції в наш продукт. Сайти електронної комерції WordPress зазвичай для нас занадто малі, хоча ми працювали з ними в минулому.

Однак ми є єдиним партнером із пошуку сайтів із сертифікованого золота Hybris та Magneto’s єдиний партнер Premier Search Site, який є величезним свідченням наших технологій та рішень.

HostAdvice: Скільки активних клієнтів у вас сьогодні? Де вони розташовані в основному?

Наразі у нас понад 300 клієнтів. Близько 70% з них перебувають у США, а решта – в основному в Європі, а небагато – в Азії.

HostAdvice: Як би ви описали свого поточного типового клієнта?

Наш типовий клієнт – це великий веб-сайт електронної комерції, який має щонайменше 2 мільйони доларів валових річних продажів. Наших клієнтів можна знайти по всій вертикалі, яку можна знайти та продати в Інтернеті. В даний час ми пропонуємо наші рішення клієнтам на понад 15 різних мовах у всьому світі.

HostAdvice: хто з ваших найбільших клієнтів?

HostAdvice: Хто з ваших найбільших клієнтів?

HostAdvice: Чому так’t чи є інформація про ціноутворення на веб-сайті?

Ми можемо’t пропонуємо фіксовану таблицю цін для нашого рішення. Він змінюється і залежить від різноманітних змінних, таких як розмір каталогу товарів та обсяг пошуку та відвідувачів.

Я можу вам сказати, що наше ціноутворення є модульним на основі веб-сайту’s конкретні потреби, і починається приблизно від $ 800 / місяць.

HostAdvice: кого ви бачите своїм основним конкурентом?

У нас є кілька здорових конкурентів, яких можна знайти в середній вертикалі пошуку для підприємств. Ми виявляємо, що більшість наших клієнтів – це експеди SOLR, Elastic Search, Endeca та SLI, які є всіма постачальниками тексту..”

HostAdvice: Як ви бачите ваші інструменти настільки ж різними та / або кращими, ніж їхні?

Я думаю, що головним диференціатором є той факт, що ми базуємось на природній обробці мови (NLP), а інші рішення все ще базуються на текстовому пошуку. NLP зарекомендував себе, що забезпечує кращі показники конверсії, як ви можете бачити в тематичних дослідженнях на нашому веб-сайті.

HostAdvice: Ваш веб-сайт описує два типи партнерів, які у вас є – платформи та інтегратори. Ви можете про це трохи поговорити

Платформи працюють у нас безпосередньо. Прикладами можуть бути BigCommerce, Magento та SAP Hybris. Shopify та BigCommerce тощо. Інтегратори працюють з нами під час впровадження від імені своїх клієнтів.

HostAdvice: Ваш веб-сайт описує два типи партнерів, які у вас є - платформи та інтегратори. Ви можете про це трохи поговорити

HostAdvice: Як ви бачите, що електронна комерція та роздрібна торгівля в Інтернеті розвиваються в найближчі кілька років?

О, це одна з моїх улюблених тем для обговорення! Електронна комерція, очевидно, стає мобільною. В Азії 2/3 онлайн-покупок здійснюються на мобільних пристроях, тоді як в США це число становить лише 1/3. Це означає, що інтернет-роздрібні торговці – і ми – повинні зосередитись та навчитися керувати конверсіями на мобільних пристроях.

Коефіцієнт конверсії на мобільних пристроях наразі на 1/3 нижче, ніж на настільних та ноутбукових пристроях. Я бачу дві основні причини цього:

  1. Людям важко використовувати мобільні пристрої для здійснення покупок.
  2. Більше 50% пошуків товарів здійснюються через Amazon (30% через Google).

В Amazon є мобільний додаток, щоб зробити його простішим, але люди не збираються завантажувати додатки з усіх різних інтернет-магазинів. Тому інтернет-магазини повинні надавати більше / кращі функції та досвід користувачам. Їм потрібно зосередитись на кращому пошуку, навігації та рекомендаціях щодо товарів.

Ще одна відмінність мобільних телефонів полягає в тому, що пошук найчастіше здійснюється голосом, а не текстом. Саме тому ми зараз працюємо над модулем для пошуку голосом, який ми сподіваємося вивести на ринок порівняно скоро.

HostAdvice: Які ваші плани на майбутнє для Celebros?

Ми наполегливо працюємо над голосовим пошуком, але це ще довгий шлях. Ми також працюємо над прогнозним пошуком, який стає все кращим і кращим, оскільки ми маємо більше даних для роботи. У нас є більш ніж достатньо, щоб не зайняти нас…

HostAdvice: Скільки працівників у вас сьогодні? Де вони розташовані?

Наразі у нас є 20-22 співробітники, які знаходяться в Ізраїлі, Німеччині та США.

HostAdvice: Скільки годин на день ви зазвичай працюєте? Що ти любиш робити, коли не працюєш?

Я зазвичай працюю 11-12 годин на день, що не повинно вас дивувати. Я великий фанат тенісу і намагаюся грати, коли можу, в тому числі в лізі USTA (Сполучені Штати Тенісу). Також мені подобається кататися на лижах, гірських велосипедах та читати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me