Коли вперше було запроваджено хмарний хостинг, люди припустили, що хмарний хостинг є менш захищеним, ніж інші форми хостингу, включаючи серверні зали та центри обробки даних на місці. У цій статті ми розглянемо ці припущення.


У 2012 та 2013 роках на авторитетних новинних сайтах розміщувались заголовки, які читалися “8 причин побоюватися хмарних обчислень,” і “Так, хмара небезпечна – тут’s як бути в безпеці.” Звичайно, люди вкрай насторожено використовували цю нову технологію, про яку так негативно говорили в ЗМІ.

У 2014 році було проведено дослідження ІТ-служб, які приймають рішення БТ, 49% сказали, що вони є ‘дуже або надзвичайно тривожно’ про наслідки щодо безпеки хмари.

Але минуло багато років, і хмара все ще має репутацію того, що вона є менш захищеною. Виправдана ця репутація чи це лише покарання за свій кам’яний початок?

Що таке хмарний хостинг?

По-перше, нехай’s визначте хмарний хостинг. Хмарний хостинг – це послуга, яка забезпечує доступ через віртуальний сервер до великого пулу ресурсів. Користувачі отримують ці ресурси за потребою, тому це чудовий спосіб ефективно керувати піковими навантаженнями. Як користувач, ви не’t покладатися тільки на один сервер, але на кластер серверів, які працюють разом, які називаються “хмара.”

Оскільки існує команда серверів, доступних для обслуговування вашого веб-сайту, ви, швидше за все, виграли’Ви ніколи не відчуваєте простоїв на своєму сайті. Потрібно легко масштабувати вгору або вниз, як потрібно для вашого сайту. Спочатку хмарний хостинг був дорогим, але тепер він став відносно доступним і міг стати хорошим варіантом для малого бізнесу завдяки своїй надійності та масштабованості.

Міф 1: Втрата контролю

Спочатку міфи про те, що хмарний хостинг був менш захищеним, розповсюджувались у всьому світі техніки. Можливо, параноїя виникла з того, що хмарний підхід сам по собі відчував себе трохи невпевнено, оскільки ви зберігаєте свої дані та інформацію на серверах та системах, які ви не користуєтеся’t контроль або власний.

Однак зараз 2018 рік, і хмара пройшла довгий шлях. Ми набагато довіряємо цьому, але чомусь хмарний хостинг все ще бореться проти його поганого представника. Взагалі хмарна галузь побудувала свою систему навколо забезпечення прозорості та безпеки. Ця система дозволяє зберігати відповідальність за свої дані, але не обов’язково керувати всім самостійно.

Міф 2: Шумний ефект сусідів

Громадська хмара – це середовище хостингу для багатьох орендарів, щоб ви могли ділитися своїм простором з іншими користувачами. Це може викликати занепокоєння у деяких користувачів, оскільки вони не роблять’не знаю, хто їхні сусіди та який веб-сайт вони розміщують.

Хоча на сервері багато орендарів, це не так’t означає, що хмарний сервер менш захищений. Хмарний сервер не схожий на загальне середовище хостингу, де галасливий сусід може впливати на інших орендарів.

Експерти Gartner, світового лідера в галузі досліджень, підкреслили це. Їх експерти з безпеки “38% компаній, які роблять’Не плануйте використовувати загальнодоступну хмару, як основну причину вказали безпеку та конфіденційність. Однак компанії можуть використовувати безпеку / конфіденційність як козла відпущення для побоювань відмовитися від контролю над даними та серйозного зміни статусу кво того, як підприємства звикли працювати. ‘Там’s не було кореляції між збоєм у безпеці та ступенем багатожиттєвості.”

Існує безліч заходів безпеки, які запровадили постачальники хмарних хостингів, щоб захистити вас від сусідів. Один з таких протоколів є ізоляцією VM, що означає, що ваша віртуальна мережа повністю ізольована від інших на одній машині. Ці додаткові заходи безпеки можуть допомогти забезпечити безпеку наших даних.

Міф 3: Хмарні сервери є більш вразливими

Це не так’Неважливо, який тип хостингової послуги у вас є, і завжди будуть вразливості. Неможливо, щоб безпека була ідеальною, а безпека хмари залежить від досвіду постачальника та їх впровадження. Перш ніж підписувати з хмарним хостом, слід переглянути їх послужний список, щоб побачити, чи вони схильні до атак.

Ось основні проблеми, які загрожують хмарному середовищу хостингу:

DDoS-атаки. Ця форма атаки – це спроба зробити веб-сайт недоступним, переповнивши його трафіком з різних джерел. Ви можете додати додатки безпеки або додатки, щоб зупинити та уповільнити DDoS-атаки.

Зловмисне програмне забезпечення. Зловмисне програмне забезпечення – це програмне забезпечення, яке спокушає пошкодити комп’ютери та комп’ютерні системи. Це може завдати шкоди конфіденційним даним, але ви можете використовувати програмне забезпечення або додатки для запобігання цієї атаки.

Втрата даних. Коли дані переміщуються та зберігаються на великі відстані, ви ризикуєте втратити дані через природні причини чи центр обробки даних перейде в офлайн. На жаль, це реальність для багатьох власників веб-сайтів хоча б один раз. Однак, поки ви регулярно створюєте резервні копії, ви вигравали’t бути серйозно незручним, якщо дані пропадуть.

Порушення даних. Facebook відомий своїми останніми порушеннями даних, але очевидно, ви хочете переконатися, що цього у вас не трапляється. Додайте двоетапний крок аутентифікації та покращуйте свої паролі, щоб уникнути порушення даних.

Можливо, ви помітили, що всі чотири основні проблеми, які стосуються хмарного хостингу, також вплинуть на традиційне середовище хостингу. Хмара не є більш вразливою, ніж інші форми хостингу, такі як VPS або спільний хостинг.

Переваги безпеки хмарного хостингу

Використання хмарного середовища може бути чудовим для вашого веб-сайту. Це легко масштабується, дуже гнучкий і настільки ж безпечний, як і інші мережі.

Ось деякі стандартні переваги безпеки хмарних серверів:
Немає апаратних проблем. На відміну від традиційних користувачів, яким, можливо, доведеться мати справу з сервісним обслуговуванням, що призводить до того, що їх веб-сайт знизиться, користувачі хмари практично ніколи не мають простоїв. У хмарній мережі завжди є ще один сервер, який може запускати ваш сайт.

Виграли інші заражені сайти’не впливати на тебе. Проблема спільного використання вашого сервера з іншими користувачами полягає в тому, що якщо на їхній веб-сайт впливає зловмисне програмне забезпечення, ваш також міг би пригальмувати ваш сайт. Якщо це відбувається в хмарній мережі, знову інший сервер у мережі може взяти на себе керування вашим сайтом, і ви будете ізольовані від проблеми.

Миттєве дзеркальне відображення даних Дзеркало чи копія вашого веб-сайту можуть стати в нагоді для покращення безпеки вашого сайту та його надмірності.

Сьогодні’хмарний хостинг неймовірно відрізняється від незахищених та ненадійних планів минулих років. Хмарний хостинг почав розвиватися і продовжує вдосконалюватися з року в рік. Хоча їх безпека не є досконалою, хмарне середовище хостингу не менш безпечне, ніж традиційне хостинг. Вони можуть запропонувати безпечне, надійне рішення для ваших потреб у хостингу та є ідеальним кроком до спільного плану хостингу.

Хостингові хостингові послуги

Хостингові хостингові послуги

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

Хостингові хостингові послуги

Стартова ціна:
0,00 дол


Надійність
9.4


Ціноутворення
9.2


Користувач
9.2


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте Cloudways

Хостингові хостингові послуги

Стартова ціна:
$ 4,38


Надійність
9.8


Ціноутворення
9.4


Користувач
9.7


Підтримка
9.8


Особливості
9.7

Прочитайте відгуки

Відвідайте SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me