Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix, & Основні коментарі Nutanix на Cloud Expo 2017

Дві найкращі ресурси для того, щоб бути в курсі останніх розробок та інновацій платформ у хмарному веб-хостингу, – це щорічний RightScale "Стан Хмари" звіт та семінари конвенції Cloud Expo, які спонсоруються в різних місцях IBM. Вступний виступ 2017 Cloud Expo в Нью-Йорку виступив Майкл Максимілієн на Bluemix, в якому детально описував зусилля IBM щодо створення "Ідеальна хмарна операційна система для підприємства" завдяки великій кількості продуктів XaaS у поєднанні з Ватсоном & Хмарний ливарний завод. Джейсон Макгі з IBM також прочитав лекцію на тему "Мікросервіси: вибір правильних хмарних сервісів та інструментів." Основну допуску дня 2 виступив Джефф Шеффер, старший віце-президент та генеральний директор відділу ділового забезпечення додатків компанії CA Technologies на тему: "Розробка та епоха хмарного майстерності." Кріс Браун виголосив останній день 3-го основного виступу на Хмарній виставці 2017 року & Марк Лаві з Nutanix на новому "Хмара Nutanix Enterprise для DevOps." Ще однією важливою темою на хмарній виставці 2017 року стала розробка "безсерверний" рішення, засновані на моделі “Функція як послуга” (FaaS), побудована на AWS Lambda та Apache OpenWhisk.


Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Cloud Expo 2017: порівняння опитувань RightScale щодо мета-тенденцій хмарного рішення в ІТ-бізнесі

Правильний масштаб "Стан Хмари 2017" звіт є чудовим посібником щодо основних тенденцій в ІТ-підрозділах підприємств у компанії Fortune 500, навіть якщо база вибірки включає лише 1000 учасників опитування. Що показує опитування RightScale – це те, що сьогодні більшість складних корпоративних організацій використовують поєднання публічного та приватного, & гібридні хмарні рішення для управління різними вимогами щоденних бізнес-операцій у відділах обслуговування. Важливо, що близько 57% загальних витрат на ІТ на хмарні рішення припадає на AWS, 34% на Azure, 15% на Google Cloud і близько 8% на IBM. Docker – найпопулярніший інструмент DevOps, за ним слідують шеф-кухар, лялька, відповідь, кубернети, сіль, докер рой, мезосфера, & Rancher. Дженкінс і Тревіс є кращими варіантами DevOps для постійної інтеграції. VMware домінує в приватному корпоративному хмарному оркеструванні з 42% компаній, що використовують vSpehere & 19% за допомогою vCloud Suite. OpenStack має близько 20% загального використання в приватних корпоративних хмарних розгортаннях із системою Microsoft Center Center, що використовується для управління центром обробки даних у 16% опитаних груп підприємств. Microsoft Azure Stack збільшується в корпоративному використанні, тоді як CloudStack зменшується в 2016–2017 роках.

Загалом, рішення SaaS набагато ширше прийняті у корпоративних ІТ-відділах сьогодні порівняно з 10 роками тому, що представляє широке встановлення хмарних обчислень на повсякденному робочому місці по всій Fortune 500. Деякі основні галузеві тенденції, визначені організацією Cloud Expo 2017: :

 • Enterprise Cloud & Цифрова трансформація: Корпоративний ІТ & Програмне забезпечення Cloud PaaS / IaaS / SaaS
 • FinTech: Нові програми для Blockchain, електронної комерції, безпеки даних, & Кількість торгівлі
 • Міжплатформні та відкриті стандарти розвитку: API, Cloud Security, & Мобільність даних
 • Інструменти програмування DevOps: Контроль версій, управління стеком, контейнери, & Мікросервіси
 • Екосистема Apache Hadoop: Аналіз великих даних & Засоби моніторингу Центру даних з відкритим кодом
 • Когнітивні обчислення: Штучний інтелект (AI), машинне навчання (ML), & Поглиблене навчання (DL)
 • Підприємство IoT: Розробник / споживач IoT | IIoT – Обробка & Зберігання для потоків даних пристроїв

Деякі теми семінару на хмарній виставці 2017 року включали: стійке зберігання контейнерів; Побудова гібридного конвеєра даних для Salesforce та Hadoop; Картографування потокового значення; Навантаження на глибоке навчання та архітектури сервера Supermicro Advanced GPU; Watson IoT; Амазонська лямбда; Боротьба з кібератаками; Інтеграція OpenStack; Fintech Security; Когнітивні обчислення; DevOps Evolution; Велика безпека даних; Streaming Analytics; Запуск баз даних у контейнерах; MongoDB на AWS; Мікросервіси; Масштабні архітектури; Обчислення краю, хмари та туману; Хмарний бризок; Nutanix Enterprise Cloud для DevOps; SAP у хмарі; WebRTC для IoT; & Мульти хмарна гнучкість.

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Вступне відео – Cloud Expo New York 2017

SYS-CON.TV – "Світ хмарних обчислень все в одному місці! Хмарні обчислення – Інтернет речей | Великі дані | Analytics – FinTech – DevOps – Контейнери – Мікросервіси – Приєднуйтесь до нас на Cloud Expo, Нью-Йорк 6-8 червня." Дізнайтеся більше про Cloud Expo 2017.


DevOps – спритний & Управління проектами Scrum з постійною доставкою в еластичних хмарних мережах

Одне з найважливіших заходів, проведених з Хмарного саміту 2017 року в Нью-Йорку, – це те "DevOps" повністю прийнятий в корпораціях підприємств як кращий спосіб побудови бізнес-операцій в Інтернеті з використанням методів управління проектами Agile / Scrum та нового набору стандартизованих інструментів веб-публікацій. Незважаючи на те, що в секторі все ще існує велика кількість інновацій, і нові стартап-компанії розробляють широкий спектр хмарних рішень для ринку SaaS, традиційні аспекти веб-дизайну, розробки програмного забезпечення та системного адміністрування були інтегровані в DevOps у корпоративних ІТ навколо нового набору платформних інструментів для програмування, управління мережею та управління центрами обробки даних. Деякі найпопулярніші нові інструменти DevOps, про які часто обговорювали на Cloud Cloud Expo, були:

 • OpenStack – / CloudStack – Громадські, приватні, громадські, & Гібридне програмне забезпечення для оркестрації хмар
 • Екосистема Apache Hadoop – Платформа сервера з відкритим кодом для масштабування "Великі дані" Програми
 • Контейнери для докерів / Кубернети – Контейнери для переносності стека веб-сервера & Еластичне масштабування
 • AWS / Google Cloud / Лазурний / Bluemix – Основні публічні постачальники послуг хмарного хостингу
 • Дженкінс / Тревіс – Інструменти контролю версій для використання Git в командах програмування Agile / Scrum
 • Докер Рой / Мезосфера / Rancher – Еластичний контейнер & Інструменти управління центром обробки даних
 • Шеф-кухар / Лялечка / Відповідальний / SaltStack – Автоматизація інфраструктури з постійною інтеграцією

OpenStack, CloudStack, OpenShift, Mesosphere, Rancher та інше програмне забезпечення для хмарної платформи ОС багато в чому використовуються для побудови приватних, публічних, громадських та гібридних хмарних розгортань у центрі обробки даних для корпоративних ІТ-вимог. Екосистема Apache Hadoop – це відкритий і модульний модуль, що забезпечує широкий спектр розвитку від великих ІТ-компаній та програмного забезпечення стартапів у межах її навісу для створення нової категорії веб-та мобільних додатків на основі "Великі дані" в пружному масштабі. Компанії Fortune 500 продають внутрішні ІТ-підрозділи на AWS, Google Cloud, Azure, & Bluemix IBM дозволяє економити гроші на експлуатаційних витратах на апаратне забезпечення та забезпечувати більш гнучкі процедури розробки програмного забезпечення. Контейнерні системи, такі як Docker і Kubernetes, віддають перевагу для корпоративного ІТ-розгортання програмних програм в Інтернеті, де Дженкінс, Травіс, Шеф-кухар, Ляльковий, Відповідальний, & SaltStack – це всі важливі інструменти для розподілених команд програмування для спільної роботи над складними веб-публікаціями & проекти розробки мобільних додатків на основі користувацького коду та унікальних середовищ стека програмного забезпечення для веб-серверів.

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017
DevOps: руйнівний, але істотний у Всесвіті хмарних обчислень – "Широкий успіх хмарних обчислень сприяє революції DevOps в ІТ-бізнесі. Зараз, як ніколи, команди розвитку повинні спілкуватися та співпрацювати в динамічному, цілодобовому режимі 24/7/365 … DevOps на Cloud Expo – що відбудеться 6-8 червня в Центрі Javits у Нью-Йорку, Нью-Йорк, – розшириться спільноти DevOps, дозволяють широко обмінюватися знаннями та навчати делегатів та технологічних постачальників." Дізнайтеся більше про саміт DevOps 2017 року.

Хмара Expo 2017 Відео | Меттью Фінні, технічний директор компанії Interoute

SYS-CON.tv – ‘"Коли ми говоримо про хмару без компромісу, про що ми говоримо, це те, що коли люди думають про «мені потрібна гнучкість хмари» – це можливість створювати програми та запускати їх у хмарному середовищі, яке набагато гнучкіше,” пояснив Меттью Фінні, головний директор компанії Interoute, у цьому інтерв’ю SYS-CON.tv на 20-му хмарному виставці, що відбувся 6-8 червня 2017 року в Центрі Javits у Нью-Йорку, Нью-Йорк. ” Дізнайтеся більше про 20-ту хмарну виставку.

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Nutanix Enterprise Cloud – Повна платформа управління інфраструктурою для центрів обробки даних

Кріс Браун та Марк Лаві з Nutanix виступили з промовою на Хмарній виставці 2017 року щодо використання програми "Хмара Nutanix Enterprise для DevOps" у корпоративних ІТ-відділах. Основні переваги хмарної моделі підприємства полягають у тому, що інфраструктура може бути розгорнута швидко та за часткою витрат інших витрат на ІТ-ресурси (на основі споживання часу виконання). Хмари підприємств також можуть бути налаштовані на точні потреби або вимоги корпорації для забезпечення безпеки даних та законного дотримання галузевих норм. Nutanix будує хмарні рішення для клієнтів для клієнтів на основі спеціального обладнання, інструментів управління центрами обробки даних та еластичного обладнання для серверного стеку. Консультаційні послуги Nutanix включають рішення AWS, Azure, VMware, Hadoop, Oracle, OpenStack, Docker, Xen і SAP з широким колом клієнтів корпорацій підприємств, включаючи Yahoo !, Toyota, Staples, Panasonic, L’Oreal, Mary Kay, New York Life, Газпром, Hallmark, Tata, Nasdaq, Honda, AT&T, Airbus, & інші компанії.

Хмара Expo 2017 Відео | Девід Гілде, співзасновник і генеральний директор компанії Outlyer

SYS-CON.tv – ‘"Ми моніторингова компанія. Ми працюємо з Salesforce, BBC і ще багатьма іншими великими логотипами. Ми в основному надаємо моніторинг для них, структуру їх хмарних служб і ми вписуємось у світ DevOps" пояснив Девід Гілде, співзасновник та генеральний директор компанії Outlyer, в цьому інтерв’ю SYS-CON.tv на саміті DevOps на 20-му хмарному виставці, що відбувся 6-8 червня 2017 року в Центрі Javits у Нью-Йорку, Нью-Йорк. Дізнайтеся більше про саміт DevOps 2017 року на SYS-CON.

Інноваційний фокус платформи Cloud Expo 2017 – Interoute, Outlyer, & Ткацькі верстати

Три представлені компанії на Хмарній виставці 2017 року в Нью-Йорку, які ілюструють низку нових послуг та спеціалізацій, розроблених як створеними фірмами, так і стартап-компаніями в секторі, були Interoute, Outlyer та Loom Systems. Interoute – один з найбільших постачальників хмарних рішень у Європі. Компанія будує публічні, приватні та гібридні хмарні розгортання для клієнтів з акцентом на європейському дотриманні законодавства для бізнесу з веб-операціями. Interoute поєднує такі інструменти SaaS, як електронна пошта та нарахування заробітної плати, із спеціальними хмарними рішеннями на основі контейнерів для модернізації застарілих бізнес-додатків, посилення безпеки в Інтернеті та модернізації корпоративних ІТ-сервісів. За словами Меттью Фінні, головного директора Interoute, ІТ-інфраструктура зараз значною мірою не має значення (комодифікована) з основним акцентом на професіоналах. "як воно використовується" в підтримці програмних операцій веб-бізнесу. Хмарна архітектура все частіше віддаляється від надмірної залежності від природи інфраструктури, щоб дати більше свободи розробникам & програмісти у створенні спеціальних середовищ стека за допомогою мікросервісів. "Хмарна тканина" – термін, який застосовують фахівці Interoute для інтегрованої мережі, що поєднує в собі всю ділову діяльність, бази даних, мобільні додатки та веб-сайти, використовувані корпорацією, в єдину переплетену архітектуру центрів обробки даних.

Outlyer – це новаторська компанія, яка зосереджується на моніторингу мережевого трафіку в Інтернеті та продуктивності хмарного обладнання. Компанія представляє поточний перехід від локальної інженерії програмного забезпечення до хмарної моделі DevOps з мікросервісами та новою архітектурою центрів обробки даних, що вимагає більшої здатності контролювати живий код у виробничих середовищах. Зараз Outlyer використовується Salesforce, BBC та іншими компаніями як утиліта для моніторингу, яка може бути прийнята та легко інтегрована в існуючі операції за меншими витратами, ніж внутрішня розробка програмного забезпечення. Девід Гілде, співзасновник та генеральний директор компанії Outlyer, припустив, що DevOps являє собою кінець старої моделі адміністрування систем управління кількома серверами для компанії, де ІТ-фахівці повинні в даний час перекваліфікуватися в сценарії, автоматизацію та моніторинг, щоб бути успішним на підприємстві. AWS багато в чому загнав DevOps "революція," Гілде стверджує, що зараз компанія вважається стратегічною для прийняття контейнерів, мікросервісів, & Agile методології в Fortune 500. Постійні інновації в масштабах змусили великі компанії, такі як Amazon, Walmart, Uber тощо, щоб усі застосовували методи постійної інтеграції розробки програмного забезпечення з метою впровадження регулярних оновлень на веб-сайтах електронної комерції з масовою зареєстрованою активністю відвідувачів користувачів..

Loom Systems – це мережева компанія з моніторингу даних, що базується на основі штучного інтелекту, глибокого навчання, & Видобуток даних. AI робить складніші хмарні середовища та збільшення масштабів означає, що цим програмам потрібно щодня надійно функціонувати для великої кількості професійних бізнес-користувачів. Великі дані призводять до більшої складності в хмарних додатках, і співвідношення між хмарними екосистемами стає все складніше для побудови корпоративних ІТ-менеджерів. Сабо Тейлор Діаб, віце-президент з маркетингу Loom Systems, обговорив, як його компанія прагнула перейти від реакції на активність до моніторингу даних у режимі реального часу, що вимагало побудови на абсолютно новій архітектурі. Loom Systems застосовує машинне навчання & аналіз даних для виявлення проблем з мережевим обладнанням, де програмне забезпечення також інструктує техніків щодо вирішення діагностованих проблем. Loom Systems також вирішує проблеми з підготовкою даних – вимога до великої кількості ІТ-фахівців, що, як правило, займає велику кількість часу через складність кореляції між подіями в аналітиці. Це може допомогти, наприклад, в управлінні розвиваються вимогами трафіку веб-сайтів електронної комерції в Інтернеті та потоків даних з великих інтернет-спільнот користувачів або IoT-пристроїв.

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Хмарний саміт Силіконової долини 2017 – "Силіконова долина в Хмароливарному саміті 13-15 червня 2017 року в Санта-Кларі, штат Каліфорнія, США – це літо’s найбільша подія для розробників корпоративних додатків та галузі’s відома подія для розробників, які прагнуть підвищити навички роботи з хмарою, пропонуючи пропозиції, які включають в себе програму сертифікації розробників на місці та мовленнєві композиції, присвячені певним мовам, таким як Node.js та Java." Дізнайтеся більше про хмарний ливарний кремній-долиновий саміт 2017 року.

Безсерверна архітектура – сильний ріст у функціях службових (FaaS) рішень для Центру обробки даних

Однією з найбільших нових тенденцій на Cloud Cloud Expo було розширене впровадження безхмарних хмарних рішень на основі моделі Функція як сервіс (FaaS). Всі основні хмарні оператори в даний час розробляють безсерверні платформи, які дозволяють створювати новий тип додатків без опори на один апаратний екземпляр або клієнтський стек програмного забезпечення. AWS представила архітектуру без сервера з Lambda, в той час як IBM має аналогічну версію, розроблену за стандартами відкритого коду як частина фонду Apache, яка називається OpenWhisk. Зараз вони пропонують як Google Cloud, так і платформу Azure Microsoft "Функції" інфраструктура, яка дозволяє тим же безсерверним програмам викликати функції з PHP, Python, Java, Node.js, Ruby, Perl, ASP.NET та інших мов веб-скриптів, не базуючись у будь-якому фіксованому серверному середовищі, що підтримується клієнтом. Програми без сервера також можуть бути створені для IoT або як утиліти для існуючих веб-сайтів, які прагнуть заощадити гроші на апаратних ресурсах разом із покращеним часом обробки веб-скриптів та баз даних..

 • Амазонська лямбда: обробка файлів та даних у режимі реального часу на основі тригерів коду & хмарна архітектура
 • Платформа Apache OpenWhisk: рамка з відкритим кодом для виконання коду у відповідь на події

Джо Сепі Крейн-Мессіна, провідний розробник & Tech Evangelist в IBM виступив з доповіддю на хмарній виставці 2017 року "Створення безсерверних додатків на платформі Apache OpenWhisk". Модель програмування OpenWhisk дозволяє реалізувати API REST та обробляти події, що не є HTTP, в масштабі. Девен Самант, директор Enterprise Cloud and Mobility Solutions в Infostretch, виступив з доповіддю на тему "Як використати обчислювальні рішення без серверів для моделювання пристроїв IoT". Цей семінар включав навчальні посібники щодо впровадження симулятора для подачі наборів даних у шлюзи AWS IoT та практичні поради щодо моніторингу використання Інтернету та мобільних додатків у режимі реального часу, включаючи візуалізацію даних та гачки для API. Кріс Маннс, старший адвокат розробників для серверних додатків у веб-сервісах Amazon, представив семінар на тему "Створення веб-додатків без серверів" на основі AWS Lambda, Amazon API Gateway, Amazon S3, Chalice та ClaudiaJS. В цілому рішення без сервера створили значну кількість галасу на Cloud Cloud Expo, як у спільнотах розробників, так і в галузі управління ІТ, і Iron.io та Webtask.io є хорошими прикладами нових стартап-компаній у цій галузі..

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Без сервера – Наступний головний зсув у хмарних обчисленнях – "У 2014 році Amazon оголосила про нову форму обчислень під назвою Lambda. Ми цього не знали, але це означало принциповий зрух у тому, що ми очікуємо від хмарних обчислень. Тепер усі основні виробники хмарних обчислень хочуть взяти участь у цій руйнівній технології. Коли більша частина галузі придивиться до Docker і контейнерів, ви дізнаєтеся, чому такі великі гравці, як AWS, Microsoft Azure, IBM Bluemix і Google Cloud Platform намагаються пройти стороною візмів і контейнерів з великими інвестиціями в безкомп’ютерні обчислення.." Дізнайтеся більше про сервери DevOps & Рішення для веб-хостингу.

Мікросервіси, DevOps, Open Analytics, Bluemix та Nutanix Виділіть основні моменти на Cloud Expo 2017

Хмара Expo 2017 Відео | Сабо Тейлор Діаб, віце-президент з маркетингу Loom Systems

SYS-CON.tv – ‘"Loom застосовує штучний інтелект та машинне навчання у всьому процесі аналізу журналів, від початку до кінця, і в кінці ви отримаєте людський штрих," пояснив Сабо Тейлор Діаб, віце-президент з маркетингу в Loom Systems, в цьому інтерв’ю SYS-CON.tv на 20-й Хмарній виставці, що відбувся 6-8 червня 2017 року в Центрі Javits у Нью-Йорку, Нью-Йорк. ‘ Дізнайтеся більше про виставку хмарних обчислень 2017 року.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me