Správy o prijatí programu Enterprise DevOps ukazujú softvér s otvoreným zdrojom a rozdelenie VMware

Na konci roku 2018 mnohé skupiny vydávajú svoje výročné správy o IT v spoločnosti Puppet, Google, Java Magazine (JVM)., & MediaCurrent produkuje zaujímavú dokumentáciu o modeloch používania softvéru vo veľkých obchodných organizáciách. Bábka vydala "Stav devOps 2018" , ktorá uskutočnila prieskum medzi viac ako 30 000 jednotlivcami v podnikovom IT na medzinárodnom trhu v 500 spoločností z rebríčka Fortune, aby ukázala, ako tímy vývoja softvéru prijímajú techniky DevOps. V správe Bábka sa navrhuje päť fáz adaptačného cyklu DevOps, ktoré siahajú od normalizácie technologického bloku po štandardizáciu a zníženie variability. Spoločnosti sa snažia ďalej rozširovať postupy DevOps a potom automatizovať poskytovanie infraštruktúry, tj prostredníctvom skriptov na konfiguráciu webového kódu, ako je YAML alebo pomocných programov príkazového riadku, ako sú napríklad Ansible, Jenkins, Grunt, SaltStack atď. Tieto zvyšujú schopnosť oddelenia IT poskytovať služby samoobslužné schopnosti v prevádzke, tj riešenia Saas / PaaS. Hoci sú postupy DevOps väčšinou centralizované v rozvinutých krajinách & Zamestnanci mužského pohlavia, Puppet zistili, že adopcia DevOps napreduje naprieč obchodnými organizáciami všetkých veľkostí & finančná spôsobilosť. Porovnanie údajov zo správy o stave DevOps, ktorú pripravil Puppet, s ostatnými prieskumami IT od spoločnosti Google, JVM, & MediaCurrent predstavuje hlavné trendy softvéru vyvíjajúce sa v agilných programovacích tímoch pre webové / mobilné aplikácie na najvyššej úrovni počítačovej vedy v priemysle, ako aj finančné investície na oboch stranách..


Správy o prijatí programu Enterprise DevOps ukazujú softvér s otvoreným zdrojom a rozdelenie VMware

Riešenia pre správu dátových centier: Open Source Cloud vs. VMware Tools

Vďaka riešeniam pre správu dátových centier si priemysel veľmi rozšíril Kubernetes & Normy kontajnerov Docker v roku 2018, pričom Cloud Native Landscape sa vynára prostredníctvom rozsiahleho ekosystému verejne prístupných utilít pracujúcich spolu v modulárnom & integrovaný smerovací systém cloudovej siete navrhnutý na podporu najväčších webových stránok & mobilné aplikácie vo výrobe vo veľkom meradle. Cloud Native Landscape zahŕňa Kubernetes, Prometheus, containerd, CoreDNS, Fluentd, Helm, Jaeger, Linkerd, Notár, OpenTracing, rkt, Rook, Vitess, & iný softvér na správu cloudových dátových centier. Tieto softvérové ​​riešenia môžu byť spoločne usporiadané tak, aby vytvorili multi-cloudové, hybridné cloudové, verejné cloudové alebo súkromné ​​cloudové riešenia podľa IT požiadaviek obchodných, vládnych, akademických atď. Organizácií akejkoľvek veľkosti alebo rozsahu. Profesionálne konzultačné spoločnosti, telekomunikácie, banky, spoločnosti SaaS, IT veľké spoločnosti, & všetky webové začínajúce spoločnosti prijímajú a prispôsobujú riešenia Cloud Native svojim projektovým požiadavkám na softvérové ​​nadácie s otvoreným zdrojovým kódom. Mnoho spoločností, ako sú SUSE, Red Hat, Accenture, IBM, Rackspace atď., Stavia svoje konzultačné riešenia pre podnikové spoločnosti okolo týchto softvérových balíkov s otvoreným zdrojom. Cloud Native Landscape obsahuje najpokročilejší softvér na správu dátových centier s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý ponúka iba VMware, Microsoft, & niekoľko spoločností tretích strán ako Mesosphere, Nutanix, Mirantis, & Virtuozzo efektívne konkuruje. Spoločnosť VMware bola nútená prijať svoje riešenia pre AWS EC2 & Dominantou Kubernetes nad platformami VPS je 20 rokov výskumu & inovácia vo virtualizácii pokračuje v podnikových IT. Pokiaľ ide o prerušenie, Lullabot navrhuje, aby monolitické platformy CMS mohli byť nahradené riešeniami Node.js..

Riešenia pre správu dátových centier: Open Source Cloud vs. VMware Tools

Správa JVM Ekosystém 2018 – Špičkové nástroje DevOps na vývoj softvéru Pro

Správa o časopise Java Magazine Ecosystem Report 2018 zahŕňala viac ako 10 000 účastníkov z hlavných podnikových IT oddelení v rebríčku Fortune 500 & začínajúce spoločnosti. Prieskum zistil, že IntelliJ IDEA je najpopulárnejšou vývojárskou platformou nasledovanou Eclipse IDE s Apache NetBeans. & Vi / Vim / Emacs iba vzdialení žiadatelia o podiel na trhu. SonarQube, Findbugs a Checkstyle sú v súčasnosti najpopulárnejšími nástrojmi na testovanie chýb & manažment kvality. Jenkins, Bamboo, TeamCity, Hudson, & Travis CI súťaží na trhu softvérových riešení pre CI / CD s Jenkinsom CI jasným lídrom v licenčných dohodách s otvoreným zdrojom. 74% používa Git verzus 16% na Subversion na štandardoch kontroly verzií. GitHub, GitLab, & BitBucket je hlavnou konkurenciou v sektore úložísk Git. JUnit, Mockito, selén, JMeter, uhorka, & TestNG sú všetky populárne obslužné programy na testovanie kódu. 60% vývojárov používa Maven na stavbu svojich projektov, 75% používa Git, & 80% používa program JUnit, a to vo väčšine dotazovaných programátorov jazyka JavaScript.

Riešenia pre správu dátových centier: Open Source Cloud vs. VMware Tools

Aplikácie platformy: „Takmer 1 z 2 respondentov nie’t vôbec nepoužívať akékoľvek nástroje na automatizáciu nasadenia alebo uvoľnenia. To by mohlo byť ešte vyššie, pretože takmer 1 z 5 don’Nemám tušenie, aké nástroje sa používajú v automatizácii CD alebo vydaní. to’Je trochu prekvapujúce, že bash je tak populárny ako šéfkuchár a bábka. Kto vlastne robíme srandu? – Každý, kto miluje bash! Možný je špičkový nástroj na CD so 16% … Viac ako 4 z 10 respondentov používa Tomcat ako svoj aplikačný server podľa výberu. Rýchly, ľahký, otvorený zdroj, obľúbený v komunite, vedie balík už dlhý čas a nie je úspešný’nevyzerá takto’Čoskoro sa zmení. JBoss a Wildfly nie sú príliš pozadu na 15%. Vo väčšej kategórii serverov podnikových aplikácií má WebLogic pred WebSphere mierny náskok. “ostatné” kategória obsahuje profily TomEE a Liberty po 1%, čo vedie túto skupinu. “ Viac informácií o správe JVM Ecosystem 2018.

Riešenia pre správu dátových centier: Open Source Cloud vs. VMware Tools

Open Source Data Center Management: "Projekt CloudFative Native Landscape Project CNCF je určený ako mapa cez predtým nezmapovaný terén cloudových natívnych technológií. To sa pokúša kategorizovať väčšinu projektov a ponúk produktov v natívnom priestore cloudu. Existuje mnoho ciest na nasadenie cloudovej natívnej aplikácie, pričom projekty CNCF predstavujú obzvlášť dobre prejazdenú cestu. Bola postavená v spolupráci s Redpoint Ventures a Amplify Partners." Dozvedieť sa viac o projekte CNCF Cloud Native Landscape Project .

Accelerate: State of DevOps 2018: Stratégie pre novú ekonomiku – DORA

Oddelenie výskumu a posudzovania DevOps platformy Google Cloud Platform (DORA) vydalo ďalšiu správu IT priemyslu s názvom "Accelerate: State of DevOps 2018: Stratégie pre novú ekonomiku" ktorý umožňuje nahliadnuť do meniacich sa praktík vo vývoji softvéru. Správa GCP tiež oslovila viac ako 30 000 účastníkov prieskumu, aby zistila, že softvér s otvoreným zdrojovým kódom zvyšuje výkon, spolu s doplnkami pre monitorovanie, pozorovateľnosť, CI / CD, správu zmien databázy., & integrovaná bezpečnosť. Zistilo sa, že outsourcing podľa funkcie zhoršuje výkon a bol zriedka prijatý. Dodávka softvéru & Zistilo sa, že prevádzkový výkon (SDO) zvyšuje ziskovosť, produktivitu, podiel na trhu, spokojnosť zákazníkov, & schopnosť dosiahnuť kritické ciele. Pri pohľade na prvky ľudských zdrojov v systéme DevOps, ako je to v správe Bábka, v kombinácii s použitím nástrojov DevOps, t. J. V správe JVM, a osvedčených postupov, ako ich skúmal Google Cloud, sa objavuje portrét súčasného IT, vývoj softvéru., & správa dátového centra pre cloudovú éru založenú na softvérových riešeniach s otvoreným zdrojovým kódom.

Pre viac informácií o "Štát Drupal 2019", prečítajte si správu MediaCurrent, ktorá diskutuje o trendoch v CMS-as-a-API, decoupled Drupal, React, Angular, & Softvér JAM stack.

Štandardy riadenia verzií: Git verzus Subversion v podnikovom IT softvéri

Štandardy riadenia verzií: Git verzus Subversion v podnikovom IT softvéri

Nový výskum od spoločnosti DORA: "Podľa novej správy Accelerate: State of DevOps 2018: Stratégie pre novú ekonomiku majú výkonní umelci z oblasti DevOps častejšie nasadenie kódu, rýchlejšie dodacie lehoty, nižšie miery zlyhania zmien a oveľa rýchlejšie obnovenie incidentov. A to’je to len začiatok. V DORA’s Accelerate: State of DevOps 2018: Stratégie pre novú ekonomiku, sponzorované spoločnosťou Google Cloud, vy’Naučím sa:

  • Čo odlišuje elitu od nízko výkonných tímov DevOps.
  • Kľúčové metriky, ktoré podniky používajú na meranie výkonnosti systému DevOps.
  • Ako cloud computing ovplyvňuje úspech DevOps
  • Úloha softvéru s otvoreným zdrojovým kódom pri výkone."

Stiahnite si "Stav devOps 2018" prehľad z platformy Google Cloud Platform.

Štandardy riadenia verzií: Git vs. Subversion v podnikovom IT softvéri

Cheat Sheet Google Cloud Developer: "Komplexný zoznam všetkých produktov Google Cloud a zdrojov online so stručným a stručným popisom." Stiahnuť ▼.

Cloud Native Computing Foundation (CNCF) súťaží priamo proti VMware Cloud Foundation, ako je vidieť na infographic nižšie:

Štandardy riadenia verzií: Git verzus Subversion v podnikovom IT softvéri

Hybridná cloudová orchestrácia: "VMware Cloud Foundation je integrovaný softvérový balík, ktorý spája výpočtovú virtualizáciu (VMware vSphere), virtualizáciu úložiska (VMware vSAN), virtualizáciu siete (VMware NSX) a správu a monitorovanie cloudu (VMware vRealize Suite) do jednej platformy, ktorú je možné nasadiť na priestory ako súkromný cloud alebo prevádzkované ako služba v rámci verejného cloudu. Cloud Foundation pomáha prelomiť tradičné administratívne sily v dátových centrách, zlúčiť výpočty, úložiská, sieťové zabezpečenie a správu cloudu, aby sa uľahčila komplexná podpora pre nasadenie aplikácií.." Viac informácií o VMware Cloud Foundation.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me