Contents

Інтерв’ю з Мітчем Вайнером, співзасновником та CMO DigitalOcean

Інтерв'ю з Мітчем Вайнером, співзасновником та CMO DigitalOcean


Мітч Вайнер, співзасновник та головний директор з маркетингу DigitalOcean

Нещодавно я брав інтерв’ю з Мітчем Вайнером, співзасновником і головним директором з маркетингу DigitalOcean. Mitch має понад 15-річний досвід роботи в галузі цифрового маркетингу, допомагаючи Fortune 500 компаніям з їхньою стратегією цифрової реклами. Чотири роки тому Мітч вирішив залишити все це і боротися з такими брендами, як Amazon AWS, Microsoft Azure та Google Cloud. Дивно, але його команда виграє цю битву. У нас відбулася дискусія щодо DigitalOcean’s гіперзростання, ВК & фінансування, контент-маркетинг і те, що потрібно, щоб його спустити на підлогу за 200 віджимань…

HostAdvice: Що ви можете сказати нам про DigitalOcean 2016 року?

У нас є 220 співробітників, і ми розташовані в Манхеттені, штат Нью-Йорк, в Сохо – те, що ми зараз називаємо “Кремнієва алея."
Я взяв свій повний маркетинговий досвід, щоб створити стартап на початку 2012 року. Минуло менше 4 років, і ми маємо понад 600 000 зареєстрованих клієнтів, з яких 70% – міжнародні. Ми запускаємо нові продукти, повільно рухаємося вгору за течією, націлюємось на інженерні команди та пропонуємо їм чудовий інфраструктурний досвід для підтримки своїх додатків. Компанія розвивається з часом, і ми дозріваємо, що є захоплюючим.

HostAdvice: Що ви можете сказати нам про DigitalOcean у 2016 році?
Співзасновники DigitalOcean – Мойсей Урецький, Мітч Вайнер та Бен Урецький

HostAdvice: Ви створили собі ім’я за те, що такий простий у користуванні сервіс. Але хіба що’т розробники виду кмітливих “все це знайте” лисиці, які хочуть речей з усіма можливими можливостями, і менше шукають для простої установки?

ви’буду дивуватися. Розробники дон’не хочу складності чи додаткових непотрібних функцій, і саме тому ми маємо успіх. Ми усунули непотрібні функції та звели їх до 2-3 важливих для розробників компонентів хмарного хостингу, які включають просту в розгортанні, масштабовану та надійну інфраструктуру. Розробники цінують свій час, і ми хочемо максимально заощадити їх час. Ми намагаємось максимально автоматизувати функцію адміністрування сервера. Користувацький досвід є ключовим диференціатором; ми – продуктово орієнтована організація, і це робить велику різницю в простоті послуги, яку отримує користувач.

HostAdvice: За даними Netcraft’Звіт, у вас найшвидше зростає хмарний хостинговий сервіс, що перевершує навіть Амазонку за кількістю комп’ютерів, що працюють на веб-сторінках. Як невелика компанія, заснована в 2012 році, може конкурувати з такими хмарними хостинг-гігантами?

Це повертається до простоти і до того, що розробники нас люблять. Якщо ви перейдете до Google і шукаєте DigitalOcean + love, ви побачите, як розробники відгукуються про те, що люблять наш сервіс, рідко можна побачити слово любов з Amazon або Google хмарою (AH: Я насправді зайшов у Facebook і запустив цей пошук, результати показують нижче).
Коли ми запустили, ми вирішили зосередити увагу на окремих розробниках, якими не керувався жоден інший постачальник хмарних технологій. Усі інші хмарні служби нехтували ними та зосереджували увагу на підприємстві. DigitalOcean зростав вірус через усне слово. Ігровий план полягає в тому, що індивідуальний розробник доставить нас в офіс і на підприємство та представить нас іншим командам розробників.

HostAdvice: Згідно з повідомленням Netcraft & rsquo; у вас є найшвидше зростаючий хмарний сервіс, що перевершує навіть Амазонку за кількістю комп'ютерів, що працюють на веб-сторінках. Як може невелика компанія, заснована в 2012 році, конкурувати з такими хмарними гігантськими гігантами?

Розробники по-справжньому люблять DigitalOcean – пошук у Facebook “DigitalOcean любов”

HostAdvice: Ваш стартап-бізнес допомагає вам краще зрозуміти стартапи, порівняно з Amazon, Google або іншими корпоративними типами?

Певною мірою це і робиться. Ми живемо і дихаємо самою культурою, щоб ми могли ставитись до клієнтів. Це свого роду “був там зробив те”. Ми знаємо больові точки і знаємо, як їх вирішити. На маркетинговому фронті ми спілкуємося з ними в соціальних мережах або на таких заходах, як хакатони, куди ми самі не так давно ходили.

HostAdvice: Які основні маркетингові канали ви використовуєте та що вас здивувало, працюючи краще, ніж очікувалося?

Менеджер, який найбільше мене здивував, був тим, наскільки потужним став наш контент. Коли ми запустили перші 20 навчальних посібників, ми побачили негайний трафік у 20 000 відвідувань щомісяця, потім 60 000, ніж 100 000, і зараз ми нараховуємо 5 мільйонів користувачів на місяць. Врешті-решт нам вдалося зв’язатися з користувачами та підписати їх. Наша реферальна програма генерувала 25% нових щомісячних підписок.
Коли ми розпочали наші контент-маркетингові зусилля, цього не було “йти до” база знань про можливості розвитку. Вміст їх системного адміністратора був поганим, і ми заповнили прогалину. Сьогодні на нашому сайті є 1200 – 1400 навчальних посібників. У нас є талановита команда авторів технічного контенту, а також велика програма для оплати зовнішніх платежів, яка підтримує стабільний потік високоякісного контенту.

HostAdvice: Існує відоме відео про те, як ви робите 100 віджимань, щоб переконати TechCrunch взяти інтерв’ю у вашу компанію. Яка мета варта тобі зробити 200 віджимань?

я можу’я вірю, що ти чув про це… 200 віджимань? Я зробив би це для 1 мільйона клієнтів, що є досяжною метою. В усьому світі існує 28 мільйонів розробників програмного забезпечення, і до 2022 року воно повинно досягти 50 мільйонів, тому ми думаємо, що ми можемо перетнути 1 мільйон протягом розумних строків..

Слідкуйте за тим, як Мітч Вайнер робив 100 віджимань, щоб виграти інтерв’ю з TechCrunch

HostAdvice: Є тисячі низького вмісту “10 найкращих веб-хостингів” сайти. Яка ваша думка щодо цього?

Я фактично купив домен top10webhosts.com або щось подібне і планував його використати ще раз, але так і не знайшов для цього часу. Ми робимо’t зосередитись на партнерських сайтах у нашій маркетинговій стратегії. Ми бачимо розробників більше зацікавлених у тому, щоб почути від друзів та людей, з якими вони працюють, про правильний сервіс для них, а не зайти в Google та шукати топ-10 сайтів. Розробники надзвичайно розумні і розуміють Інтернет-культуру та які хитрощі використовуються. Вони хочуть почути це від коня’s рот.

HostAdvice: Ви пропонуєте лише хмарний хостинг, який дає велику частину хостингового ринку SMB, розміщених на спільних серверах. Який у вас план ринку SMB?

Ми вже обслуговуємо інженерні команди, які працюють у стартапах та SMB. Ми збираємося будувати функції та продукти, які зосереджуються на них ще більше, але це не буде спільним хостинговим продуктом. Ми зробимо більший акцент на віртуальних машинах, а не на окремих ліцензіях.

HostAdvice: Ви згадали, що 70% клієнтської бази є глобальною. Що ви дізналися від своїх глобальних користувачів?

Нам доводилося стикатися з питаннями конфіденційності даних у таких країнах, як Німеччина, де компанії стурбовані розміщенням даних за межами країни. Ось чому у 2015 році ми запустили Франкфуртський центр обробки даних. Також у нас є центри обробки даних у Торонто, Сінгапурі, Амстердамі та Лондоні. Ми влаштовували події і виїжджали на зустрічі з розробниками, щоб ми могли познайомитись з їхньою культурою.

HostAdvice: Чому користувачі повинні звертатися до DigitalOcean, а не до альтернативних веб-хостингових рішень?

Використовуйте нас, якщо ви шукаєте найпростіший хмарний досвід інфраструктури. DigitalOcean дозволить вам масштабувати між платформами та заощадити години – дозволяючи зосередитись на кодуванні програми, а не піклуватися про інфраструктуру. Я справді вірю, що ми пропонуємо найкращий інфраструктурний досвід.

HostAdvice: Чому користувачі повинні звертатися до DigitalOcean, а не альтернативних веб-хостингових рішень?

HostAdvice: На чому слід зосередитись три речі, на які повинен зупинитися стартап щодо вибору постачальника послуг хмарного хостингу?

1. Простота використання платформи.
2. Співвідношення ціни та продуктивності та час забезпечення (час, необхідний для розгортання вашої інфраструктури).
3. Аспект надійності (наприклад, час відгуку квитка. У нас в середньому 33 хвилини по електронній пошті), SLA, надійна мережа тощо.

HostAdvice: З тих пір’не пропоную простий хостинг, я можу запитати вас, яку послугу ви б рекомендували?

Мої особисті фаворити, коли я був підлітком, розробляючи веб-сайти; Медіа-храм і 1&1. Обидва надійні.

HostAdvice: Яким був ваш досвід роботи з Techstars, кому ви б рекомендували їхати на прискорювач?

Будь-який стартап, який створив доказ концепції wiHostAdvice: Яким був ваш досвід роботи з Techstars, кому ви б рекомендували їхати на прискорювач?го деякої тяги, наприклад 50-1000 активних користувачів тощо, повинні розглянути прискорювач. Прискорювач може з’єднати вас з великою мережею підприємців, ВК та ангелів. Це набагато краще, ніж будь-яка освіта в коледжі, яку ви можете отримати за подібні речі.
Тримісячна програма мене так навчила будувати стартап з нуля. Він охоплював усі ракурси: продукт, фінанси, люди, там викладають будь-який кут, про який можна подумати. Після завершення програми ви демонструєте свій продукт відповідній аудиторії та можете отримати необхідне фінансування для наступного кроку.
Хоча будь-які стартапи на ранній стадії повинні перевірити це, якщо ви будуєте бізнес з життя та не займаєтесь цим’не хочете збирати кошти і просто хочете будувати бізнес на 3-5 мільйонів доларів на рік, не відповідаючи на дошку, прискорювач може бути не для вас.

Додайте тут свій відгук про хостинг DigitalOcean >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me