Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

Steve Singh, generálny riaditeľ spoločnosti Docker, predstavil hlavnú adresu v DockerCon 2018, ktorá sa konala v júni tohto roku v San Franciscu. Podľa Singha Docker mení spôsob, akým je softvér zostavený a ako je zdieľaný. V súčasnej dobe cloud computingu sú kontajnery všade so systémom Linux & Windows agnostically, pôsobiace v súkromných dátových centrách & verejný cloud, dokonca aj čoskoro prichádza na okraj zariadenia vybavené novými čipmi.


Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

V minulom roku zaznamenal Docker na svojej platforme vyše 1 milión nových vývojárov a do výroby pridal viac ako milión nových aplikácií. Docker vidí na celom svete približne 1 miliardu stiahnutí z kontajnerov každé 2 týždne. The Docker & Kombinácia Kubernetes predstavuje ďalšiu generáciu cloud computingu, ktorá sa ešte len začína.

Existujú tiež stovky miliónov existujúcich aplikácií, ktoré je možné previesť & ťažiť z využívania virtualizácie kontajnerov. Za posledných 40 rokov boli inovácie softvéru poháňané predovšetkým veľkými softvérovými spoločnosťami, zatiaľ čo v nasledujúcich 40 rokoch sa každá spoločnosť stane softvérovou spoločnosťou. & riadiť transformáciu.

Docker má potenciál uvoľniť tento potenciál na zdieľaných základoch, pretože podniky potrebujú platformu kontajnerov pre distribuované výpočty s integrovanými nástrojmi & devops metodiky, ktoré môžu byť použité na podporu inovácií v rozsahu. V tomto kontexte, "výber, obratnosť, & zabezpečenia" predstavuje sľub spoločnosti Docker ako špičková IT spoločnosť. Použitie kontajnerov Docker nezahŕňa žiadne blokovanie v žiadnom konkrétnom softvéri zásobníka, OS alebo infraštruktúre. Virtualizácia kontajnerov podporuje inovácie v reálnom čase prostredníctvom bezproblémovej spolupráce a produktivity, & efektivitu. Docker obsahuje robustné zabezpečenie softvérových aplikácií, dátových prenosov a dodávateľského reťazca, & hardvér platformy. Docker sa špecializuje na poskytovanie vývojárov nástrojov zameraných na písanie skvelých kódov.

Podniky môžu Docker používať na akomkoľvek modeli alebo rýchlosti prijímania, ktorá vyhovuje ich konkrétnej organizácii. Pre obchodné vedenie môže byť Docker použitý pre nové aj staršie aplikácie. Docker má teraz viac ako 500 komerčných zákazníkov, ako sú GE, PayPal, Equifax, Lockheed Martin, Bosch, LendingClub, & MetLife, kde sa celkový počet podnikových partnerov v minulom roku zdvojnásobil. Stručne povedané, Singh uviedol, že "kontajnery môžu byť prenosné, ale správa kontajnerov nie je," zdôrazňujúc konzultačné, inžinierske a modernizačné služby, ktoré ponúka Docker klientom.

DockerCon 2018 SF: Zhrnutie seminárnych ciest, zdroje, & program

Konferencia DockerCon 2018 zahŕňala semináre od odborníkov v odbore vývoja cloudového softvéru, programátorov, správcov systémov, obchodných manažérov, predaja & marketingoví odborníci a technickí evanjelisti. Semináre sa konali v 10 hlavných smeroch, konkrétne:

 • Docker vo výrobe: infraštruktúra & Implementácia produktu
 • Používanie doku: Praktické rady od tímov DevOps
 • Čierny opasok: Izolované technické rozhovory o špecializovaných témach
 • Dokovacia stanica, dokovacia stanica, dokovacia stanica: Nástroje, implementácia, & výroba
 • inovácie: Riešenie problémov & Posúvanie hraníc
 • transformácie: Dopad zmeny & Inšpirácie príbehy
 • Komunitné divadlo: Bleskové rozhovory & Ekosystémový rozvoj
 • prispieť & spolupráca: Povedomie & Vzdelávanie v otvorenom zdroji
 • Ekosystémová stopa: Prezentujte semináre od technických partnerov
 • Partnerské divadlo: 20 minút rozhovorov s bleskami od odborníkov

Väčšina informácií z týchto seminárov je k dispozícii na blogu DockerCon a je archivovaná na YouTube. Obsah a videá na požiadanie môžu vyžadovať registráciu na webovej stránke DockerCon 2018. Súčasťou konferencie boli aj praktické laboratórne skúsenosti, školenia, & osvedčenie.

Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

Niektoré z hlavných tém sponzorovaných workshopov na akcii DockerCon 2018 SF boli: Používanie Istia, migrácia aplikácií, úložisko, Kubernetes, Analytics, riešenie problémov, & Zabezpečenie dodávateľského reťazca. docker je "hands-on" funkcie laboratórií sa točili okolo kontajnerov s Linuxom & Windows, začíname s Docker Enterprise Edition (EE), modernizáciou starej verzie .Net & Java aplikácie, integrácia Kubernetes a bezpečnosť webu. Celý konferenčný lístok stojí 1395 dolárov USD, pričom školiace kurzy sú za ďalších 1095 až 1495 USD. Na konferencii bola ponúknutá aj skúška Docker Certified Associates Exam za cenu 195 USD. Tieto zdroje predstavujú vynikajúcu príležitosť pre programátorov, vývojárov, & správcovia systémov, aby pokročili vo svojej kariére získaním dodatočného odborného vzdelania a certifikácie Docker.

DockerCon 2018 SF – Valné zhromaždenie 1. dňa – 13. júna 2018

prednosti:

 • V rozprave vystúpil Gareth Rushgrove (Product Manager @Docker) "zlatý vek vývojárskych nástrojov" odkazujúc na mnoho možností programovacích editorov, ktoré sa v súčasnosti používajú, ako napríklad Visual Studio Code, Eclipse, Sublime Text, Visual Studio, Coda, Atom, Netbeans, Komodo, RubyMine, Notepad ++, PHPStorm, Vim, RStudio, EMACS, PyCharm, Android Studio, TextMate, Xcode, IntelliJ, & Ipython / Jupyter. Uviedol, že každý vývojár používa v priemere každý deň až 3 rôzne editory kódu, aby vykonal prácu. Docker Desktop dopĺňa súčasný výber nástrojov devops preferovaných programátormi (Windows / Mac / Linux) s podporou rozhraní príkazového riadku a GUI. Docker Desktop umožňuje vývojárom začať s pripravenou šablónou, aby sa ušetril čas pri zostavovaní nových aplikácií v rôznych programovacích jazykoch, formátoch, & databázy.
 • Scott Johnston (hlavný produktový riaditeľ @ Docker) diskutoval o dôležitosti výberu v oblasti podpory obchodných procesov, kde je možné Docker používať s akýmkoľvek jazykom, akýmkoľvek pracovným zaťažením a akoukoľvek službou, platformou alebo technológiou tretích strán. Uviedol, že to zvyšuje inováciu na všetkých úrovniach procesu vývoja softvéru s optimalizáciou nákladov pre podnikateľov, ale nevyžaduje blokovanie žiadnej konkrétnej technológie alebo dodávateľa. Na porovnanie, 88% kontajnerov Docker vo výrobe používa viac operačných systémov, pričom priemerný počet operačných systémov na hostiteľa je 4.1. Približne 51% používateľov Docker používa oba systémy Windows & Linux na rovnakom webovom serveri. Docker EE je jediná platforma, ktorá natívne podporuje túto širokú škálu možností.
 • Spoločnosť Microsoft je tradične najväčším podporovateľom spoločnosti Docker a spoločnosť Erin Chapple (Corporate VP @ Microsoft) propagovala informácie o historickom partnerstve vrátane skutočnosti, že v poslednom roku bolo zaznamenaných viac ako 500 000 nových používateľov systému Windows Docker Desktop v systéme Windows, pričom najbežnejšie používané kontajnery Windows / Linux boli spoločne z rovnaká pracovná plocha. Windows Server 2016 teraz obsahuje rozšírený záväzok voči spoločnosti Kubernetes na agilných základoch, ktorý je integrovaný aj do najnovšej verzie Docker EE..
 • Daniel Hiltgen (Senior Staff Engineer @Docker) predstavil ukážku použitia aplikácie Docker Compose pre modernizáciu aplikácií ASP.Net na serveri Windows, ktorý nasadil do Kubernetes alebo Docker Swarm na orchestráciu s vyrovnaním záťaže..
 • Alex Mavrogiannis (Senior Software Engineer @ Docker) predstavil implementáciu multi-cloudových stratégií pomocou Docker (verejné / súkromné ​​/ hybridné riešenia) s príkladom aplikácie Java nasadenej prostredníctvom Kubernetes. Táto ukážka zahŕňala živú migráciu zo stagingu na cloud pomocou Docker EE cez viacero klastrov v rôznych dátových centrách podľa geografickej polohy..

DockerCon 2018 SF – Valné zhromaždenie 2. dňa – 14. júna 2018

prednosti:

 • Betty Junod (senior riaditeľ produktového marketingu @Docker) predstavil Roberta Terceka (expert na inovácie) & Autor knihy "Vyparené: solídne stratégie pre úspech v dematerializovanom svete"), ktorí hovorili ďalej "softvér definovaná spoločnosť" kde virtualizácia založená na kontajneroch hrá hlavnú úlohu. Dockerova miera rastu bola predstavená ako príklad exponenciálneho rastu v technológii, v ktorej prevládajú mikroservisy a kľúčové sú viaceré cloudové stratégie. Tercek uviedol, že softvér urýchľuje inovácie prostredníctvom nepretržitej konverzácie, vzťahov, poskytovania kódu, testovania, & zlepšenia, zmena spôsobu organizácie spoločností. Open source a cloudhosting tisíckrát znížili počiatočné náklady na softvér, čo umožnilo spustenie spoločností s miliardami dolárov pomocou notebooku v spoločnosti Starbucks. Nové aplikácie umožňujú malým podnikom pracovať s rovnakými softvérovými nástrojmi, aké používajú najväčšie podnikové spoločnosti pri operáciách, často zadarmo. Priemerná podniková spoločnosť v súčasnosti používa tisíce cloudových aplikácií v každodenných prevádzkach, kde sa počet začínajúcich softvérov vo väčšine sektorov za posledných 5 rokov stonásobne zvýšil. Tento proces inovácie zásadným spôsobom narušuje odvetvia ako maloobchod "prežitie najschopnejších" základy, ktoré vedú k "vyparovanie" (t. j. knihy, hudba, mapy, hry, televízia, kancelárie, doprava, vzdelávanie atď.).
 • Iain Gray (SVP zákazníckeho úspechu @ Docker) diskutoval o otázkach týkajúcich sa podnikových inovácií so zameraním na potrebu zachovania starších aplikácií. Docker umožňuje používateľom robiť si vlastné rozhodnutia okolo základných kameňov riadenia, platformy, potrubia, & apps. Modernizácia aplikácií začína správou, ktorá informuje o technologickom rozhodovaní prostredníctvom porozumenia úrovní služieb. Platformy ako globálna architektúra alebo on-prem infraštruktúra ovplyvňujú výber úložiska, sietí, cloud hostiteľov atď. Potrubia odkazujú na proces vytvárania a dodávania softvéru. Samotné aplikácie sa škálovajú prostredníctvom kontajnerizácie, ktorá sa dá použiť na podporu staršieho softvéru a na podporu inovácií prostredníctvom nových riešení.

Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

DockerCon 2018:

DockerCon je originálna konferencia o kontajneroch a najväčšia komunitná a priemyselná udalosť pre spoločnosti, ktoré sa snažia definovať alebo vylepšiť svoju stratégiu pre kontajnerové platformy alebo cloudové iniciatívy … S 8 skladbami, workshopmi, oficiálnym školením spoločnosti Docker, vykonávaním rozhovorov pri požiaroch, panelmi, komunitnými divadlami a rukami – v laboratóriách je účasť na DockerCon jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa Docker naučiť bez ohľadu na úroveň vašich systémových znalostí.

Ďalšie informácie o DockerCon 2018.

SiliconANGLE: Rozhovor so Stevom Singhom (CEO) @ DockerCon 2018

prednosti:

V tomto rozhovore hovorí Docker CEO Steve Singh s Lisou Martinovou & John Troyer z "kocka". Singh uvádza, že masívna transformácia v softvéri vedie každú spoločnosť k prehodnoteniu svojich obchodných služieb. Docker má iba okolo 400 zamestnancov, ale má obrovský globálny vplyv. Obchodné partnerstvá sú založené na dôvere, kde sa dôvera riadi kultúrou. Dockerova platforma sa ľahko používa a nevyžaduje veľa výcviku, a to ani s integráciou Kubernetes. Podnikom to umožňuje modernizovať staré aplikácie a spúšťať ich na akomkoľvek riešení hostenia. Docker Desktop rastie približne o 7 – 8% mesačne, zatiaľ čo celková zákaznícka základňa sa v minulom roku zdvojnásobila. Otvorenosť je najlepším spôsobom, ako stimulovať inováciu v celosvetovom meradle, umožňujúc tak podnikom nadviazať partnerstvá vo veľkom množstve odvetví, spolupracovať a vyhnúť sa konfliktom so zákazníkmi. Pravidlá spoločnosti Docker Modernizing Traditional Apps (MTA) vedú k úsporám v oblasti IT tým, že stavajú na existujúcich zdrojoch, a nie na ich opustení. Úspora nákladov potom môže byť investovaná do aplikácií pre inováciu a novú generáciu. NetFlix, Tesla, & PayPal boli predstavené ako vysoko rušivé softvérové ​​spoločnosti, ktoré vyzývajú tradičné odvetvia a stavajú okolo kontajnerových riešení. Docker vytvára pracovné miesta, ktoré predtým neexistovali, kde dokonca aj vysídlení IT pracovníci môžu preškoliť a znova vstúpiť na pracovnú silu pomocou novej sady zručností. Pomoc zákazníkom & vytváranie nových pracovných miest sú hlavnými aspektmi étosu spoločnosti Docker, hodnôt, ktoré môže reprezentovať celý tím. Postupujte podľa SiliconANGLE "Kocka" Na YouTube.

Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

Multi-Linux, Multi-OS, & Nasadenie aplikácie Multi-Cloud Kubernetes:

Docker Enterprise Edition (EE) 2.0 je jediná platforma na prepravu kontajnerov pripravená na podnikanie, ktorá umožňuje lídrom v oblasti IT zvoliť si, ako nákladovo efektívne budovať a spravovať celé svoje portfólio aplikácií svojim vlastným tempom bez obáv z blokovania architektúry a infraštruktúry. prístavný robotník’s kontajnerová platforma umožňuje organizáciám urýchliť digitálne a multi-cloudové iniciatívy automatizáciou poskytovania starších a moderných aplikácií pomocou agilného modelu prevádzky s integrovanou bezpečnosťou. Pretože Docker EE zahŕňa služby, podporu a školenia, organizácie majú úplnú stratégiu kontajnerizácie na podporu neustále sa meniaceho podnikateľského prostredia.

Ďalšie informácie o Docker Enterprise Edition (EE).

Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

DockerCon EU 2018 – Barcelona, ​​Španielsko:

Konferencia # 1 pre priemysel v priemysle, kde sa môžu odborníci učiť od iných nadšencov a odborníkov … Zoznámte sa s mentorom, učte nové zručnosti a prijmite Dockera’s živou kultúrou.

Zaregistrujte sa pre DockerCon EU 2018.

Dokovacie kontajnery je možné používať bez blokovania dodávateľa, na ľubovoľnom zásobníku a na akomkoľvek OS

DockerCon 2018:

Komunita Docker má veľké srdce. Ak sa chcete zapojiť prostredníctvom Meetupov alebo sa stať kapitánom Dockerovcov, bude vás tu podporovať veľa ľudí. Komunitný kanál Slack je skvelým miestom na začatie … Veľká časť úspechu spoločnosti Docker je spôsobená komunitou. Docker investoval značné prostriedky do budovania komunity a Docker bol vždy vynikajúci pri prijímaní smerovania od komunity.

Prečítajte si knihu Round Up of DockerCon 2018 od Tom Shaw.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me