На кінець 2016 року майже 47% людей у ​​всьому світі будуть користуватися Інтернетом – або через настільний / портативний комп’ютер, або через мобільний пристрій. Але як ми використовуємо Інтернет? Які сайти є найпопулярнішими? Як часто ми негайно залишаємо сайти? На скільки на наше використання Інтернету впливає Google?

Ми зібрали для вас відповіді на ці та інші питання використання Інтернету, такі як:

 • Скільки лише інтернет-трафіку “ботів?”
 • Скільки веб-сайтів створено за допомогою WordPress?
 • Наскільки це важливо, можна дізнатися на першій сторінці Google?
 • Скільки часу ми витрачаємо на соціальні медіа?
 • Які найпопулярніші сайти? Скільки відвідувачів отримують?
 • Хто є топ-хостинговою компанією?
 • Що нас чекає наступні 2-4 роки?

Інтернет-трафік росте як люди, так і боти

Інтернет-трафік продовжує зростати вражаючими темпами. Очікується, що загальний світовий трафік перевищить один Zettabyte наприкінці 2016 року, що неймовірно. Оскільки все більше і більше людей виходять в Інтернет, і кількість пропускної здатності на людину зростає, насправді немає сумнівів, що Інтернет матиме величезний вплив на кожну сферу нашого життя в майбутньому.

Інтернет-трафік росте як люди, так і боти

WordPress живить Інтернет

Багато людей переживають, як зробити веб-сайт для себе чи свого бізнесу, але насправді цього не потрібно. WordPress зробив створення веб-сайту надзвичайно простим. Не потрібно знати жодної мови програмування, і кожен може навчитися робити красиві веб-сайти за лічені хвилини. WordPress – це найпопулярніший спосіб виготовлення веб-сайтів сьогодні, і це не так’t, швидше за все, зміниться незабаром.
WordPress живить Інтернет

Google – це місце пошуку – Сторінка 1 – це місце, де потрібно бути

Використання пошукових систем для пошуку інформації в Інтернеті – це те, що робить практично кожен сьогодні. Фраза, ‘Google це’ було б безглуздо навіть кілька десятків років тому, але сьогодні це розуміють усі. Щоб досягти успіху в Інтернеті, ви абсолютно повинні знати, як оптимізувати ваш веб-сайт, щоб він добре відповідав Google та іншим пошуковим системам, які спрямовують більшу частину трафіку в Інтернеті..

Google - це місце пошуку - Сторінка 1 - це місце, де потрібно бути

Час, витрачений на соціальні медіа – години обіду недостатньо

Пошукові системи зробили революцію в тому, як люди користуються Інтернетом деякий час тому. Зовсім недавно, але не менш істотно, розпочалася ще одна величезна революція. Люди проводять багато часу на сайтах соціальних медіа, і що ще важливіше, вони викладають практично всю свою особисту інформацію там. Ця інформація може допомогти маркетологам відображати надзвичайно націлену рекламу конкретній аудиторії, до якої вони намагаються охопити.

Час, витрачений на соціальні медіа - години обіду недостатньо

Скільки відвідувань за хвилину для цього сайту?

Хоча доступні мільйони веб-сайтів і тисячі нових, що створюються щодня, найбільш зайняті сайти, як правило, отримують переважну більшість трафіку. Підприємства можуть скористатися цим, намагаючись стати одним із найпопулярніших інтернет-напрямків у певній ніші. Однак з мільярдами людей щодня проводять трильйони годин в Інтернеті’не потрібно бути найбільшою рибою в Інтернеті, щоб мати успіх в Інтернеті. Просто будь великою рибою в тій маленькій ніші, яку ти’знову в.

Скільки відвідувань за хвилину для цього сайту?

Сайт’s Перша сторінка повинна бути привабливою

Люди не мають терпіння, коли йдеться про те, що шукають в Інтернеті. Хоча на більшості веб-сайтів є десятки, якщо не сотні сторінок, більшість людей переглядатимуть сайт, переглянувши лише одну сторінку. Пошук способів оптимізації вашого сайту для заохочення відвідувачів до перегляду кількох сторінок є важливим для довгострокового успіху будь-якого веб-сайту.

Перша сторінка сайту має бути привабливою

Ринок веб-хостингу має чітких лідерів

Веб-хостинг – важливий компонент будь-якого сайту. Хоча на вибір є кілька тисяч варіантів хостингу, більшість людей мають один з найбільших варіантів. Хоча ці хостинг-компанії можуть надати винятковий сервіс, все-таки хороша ідея провести кілька досліджень, щоб переконатися, що обрана вами хостингова компанія може найкращим чином відповідати вашим потребам.

Ринок веб-хостингу має чітких лідерів

Прогнози та тенденції майбутнього

Хоча майбутнє завжди буде майже невідомим, майже впевнено, що популярність Інтернету буде продовжувати зростати, а його вплив на людей у ​​всьому світі буде неймовірним. Оскільки високошвидкісні Інтернет-з’єднання швидко входять у все більшу частину земної кулі, ця фраза ‘це’s невеликий світ’ дійсно набуде нового значення.

Прогнози та тенденції майбутнього
Хочете дізнатися більше? Дивіться статистику електронної комерції, факти та цифри 2016 року

Поділіться цим у Facebook чи Twitter

Джерела

 • Більше половини інтернет-трафіку складаються з нелюдських ботів
 • WordPress має 25% усіх веб-сайтів
 • Є Google’s Частка пошукового ринку фактично падає?
 • 95 відсотків веб-трафіку спрямовуються на сайти на сторінці 1 з програми SERP Google
 • Щоденний час, проведений у соціальних мережах, збільшується до 1,72 години
 • 10 найпопулярніших веб-сайтів в Інтернеті
 • Хороші, погані, негарні та середні показники відмов
 • Частка ринку глобального веб-хостингу HostAdvice 2016 (18 вересня 2016)
 • Уповільнення темпів зростання для світової інтернет-аудиторії
 • Біла книга: Прогноз та методологія ВНІ Cisco, 2015-2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me