Хмарний перехід: Більшість сервісів веб-хостингу GoDaddy працює на AWS з Kubernetes

На цьому тижні GoDaddy зробив спільне повідомлення з AWS, заявивши, що компанія, відома як найбільший у світі реєстратор доменних імен та найвідоміший бренд у галузі веб-хостингу, проводитиме багаторічний перехід від незалежного приватного хмарного центру даних управління для інвестування в громадські обласні апаратні та програмні послуги від Amazon.com для бізнес-операцій.


Можна стверджувати, що інвестиції та підтримка широкомасштабних операційних центрів обробки даних на приватній основі компаніями, що займаються веб-хостингом, були однією з найбільш відмінних рис у галузі серед основних брендів..

GoDaddy – одна з найбільших компаній, що займаються веб-хостингом, переходить на AWS для апаратних та платформних інструментів, які дозволяють їм працювати в масштабному масштабі понад 17 мільйонів зареєстрованих користувачів. Слід зазначити, що GoDaddy вже виконує свої керовані плани хостингу WordPress на апаратному забезпеченні AWS, використовуючи власні програмні засоби стека веб-сервера, оптимізовані для CMS, як WPengine, Pantheon, Acquia, & багато інших стартап-компаній також зараз змагаються. GoDaddy продовжить керувати інформацією про реєстрацію доменних імен клієнта на апараті приватного центру даних & об’єктів, хоча більшість спільних, VPS, & Спеціальні плани веб-хостингу для сервера будуть перенесені на загальнодоступні хмарні пристрої AWS для більш легкого обслуговування з кращими цінами та безпекою, & оновлення. GoDaddy також прагне використати доступні AWS "машинне навчання, аналітика, бази даних та контейнери" платформи, такі як Amazon Elastic Container Service для Kubernetes (Amazon EKS), Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), & P3 Примірники рекомендацій щодо вироблених AI / ML / DL виробів щодо оцінки доменів. Хоча це велика угода для обох компаній, фінансові умови угоди не розголошуються. Це виглядає як велика капітуляція GoDaddy / MediaTemple перед AWS.

Хмарний перехід: Більшість сервісів веб-хостингу GoDaddy працює на AWS з Kubernetes

GoDaddy After Bob Parsons: реєстрація доменних імен, хмарні сервери, & Керований WordPress PaaS

GoDaddy – одна з найпопулярніших веб-хостингових компаній з моменту її заснування в Web 1.0 або "DotCom" ера Боба Парсонса в 1997 році. Компанія використовувала великі медіа-маркетингові кампанії для створення національного бренду з телевізійними рекламними роликами, подібними до ETRADE, в той час як була дуже активною в хостингу реселерів та маркетингу в Інтернеті. Сьогодні GoDaddy має ринкову капіталізацію в розмірі 9,8 мільярда доларів, де торгує на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: GDDY). Amazon.com був заснований Джеффом Безосом у 1994 році, а AWS був запущений у 2006 році на початку епохи хмарного хостингу. Amazon.com сьогодні має ринкову капіталізацію в розмірі 692 мільярдів доларів США, де ціна акцій (NASDAQ: AMZN) зросла з 40 доларів у 2006 році до 1430 доларів у березні 2018 року. Значна частина збільшення доходів та прибутковості на Amazon.com за останні 12 років настали завдяки масовому зростанню AWS, який значною мірою став першопрохідцем моделі хмарної публічної хмари і наразі складає близько 62% -68% від загальних витрат підприємств на ІТ-хмари. Як популярний веб-сайт для електронної комерції, який є Amazon.com, AWS має ще більшу масштабність для підтримки найбільших компаній у світі для вимог веб-хостингу та центрів обробки даних, де весь медіа-трафік Netflix та всі доменні імена чи веб Хостинг трафіку GoDaddy разом все ще буде представляти лише невеликий відсоток від загальної ємності дата-центру AWS. Інші компанії не можуть фінансово конкурувати з AWS в операційному обладнанні центрів обробки даних в масштабах незалежно для веб-хостингу & розробка програмного забезпечення. Оголошення GoDaddy є символікою постійної зміни публічної хмарної моделі, яка впливає навіть на найбільші або найвідоміші ІТ-бренди. AWS є головним лідером галузі, конкуруючи з Google, Microsoft, IBM, Apple, & Oracle на звання найбільшої публічної хмарної компанії, де це залежить від відсотків продажів на підприємстві, малому бізнесі, уряді, освіті, & НУО сектори.

GoDaddy After Bob Parsons: реєстрація доменних імен, хмарні сервери та керований WordPress PaaS

Про угоду Чарльз Бедналл, головний директор з технологій GoDaddy, заявив:

“Як постачальник технологій з більш ніж 17 мільйонами клієнтів, GoDaddy дуже важливо вибрати хмарного постачальника, який має глибокий досвід у постачанні високонадійної глобальної інфраструктури, а також неперевершений досвід технологічних інновацій для підтримки нашого швидко зростаючого бізнесу . AWS забезпечує чудовий глобальний слід та набір хмарних можливостей, тому ми вибрали їх для задоволення наших потреб сьогодні та в майбутнє. Працюючи на AWS, ми’Ми зможемо впроваджувати інновації зі швидкістю та масштабами, необхідними для забезпечення нових потужних інструментів, які допоможуть нашим клієнтам здійснювати власні підприємства та бути успішними в Інтернеті.”

Використання хмарного обладнання AWS для веб-хостингу збільшується протягом останніх 10 років, де це стало більше поширеним у стартап-компаніях, ніж великі бренди, що володіють власним обладнанням. У вимогливих операціях 24/7/365 центру обробки даних, надання хмарних послуг на AWS може бути більш доступним за ціною "заплати, якщо ти йдеш" об’ємна оплата рахунків із витратами на оновлення серверного обладнання, вже перерахованих у нижній рядок, а також спеціалізованими експертними командами з безпеки. Модель публічної хмари знижує допуск для підприємців в галузі веб-хостингу, де програмісти можуть поступово або швидко масштабувати свій код на архітектурі AWS. Це виключає необхідність великих заздалегідь вкладених коштів у апаратне забезпечення та нерухомість веб-серверів для операцій із запуском програмного забезпечення, а також вимагає менше штатного адміністрування систем адміністрації в корпораціях підприємств. Інша частина угоди полягає в тому "AWS продаватиме деякі продукти GoDaddy, такі як керовані WordPress та GoCentral для управління доменом та веб-сайтами." Те, що GoDaddy виходить на ринок AWS, щоб конкурувати за роздрібний бізнес, можна сприймати як розумний хід, оскільки перехресних схем між AWS та роздрібними хостинговими планами не так вже й багато через складність адміністрування систем, але платформа має широку популярність у споживчому секторі. Ринок вийшов повністю зрілим і "публічно внесено до списку на NYSE" Корпорація GoDaddy має приблизно таку ж оцінку, що і єдиноріг з відкритим кодом у світі старту з венчурним капіталом після виходу Парсона & Управління KKR за останні 7 років.

GoDaddy After Bob Parsons: реєстрація доменних імен, хмарні сервери та керований WordPress PaaS

За повідомленнями KKR, Silver Lake Partners та Technology Crossover Ventures заплатили 2,25 мільярда доларів за 65% акцій GoDaddy у 2011 році, з IPO в 2015 році. GoDaddy придбав MediaTemple у 2013 році. З 2016 по 2017 рік GoDaddy керував платформою Cloud Cloud Server, побудованою за допомогою OpenStack з знімками Bitnami для забезпечення повноцінного забезпечення веб-сервера, який був дуже унікальним, добре зробленим та інноваційним.

"…Бізнес у хмарних серверах спочатку був запущений у березні 2016 року як спосіб запропонувати GoDaddy послуги у стилі AWS’s 17 мільйонів хостингових клієнтів. Ідея полягала в тому, щоб нещодавно почати користуватися хмарними сервісами, захоплюючи новий бізнес від існуючих клієнтів, які розглядали або починали робити ранні кроки в хмарних додатках і послугах, перш ніж здійснити стрибок до AWS, Google, Microsoft або інших в простір."

Після цього відбулися значні оновлення інфраструктури VPS на основі програмних рішень Parallels для віртуалізації з використанням таланту MediaTemple для впровадження у велику базу зареєстрованих клієнтів GoDaddy. GoDaddy завжди відставав у вдосконаленні апаратного та програмного забезпечення своїх спільних хостинг-планів порівняно з іншими компаніями з веб-хостингу. У 2017 році вони незрозуміло вирішили закрити платформу хмарних серверів. Аналітики припустили, що спочатку це було більше експериментом як конкуренція DigitalOcean, Dreamhost, & Linode, а не кидати виклик AWS, Google Compute Engine або Microsoft Azure як публічний постачальник хмарних послуг. Хмарні сервери були одним із найкращих прикладів того, наскільки потужним може бути середовище OpenStack для веб-хостингу, використовуючи знімки стека Bitnami, але, очевидно, GoDaddy вже втратив довіру багатьох інноваторів до інших компаній через заплямовування бренду та репутацію ефективності, де роздрібний продаж Хостинг-сектор не мав причин переключатися та використовувати складніші інструменти для веб-розробки за більш високу ціну. TechCrunch (2017) зазначив:

"Компанія набуває бізнесу в інших категоріях: вони включили Sucuri, щоб «дати можливість клієнтам захищати веб-сайти, не будучи експертами з безпеки»; ManageWP та WP Curve для клієнтів для адміністрування сайтів, створених на платформі видавництва WordPress; та FreedomVoice за послуги зв’язку на веб-сайтах. Все це вказує на більше функцій та підтримку самих веб-сайтів, а не на більш глибокий хід у хмарних додатках для бізнесу."

Пропозиція використовувати засоби інтелектуальної власності AWS для додання можливості машинного навчання для оцінювання домену GoDaddy та механізму рекомендацій щодо аукціонів не надто важлива, оскільки мало хто до цих пір користується послугами перепродажу домену GoDaddy. Це більше вказує на те, наскільки широко поширені програми AI стають у програмному забезпеченні підприємства та як легко інтегрувати функції через API на платформі AWS. Google перебуває на першому етапі 10 років "AI Перший!" бізнес-цикл, який обіцяє бути настільки ж індустріальним та соціальним трансформаційним, як мобільний, але ці повідомлення в основному маскують те, що GoDaddy втрачає бізнес та гроші в своєму основному секторі, фактично закриваючи роботу декількох незалежних центрів обробки даних в обмін на роботу на AWS апаратне забезпечення вигідніше & ефективно.

Майк Клейвілл, віце-президент з продажу комерційних продажів у світі AWS, прокоментував: “Як великий бізнес з високим ростом, GoDaddy зможе використовувати AWS для інновацій для своїх клієнтів у всьому світі. Наші провідні в галузі послуги дозволять GoDaddy використовувати нові технології, такі як машинне навчання, швидко тестувати ідеї та доставляти нові інструменти та рішення своїм клієнтам з більшою частотою. Ми сподіваємось на співпрацю з GoDaddy, коли вони створюються заново у хмарі та впроваджують нові рішення, щоб допомогти людям перетворити свої ідеї в Інтернеті.”

GoDaddy, схоже, дуже схожий на EIG (Endurance International Group), який зібрав сотні основних та незначних веб-брендів, що займаються веб-хостингом, під парасолькою корпорації, що публічно котирується / торгується, кожна з яких має незалежні операційні центри обробки даних & персонал, вибудовуючи синергію та ефективність між організаціями. Обидві компанії вкладають значні кошти в маркетинг засобів масової інформації для своїх брендів для веб-хостингу та використовують це для збереження спадщини "dotcom" Клієнти епохи за рахунок доброї волі проти ставок збиття & акційні знижки на масові спільні плани хостингу для багатодоменних клієнтів. Корпоративне рішення GoDaddy запускати свої центри обробки даних на AWS, а не самостійно залишає Bluehost, HostGator та Dreamhost як провідних веб-хостинг-компаній з найбільшими власними і керованими центрами обробки даних поза публічними хмарними компаніями та крайовими / CDN-стартапами, такими як DigitalOcean або Хмара. Інші основні компанії, що працюють у цьому секторі, – це телекомунікації, колокаційні центри, компанії SaaS та незначні бренди веб-хостингу. Оголошення AWS від GoDaddy являє собою полевий ефект для підприємців в галузі веб-хостингу, які будують нові хмарні рішення на інструментах платформи AWS, апаратних засобах веб-сервера та користувацькому програмному забезпеченні стека, або конкурують у хмарній екосистемі для надання ІТ-послуг.

GoDaddy After Bob Parsons: реєстрація доменних імен, хмарні сервери та керований WordPress PaaS

Службовий обов’язок Амазонки, Мейсі, & Інспектор:

Компанія Amazon Web Services (AWS) офіційно оголосила, що всі її продукти та послуги повністю сумісні з GDPR, тобто будь-який бізнес, який прагне покращити свою політику щодо вступу до змін закону, охоплюється, якщо вони використовують платформу. Компанія сказала, що це складено в "експерти з безпеки та дотримання норм" перевірити її внутрішню роботу як обробник даних, який затвердив її як повністю сумісну. AWS пояснив, що аспекти, які забезпечують його відповідність GDPR, включають шифрування персональних даних, впевненість у тому, що будь-які дані, що обробляються на його платформі, забезпечують постійну конфіденційність, цілісність, доступність та стійкість, і що дані можуть бути відновлені швидко в разі фізичного або технічного інциденту. Він також сказав, що регулярно тестує, оцінює та оцінює свою роботу, щоб переконатися, що вона відповідає безпеці.

Дізнайтеся більше про відповідність GDPR.

GoDaddy & Кубернети:

Всього рік тому колишній генеральний директор GoDaddy Блейк Ірвінг сказав GeekWire, що компанія розглядає можливість підключення до хмарних постачальників, оскільки додала навантаження в нових географіях за межами США, зберігаючи власну інфраструктуру в США, але, здається, щось змінилося під новою Генеральний директор Скотт Вагнер. AWS зазначила, що планує співпрацювати з GoDaddy, щоб пропонувати послуги, пов’язані з доменом, як частину угоди, що, можливо, послужило б додатковим стимулом для двох компаній зібратися разом.

Дізнайтеся більше на GeekWire.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me