Коли ви вперше починаєте, веб-сайт – це те, на що ви могли витратити дні, тижні, навіть місяці, вдосконалюючись. Багато підприємців та підприємств вкладають тонни ресурсів для того, щоб зробити свій сайт найкращим, а потім більше ресурсів для маркетингових та рекламних стратегій.


Але, перш ніж ви витрачаєте багато часу і енергії на створення веб-сайту, переконайтеся, що ви робите це правильно з першого разу! Існує понад 1,5 мільярда веб-сайтів, так що вам може бути легко загубитися в натовпі, якщо ви не є’t все робити правильно. Щоб переконатися, що у вас є кожен фрагмент, який вам потрібен для хорошого веб-сайту, ми склали наші основні підказки.

Знайдіть надійного хоста

Перш ніж ви навіть можете почати створювати веб-сайт, вам потрібно знайти хостинг-компанію, якій ви можете довіряти. Хостинг-провайдер – це той, хто може допомогти вам досягти професійного вигляду вашого сайту.

Бувають випадки, коли заощаджувати кілька доларів на місяць на дешевшому сервісі – це гарна ідея, але зазвичай, використовуючи послуги хостингу, ви отримуєте те, за що платите. Ви хочете переконатися, що не витрачаєте витрат на хостинг-провайдерів, якщо ви покладаєтесь на свій веб-сайт для залучення бізнесу або заробітку. Сайт, який постійно знижується або повільно завантажується, не допоможе вам!

Значення швидкості та надійності. Згідно з дослідженнями, приблизно половина користувачів Інтернету хочуть, щоб сайт завантажився за 2 секунди або менше. Якщо на вашому веб-сайті немає’t завантажені протягом трьох секунд, ці відвідувачі відмовляться від вашого веб-сайту, в результаті чого ви потенційно втратите нового клієнта.

Якщо ви не задоволені своїм поточним постачальником хостингу, перевірте, чи міг ваш новий постачальник послуг хостингу безкоштовно перенести ваш сайт. Це заощадить ваш час та енергію, перемістивши їх самостійно, або може заощадити пару сотень доларів, заплативши кому-небудь ще за його переміщення!

Зробіть свій веб-сайт легким для навігації

Мапа сайту на вашому веб-сайті необхідна на 100%. Це допомагає вашим користувачам ефективно та плавно переходити з однієї області в іншу. Він також відіграє важливу роль у SEO. Павуки пошукової системи зможуть шукати і ранжувати ваш веб-сайт вище, якщо у вас є карта сайту.

Існує три різні типи мап, до яких можна включити:
Індексована мапа сайту – алфавітний перелік або каталог ваших сторінок.
Повна категоріальна карта сайту – найпопулярніша форма, оскільки вона дає вам повний список із класифікованими посиланнями на різні категорії. Це дозволяє легко перестрибувати з категорії в категорію.
Обмежений категорій – Він розміщує всі посилання в конкретних категоріях, які можуть бути обмеженими, щоб полегшити перегляд.

Створіть домашню сторінку з чітким повідомленням

The "додому" сторінка – це перше, що відвідувачі побачать, коли вони приземляться на вашу сторінку, – це ваша домашня сторінка.

Ви повинні відповісти на наступні питання:

  1. Хто ти?
  2. Що ти робиш?
  3. Яку вигоду ви пропонуєте?

Якщо ваші відвідувачі можуть’t чітко розумієте, що таке ваш веб-сайт, тоді ви їх швидко втратите. Це не так’t незалежно від того, як чудово виглядає ваш сайт, якщо вміст не є’т там. Домашня сторінка – це ваше перше враження і ваш перший шанс зв’язатися зі своєю аудиторією.

Зрозуміло, але переконайтеся, що ваша контактна інформація відображається, щоб ваші відвідувачі могли зв’язатися з вами без проблем.

Включіть блог

Додавання блогу – це чудовий спосіб залучення трафіку на ваш веб-сайт. Наразі це один з найпопулярніших методів спілкування в Інтернеті. Компанії, які щомісяця публікують шістнадцять і більше публікацій блогів, отримують майже в 3,5 рази більше трафіку, ніж компанії, які публікують чотири чи менше блогів на місяць. Вести блог може принести великі переваги SEO, якщо ви розміщуєте хороший, переконливий контент, який додає вашим відвідувачам цінності.

Це може зробити ваш бізнес або бренд більш особистим і дозволити людям зв’язуватися з вами. Якщо ви малий бізнес, ведення блогу може призвести до збільшення кількості потенційних клієнтів на 126%.

Якщо ви використовуєте WordPress як систему управління контентом (CMS), додати блог на свій сайт легко. WordPress дуже простий у використанні і чудово підходить для новачків.

Важливість гарного дизайну

Гарний дизайн може зробити або зламати ваш веб-сайт. Навіть якщо ви не’не знаю навіть одного рядка коду, можна зробити чудовий сайт, не порушуючи банк. Практично кожен хостинг-провайдер запропонує розробникам веб-сайтів, які настільки прості у використанні, що навіть це може зробити початківець початківець!

Дослідження показали, що близько 40% споживачів покинуть сайт, якщо це не зробити’не думаю, що це добре зроблено. Сайт, який застряг у 90-х’s вже не привід. Розробники веб-сайтів можуть робити кращі веб-сайти без особливих зусиль з вашого боку. За допомогою налаштування перетягування та натискання кнопки ви зможете створити прекрасний сайт за лічені хвилини.

Мобільний дизайн

SEO має бути у кожного власника сайту’З розумом, і наявність веб-сайтів, зручних для мобільних пристроїв, є важливою частиною цього. Починаючи з 2015 року, Google оголосив, що рейтинги сайтів, оптимізованих для мобільних пристроїв, будуть займати нижчі місця в результатах пошуку. Ця зміна показує, що Google винагородить сайти, які краще обслуговують цифрових споживачів.

Немає зручного для мобільних пристроїв сайту’t має значення лише для рейтингу. Статиста встановила, що мобільний трафік складає 52,64% світового онлайн-трафіку. Мобільний трафік зростає з року в рік, і якщо ваш сайт не є’t мобільно реагуючи, ви втратите значну частину своєї аудиторії. Насправді, 57% користувачів Інтернету не хотіли б’t рекомендую бізнес із погано розробленим веб-сайтом для мобільних пристроїв.

Якщо ваш хостинг-провайдер може’t допоможемо зробити ваш веб-сайт більш чутливим до мобільних пристроїв, можливо, прийде час змінити хости, якщо зможете’t дозволити собі найняти дизайнера самостійно.

Незалежно від того, який тип сайту ви хочете, важливі елементи успішного веб-сайту не мають’t змінити. Мати надійного хоста – це обов’язково, тому що повільний або непослідовний хост може відігнати відвідувачів, залишити вас незграбним сайтом і мобільним дизайном, і в кінцевому рахунку зіпсувати ваш рейтинг SEO.

Видатний веб-сайт вимагає видатної послуги веб-хостингу

Видатний веб-сайт вимагає видатної послуги веб-хостингу

Стартова ціна:
3,29 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.2


Користувач
9.2


Підтримка
9.3


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте Hostwinds

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me