Contents

Інтерв’ю з засновником Джооста де Валка & Генеральний директор, Йоаст

Я думаю, що майже кожен розробник WordPress знає ім’я Yoast – якщо не ім’я Joost de Valk – оскільки плагін Yoast SEO – це в основному стандартний плагін SEO для WordPress. Це, безумовно, одна з кількох плагінів, які я автоматично встановлюю на кожному веб-сайті WordPress. У цьому інтерв’ю я обговорюю з Джоостом зміни в його бізнес-стратегії та фокусі, його плани щодо Yoast та те, як він бачить майбутнє плагінів SEO та WordPress..


Інтерв'ю з Джоостом де Валком, засновником та генеральним директором компанії Yoast

HostAdvice: Перш ніж зануритися в Yoast та SEO, розкажіть, будь ласка, трохи про себе та про те, як дістатися до місця, де ви сьогодні.

Мене звуть Джоост де Валк, засновник і генеральний директор компанії Yoast, батько трьох хлопчиків і дівчинки, і чоловік Марієк, який керує Йоастом поруч зі мною та нашим бізнес-партнером Міхелем. Я’Я цікавився комп’ютерами з раннього віку, запустивши свій перший веб-сайт у віці дванадцяти років у 1994 році. На початку 2000 року’s, я також почав вести блоги, в основному про кодування, HTML та CSS. У 2005 році мене вкусила помилка з відкритим кодом, коли я приєднався до проекту WebKit.

Я не став’я не мав інтересу до SEO до 2006 року, коли я зрозумів, як це впливає на всі створені нами сайти. Я почав писати про SEO, що призвело до того, що я говорив про SEO на конференціях. До того, як я знав це, я був високо оціненим фахівцем у цій справі.

У 2010 році я прийняв рішення розпочати власну справу. Приблизно через два роки я найняв свого першого працівника Міхеля, який зараз є партнером. У роки після цього Yoast став схожим на дикий вогонь, не в останню чергу через швидкий успіх нашого пластика Yoast SEO WordPress.

HostAdvice: Кілька років тому ви прийняли рішення запропонувати преміум платну версію Yoast SEO на додаток до існуючої безкоштовної версії. Що призвело до цього рішення? Як з’ясувалося – чи є у вас стільки людей, які вибирають платну версію, скільки ви очікували?

Це’s досить простий: якщо нам платять за розробку плагіна, ми можемо інвестувати в нього більше. У нас є спеціалізована команда розробників, яка працює цілодобово, щоб покращити наші плагіни, розробляти нові функції та проводити дослідження, щоб з’ясувати, на чому слід зосередитись. Наша мета – зробити SEO доступним для всіх, і тому ми повинні мати стабільні плагіни, які дають результати.

Це’s також причина, чому ми так зосереджуємось на доступності. Усі, і ми маємо на увазі всіх, повинні мати можливість використовувати наші плагіни. На додаток до цього, якщо ви розробник програмного забезпечення, я’буду радити зробити те саме.

Отримання оплати за нашу роботу також означає, що ми можемо більше внести свій внесок у світ з відкритим кодом. У нас є кілька розробників, які працюють лише над ядром WordPress. Ми це відчуваємо’s наш обов’язок повернути громаді та продуктам, які дали нам так багато.

HostAdvice: Кілька років тому ви прийняли рішення запропонувати преміум платну версію Yoast SEO на додаток до існуючої безкоштовної версії. Що призвело до цього рішення? Як з’ясувалося - чи стільки людей вибирають платну версію, скільки ви очікували?

HostAdvice: Новітня зміна, можливо, ще дивніша, полягає в тому, що ви продали право власності на свій інший надзвичайно популярний плагін WordPress для Google Analytics. Ви заявили у своєму оголошенні, що причиною цього було те, що ви могли “зосередитись на побудові найкращих у класі SEO-продуктів, від плагінів до оглядів, електронних книг та навчальних програм.” Існ’t є великий ризик зробити ставку компанії на SEO замість того, щоб трохи диверсифікувати?

SEO (включаючи соціальну оптимізацію) – це величезний ринок. Слідкуючи за цим та аналітичним ринком, стало занадто великим тягарем для команди. Оскільки обидва ще зростали, нам потрібно було або рости компанію набагато швидше, ніж ми вважали, що можемо, або вибрати один продукт і “позбутися” з іншого. Ми вирішили зробити останнє, шукали і знайшли великого покупця в Syed та закрили цю угоду досить швидко.

HostAdvice: Чи можете ви дати мені уявлення про відсоткове розподіл доходів для кожної вашої пропозиції – плагіни, огляди сайтів / консалтинг, електронні книги та навчальні програми?

Yoast SEO Premium – це наше основне джерело доходу, огляди сайтів та електронні книги, що випливають на респектабельній відстані. Однак наша філія Академії швидко зростає. Люди дуже насолоджуються курсами, які ми проходили. Ми також більше акцентуємо увагу на послугах, завдяки новим пакетам Yoast SEO Care.

HostAdvice: Чи можете ви описати для мене процес перегляду вашого веб-сайту?

Впевнені, перед тим, як розпочати огляд, команда перевірить на предмет неприйнятного вмісту. Коли сайт пройде тест, команда почне дивитися на сайт здалеку. Як це виглядає? Чи можете ви зрозуміти, яка мета сайту? Як графіка? Який вміст там? Після того, як ми маємо чітку картину сайту, ми починаємо його глибокий аналіз.

У цих оглядах ми перевіряємо багато речей. У нашому списку понад 300 перевірок. Серед іншого ми розглядаємо швидкість сайту, готовність до мобільних пристроїв, використання соціальних медіа, код використовуваного шаблону WordPress, структуру сайту, повідомлення про помилки та 404 сторінки. Однак ми, як правило, знаходимо більшість проблем у змісті. Це, безумовно, боляче на багатьох сайтах. І це над тим, над чим ви хочете, щоб ваш сайт працював.

HostAdvice: Які найпоширеніші помилки чи проблеми ви виявляєте в цих оглядах?

Сайти WordPress рідко бувають дуже поганими. Однак є звичайні помилки, які люди роблять. Виконуючи ці огляди, багато одних і тих же речей постійно спливають. Сайти часто намагаються пробувати та класифікувати за неможливими загальними ключовими словами, із вмістом’s навіть не підходить до рангової хвостової ніші. Здебільшого виявляється, що вони навіть не оптимізували жодну свою сторінку. Тому вони можуть’t не мати нічого, щоб пройти повз їх домашню сторінку. Це справедливо для багатьох сайтів там. Вміст є слабкою частиною багатьох сайтів.

HostAdvice: Що є унікальним для ваших електронних книг та навчальних програм?

Вони орієнтовані на різні ринки. Наш веб-сайт пропонує безліч інформації про кожен тип питань щодо SEO. Однак через величезну кількість дописів іноді важко зрозуміти, як все це поєднується. З цієї причини ми’Ви написали кілька високо сфокусованих електронних книг на SEO для WordPress, Content SEO та UX & Перетворення. У грудні 2016 року ми’Повторно запускаємо нову книгу під назвою Shop SEO. Останнє стосується лише покращення вашого інтернет-магазину.

Те саме можна сказати і на наших курсах. Вони пропонують орієнтовану інформацію в чіткій концепції. Користувачі можуть самостійно вивчати тему, переглядаючи відео, читаючи тексти та перевіряючи нові знання у вікторинах. Наші курси мають успіх, тому й ми’знову продовжуємо акцентувати увагу на цьому.

HostAdvice: Ваша остання електронна книга ”UX & Перетворення з цілісної перспективи SEO.” На перший погляд, багатьом може здатися, що користувацький досвід (UX) та SEO мають дуже мало спільного між собою. Чи можете ви пояснити, чому ви бачите їх дуже тісні стосунки?

До моменту, коли ви це читаєте, ми’Ви опублікували ще одну електронну книгу, цього разу про вдосконалення вашого інтернет-магазину. Що стосується книги UX, так, UX та конвертація мають багато спільного з SEO. На наш погляд, ви повинні прагнути до найкращого можливого результату в рейтингу пошуку. Ви ніколи не можете бути найкращим результатом, якщо ваш сайт непридатний і дає нульові результати. Вам доведеться працювати над усіма аспектами свого сайту чи ще над вами’Ніколи нікуди не дінешся.

HostAdvice: кого ви бачите як Yoast’Основні конкуренти? Чим ви відрізняєтесь від них?

Ми робимо’я дуже багато думаю про нашу конкуренцію. Ми’перегляньте, що потрібно нашим клієнтам і як ми можемо покращити їх робочий процес.

HostAdvice: Як ви бачите, що ринок плагінів WordPress розвивається в найближчі роки?

Це’s професіоналізуючись швидко, ми сподіваємось, що це триватиме. Там’s приміщення для ще кількох великих плагін-компаній, які ми думаємо.

HostAdvice: Які основні зміни ви бачите в даний час – і в найближчі 1-3 роки – в галузі SEO?

Прогнозувати майбутнє – це не моя сила. Що ми бачимо, це інтенсивна увага до AMP та структурованих даних, в основному JSON-LD. Ми’Переписуючи багато про обидва, чи стосуються вони вас, повністю залежить від типу веб-сайту, який ви використовуєте.

HostAdvice: Які ваші плани на майбутнє для ваших плагінів SEO?

Щоб продовжувати вдосконалюватись 🙂

HostAdvice: Які у вас плани на майбутнє щодо ваших книг та навчальних курсів?

Наша Yoast Academy швидко зростає, тому ми’Ви обов’язково розширите цю частину компанії. Зараз ми працюємо над різними курсами, першим вийшов «Структура сайту». Після цього ми плануємо цілу низку технічних курсів SEO. Через розмір цього предмету – і його важливість – ми’я їх нарізав на більш дрібні, більш керовані шматочки. Шукайте їх у 2017 році.

HostAdvice: Ваш улюблений передовий інструмент SEO? Який улюблений інструмент SEO для початківців?

У мене десятки, і мені важко вибирати фаворитів. Один інструмент, який’s зробив мене щасливим цього року Moz’s explorer ключових слів, який, на мою думку, підходить як для початківців, так і для просунутого використання Ще один інструмент, який ми справді не хотіли б’не хочу жити без OnPage.org.

HostAdvice: Які ще інструменти, на вашу думку, є важливими на сьогодні’s Розробник WordPress?

Для розробника у нас досить великий набір інструментів. Починаючи від IDE (ми використовуємо PHPStorm) до інструмента CI (ми використовуємо Travis) і управління пакетами як для PHP (Composer), так і для JavaScript (NPM / пряжа). Там’s так багато тут ми могли поговорити протягом години про тільки це.

HostAdvice: Який сенс / історія стоїть за назвою компанії Yoast?

На початку 2000 року’s, я виступав на багатьох конференціях. Люди завжди мали труднощі вимовляти моє ім’я. У 2007 році в Стокгольмі SMX я спробував пояснити своє ім’я Ранду Фішкіну, коли він сказав: “О, що’s як тост з Y”. Йоаст народився.

HostAdvice: Я розумію, що ваша дружина також працює в Yoast – як / чому це сталося? Як ви справляєтесь з неминучими проблемами спільної роботи і, по суті, разом проводите всі свої неспані години?

Вона не робить’я просто працюю тут, вона проходить Йоаст поруч зі мною та Міхелем. Її вклад завжди був там і для мене неоціненний. Вона створила Yoast Academy і керує значною частиною нашого маркетингу. Вона домагалася академічної кар’єри ще до того, як приєдналася до мене в Yoast, але Йоаст просто почав занадто швидко рости. Це’з великим задоволенням працювати разом так, особливо як вона’s не тільки моя дружина; вона’s також мій найкращий друг і один з найрозумніших людей, яких я’я коли-небудь зустрічався.

HostAdvice: Я розумію, що ваша дружина також працює в Yoast - як / чому це сталося? Як ви справляєтесь з неминучими проблемами спільної роботи і, по суті, разом проводите всі свої неспані години?

HostAdvice: Скільки працівників у вас сьогодні? Де вони розташовані?

В даний час ми працюємо майже 50 людей у ​​всьому світі. В штаб-квартирі нашої компанії у м. Війхен, Нідерланди, є 35 Йоастерів. Крім цього, у нас є працівники в Італії.

HostAdvice: Скільки годин на день ви зазвичай працюєте? Що ти любиш робити, коли не працюєш?

Я’не відстежуйте мої години, як спосіб зберегти розум. Хоча я теж провожу багато часу зі своїми дітьми, і забираю їх прямо зі школи о 14:00 два дні на тиждень.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me