Contents

Інтерв’ю з Лоуданом Шоджі, генеральним директором Axosoft

Axosoft орієнтований на створення інструментів розробки, які покращують життя розробників програмного забезпечення. Їхній генеральний директор, Лоудан Шоджі, не лише захоплюється підприємництвом та своєю компанією’продуктів, але вона також дуже захоплюється підвищенням обізнаності – і забезпеченням успіху – більшості жінок у галузі технологій. Ми мали можливість поговорити з нею на всі ці теми.


Інтерв'ю з Лоуданом Шоджі, генеральним директором Axosoft

HostAdvice: Скажіть, будь ласка, трохи про себе та свій досвід. Мені особливо цікаво почути, як той, хто вивчав хімію, фізику та біологію та хто має докторську ступінь з фізичної терапії, в кінцевому підсумку керував компанією інструментів розробки програмного забезпечення.

Ну це довга історія, але в основному це починається з того, як дівчинка зустрічає хлопчика. Мій чоловік був усьому дорослому житті технологічним підприємцем, і я повинен сказати, що підприємницький клоп мене на початку покусав. Створення компанії SaaS (Програмне забезпечення як послуга) набагато сексуальніше, ніж практикуючий фізичний терапевт.

HostAdvice: Будь ласка, опишіть для нас платформу Axosoft та що вона пропонує розробникам.

Axosoft – це спритний інструмент для управління проектами, який обслуговує розробників програмного забезпечення. У нас також є продукт під назвою GitKraken, який є крос-платформою Git-клієнта. По суті, ми робимо продукти, щоб допомогти розробникам створювати краще програмне забезпечення та швидше поставляти їх.

HostAdvice: Будь ласка, опишіть для нас платформу Axosoft та що вона пропонує розробникам.

HostAdvice: Близько 10 років тому, коли я керував компанією з розробки програмного забезпечення, ми вибрали Axosoft для управління нашим проектом розробки. Готуючись до цього інтерв’ю, я думав, що це буде трохи схоже на повернення до старого друга, який зазнав певних змін з моменту останньої зустрічі. Схоже, продукт, особливо інтерфейс користувача, був повністю перероблений. Що’s історія за цим?

Насправді, багато основ, як дерево проекту, елементи тощо, все ще ідентичні тому, як вони були 10 років тому. Однак користувальницький інтерфейс був значно вдосконалений, щоб увімкнути ряд нових функцій протягом багатьох років, які роблять продукт набагато більш цінним.

HostAdvice: Близько 10 років тому, коли я керував компанією з розробки програмного забезпечення, ми вибрали Axosoft для управління нашим проектом розробки. Готуючись до цього інтерв'ю, я думав, що це буде трохи схоже на повернення до старого друга, який зазнав певних змін з моменту останньої зустрічі. Схоже, продукт, особливо інтерфейс користувача, був повністю перероблений. Яка історія за цим?

HostAdvice: Як Ви визначаєте свій ринок? Хто ваша конкретна цільова аудиторія на цьому ринку?

Наш ринок – розробники програмного забезпечення незалежно від галузі.

HostAdvice: Скільки активних клієнтів у вас сьогодні? Де вони розташовані в основному?

У нас понад 11 000 світових клієнтів.

HostAdvice: Як би ви описали свого типового клієнта?

Команди з управління проектами, які прагнуть заощадити час розробки та створити кращі інструменти з меншою кількістю помилок. З нашим клієнтом Git, наші клієнти – це розробники, які шукають гарний та візуальний графічний інтерфейс Git, який плавно забирає біль командного рядка.

HostAdvice: Як би ви описали свого типового клієнта?

HostAdvice: хто з ваших найбільших клієнтів?

Основні організації, що використовують наше програмне забезпечення, включають: EMC, Vodacom, IBM, Cisco та Центр контролю захворювань.

HostAdvice: кого ви вважаєте своїм найбільшим конкурентом?

У нас є ряд конкурентів, які створюють продукцію в одному просторі, але, чесно кажучи, ми це робимо’не приділяти багато уваги тому, що вони роблять. Ми створюємо свій власний шлях, який зосереджений на підвищенні продуктивності розробників програмного забезпечення.

HostAdvice: Як ви вважаєте, що ваше програмне забезпечення відрізняється та / або краще, ніж їхнє програмне забезпечення?

Наше програмне забезпечення розроблене розробниками для розробників, тому ми дійсно розуміємо потреби розробника, одночасно задовольняючи потреби менеджерів проектів..

HostAdvice: Клієнти можуть мати або програмне забезпечення, яке розміщується в локальному приміщенні, або їх розміщення в ньому. Яка орієнтовна розподіл (у відсотках) того, де клієнти вирішують розміститись? Які міркування зумовлюють їх рішення?

Сьогодні переважна більшість нових клієнтів вирішили взяти участь у нас, але тому, що ми’Ви вже давно були, у нас ще багато клієнтів, які продовжують насолоджуватися встановленою опцією.

HostAdvice: Як ви бачите, що ринок інструментів розробки програмного забезпечення розвивається в найближчі роки?

Я думаю, що університети у всьому світі визнають важливість викладання більшої кількості студентів щодо розробки програмного забезпечення. Оскільки ми отримуємо більше випускників у галузі інформатики, потреба в інструментах розробки програмного забезпечення буде лише продовжувати зростати.

HostAdvice: Скільки працівників у вас сьогодні? Де вони розташовані?

Ми – команда з близько 35 людей, і всі ми розташовані в Скоттсдейлі, штат Арізона. У нас немає жодного віддаленого співробітника, і нам це дуже подобається.

HostAdvice: Скільки працівників у вас сьогодні? Де вони розташовані?

HostAdvice: Які ваші плани на майбутнє для Axosoft?

Ми будемо продовжувати розвиватися та створювати дивовижні інструменти розробки, які покращують життя розробників програмного забезпечення.

HostAdvice: Схоже, Axosoft не робить’На даний момент у вас є підтримка того, що сьогодні називається DevOps. Це правильно? Це планується??

В даний час в цьому просторі є інші компанії.

HostAdvice: Минулого року ви випустили новий продукт – GitKraken – клієнт GUI для Git. Чому ти це зробив? Чи нам справді потрібен інший клієнт Git?

Незважаючи на популярність Git, там немає’я не був чудовим клієнтом Git. Насправді ми випустили єдину сьогодні на ринку крос-платформу Git Client. Ми розробили GitKraken, тому що вважаємо, що розробники спрагли до спрацьовувати клієнта Git’т смоктати. До використання GitKraken більшість наших користувачів просто померли з жорстких користувачів командного рядка.

HostAdvice: Минулого року ви випустили новий продукт - GitKraken - клієнт GUI для Git. Чому ти це зробив? Чи справді нам потрібен інший клієнт Git?

HostAdvice: Ви дуже задіяні у просуванні жінок у галузі технологій. У вас навіть є посилання на веб-сайті Axosoft до проекту під назвою #ItWasNeverADress. Розкажіть, будь ласка, про вашу причетність до цієї сфери в цілому та зокрема про цей спонсорський проект Axosoft.

Ми створили кампанію ItWasNeverADress, щоб пролити світло на брак самок у технологічній галузі. Моя пристрасть допомагає отримати більшу кількість жінок і на цій арені. Я відчуваю, що це кожна жінка’s обов’язок, в тому числі мій власний, який займає будь-який тип керівної ролі, щоб допомогти залучити іншу жінку, хоч менторство.

HostAdvice: Яку пораду ви б запропонували жінкам, які хочуть досягти успіху у світі високих технологій сьогодні?

Це’так, як каже Шерил Сандберг, дон’не бійтеся схилятися, висловлюйте свої ідеї та переконайтеся, що ваша команда приймає другу половину населення’s погляд на розгляд.

HostAdvice: Як ви бачите, як роль жінок у технологіях змінюється в найближчі кілька років?

Компанії та команди почнуть визнавати, що жінки’s погляди потрібні і цінні на робочому місці. Компанії, які сприймають цей факт, повільно отримуватимуть конкурентну перевагу.

HostAdvice: Скільки годин на день ви зазвичай працюєте? Що ти любиш робити, коли не працюєш?

Я зазвичай працюю 8-9 годин на день. Коли я не працюю, я люблю проводити час в саду з дітьми.

HostAdvice: Якщо вас попросили надати випускний адресу класу 2016 року, яке б було ваше повідомлення до них?

Переконайтеся, що мріяти велике і не спинятися назад на своїх невдачах. Легко відволіктись і здатися. Але деякі найуспішніші люди в житті провалюються більше разів, ніж вони можуть порахувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me