V ten deň to stálo ruku a nohu, aby som mohol získať webovú stránku navrhnutú, vyvinutú a následne spustenú. Náklady by sa nahromadili na ohromujúcu sumu nadčasov a mali by ste šťastie ako nezisková organizácia, keby ste mohli získať prítomnosť na webe, museli by ste poznať niekoho v odbore, ktorý by vám mohol urobiť láskavosť.


V dnešnej dobe sa celá krajina webhostingu zmenila a nájdete mnoho charitatívnych organizácií a cirkví, z ktorých všetky majú svoju vlastnú prítomnosť na internete, a to predovšetkým vďaka technológiám.
Ako dnes weboví hostitelia fungujú, vidíte, ako poskytovať službu, ktorú môžu sledovať aj najzákladnejší používatelia. Vedia, že špecializovaní weboví vývojári to môžu zvládnuť sami, ale začiatočníci nemajú tušenie, kde začať. To je miesto, kde sa začína použiteľnosť s cieľom pomôcť miestnym cirkvám a charitatívnym organizáciám pri vytváraní vlastného webového sídla v priebehu niekoľkých minút vďaka nejakým novým technológiám, ktoré sa nazývajú drag-and-drop..
Zmena témy a pridanie prvkov na webovú stránku je teraz také jednoduché…ťahať…a potom prestanú fungovať, takže neziskové organizácie, ktoré nemajú skutočné skúsenosti s technológiou webových stránok, majú teraz k dispozícii kreatívne nástroje na oslovenie miestnej komunity pomocou digitálnej technológie..

  1. Siteground
    SiteGround sa venuje poskytovaniu jednoduchej platformy pre výkonné hostingové riešenia svojim zákazníkom. Ich možnosti zdieľaného hostenia sú dostupné, ale stále veľmi kvalitné. Oni nerobia’• nepreverujú servery a prostriedky, ku ktorým budete mať prístup, sú veľmi spoľahlivé.
  2. FastComet
    Pre každého, kto hľadá riešenie zdieľaného hostenia, ale nemá’Nechcem sa obetovať za kvalitu, FastComet je skvelá voľba na zváženie. Všetkým svojim zákazníkom poskytujú na svojich serveroch pevné disky SSD, ktoré môžu byť až o 300% rýchlejšie ako tradičné disky. Ponúkajú tiež bezplatne CloudFlare CDN, čo ďalej zvyšuje celkovú rýchlosť vašich stránok.
  3. InterServer
    InterServer má na výber niekoľko veľkých plánov zdieľaného hostenia. Jedná sa o cenovo dostupnú možnosť, ktorá má stále dostatok energie na zvládnutie väčšiny stránok. Všetky ich riešenia zdieľaného hostenia sú spravované, čo znamená, že nemáte’Nepotrebujete zvládnuť akékoľvek technické požiadavky sami.

Webové stránky a webhosting pre charitatívne a neziskové organizácie

Pre väčšinu charitatívnych organizácií poskytujú webové stránky kľúčovú úlohu pri šírení slova. Informovanie miestnych komunít o pripravovanej charite v ročnom kalendári je skvelým východiskovým bodom, pretože nie’netreba platiť nadmerné náklady na tlač a distribúciu letákov v okolí. Namiesto toho môžu byť akékoľvek správy a udalosti jednoducho uverejňované na jednom centrálnom mieste a vidieť ich stovky alebo dokonca tisíce ľudí. Rovnaký koncept a myšlienka platí pre cirkvi, tieto zariadenia sa spoliehajú na to, že ich ľudia budú financovať, takže ústredné miesto, kde môžu vyzdvihnúť cirkevné aktivity a udalosti, ktoré im pomôžu priviesť davy ľudí, je kľúčovou súčasťou prebiehajúceho života cirkví naprieč svet.

Boj proti prebytkom & Hosting zadarmo pre neziskové organizácie

Najväčší problém možno súvisí s financiami, pretože neziskové organizácie využívajú len prebytočné príjmy, aby rozšírili svoj dosah na konečný cieľ.’Nemáte náhradný hotovostný tok na zaplatenie za hosťovanie, správu a rozvoj.
Dobrou správou je, že webhosting je teraz mimoriadne lacný, a preto získate všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli navrhnúť webovú stránku, a potom ju vyhodiť na web. Avšak to tak nie je’Nezastavujte sa, pretože boli vytvorené konkrétne plány a balíčky, aby tak pomohli neziskovým organizáciám’Nie je žiadnym prekvapením, že registrované charitatívne organizácie môžu využívať bezplatný webhosting.
Existuje samozrejme proces podania žiadosti, aby ste získali toto bezplatné riešenie webhostingu, a väčšina spoločností poskytujúcich webhosting bude musieť overiť charitu a overiť ju, takže registrácia charity s overeným registračným číslom zvýši vaše šance na získanie bezplatného webhostingu. , Avšak aj pri bezplatných balíkoch na hosťovanie webových stránok neočakávajú pokles kvality, pretože stále budete môcť využívať bezplatné zálohy, vynikajúce záruky dostupnosti, dostatok webového priestoru a prevádzky a množstvo poštových schránok. Aj väčšie charitatívne organizácie a neziskové organizácie môžu mať nárok na výrazné zľavy od vašich obľúbených populárnych spoločností poskytujúcich webhosting, takže aj keď môžete prevádzkovať charitatívnu organizáciu, nie je ospravedlnenie, aby ste sa nestali súčasťou digitálneho veku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me