Acquia випускає дистриб’ютор водосховищ для роз’єднаних Drupal & OpenEDU для онлайн-навчання


DrupalCon Північна Америка, найбільша і найважливіша щорічна конвенція для розробників Drupal, відбулася цього року в Балтіморі (24-28 квітня 2017 року), коли засновник Drupal та CTO Acquia Dries Buytaert виголосили основну адресу. Однією з нових інновацій на платформі Drupal, яка привернула багато уваги на конвенції, було розробка різних стратегій для роз’єднання Drupal з метою розділення процесів фронту та резервного копіювання таким чином, що дозволяє передавати вміст на декілька пристроїв через API, що переважає стандартну тематичну систему публікації. Використання JSON API & OpenAPI, впроваджений в недавньому розповсюдженні Reservoir від Acquia для роз’єднаних установок Drupal, може перетворити CMS Drupal на видавничий механізм, який можна використовувати з пристроями IoT, додатками розширеної реальності, системами розпізнавання голосу, такими як Alexa, носіння фітнесу, AI-чатоми та ін. інші програмні платформи нового покоління, які виходять за межі веб-браузера. У DrupalCon у 2017 році було представлено 12 основних треків сесій з 175+ семінарів & виступили спікери, а також конференц-зал з тисячами кіосків ІТ-компаній, які представляють яскравість спільноти з відкритим кодом розвитку Drupal.

DrupalCon 2017: Основні пункти адреси Дріноте & Нові розробки в екосистемі Drupal

У виступі з DrupalCon 2017, головний директор компанії Acquia Dries Buytaert обговорив основні проблеми з прийняттям Drupal 8 під загальним баченням того, що D8 набагато кращий продукт, ніж D7. Буйтаерт, який заснував Друпала в кімнаті гуртожитку спочатку в 2000 році як дошка повідомлень PHP на базі Slash CMS, відкрив свою адресу із провокаційною заявою, що він "не впевнений, чи рекомендується використовувати Drupal для простого веб-сайту." Швидше, Друпала слід розглядати як ” "амбітна, інноваційна платформа" що підходить для найскладніших веб-проектів, де створення головного коду для веб / мобільних додатків, підвищення підтримки нових веб-стандартів та програмування спеціальних рішень за масштабами корпоративних корпорацій вважаються головними цілями. Наразі екосистема модулів вважається готовою до D8, хоча Дріс визнав, що в роботі з переносом модулів залишається більше роботи, і мільйони веб-сайтів D7 все ще потребують міграції. Повідомляється, що модуль Migrate є невдалим та відстаючим у розвитку, що призводить до затримок в автоматизації D7–>Процес оновлення D8. Відповідно, Acquia впорядкував систему оновлення Drupal, де в майбутньому оновлення веб-сайтів до D9 буде не складніше адмініструвати, ніж Drupal 8.3–>8.4 шлях.

Це збігається з великою зміною компанії Acquia від виробництва "великий чуб" випускає кожні 4-5 років до 6 місяців циклів випуску (8.1–>8.2–>8.3 тощо), які додають нові функції завдяки постійним інноваціям, зберігаючи плавний шлях оновлення. Ця нова система циклів випуску Drupal дозволяє додавати нові підсистеми з одночасним знеціненням старих API, щоб модулі могли використовувати або старий / новий API в нових версіях (тобто, D 8.4). Закликають розробників швидко перенести код свого модуля до нових API, оскільки підтримка сумісності ззаду може бути важкою і дорогою з точки зору необхідних ресурсів базового коду CMS. Drupal 9 буде випущений як остання версія D8 за вирахуванням застарілого коду, так що якщо модуль не має застарілих API, вони працюватимуть однаково на D8 до D9, не потребуючи подальших оновлень. Це зробить оновлення до D9 таким же простим, як 8.3—>8.4 для модульних кодерів, якщо не використовується застарілий код. Збільшення прийняття D8 призвело до збільшення кількості повідомлень про помилки від крайового використання та нових розгортань. Згодом Acquia додала у свою команду багато нових талановитих людей, щоб зосередитись на роботі над основними зобов’язаннями, зручністю використання та оновлення платформи Drupal..

Лабораторії Акквії – «Drupal – це система з відкритим кодом, яка забезпечує функцію бек-енд-інфраструктури приблизно для кожного з 40 веб-сайтів. Сьогодні його засновник Дріс Буйтаерт та його керівник лабораторії Престон Так відкривають лабораторії Acquia, щоб зосередитись на дослідженнях та розробках навколо майбутнього залучення користувачів в Інтернеті. І від чого вони’Ви бачили, наступна веб-сторінка може бути “досвід без браузера.” В інтерв’ю VentureBeat, Buytaert і так сказали, що їх компанія хоче, щоб мережа стала інтегрованою з фізичним та цифровим світами. “Ми переходимо за межі сторінки,” – сказав Буйтаерт. “А для Drupal нам довелося подумати над тим, щоб винаходити себе.””Дізнайтеся більше про лабораторії Acquia.

Drupal вважається потужною колекцією інструментів, але всі найкращі функції CMS важко відкрити для нових користувачів, з довгою кривою навчання, необхідною для ефективного використання платформи. Однією з нових ідей, запропонованих Dries для вирішення цього питання, є додання профілю установки журналу з деяким вмістом за замовчуванням до основної, а також робить Drupal більш простим у використанні для роботи з медіа. Медіа-ініціатива є одним із найважливіших пріоритетів компанії Acquia. Вона випливала з результатів всебічного опитування користувачів у 2016 році. Зберігання форм в ядрі є ще одним актуальним питанням, пов’язаним з необхідністю притаманної простоти у використанні CMS. "Поза сторінкою" являє собою головний перехід на мобільні веб-сайти, голосовий контроль, чати тощо, які працюють за межами традиційного веб-браузера, використовуючи вміст бази даних, який обслуговується обробкою Drupal. Одним із прикладів прикладу було рішення, розроблене для музею Лувра на основі інтеграції Facebook Messenger Bot, створеного Whitehouse (Github), який інтегрує Drupal як розширене обслуговування клієнтів & агент з продажу квитків за допомогою технології chatbot. Ця реалізація використовувала структурований контент Drupal & моделювання даних на основі API відпочинку (поєднаний підхід) з подальшими новими рішеннями та додатками, заснованими на роз’єднаних API, вважається набагато простіше побудувати за допомогою просунутої інтеграції в Drupal 8.

Підводячи підсумок, Дріс зазначив, що в його досвіді з клієнтами підприємств люди хочуть обох у поєднанні & нерозв’язані рішення, тобто традиційні веб-сайти, а також підтримка мобільних пристроїв & нові розширення IoT. Отже, ан "Тільки API" підхід не вважається найкращим вибором для більшості організацій. Багато чого, що Drupal як CMS забезпечує від поколінь розвитку, втрачається з розв’язаним підходом. (Див.: API First Initiative) Основна платформа змінює просування в ІТ на 10-річних циклах, з останньою великою зрушенням платформи на мобільний з HTML 5 & чуйний дизайн, що розвивається як критичний аспект. Ці нові технології дали можливість переробити досвід користувачів & бізнес-моделі (тобто Uber / Lift), де чат-боти та Amazon Echo являють собою нову екосистему, що зростає. Багато переваг чат-ботів у підтримці клієнтів очевидні (цілодобова підтримка, чат із досконалими знаннями про продукт). Apple, Facebook, Amazon, & Google вже вкладає великі кошти в ці платформи, а Drupal може використовувати ці переходи за допомогою подачі даних у додатки "за межами сторінки." Коли Дріс запустив Drupal, він запустив сервер і все зробив особисто, тоді створив Drupal Association & Робочі групи громади шляхом делегації. Управління друпалом продовжує залишатися важливим питанням, перетворюючи модель управління громадою на наступний етап, додаючи "чеки & баланси" працюючи над питаннями різноманітності в ІТ.

DrupalCon Baltimore 2017: Основна адреса

Дріноте – "Засновник Drupal, заснований в Бельгії, Дріс Буйтаерт – піонер у галузі відкритих джерел для веб-публікацій та платформи співпраці. Dries захоплений інноваційними технологіями, соціальними медіа та фотографією." Дізнайтеся більше про DrupalCon 2017.


Drupal з відкритим вихідним кодом спільноти: шляхи до сесії & Рекомендовані компанії-партнери

Drupal у 2017 році, за оцінками, використовується на приблизно від 2% до 2,5% усіх веб-сайтів в Інтернеті, порівняно з WordPress на приблизно 25% ринку. Drupal виголосив важливе оголошення у 2016 році про партнерство з Magento щодо розширення ресурсів електронної комерції на рівні платформи. Amazon є основним інвестором в Acquia, а Drupal є основним постачальником послуг з цільних продуктів харчування, який нещодавно придбав Amazon. Хмара Acquia також побудована на апаратному центрі даних AWS. Отже, конвенція DrupalCon 2017 була головною можливістю продемонструвати спеціальні рішення для розробки, створені разом з Drupal для організацій підприємств. Деякі презентації передових впроваджень електронної комерції Drupal, що були представлені на DrupalCon у Балтіморі 2017 року, були:

 • Електронна комерція: Поскоріть, обермейєр
 • Уряд: Меса.уряд, США комісія
 • Вищий Ед: Корнельський університет
 • Страхування: BlueCross BlueShield
 • Виробництво: Ріннаї
 • Некомерційна організація: YMCA, Score.org, Sierra Club
 • Технологія: Pinterest, HID Global

Події DrupalCon – це прекрасна можливість для будь-кого дізнатись про найкращі практики та нові інновації, які створюються в спільноті розробників Drupal. Шляхи сеансів DrupalCon показують основну організацію інформації, що подається:

 • Бути людиною: управління проблемами з видовищами в розробці програмного забезпечення & складні бізнес-команди
 • Бізнес: міжнародна експансія, інновації, підтримка продуктів, ідентичність бренду, & маркетинг
 • Кодування та розробка: висока продуктивність в масштабі через код якості & командна робота
 • Основні розмови: дизайн, досвід користувача, зручність використання, робочий процес, & безпека платформи
 • DevOps: постійний розвиток, інтеграція, & версія з Ansible, шеф-кухарем, лялькою тощо.
 • Вітрина Drupal: Кращі практики & новаторська інновація з великих бюджетних сайтів на підприємстві
 • Передній кінець: Шаблони гілочок & Вимоги щодо теми Drupal для D8 порівняно з іншими бібліотеками & рамки
 • Горизонти: мобільні додатки, VR, чат-робот, автотехніка, веб-розетки, MQTT, IoT, Apple TV, & Google AMP
 • PHP: кращі практики для кодерів, об’єктно-орієнтованих методологій, SPL, REST, Guzzle, & Композитор
 • Управління проектами: Спритний, кодовий спринт, співпраця, розподілені команди, & робочий стрес
 • Створення сайту: Перегляди, панелі, блоки, теми, модулі, форми, пошук, & Електронна комерція з D8
 • Symfony: за допомогою Symfony & Twig з D8 для створення складних веб-сайтів та мобільних додатків
 • Досвід користувачів та стратегія вмісту: GUI, UX-дизайн, доступність до Інтернету, & Видавництво CMS

Огляд усіх семінарів, представлених на конвенції DrupalCon 2017 у Балтіморі, показує величезний вплив CMS у широкому спектрі соціальних секторів та промисловості, включаючи освіту, управління, некомерційні підприємства та підприємства. Це змусило Дріса та інших розглянути концептуалізацію Друпала як "суспільне благо" з економічною функцією, подібною до вуличних ліхтарів, доріг та інших комунальних підприємств.

Стівен Коул, віце-президент відділу Unleashed Technologies – "Я був вражений різноманітністю пропонованих сесій. Були сесії для розробників, дизайнерів, керівників проектів, ділових людей та лише кілька зайвих з питань самовдосконалення. Як першокласник я намагався відвідувати різноманітні сесії, щоб відчути, що може запропонувати DrupalCon. Усі доповідачі були дуже хорошими, презентації (в основному слайди) легко було стежити, а теми були актуальними. Я знаю, що сесії були вибрані вручну з довгого списку заявок, і ви можете відчути ефект від цієї політики. Я особливо оцінив сесії, які були зосереджені на певній темі чи інструменті. Ці сеанси були найпродуктивнішими і дали мені гарні результати." Вивільнені технології на DrupalCon 2017.

DrupalCon Baltimore 2017: Drupal у суспільній сфері

Хто розробляє Drupal & Джерела спонсорства – "На цьому засіданні буде запропоновано теоретичну основу, яка враховує складність наших внесків, яку неможливо легко виміряти. Спираючись на широкий спектр теорії публічної сфери – включаючи роботи таких науковців, як Юрген Хабермас, Джон Дьюї та Ненсі Фрейзер, – ця сесія описуватиме Друпал як щось більше, ніж просто людей, організовані групи, установи чи ринки. Ми розглянемо, як обговорюються пропозиції в спільноті Drupal, як приймаються зміни та хто впливає на ці процеси, беручи до уваги різні сайти співпраці, такі як IRC, черги видачі, локальні групи користувачів, DrupalCamps та DrupalCons. Ми поглибимося до спільноти Друпала, як вона стосується широкої громадськості та як наша громада сприяє громадському блага." Дізнайтеся більше про спонсорів розвитку Drupal.


Визначення тенденцій веб-розробки Drupal – інтеграція гілок, симфоній, Magento, & JSON API

Події DrupalCon – це один із найкращих способів прослідкувати нові інновації на платформі Drupal, оскільки всі семінари попередньо перевіряються та перевіряються через процедуру подання заявок, яка надає перевагу найсучаснішим командам розвитку. Деякі теми семінару, які висвітлювались на DrupalCon 2017 у Балтіморі, були: Створення NBA.com на Drupal 8, Front End Development, DevOps Skills, Scrum, BlackMesh, Webform, Symfony, Scaling & Обмін, макети в Drupal 8, PHP-бібліотеки з відкритим кодом, Platform.sh, пантеон, Agile Drupal спринти, Phase2, Angular 2, FFW, безперервна інтеграція, вдосконалені методи налагодження, штучний інтелект, введення залежності, Magento, машинне навчання, цифрова трансформація , Twig Files, SEO, Нова типографія, Drupal 6 End-Life, MadouPDX, Rearchiteiting, Статичний аналіз, Постійне розгортання, Ефективність / Масштабованість, Цифрові екосистеми, Автоматизація побудови & Інструменти запуску, React, GraphQL, Atomic Design, Pattern Lab !, Bootstrap, JSON API, Спеціальні теми, Solr, JavaScript, EmberJS, Ethereum Blockchain, Incident Command, Electron, Unicode, Multilingual, Websockets, & Спільне управління проектами. Деякі з найважливіших компаній-спонсорів включали:

 • Партнери підпису: Acquia, Adayax, FFW, OPIN, Open Social
 • Спонсори партії: Axelerant, Kalamuna, Manati, Mediacurrent, Lingotek
 • Платинові спонсори: FFW, Pantheon, BlackMesh, NewTarget, Phase2, Platform.sh

Розвиток платформи Drupal поширюється на Fortune 500 до WhiteHouse з незалежними фірмами з розробки програмного забезпечення в Азії, Африці, Європі, Австралії, Півночі & Південна Америка, що надає кодову базу. Хоча може виникнути занепокоєння, що міграційний цикл Drupal 8 веде до подальшого переходу клієнтів до WordPress та втрати ринкового спільного користування, Drupal продовжує значним захопленням як платформи вибору для корпоративних ІТ, уряду, освіти, некомерційних, & сектори електронної комерції, яким багато в чому сприяли стратегічне партнерство з Magento та продовження розробки нових модулів для D8, що розширюють веб-стандарти. Розробка веб-сайтів та програмного забезпечення для Drupal сильно відрізняється від WordPress, але в буквальному сенсі мільйонами доларів економічної активності платформи управляються на міжнародному рівні, коли об’єднуються всі активи компаній та організацій, що використовують обидва сценарії CMS для веб-операцій. Різноманітність компаній, що демонструють товари та послуги на DrupalCon 2017, показує, як розробка програмного забезпечення з відкритим кодом може досягти успіху в співпраці в рамках широкого спектру технічних вимог для створення нових шаблонів для бізнесу / масштабування бізнесу, додатків електронного уряду, розважальних продуктів та інструментів веб-публікацій.

DrupalCon Baltimore 2017: Декупаж Drupal and Angular 2

Кутовий 2, TypeScript, & Декупаж Drupal 8 – "Коли розв’язаний Drupal набирає більше пари в день і безпрецедентні підходи, що входять до мейнстріму, необхідність бути в курсі сучасних передових технологій ніколи не була важливішою. Angular 2, випущений минулого року, є значним стрибком вперед для Angular екосистеми з використанням TypeScript, вбудованим інтерфейсом командного рядка та фокусом на "розвиватися раз, штовхати скрізь," включаючи веб, мобільну мережу та рідну версію. Незважаючи на те, що рамки кардинально розвинулися від універсального, але іноді невмілого досвіду розробників Angular 1, команда Angular 2 намагалася полегшити перехід, забезпечуючи градуйований шлях переходу від програм Angular 1 до Angular 2. Angular має захоплене та велике співтовариство з великою кількістю оточуючих інструментів. Це відмінний кандидат для інтеграції з роз’єднаним задньою частиною Drupal, будь то ви використовуєте JSON API або вбудований ядро ​​REST API Drupal 8." Розв’язаний Drupal Distros.

Декупаж Drupal – Angular II, TypeScript, ES6, API JSON, Ember, Node.js, React, & REST API

Розв’язував дистрибутиви Drupal, також відомі як "безголовий" за рахунок поділу переднього / заднього або "API-перше" завдяки використанню API для генерації & відображати вміст, а не Перегляди, Панелі, Блоки, & Теми Drupal, розроблені для того, щоб увімкнути абсолютно нові сценарії використання, виходячи за рамки встановленого та запущеного через ядро ​​Drupal. Швидше за все, Drupal використовується головним чином як двигун вмісту Node.js для подачі даних на безліч пристроїв за різними стандартами та форматами, як цього вимагає пристрій. Розв’язаний, без голови, & Інсталяції для Drupal Drupal можуть використовувати Angular 1, Angular 2 або JSON API, а також TypeScript, ES6, Angular 4, OpenAPI, Rebilly тощо для створення складних рішень для клієнтів, які сприяють інноваціям у веб-програмних рішеннях. Кутовий II має CLI, а також a "одна рамка" підхід, який означає, що мобільний, веб, & настільні додатки можна створити з однієї бази коду, щоб запускати нативні програми на всіх пристроях. Atom TypeScript, ES6 / ES-2015, Ember, React, Drush, Devel, Angular CLI, JSON API тощо можуть бути використані для створення вмісту & користувачів через командний рядок, а не Перегляди, Панелі, Блоки, & Теми, що створюють меншу установку коду Drupal з меншою напругою PHP на сервері для обробки складних запитів через модулі.

 • Contenta CMS: може використовуватися з Elm, React, Ember або Angular для переднього кінця
 • Водосховище Акквія: легкий, відокремлений дистрибутив Drupal на основі Angular II & TypeScript

У той час як розробники використовують роз’єднаний Drupal для створення абсолютно нових категорій програмних додатків, що впроваджують додаткові шари інновацій у мережі Інтернет, мобільний, & IoT, багато в чому Drupal просто слідкує за тим, що вже було розроблено іншими платформами при такому підході. Calypso – це відокремлена установка WordPress, випущена Automattic, що дозволяє спростити управління CMS за допомогою Node.js, React, & REST API. Keystone JS включає автоматичне генерування веб-контенту, вузлів, блоків тощо через компоненти React. Django CMS також експериментує з безголовою / нерозділеною архітектурою. Деякі власні CMS-програми, засновані на "Вміст як послуга" Модель (CaaS), розроблена на основі власних ліцензій, включає:

 • Зміст: зручна для розробників програма CMS, що спочатку використовує API, з інтегрованою глобальною CDN
 • Prismic.io: настроюється API безголівкової CMS для розробників & маркетологи
 • Хмарний CMS: безголовий, API-перший CMS для масштабованої, багатокористувацької підтримки
 • Хмара Кентіко: хмарний CMS без голівки для публікації на будь-якому каналі / пристрої через API
 • Built.io: цифровий бізнес-пакет для корпоративних клієнтів – iPaaS, MBaaS, & Безголовий CMS
 • Зміст: об’єднання безголівкової CMS для мобільних пристроїв, веб, & Програми IoT

Розв’язаний Drupal може бути використаний для негайного попереднього перегляду вмісту створення вмісту, як Lullabot відображається на DrupalCon 2017. Менша установка Drupal з веб-додатками, побудованими в рамках Symphony з JSON API, що використовується для динамічного візуалізації на стороні клієнта, вже використовується багатьма професійними PHP & Розробники JavaScript з Drupal, які можуть віддавати перевагу цим рішенням кодування в основній тематичній шаблонній системі. Ще одна проблема з розв’язаними рішеннями – це стандартизація & прийняття веб-стандартів у розбитій екосистемі. Велика різноманітність конкуруючих API, інструментів CLI, SDK, версій JS тощо може в кінцевому рахунку призвести до завершення проекту Drupal для завершення, але для вирішення цієї проблеми GitHub використовує інсталяційні профілі, що пропонують незалежну від Drupal.org підтримку проекту для розробників..

DrupalCon Baltimore 2017: з’єднаний зсередини

API First Drupal: Contenta & Водосховище – "З самого початку Друпалу одне фундаментальне припущення підтримувало розвиток та еволюцію Друпала: його монолітну архітектуру. Drupal був створений у часи, коли в Інтернеті та CMS-технологіях процвітали і коли додатки, керовані API, були рідкісними в цьому просторі." Дізнайтеся більше про Contenta CMS.

Майбутні події DrupalCon: Відень (26-29 вересня 2017 р.) & Нашвілл (9-14 квітня 2018 р.)

Розробники, бізнес, дизайнери та видавці, зацікавлені взяти участь у наступному зборі DrupalCon, можуть запланувати заздалегідь DrupalCon Europe у Відні у вересні 2017 року. Очевидно, що офіційний DrupalCon Asia не планується в цьому році, але завжди є місцева асоціація Drupal збори членів громади, що проводяться по черзі на місцевих ринках. В іншому випадку наступна подія DrupalCon у Північній Америці відбудеться у Нешвілі, запланована на квітень 2018 року. Слідкуйте за DrupalCon у Twitter.

Розробити, дизайн & Підтримка платформи Drupal– "Відень, місто музики, мистецтва, культури та вишуканої їжі – серце серця Європи. Відень старий, Відень новий. Він пишається своєю імперською спадщиною і вкотре виступає в авангарді світових мистецьких і творчих індустрій. DrupalCon Vienna відбудеться на виставці Messe Wien & Конгрес-центр з 26 по 29 вересня 2017 року." DrupalCon Europe 2017.

Найважливіша Друпальська конференція – "Ласкаво просимо в Music City. Нашвілл завжди займався музикою. Він проходить через життя і душу міста – та його людей. І це хвилює всіх, хто подорожує, щоб почути це. Але це’s не лише про музику. Від симфонічного залу до столичного пагорба можна знайти унікальні враження, які пов’язують всіх. DrupalCon – це унікальна подія, яка об’єднує тисячі людей з усього світу, які використовують, розробляють, розробляють та підтримують Drupal." DrupalCon Нашвілл 2018.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me