Štvorcový priestor vo filme

Možno si pamätáte Squarespace z ich vírusového krátkeho filmu ako “Získajte svoju doménu pred tým’s Prešiel,” v hlavnej úlohe Johna Malkovicha, ktorý získal viac ako 4,5 milióna zhliadnutí, alebo zo svojho mini filmu “Snívanie s Jeffom Bridgesom,” ktoré sa objavili v Super Bowl v roku 2015.


Služba Squarespace poháňa viac ako 1 milión webových stránok a zdá sa, že mnohí z nich získavajú nadšené recenzie. to’je jasné, že Squarespace vie, ako sa predávať na trhu, ale zaslúži si všetku chválu? A sú tým pravým tvorcom webových stránok pre vás a vaše webové stránky?

Čo je to Squarespace?

Squarespace je populárny nástroj na tvorbu webových stránok a webhostingové služby. Aj keď nie’Neviem jeden kúsok kódu’je v poriadku! Vďaka spolupráci s programom Squarespace si môžete vytvoriť profesionálnu a krásnu webovú stránku vďaka svojim krásne navrhnutým šablónam. Používanie služby Squarespace stojí mesačný poplatok’s službami, ale budú sa starať o všetko vrátane poskytovania šablón, systému na správu obsahu, hostingu, podpory a (ak to budete potrebovať) domény..

Vďaka svojej širokej škále štýlov, ktoré ponúkajú, má Squarespace niečo pre takmer každého. Ich dizajn je známy tým, že je sofistikovaný a minimalistický, aby pomohol predviesť fotografie z dôvodu ich čistých čiar.

Čo je to Squarespace?

Vďaka úplnej kontrole prispôsobenia môžete drag and drop zmeniť spôsob fungovania webovej stránky. Aj keď má obmedzenia, môžete meniť písma, farby, nepriehľadnosť obrazu, šírku bočného panela, veľkosť a medzery bez toho, aby ste vedeli, ako kódovať. Trvá trochu času, kým si zvyknete na Editor štýlov, ale aj napriek tomu to môže väčšina študentov zistiť. Všetky tieto možnosti prispôsobenia sa však na prvý pohľad môžu cítiť ohromujúce. Hovorí sa, “menej je viac” je často pravda, takže množstvo možností môže skutočne brzdiť vás a vaše webové stránky.

Služba Squarespace je veľmi priateľská k mobilným telefónom a môže spôsobiť, že váš web bude vyzerať skvele na telefónoch a tabletoch. Automaticky prispôsobí vaše stránky akejkoľvek veľkosti displeja, takže ste vyhrali’Už nikdy nebudete musieť vytvoriť mobilnú verziu.

Ceny štvorcového priestoru

Squarespace má štyri možnosti mesačných cien rozdelených do dvoch rôznych kategórií: osobné a online obchody.

Pri osobnom webe stojí mesačne 12 dolárov, ak si zakúpite ročnú zmluvu a dostanete neobmedzené množstvo stránok, galérií a blogu s neobmedzenou šírkou pásma a úložiskom.

Ďalším krokom nahor je obchodná stránka s cenou 18 USD mesačne, ak sa účtuje ročne. Vďaka tomu dostanete rovnaké funkcie ako osobný web, ale aj profesionálny e-mail, kredity za reklamy Google, propagačné kontextové okná a plne integrovaný elektronický obchod. Jednou z významných nevýhod podnikateľského plánu je, že ak sa rozhodnete použiť ho pre web elektronického obchodu, bude platiť transakčný poplatok vo výške 3%..

Ak chcete spustiť internetový obchod, existujú dve možnosti. Základný plán stojí 26 dolárov mesačne, ak sa účtuje ročne, a obsahuje všetky funkcie z obchodného plánu, ale vyhrali ste’nezaúčtujeme transakčný poplatok. Získate tiež prístup k obchodným metrikám, integrovanému účtovníctve prostredníctvom služby Xero a platbe vo svojej doméne.

Poslednou možnosťou je možnosť predplatného v internetovom obchode, ktorá stojí 40 dolárov mesačne, ak sa účtuje ročne, a zahŕňa všetky predtým uvedené funkcie plus automatické obnovenie nákupného vozíka, doručenie dopravcu v reálnom čase, flexibilné zľavy, darčekové karty a API na objednávky.

Je Squarespace pre vás to pravé?

Squarespace môže byť ideálnou voľbou pre niekoho, kto chce krásneho tvorcu webových stránok a webhostingu. S programom Squarespace sú plne spravovanou cloudovou hostingovou službou. Zaisťujú vám, že váš web bude neustále k dispozícii a online. Ak chcete, aby sa o vás niekto postaral všetko, s flexibilitou rýchlo prepínať medzi plánmi a mať priestor vo vašom rozpočte, potom by vám mohol byť Squarespace dobrou voľbou..

Tieto otázky a odpovede vám pomôžu určiť, ktorý plán služby Squarespace bude pre vás najvhodnejší.

Potrebujete na svoje stránky pridať CSS alebo skript?

Ak sa rozhodnete pre ‘osobné’ Štvorpriestorový plán, vyhral’t vám umožní pridať akékoľvek CSS alebo skripty na vaše stránky. To však naozaj nie je’Pre mnohých používateľov je to problém, pretože celé miesto programu Squarespace má byť riešenie bez kódu. Ak však chcete svoj web dokonca mierne prispôsobiť a potrebujete používať CSS alebo javascript, nemali by ste si zvoliť osobný plán služby Squarespace..

Koľko prispievateľov na svojej stránke potrebujete?

Opäť platí, že ‘osobné’ plán obmedzuje počet prispievateľov. Máte povolené mať maximálne dve; môžete mať iba dvoch autorov blogov, dvoch správcov webu atď.

Potrebujete predávať výrobky?

‘osobné’ Štvorpriestorový plán vám umožňuje znížiť predaj, ak potrebujete predávať produkty, pretože v tomto pláne nie sú k dispozícii žiadne funkcie elektronického obchodu. Všetky ostatné plány vám však umožňujú predať neobmedzené množstvo produktov a prijímať dary prostredníctvom svojich stránok.

Ste globálna spoločnosť?

Ako je uvedené vyššie, program Squarespace vás obmedzuje vo vašich schopnostiach elektronického obchodu. Nedávno pridali Paypal ako jednu zo svojich platobných možností a obmedzujú vás v krajinách, v ktorých môžete účtovať poplatky. Tieto meny zahŕňajú USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, ILS, MXN, MYR. , NOK, NZD, PHP, PLN, RUB, SEK, SGD alebo THB.

Chcete používať doplnky alebo integrácie tretích strán?

Ak sa rozhodnete pre obchodné alebo online obchody, môžete ich použiť ‘prémiové bloky a integrácie.’ Ak máte osobný plán, ste opäť v chlade. Tieto integrácie vám umožňujú prepojiť vaše stránky s aplikáciami tretích strán, ako sú OpenTable, Acuity a Chownow.

Najdôležitejšie je, že ste vyhrali’Nebudete môcť pripojiť MailChimp k svojim stránkam, ak používate osobné, čo znamená, že budete mať ťažšie rozširovanie svojho zoznamu e-mailov. Ak v službe Squarespace nie je konkrétna funkcia k dispozícii, väčšinou nemáte šťastie a vyhráte’nebudete môcť stiahnuť doplnok.

zhrnutie

Všeobecne platí, že ľudia, ktorí používajú Tvorca webových stránok Squarespace don’Nepotrebujete nič super pokročilé alebo chcete ovládať backend svojich webových stránok. Je určený pre ľudí, ktorí chcú web bez akýchkoľvek problémov. Ich šablóny sú ohromujúce a sú zvyčajne náročné na fotografie, takže ak ich hľadáte, mohli by sa dobre hodiť. Ak ste však rozsiahlym podnikom v elektronickom obchode, ktorý chce globálne alebo chce lacný webový tvorca, pravdepodobne by ste mali hľadať niekde inde..

zhrnutie

Vyvolávacia cena:
$ 16,00


Spoľahlivosť
5.2


stanovenie ceny
4.4


Užívatelsky prívetivý
4.8


podpora
4.8


Vlastnosti
4.8

Prečítajte si recenzie

Navštívte Squarespace

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me