A 4 najlepšie Windows Hosting Services

Dátum vydania systému Windows Server 2019 sa rýchlo blíži. Toto vydanie systému Windows Server pridáva podporu pre množstvo funkcií, ktoré uľahčujú správcom serverov život.


Od lepšej integrácie s cloudovou službou Azure po lepšie zabezpečenie a možnosti ukladania je to obrovská aktualizácia oproti predchádzajúcim vydaniam.

Momentálne je v testovaní a zostavovanie sa pripravuje v rámci programu Windows Insider. Konečné vydanie má byť niekedy v Q3 / Q4 roku 2018, takže posledné zostavenie ukážky by malo byť blízko kompletného produktu a malo by byť k dispozícii pre Windows hosting (VPS a dedikované servery).

A 4 najlepšie Windows Hosting Services

Tu je prehľad niektorých hlavných funkcií nového systému Windows Server.

Podpora kontajnera Beta Kubernetes

Kuberentes je výkonný kontajnerový systém, ktorý umožňuje spustenie aplikácií predvídateľným spôsobom. Tam vyhral’t chyby, keď je vaša aplikácia zabalená do kontajnera Kuberentes a presunutá z prostredia do prostredia.

Podpora tohto druhu technológie je rozhodujúca, keď sa cloud computing stáva čoraz potrebnejšou funkciou, ako je príjemné mať. Moderné podniky sa spoliehajú na škálovateľné cloudové výpočty naprieč platformami. So spoločnosťou Microsoft’nové zameranie na internet “Hybrid” (na lokalizačných serveroch s cloudovou integráciou) podpora serverového prostredia pre Docker / Kuberentes je veľkou výhrou pre Windows Server.

Subsystém Windows pre Linux (WSL)

Subsystém Windows pre Linux je súčasťou systému Windows Server 2019. WSL v podstate poskytuje spôsob, ako spúšťať užívateľský priestor systému Linux, napríklad Ubuntu, v hornej časti systému Windows..

To môže používateľom systému Windows poskytnúť prístup k množstvu nástrojov, ktoré môžete nájsť v systéme Windows, k množstvu nástrojov, ktoré by ste mohli potrebovať, ako sú Bash, nástroje príkazového riadku a potenciálne aplikácie založené na GUI.

Server 2019 tak bude pohodlnejší pre tých, ktorí majú viac skúseností s hostingom Linuxu (VPS alebo dedikovaný server)..

Zatiaľ čo Microsoft nemá’nebol otvoreným zdrojom’Najväčší podporovateľ v minulosti rozšírili funkčnosť WSL tak, aby bola kompatibilná s viacerými distribúciami Linuxu.

Nové bezpečnostné funkcie

Windows Server 2019 obsahuje množstvo bezpečnostných funkcií. Prvým je zahrnutie rozšírenej ochrany pred hrozbami programu Windows Defender. Program Windows Defender ATP je už súčasťou väčšiny verzií systému Windows 10 a je vítaným zahrnutím na strane servera. Vďaka množstvu hrozieb zameraných na platformy Windows je zahrnutie výrazne vylepšeného riešenia škodlivého softvéru skvelým doplnkom.

Tienené virtuálne počítače, ktoré boli zavedené v systéme Windows Server 2016, budú podporovať aj virtuálne stroje so systémom Linux v systéme Windows Server 2019. Tienené virtuálne počítače sú virtuálne počítače šifrované pomocou nástroja BitLocker, aby sa zabránilo ich zneužitiu..

Pridaním podpory Linuxu pre tieto virtuálne počítače je systém Windows Server vynikajúcou voľbou, ak potrebujete využívať kombináciu cloudových služieb na úrovni Enterprise vďaka vylepšenej bezpečnosti a kompatibilite medzi systémami, ktorú ponúka systém Windows Server 2019..

Podporované bude aj šifrovanie v sieti. V systéme Windows Server 2019 budete môcť určiť šifrované siete vo vnútri siete definovanej softvérom, aby ste chránili prenos medzi servermi..

Centrum správcov Windows so službami Azure

Nové centrum Windows Admin Center vám umožňuje nasadiť a používať služby Azure z používateľského rozhrania centrálneho servera. Do Správcovského centra sú v súčasnosti integrované nasledujúce služby, pričom v budúcnosti sa pridajú ďalšie služby:

  • Obnova stránok Azure Site – Umožnite rýchlu obnovu stránok prevádzkovaných na počítačoch Hyper-V
  • Azure Backup – Umožňuje rýchlu zálohu a obnovenie vašich stránok v prípade poškodenia / vymazania údajov
  • Správa Azure Update – Umožňuje spúšťať aktualizácie systému na všetkých serveroch vo vašom prostredí
  • Azure Active Directory Authentication – Umožňuje vám zvýšiť bezpečnosť Windows Admin Center poskytnutím bezpečnostných funkcií, ako sú viacfaktorová autentifikácia a politika podmieneného prístupu.

Služba migrácie úložiska

Služba migrácie úložiska pomáha správcom migrovať servery a ich údaje do prostredia Windows Server 2019 bez potreby opätovnej konfigurácie používateľov alebo aplikácií. Skutočným cieľom jeho funkcie je pomôcť správcom prejsť zo starších nastavení systému Windows Server 2003 a 2008 a na platformy, kde je spoločnosť Microsoft’s cloudové ponuky môžu byť využité.

Staršie platformy Windows Server sú menej bezpečné a jednoducho nie’• Funkčnosť novej verzie systému Windows Server as podporou systému Windows Server 2008 končiaca januárom 2020 by sa teraz nepodarilo’t byť lepší čas na upgrade.

Azure File Sync

Azure File Sync prenáša rozsiahle ukladanie informácií vašej organizácie do cloudu. Funguje to tak, že úložisko vášho lokálneho servera sa v podstate stáva “hot cache” ktorý vytiahne údaje z cloudu.

Pri používaní služby File Sync môžete mať toľko “horúce cache” ako potrebujete na celom svete. Na prístup k nemu môžete použiť akýkoľvek bežný protokol podporovaný systémom Windows Server vrátane SMB, NFS a FTPS.

Táto vynikajúca funkcia odstraňuje miesto na disku ako obmedzenie pre vašu organizáciu a zároveň poskytuje skvelú integráciu so službami spoločnosti Microsoft.

Replika úložiska

Replika úložiska je systém obnovy po katastrofe postavený na základe cloudových služieb. Ukladací priestor umožňuje synchronizáciu ukladania údajov na dvoch serveroch, čo uľahčuje zotavenie z akýchkoľvek problémov alebo zlyhaní disku alebo spúšťanie klastrov zlyhania na viacerých serveroch, pričom úložné priestory v uzloch zostávajú synchronizované.

Replika úložiska podporuje integráciu s Azure v nasledujúcich scenároch:

  • Replikácia servera na server vo virtuálnych počítačoch Azure
  • Asynchrónna replikácia medzi servermi na vašom serveri
  • Cluster to Cluster replication vnútri Azure
  • Cluster to Cluster replication medzi Azure a vašimi miestnymi servermi

Ak ty’Keď premýšľam o systéme Windows Server 2019, teraz je čas, aby ste sa skutočne začali pripravovať na migráciu. Zvýšená integrácia so spoločnosťou Microsoft’s Služba Azure z nej robí jednu z najvýznamnejších inovácií systému Windows Server v určitom čase.

Vďaka funkcii služby migrácie úložiska je takmer nulová migrácia, ak pracujete na staršej platforme systému Windows Server, veľká časť práce bude automatizovaná..

Keďže konečný produkt sa priblížil bližšie a relatívne stabilný stav zasvätených osôb, nikdy nebol lepší čas na inováciu.

Tu sú 4 najlepšie Windows Hosting Services

Tu sú 4 najlepšie Windows Hosting Services

Vyvolávacia cena:
$ 3,92


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.3


podpora
9.3


Vlastnosti
9.3

Prečítajte si recenzie

Navštívte A2 Hosting

Tu sú 4 najlepšie Windows Hosting Services

Vyvolávacia cena:
$ 19,99


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
8.7


Užívatelsky prívetivý
9.2


podpora
9.1


Vlastnosti
9.2

Prečítajte si recenzie

Navštívte Liquid Web

Tu sú 4 najlepšie Windows Hosting Services

Vyvolávacia cena:
$ 2,95


Spoľahlivosť
9.0


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.1


podpora
9.1


Vlastnosti
9.0

Prečítajte si recenzie

Navštívte TMDHosting

Tu sú 4 najlepšie Windows Hosting Services

Vyvolávacia cena:
$ 3,29


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.2


Užívatelsky prívetivý
9.2


podpora
9.3


Vlastnosti
9.2

Prečítajte si recenzie

Navštívte Hostwinds

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me