Підтримка апаратної підтримки для платформи постачальника хмарних платформ для OpenStack & Сервери кластерів Kubernetes

Компанія Platform9, яка пропонує стартову гібридну хмарну оркестрування, використовуючи інтегровані контейнери OpenStack і Kubernetes як продукт “Програмне забезпечення як сервіс” (SaaS), оголосила на цьому тижні фінансування серії C на суму 22 мільйони доларів на чолі з Canvas Ventures за підтримки Hewlett Packard, Redpoint Ventures і Menlo Ventures. У цьому оголошенні підкреслюється ріст клієнтів на 360% для компанії, включаючи придбання ключових нових клієнтів підприємств, таких як Autodesk, Sony та Blue Cross Blue Shield. Platform9 додатково створила робочі рішення з NetApp, Nutanix, Juniper, Dell / EMC, HPE, & інші великі ІТ-корпорації цього року зростають міжплатформовою сумісністю хмари на фундаментах з відкритим кодом. Компанію заснував Сіріш Рагурам, Мадхура Маскаскі, & Ропак Парих, який має досвід технічної інженерії у VMware, а також Біх Ле, який створив ARIES в HP Labs. Platform9 також розробляє Fission, платформу без серверів, і Omni, набір розширень для OpenStack, які можна використовувати для публічних вимог управління хмарою.


Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes

Платформа9: Відкритий код постачається як послуга – повністю інтегрована оркестрація хмари, керована SaaS

Platform9 пропонує те, що багато команд DevOps в корпоративному підприємстві, що працюють з державними / приватними хмарними оркестраціями, шукають у сучасних умовах із "дистанційно керований" Платформа OpenStack SaaS. Заснована в 2013 році фахівцями з віртуалізації VMware & HP Labs, Platform9 спрощує керування хмарою між платформами та обладнанням у різних місцях обробки даних та дозволяє побудувати гібридну еластичну хмарну архітектуру з кластерами Kubernetes. The "дистанційно керований" аспекти Platform9 означають, що мережеве адміністрування, моніторинг запитів веб-трафіку та панелі управління розподілом ресурсів розташовані як продукт SaaS "в хмарі" і апаратне забезпечення веб-сервера може бути де завгодно. Наприклад, компанія може запрограмувати та розробити спеціальний код "власний дім" і зберігайте його на локальних серверах для кращої безпеки під час використання Kubernetes в AWS & Центри обробки даних Google Cloud одночасно або взаємозамінні для підтримки декількох SaaS продуктів, доменів, брендів, електронної комерції або мобільних додатків. Для веб-сайтів, яким потрібно підтримувати тисячі одночасних користувачів та мільйони звернень сторінки щодня, Platform9 поєднує сумісність міжплатформової хмари, керовану API (наприклад, CloudFoundry) з можливістю запускати всю архітектуру центру обробки даних на OpenStack або використовувати Kubernetes для веб-сервера управління кластером в масштабі. Ця система являє собою комбінацію кращих практик DevOps у корпоративних підприємствах, розроблених сьогодні на роботі з широкомасштабними веб-мобільними додатками з високим трафіком. Platform9 можна легко інтегрувати з Jenkins, Ansible, Vagrant, Chef, SaltStack тощо для веб-розробки & команди програмного забезпечення програмного забезпечення.

Концепт-відео: "Служба з відкритим кодом як послуга" (OSaaS) Спрощує хмарну інфраструктуру

Сіріш Рагурам, генеральний директор, Платформа9 – "Керуйте хмарною інфраструктурою на багатьох платформах, заощаджуючи до 70% витрат на ІТ … Дізнайтеся, як найкраща хмарна інфраструктура, така як OpenStack і Kubernetes, може бути SaaS під керуванням, щоб зменшити витрати та час на цінність, уникаючи при цьому блокування єдина екосистема-постачальник. Це допомагає командам DevOps та ІТ зосередитись на вирішенні основних бізнес-проблем, одночасно автоматизуючи більшу частину процесу налаштування та управління на задній частині. Платформа9 буде говорити з досвіду після того, як дозволить клієнтам реалізувати успіх у проектах, що перевищує 99 відсотків." Дізнайтеся більше про Platform9 & Кубернети.

Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes

На додаток до кластеру Kubernetes та хмарної оркестровки OpenStack, Platform9 розробляє AWS-лямбда-схожий "Функціонує як послуга" (FaaS) платформа, відома як Fission. Рішення без сервера дозволяють створити цілком нові форми веб-розробки за допомогою мультимедійних публікацій та електронної комерції, керованої мобільними пристроями, але загалом на ринку на сьогоднішній день є мало додатків, які використовують ці рамки. Платформи FaaS представляють новий тип веб-архітектури для кодування додатків для або все частіше використання в якості ефективного засобу для додавання бічної обробки до існуючої веб-присутності або функціонуючої кодової бази. Рішення без сервера можуть працювати над кодом PHP, Python, JavaScript, HTML і т.д. або паралельно веб-хосту для підтримки додаткових нових функцій на опублікованих веб-сторінках і мобільних додатках. Навколишнє середовище FaaS виглядає таким, де багато компаній пропонують безсерверні рішення поряд з іншими спеціалізованими веб-хостингами та планами хмарного хостингу PaaS / SaaS, тому веб-розробники матимуть широкий вибір у постачальників послуг, кожен з яких має трохи інші функції стеку & функціональність, як і сьогодні LAMP або VPS хостинг. Основними альтернативами Fission на ринку безсерверних платформ на сьогодні є:

 • AWS Lambda
 • Функції Google Cloud
 • Функції Microsoft Azure
 • IBM OpenWhisk

Platform9 представила Fission з інтеграцією Kubernetes через API, надаючи програмістам та веб-розробникам, які прагнуть будувати на серверних платформах або платформах FaaS, відмінний варіант, хоча сервіс все ще знаходиться в Альфа і в основному працює з Node.js & На даний момент Python. Platform9 управляє Fission (fission.io) як окремий продукт від їх OpenStack & Хмарні рішення для оркестрації Kubernetes.

Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes

Рамки автоматизації Platform9 – "Базируючись на OpenStack, це означає, що ваші команди можуть використовувати бібліотеки, такі як jclouds або Libcloud, щоб інтегрувати свій конвеєр розвитку з гібридною хмарою Platform9 … завдяки OpenStack ваші команди розробників можуть повторно використовувати наявну підтримку практично в будь-якій великій системі автоматизації для інтеграції конвеєра розробки. з гібридною хмарою Platform9. Сюди входить ляльковий OpenStack Provisioner, шеф-кухар’s клин ножа, Ansible’s Новий обчислювальний модуль і SaltStack’s Модуль OpenStack." Дізнайтеся більше про Platform9 DevOps Automation.

Platform9 включає в себе все необхідне для запуску, роботи, оновлення та підтримки публічних / приватних хмар за допомогою кластерів OpenStack або Kubernetes. Усі контролери OpenStack розміщуються на віддалених хмарних серверах SaaS, тоді як дані веб-сайтів або мобільних додатків залишаються в локальній мережі, де кластери можуть включати апаратне забезпечення різних постачальників послуг або центри обробки даних в різних геолокаціях. Інструменти управління мережею Platform9 вимагають встановлення агента хостингу P9 на кожен VM, який підключається до блоку дистанційного керування, щоб збалансувати мережеву маршрутизацію між апаратними блоками або веб-серверами. Системні адміністратори можуть стежити за чергою запитів на мережевий трафік у режимі реального часу та надавати додаткове обладнання веб-сервера через VM, які додаються до кластеру для задоволення підвищеного попиту. Один з основних напрямків Р&D у хмарному хостингу в даний час розробляє автоматизовану API для масштабування кластерів Kubernetes вгору і вниз, запускаючи VM в обсягах, щоб задовольнити потреби веб-трафіку. Інструменти хмарного оркестрування Platform9 дозволяють мережевим адміністраторам визначати будь-яку віртуальну машину як "Гіпервізор" (для будь-якого автономного використання, наприклад віддалених обчислень, VPN, серверів електронної пошти, веб-хостингу тощо), "Козирок-козирок" для кластерних вузлів Kubernetes / Docker або a "Вузол гучності Cinder" як частина хмарної архітектури OpenStack. За допомогою Kubernetes системні адміністратори можуть створювати складні рішення для веб-хостингу для хмарних додатків у масштабі з серверами в різних центрах обробки даних по всьому світу, розміщених за геолокацією та синхронізованими утилітами управління дистанційним управлінням платформою Platform9. Контейнери Docker можна використовувати для віртуалізованих робочих навантажень, або можуть бути створені гібридні хмари, що поєднують потужність обладнання в приміщенні з кількома постачальниками хмарних SaaS або постачальників веб-хостингових рішень. Це також дозволяє одночасно будувати на AWS, Google Cloud, Bluemix, Rackspace, Azure тощо, а також застосовувати різні цінні плани оптової / роздрібної торгівлі у кожного постачальника окремо. Platform9 також дозволяє просту портативність даних між хмарними постачальниками послуг хостингу, коли це потрібно, не знімаючи веб-сайти та мобільні додатки в режимі офлайн при здійсненні оновлень версій програмного забезпечення або застосуванні патчів безпеки.

Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes
Сіріш Рагурам, генеральний директор, Платформа9
– “Завдяки нашому новому підходу SaaS до складних хмарних рамок, ми дозволяємо легко управляти інфраструктурою, використовуючи провідні рамки з відкритим кодом, такі як Kubernetes та OpenStack. Сьогодні Platform9 надає можливість DevOps, зменшуючи витрати та прискорюючи перетворення хмар для більш ніж 200 хмар у всьому світі.” Дізнайтеся більше про керовану OpenStack, Kubernetes Cloud Orchestration, & Рішення для управління мережею на платформі9.

Платформа9 надає програмне забезпечення панелі управління Omni як розширення модуля для встановлення OpenStack, а також a "Перемикач стеків" який може класифікувати мережеві апаратні ресурси на кластери веб-серверів, вузли, хмарні провайдери, & федерації як частина оркестрових можливостей. За допомогою Omni системні адміністратори можуть стежити за вхідними веб-запитами в черзі, додавати додаткові сервери до хмарного кластеру та розширювати потужність, щоб підтримувати майже нульовий час запиту на завантаження. Міжплатформене управління хмарою & гібридні хмари на основі геолокації з Google, DigitalOcean, CDN, & Інтеграція AWS – це те, що потрібно багатьом постачальникам SaaS та веб-хостинговим компаніям в управлінні послугами в постійній роботі, впровадженні нових платформних служб та обладнання, а також переході між корпораційними постачальниками хмарних послуг за оптовими цінами. Керували Кубернетами & Організація мережі OpenStack з Platform9 включає підтримку контр-козирок як альтернативу гіпервізорам VPS, CIDR (контейнери / послуги), керованому API зберіганню, програмам моніторингу, інтеграції функцій без сервера тощо. Інструменти адміністрування Platform9 полегшують управління записами хостів DNS для Кластери Kubernetes, де вхідні значення для кожного вузла Kubernetes в кластері також можуть бути встановлені API. Програмісти можуть створювати власні рішення для динамічного додавання хостів у масштабі за допомогою диспетчера ресурсів API, який дає право кожному користувачу візора контейнера. Об’єднання хостів може бути здійснено за допомогою ароматизаторів, орендарів, примірників VM, ключів SSH, шеф-кухарів або лялькових агентів з підвищеною гнучкістю в налаштуванні примірників за допомогою програмування мовних скриптів на веб-серверах.

Концепт-відео: Platform9 керований OpenStack

Оркестрація хмари OpenStack – "Platform9 – це найпростіший спосіб для підприємств впровадити приватну хмару, засновану на OpenStack, з інтелектуальним забезпеченням самообслуговування робочих навантажень на їх обчислювальну інфраструктуру. Platform9 Managed OpenStack дозволяє використовувати існуючі та нові віртуалізовані сервери для живлення приватних хмар за лічені хвилини, при цьому безперебійно взаємодіючи з існуючими процесами та продуктами управління. Platform9 пропонує підприємствам єдину панель керування склом у KVM, VMware vSphere та Docker." Дізнайтеся більше про Platform9.

Платформа 9 забезпечує оновлення, 24×7 моніторинг, виправлення, планування потужностей, автоматичне виявлення несправностей, автоматичне масштабування тощо для публічного / приватного OpenStack & Kubernetes кластерні хмари, що дозволяє покращити портативність даних, сумісність між хмарами та рішення DevOps. Platform9 функціонує в основному за допомогою перетворення шару API OpenStack в об’єднуючий інтерфейс для управління багатоголоссями. Це дозволяє веб-розробникам та програмістам програмного забезпечення проводити стандартизацію за відкритими стандартами & повторно використовувати наявні інструменти для публічних хмарних ресурсів. Platform9 забезпечує: "одна склопакет" набір інструментів адміністрування для мережевих адміністраторів та хмарних архітекторів з багатозастатністю, керуванням квотами та єдиним API для побудови складної мережевої топології для рішень веб-сервера. Platform9 може бути використаний як рішення для веб-хостингових компаній для запуску серверів CentOS з декількома орендарями у віртуальних машинах з кластерами Kubernetes в масштабі для підтримки клієнтів, включаючи безліч резервних копій даних і збалансований мережевий трафік, або для запуску VPS-платформ, таких як SolusVM, VMware, Parallels, тощо в контейнерах для підтримки клієнтів SaaS / PaaS. Google спочатку розробив систему, схожу з контейнерами Kubernetes для запуску gMail, Maps, & Шукайте користувачів у спеціалізованих розділах VM одночасно з масштабом мільярдів серверів. Ці рішення створюють об’єктно-орієнтований підхід до веб-хостингу з ізольованими контейнерами, віртуальними машинами, & VPS із стековим програмним забезпеченням, яке можна встановити із знімків або легко перенести між обладнанням в управлінні центром обробки даних.

Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes

Концепт-відео: Kubernetes як послуга віддаленого керування

Оркестрація гібридних хмарних контейнерів – "Kubernetes обіцяє на порядок збільшення працездатності сучасних програмних систем. Оновіть, відстежуйте, масштабуйте її та інше за допомогою платформи9." Дізнайтеся більше про Kubernetes.

Platform9 – це відмінне рішення для управління платформами обробки даних між платформами, де вони здебільшого абстрагували вдосконалену панель управління Omni для хмарних серверів OpenStack, яка дозволяє включити апаратне забезпечення будь-якого веб-хоста в мережевий дизайн або хмарну оркестрацію. Це може допомогти ІТ-підрозділам в управлінні кількома державними та приватними серверами для різних внутрішніх відділів та опублікованих веб-/ мобільних додатків одночасно. Основними перевагами рішень платформи 9 є:

 • Хмарна видимість, мережеве адміністрування, & Віддалена панель управління мережею
 • Зменшення витрат на інфраструктуру завдяки забезпеченню обладнання для багатьох постачальників
 • Управління мережею SaaS для самообслуговування у віддалених публічних / приватних хмарах
 • DevOps Automation & Інтеграція контролю версій для програмного забезпечення Web / Mobile
 • Кілька гіпервізорів, контейнери для докерів, & Управління кластерами Кубернетес
 • Гібридна хмарна оркестрація з підтримкою Rancher / CoreOS / CloudStack / VMware
 • Провайдери хмарних серверних платформ – Google, AWS, Bluemix, Azure, Webhosts тощо.

Веб-розробники та програмісти можуть ефективно використовувати інструменти Platform9, наприклад, використовуючи єдиний VPS або виділений сервер для тестування коду та інсценування версій, а потім публікуючи в кластері Kubernetes для прямого виробництва. Мережеві адміністратори можуть запускати приватні хмари баз даних CRM для використання службовцями компанії в продажах, логістиці, & виконання замовлення за допомогою публічного хмарного веб-хостингу & Підтримка мобільних додатків на масштабованих веб-серверах еластичних кластерних з метою підтримки максимального веб-трафіку та ефективності обробки обладнання апаратних даних для корпоративних ІТ. Незалежні веб-видавці можуть використовувати інструменти Platform9 для розгортання в декількох міжнародних центрах обробки даних та підтримки додатків на еластичних веб-серверах з балансуванням навантаження між геолокацією, інтеграцією CDN, функціями зберігання API, зворотним кешуванням проксі-серверів тощо. Platform9 пропонує віддалений контроль хмарної оркестрації SaaS панель для об’єднання апаратних ресурсів для багатьох постачальників, які зазвичай не зустрічаються з іншими програмними продуктами на ринку.

Відео Platform9: OpenStack і Kubernetes, керовані SaaS

Біх Ле, співзасновник та головний архітектор платформи9 – "Platform9, останнє доповнення до категорії віддалених керованих рішень OpenStack, використовує платформу, керовану SaaS, щоб легко розгортати та керувати OpenStack та Kubernetes, а також розширювати їх у локальних та публічних хмарних середовищах." Слідкуйте за Platform9 у Twitter.

Fission – функція як послуга (FaaS) & Веб-скрипти без серверів для підтримки хмарних додатків

Fission – це альфа-реліз Platform9 "Функція як послуга" (FaaS) або "Без сервера" програмне рішення, подібне до платформи Lambda на AWS. FaaS або безсерверні рішення дозволяють розробникам створювати підтримку паралельної обробки в існуючих веб-додатках, які з’єднуються бічно через Інтернет через API, без проблем із сценарієм між веб-сайтом у веб-переглядачі. Наприклад, рішення FaaS можуть використовуватися для обчислення знижок електронної комерції або тарифів на доставку мільйонів клієнтів електронної комерції під час руху відповідно до поштового індексу, геолокації, IP-адреси та інших змінних; виготовити спеціалізовані дисплеї рекомендацій щодо продуктів із посиланнями на каталог; або обробляти збережені зображення для веб-сторінок різного розміру та швидкості стиснення відповідно до типу пристрою клієнта. Цей тип обробки процесора за допомогою функцій, керованих фрагментами, не пов’язаний з певним апаратним підрозділом, а надає постійну підтримку через спеціалізовані ресурси для обробки веб-сайтів та мобільних додатків, щоб надати користувачам більш досконалі шари налаштованої функціональності. На даний момент платформа Fission підтримує лише функції, написані в коді Python та Node.js, але в майбутньому Platform9 планує продовжувати розробляти та розширювати підтримку інших мов програмування. Іншим головним додатком для функцій без сервера є вдосконалення кешування сторінок для веб-сайтів, де Fission сумісний з Memcached, Redis, PostgreSQL тощо, щоб розширити бічні можливості того, що єдиний сервер здатний керувати масштабом для складних програм. Загалом цей тип веб-розробки тільки починається, і Platform9 добре позиціонується як провідна компанія в секторі з платформою Fission FaaS.

Підтримка апаратної підтримки для платформ хмарних платформ для серверів кластерів OpenStack & Kubernetes

Панель управління Omni: Управління хмарною мережею OpenStack & Скупчення кубернетів у масштабі

Platform9 спрощує хмарне розгортання OpenStack та Kubernetes, в той час як обидві ці платформи мають широкий спектр підмодулів та розширень, які можна реалізувати відповідно до вимог адміністрації мережі або проекту веб-розробки..

 • OpenStack: одна з найсучасніших платформ для управління хмарним центром обробки даних
 • Kubernetes: еластичні веб-сервери кластерних еластичних хмарних кластерів з масштабованістю підприємства

Великі ІТ-компанії та компанії Fortune 500 вже використовують Platform9 для розширеної хмарної оркестрації та управління центрами обробки даних, що робить інструменти цінним ресурсом для малого та середнього бізнесу, веб-починаючих компаній та незалежних видавців, яким потрібно запустити OpenStack & Кубернети в хостингу.

Демонстраційне відео: Platform9 & Керували Кубернетами

Куббернети поставляються як послуга – "Коді Хілл, системний інженер Platform9, демонструє, як легко вставати та працювати з Kubernetes Platform9, керованими. Він проводить нас через API інтерфейсу Platform9 та REST для налаштування та управління кластером Kubernetes. Потім він розгортає вузли головного / підлеглого Дженкінса в кластері Kubernetes і веб-додаток з контейнерами, що працює в тому ж кластері. Автоматизований конвеєр Дженкінса виконує постійне оновлення веб-програми." Дізнайтеся більше про Platform9 & Кубернети.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me