Google, як правило, приховує те, як працює SEO та рейтинг веб-сайтів. Однак одне напевне: швидкість сторінки – це величезний фактор. Про це заявив бегемот пошукової системи, “Ми розробляємо алгоритми для просування більш корисних сторінок над менш корисними, при цьому всі інші рівні. Ці алгоритми аналізують сигнали, які вказують, чи всі наші користувачі здатні переглядати результат, як… чи добре працює час завантаження сторінки для користувачів із повільним підключенням до Інтернету.”


Наявність дуже швидкого веб-сайту – як настільної, так і мобільної версії – має важливе значення для успіху вашого веб-сайту. 70% покупців в Інтернеті кажуть, що швидкість завантаження веб-сайту негативно вплине на те, наскільки вони готові купувати саме з цього веб-сайту. Останнє, що вам потрібно – це втратити клієнтів перед вашими конкурентами, оскільки ваш веб-сайт завантажується занадто повільно.

Ми покроково розповімо вам про те, як підвищити швидкість роботи веб-сайтів, включаючи все, як вибрати правильний план хостингу для оптимізації вашого сайту..

1. Оновлення плану хостингу

Коли ви вибираєте план хостингу, вам може сподобатися вибрати найдешевший план. Плани спільного хостингу, як правило, пропонують найменші витрати, але це також може уповільнити ваш веб-сайт. За допомогою спільного плану хостингу ви повинні ділитися ресурсами сервера з незліченною кількістю інших клієнтів.

Якщо ви відчуваєте більш високий рівень трафіку або потребуєте більше ресурсів, ніж може запропонувати спільне хостинг-середовище, то, можливо, ви захочете оновити свої плани хостингу. Ось кілька варіантів:

  • Виділені сервери. Виділені сервери – це еліти у хостінгу. Вони пропонують широкі ресурси цілого фізичного сервера, який функціонує лише для задоволення вимог вашого веб-сайту. Як результат, немає загрози повільної швидкості, викликаної іншими веб-сайтами’ навантаження. Крім того, вони також постачаються з обладнанням на рівні підприємства, що автоматично прискорює роботу вашого веб-сайту. Ви також можете налаштувати його відповідно до ваших точних характеристик. Однак найбільшим недоліком є ​​те, що це найдорожчий тип хостингу.
  • VPS хостинг. Для тих із вас, хто поки не може дозволити собі спеціальний план хостингу, є життєздатний варіант хостингу Virtual Private Server (VPS). Цей вид хостингу пропонує безліч виділених серверних переваг за значно нижчими ціновими точками. Ви будете мати повний кореневий доступ для налаштування та контролю всіх конкретних ресурсів сервера вашого віртуалізованого сервера. Таким чином, ваш веб-сайт може використовувати кожну одиницю виділених ресурсів, таких як оперативна пам’ять, ядра процесора та пропускну здатність. Як показує наступне зображення на основі тесту AccuWeb, VPS може завантажувати веб-сайти зі значно більшою швидкістю, ніж спільний хостинг:

Оновлення плану хостингу

2. CDN

CDN або мережа доставки вмісту – це служба, відповідальна за доставку веб-сторінок та іншого веб-вмісту вашому користувачеві. Він складається з сітки локальних серверів, на яких усі зберігають копію "важкий" вміст вашого веб-сайту – зображення, статичні файли тощо. Коли користувач переходить на ваш сайт, центр даних CDN, найближчий до користувача, обслуговує їх вміст веб-сайту.

Який CDN ви використовуєте тоді? Ми рекомендуємо починати з Cloudflare, просто тому, що їх сервіс надійний, простий у налаштуванні та має безкоштовний базовий план, що підтримує SSL.

Деякі поради від наших експертів: "Використання CDN Cloudflare також допомагає перенести ваш веб-сайт

швидший хост, плюс, простоїв немає. Заміна вашого хоста на швидший – це те, що ви завжди повинні враховувати. Але пам’ятайте це: якщо ви вносите суттєві зміни на своєму веб-сайті, очистіть файли або призупиніть службу, поки ваша команда знаходиться там. Якщо зміни будуть лише текстовими, ви будете добре, як є."

Багато разів ваш хостинг-провайдер безкоштовно надасть Cloudflare. Прочитайте тонкий шрифт, перш ніж вибрати хостинг-провайдера, щоб побачити, чи отримаєте ви доступ до цієї вигоди.

3. Кешування плагінів

Це, мабуть, найвідоміша тактика оптимізації веб-сайтів для швидкості. Хоча доступні дивовижні безкоштовні додатки кешування, наприклад WP Total Cache або WP Super Cache, ви можете розглянути можливість оплати преміум-версії, якщо ваш веб-сайт намагається досягти більш високого рейтингу або має чітко визначені продажі / маркетингова воронка на місці.

Слово обережності: "Деякі функції плагіну кеш-пам’яті приносять мінімальне поліпшення в часі завантаження і потенційно можуть заплутатися з іншими плагінами, встановленими на вашому веб-сайті WordPress. Майте це на увазі і завжди перевіряйте, як вони впливають на ваш веб-сайт.

Для вимірювання швидкості сайту Booster Monster в основному використовує Pingdom, а іноді і GTMetrix. Просто переконайтесь, що ви перевіряєте свій веб-сайт із місця, яке є найближчим до вашого хоста."

Конфігурація плагіну кеша може здатися залякаючою, але просто протестуйте функціональність свого веб-сайту, щоб переконатися, що все на місці. Якщо нічого не змінилося і Pingdom показує, що ваша швидкість зросла – молодець, ви!

Це’s важливо зазначити, що кешування може’не багато для людей, які вперше відвідають ваш веб-сайт. Для нових відвідувачів браузер повинен завантажувати кожен компонент на веб-сторінку з даних сервера.

4. Закінчується термін дії заголовків

Якщо у вас більше 10% відвідувачів, що повертаються (що ви можете підтвердити за допомогою Google Analytics), вам слід розглянути можливість використання .htaccess для налаштування заголовків, що закінчуються. Робити це вручну не дуже цікаво, але, на щастя, деякі плагіни можуть зробити це за вас.

Використовуйте цей плагін як ярлик:

https://wordpress.org/plugins/far-future-expiry-header/

Просто пам’ятайте, що це може створити конфлікт із плагіном кешування WP Rocket (але якщо у вас є плагін преміум-класу, ви готові йти).

5. Стисніть веб-сайт gzip

Якщо сьогодні ви відводите лише одну річ від цієї статті, це має бути порада CDN. Але якщо ви хочете чогось швидкого і надійного, що значно підвищить швидкість вашого веб-сайту – це дозволить стиснути gzip.

Gzip може допомогти вашому сайту зберегти пропускну здатність та пришвидшити, стискаючи відповіді HTTP на основі браузера. Він шукає тут повторювані рядки і замінює кожен з них вказівниками, що спрямовують на його першу інстанцію. Це може в кінцевому рахунку зменшити розміри відповідей HTTP на цілих 70%. Ви можете використовувати його для мінімізації певних типів файлів або певних мов, таких як HTML, XML, CSS, JavaScript тощо.

Цей кліп показує, як редагувати файл .htaccess. Будьте уважні та резервні копії файлу, перш ніж його змінити. Це можна зробити за допомогою веб-сайтів cPanel файловий менеджер або через FTP.

6. Мінімізуйте файли CSS та JS

Мініфікація – це процес, подібний до стиснення Gzip. По суті, мінімізація означає позбавлення від коментарів та пробілів (або директив у коді, які ніколи не використовуються), щоб зробити ваш код світлішим за розміром. Цей принцип діє в цілому: якщо ваш веб-сайт розміром менше 1 Мб, він має більше шансів швидко завантажуватися. Багато плагінів допомагають у мінімізації, а деякі кешування плагіни також надзвичайно добре підтримують його.

Чому б не розглянути плагін, який ми в основному використовуємо на наших веб-сайтах? Щоб спробувати, перейдіть сюди.

7. Використовуйте спрайти CSS

Мабуть, найскладнішою порадою застосувати цей список буде використання CSS-спрайтів. Зазвичай для цього потрібна допомога розробника і здебільшого допомагає веб-сайтам із журналами графіки. CSS Sprites допомагає створити одне велике зображення з усіх ваших маленьких зображень та значків, а потім навчає ваш веб-сайт, як знайти кожне конкретне зображення всередині більшого зображення.

Ми не можемо підкреслити, скільки HTTP запитів економить ця методика. Тож якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажувався, як бос, замовте свого хлопця або наймайте його в Upwork.

8. Використовуйте mod_pagespeed

Модуль mod_pagespeed Google фактично не є функцією вашого веб-сайту, а є функцією вашого хоста. Ми настійно рекомендуємо розглянути можливість його активації та тестування, щоб переконатися, чи відповідає вона потребам вашого веб-сайту.

9. Видаліть усі зовнішні JS / CSS

Ця порада багато згадується в Google Page Speed ​​Insights і детально обговорюється в Інтернеті. Тож замість того, щоб потрапляти в біти та байти, ми просто поставимо це для вас, щоб розглянути:

http://wordpress.org/plugins/footer-javascript/

10. Оптимізовані зображення

Хороші зображення високої чіткості справляють велике враження на веб-сайті. Однак їх величезний розмір також знижує веб-сайт’s загальна продуктивність за рахунок зниження швидкості.

Оптимізуйте ці зображення, щоб вони були більш зручними для Інтернету, зменшуючи їх розміри. Для цього ви можете стиснути зображення, обрізати його або змінити його роздільну здатність.

Tinypng – це видатний онлайн-інструмент, який стискає зображення для оптимізації їх для публікації в Інтернеті.

Ви можете виконати ці оптимізації вручну або скористатися допомогою спеціалізованих інструментів, таких як Photoshop, Gimp, Picresize тощо.

Існує також безкоштовний плагін на WordPress під назвою WP-Smushit, який сканує зображення на приховані дані та видаляє його непотрібні частини.

11. Мінімізовані запити HTTP

Однією з головних причин неймовірно низької швидкості веб-сайту є занадто багато HTTP-запитів, що працюють у фоновому режимі. Ви можете подивитися їх точну кількість, провівши тест на швидкість на Pingdom. Потім ви можете їх сортувати за розміром файлу та часом завантаження. Ви можете збільшити швидкість свого веб-сайту, з’ясувавши, які з них найбільше сповільнюють ваш сайт та видаляючи їх.

12. Мінімізовані зовнішні сценарії

Ми часто додаємо безліч зовнішніх сценаріїв, щоб додати значок або показати спливаючі вікна. Це також можуть бути набори іконок, як Font Awesome, поле подобається на сторінці у Facebook, служба веб-аналітики або зовнішня система коментування, наприклад Disqus.

Всі такі додаткові функції приносять значну кількість додаткових фрагментів коду. Як результат, загальний розмір сторінки збільшується і знижує швидкість завантаження. Ви можете вирішити, який із них є непотрібним і забирає найдовший час через Pingdom, і видалити ті, що входять до цього списку.

13. Мінімізований TTFB

TTFB означає “Час до першого байту”, який вимірює період очікування браузера для отримання інформації з сервера. Після цього періоду браузер отримує перший байт даних. За цей час трапляються три речі – пошук DNS, обробка сервера та відповідь.

За даними Google, цей період не повинен тривати більше 200 мс. Перевірте, скільки часу займає ваш сайт через WebPageTest або Інструменти для розробників на Chrome (параметр Водоспад на його вкладці «Мережа»). Якщо ваш веб-сайт не пройшов тест, увімкніть кешування, щоб зменшити динамічне створення контенту на стороні сервера.

14. Асинхронне завантаження

Сценарії, такі як JavaScript та CSS, як правило, завантажуються індивідуально за допомогою синхронного завантаження. Змушуючи їх завантажувати асинхронно, усі вони будуть одночасно дією, скорочуючи час завантаження веб-сторінок. На плагіні WP Rocket є опція для цього, крім опції CSS / JS, що блокує візуалізацію, на вкладці Статичні файли.

Реалізуйте прийоми чи рішення, які здаються найбільш практичними та ефективними для вашого сайту. Виберіть VPS або спеціальний хостинг або покладайтеся на спеціалізовані плагіни та інструменти, щоб ваш веб-сайт досяг нових висот.

Що ще ми можемо зробити, щоб підвищити швидкість, і чи можемо ми зробити когось іншого, щоб зробити це за нас?

Власники бізнесу отримують кращі результати на своїх веб-сайтах, роблячи лише одне – підвищення швидкості сайту. Коли він збільшує ваш веб-сайт, він також піклується про оптимізацію ваших зображень, редагування .htaccess для вас, налаштування плагінів для кращої продуктивності та усунення будь-яких перешкод або вузького місця на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що він завантажується якнайшвидше..

Приємно пришвидшуючи свій веб-сайт! Ваші клієнти, безумовно, оцінять це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me