Rýchly, spoľahlivý a všestranný webhosting

Dreamhost je jedným z popredných poskytovateľov webhostingových služieb. Je to tiež veľmi slušný veterán, pretože od roku 1997, keď internet ešte nebol k dispozícii po celom svete, začal svoju hostiteľskú cestu. A za týmto obrovským a statočným krokom boli veľkými mysľami štyria vysokoškoláci z Harvey Mudd College v Kalifornii..


Spoločnosť sa rozrástla spolu so svojimi zakladateľmi pozoruhodne a od svojho založenia určite prešla dlhú cestu. V súčasnosti DreamHost uspokojuje viac ako 400 000 aktívnych zákazníkov a hosťuje viac ako 1,5 milióna webových stránok. To je v porovnaní s väčšinou jej konkurentov dosť úžasná štatistika.

Rýchly, spoľahlivý a všestranný webhosting

Musí existovať nejaký dôvod, prečo sa toľko ľudí spolieha na DreamHost. nechať’Pozrite sa na niektoré z týchto dôvodov:

Zamerané body

Najprv vyhodnotíme všetkých poskytovateľov webhostingových služieb na základe nasledujúcich metrík.

WordPress

DreamHost je obzvlášť dobre považovaný za svoj hosting WordPress. Aj keď recenzent kúpil jeden z lacnejších plánov DreamHost, agent zákazníckej podpory nainštaloval program WordPress a rýchlo odpovedal na následné otázky..

zabezpečenia

DreamHost má celkom solídny bezpečnostný systém, kde sú k dispozícii všetky základné komponenty. Po prvé, poskytujú otvorené a bezplatné certifikáty SSL / TLS všetkým hosťujúcim klientom. Potom vás tiež chránia pred škodlivým softvérom pomocou zabudovaného nástroja na odstraňovanie škodlivého softvéru WAF. Ak sa zaregistrujete pre ich dedikované plány serverov, môžete získať ochranu DDoS, .htaccess, plný prístup root a plný prístup SSH.

Frekvencia zálohy

DreamHost vám poskytne automatické denné zálohovanie pomocou DreamObjects. Toto je služba na ukladanie objektov, ktorá ukladá zálohy pre weby WordPress. Môžete si to vyskúšať zadarmo s 30-dňovou skúšobnou lehotou.

Zákaznícka podpora

Funkcie podpory zákazníkov majú dobré aj zlé stránky. Je to dobré, pretože členovia podporného tímu rýchlo reagujú a poskytujú požadované informácie priateľským spôsobom. Zlá časť je, že ich môžete kontaktovať iba prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Nie je možné volať ich telefonicky.

Hodnota za peniaze

Ak nemáte problém zaregistrovať sa na svoje plány na dlhodobé obdobie troch rokov, len potom môžete službu získať za prijateľnú cenu. Za mesačné poplatky sa zdá, že balíčky DreamHost sú v porovnaní so svojimi konkurentmi príliš drahé. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou, ktorú majú, je voľný čas, ktorý poskytujú na všetky výpadky, ktoré spôsobili. To jasne ukazuje, ako si sú istí vlastnou službou.

Hostingové plány

Pretože majú skúsenosti v tejto oblasti dve desaťročia, DreamHost dokázal poskytnúť všetky druhy hlavných kategórií hostingu, ako je opísané nižšie:

1. Zdieľané

Zdieľané plány hosťovania prichádzajú s výhodami rýchleho úložiska SSD, certifikátom SSL a neobmedzenou prevádzkou. S balíkom Starter môžete hostovať iba jednu webovú stránku a balík Unlimited s neobmedzeným počtom webov. Platby môžete vykonávať mesačne, ročne alebo tri roky naraz.

2. VPS

Existujú štyri plány na hosťovanie VPS na serveri DreamHost s názvom – Basic, Business, Professional a Enterprise. Najdostupnejšia – Basic, začína na ročných plánoch za 13,75 dolárov mesačne. Zahŕňa obmedzené zdroje iba 1 GB RAM a 30 GB úložného priestoru. Môžete získať neobmedzenú šírku pásma, databázy MySQL a hostované domény, spolu s bezplatným certifikátom SSL o prémiových plánoch.

3. Vyhradené

Plne spravované špecializované hostingové plány začínajú pôvodnou cenou 169 dolárov mesačne. Zahŕňajú ochranu DDoS, plný prístup root, SSH prístup, úložisko RAID 1 a 24/7 monitorovanie servera. Tieto plány fungujú najlepšie pre webové stránky s vysokou návštevnosťou a veľké podniky.

4. Cloud

Na serveri DreamHost – DreamCompute a DreamObjects existujú dva odlišné balíčky pre cloud hosting. Prvý je určený pre servery Linux. Jeho architektúra založená na SSD poskytuje vysokú rýchlosť a so DreamCompute môžete mať plný prístup k root. Na druhú stranu je DreamObject plne škálovateľné a otvorené zdrojové úložisko objektov.

5. WordPress

Dreamhost ponúka spravovaný hosting WordPress so svojou funkciou DreamPress. Táto škálovateľná služba uľahčuje správu webových stránok vlastníkovi a jeho tímu tým, že poskytuje jednoduché stanovovanie cien. Zlepšujú tiež odolnosť servera, pamäť a ukladanie do vyrovnávacej pamäte, čo ďalej zvyšuje výkon webových stránok. Každá inštancia DreamPress závisí od cloudovej hostiteľskej služby DreamCompute.

Dobré

Dôvody, prečo si toľko zákazníkov zvolilo DreamHost pred inými alternatívami hostiteľa webu:

Rýchle načítanie stránky

Ako HostingFacts pozorovali počas svojich testov, DreamHost má tendenciu načítať webové stránky približne o 23% rýchlejšie ako jej konkurenti. Ich priemerná rýchlosť načítania je 705 ms, čo je omnoho lepšia ako priemerná hodnota pre všetkých ostatných webových hostiteľov – 890 ms. Takže sa môžete spoľahnúť na DreamHost, ak potrebujete rýchle načítanie webových stránok pravidelne.

Veľkorysá záruka vrátenia peňazí

DreamHost je veľmi štedrý so svojou politikou záruky vrátenia peňazí. Ak sa táto doba zvyčajne pohybuje od 30 dní do 45 dní, DreamHost ponúka dlhú skúšobnú dobu 97 dní. To klientom poskytuje viac času na pozorovanie a experimentovanie s poskytovanými službami. Výsledkom je, že sa môžu lepšie rozhodnúť o webhostingu.

Náhrada za prestoje

Toto je najatraktívnejšia vlastnosť DreamHost – kompenzujú všetky prestoje, ktoré vaše webové stránky zažili bezplatnými servisnými dňami. Za každú hodinu prestojov vám bezplatne poskytnú celý deň služby. Túto výhodu môžete využiť iba v prípade, že služba DreamObjects neodpovedá alebo keď stále zobrazuje chybovú odpoveď servera na platné požiadavky používateľov dlhšie ako minútu po sebe nasledujúcich žiadostí..

Neobmedzená šírka pásma

Takmer každý webhosting to zahrnie do svojho zoznamu služieb, ale sotva sa niekto z nich blíži. DreamHost poskytuje skutočne neobmedzenú šírku pásma a prenos dát, čo vašej firme umožňuje naplno využiť jej potenciál.

One-Click CMS Installer

Populárne systémy pre správu obsahu, ako napríklad WordPress, môžete nainštalovať pomocou DreamPress a Joomla jedným kliknutím sem. Tým sa ušetrí veľa času a komplikácií.

Proaktívna podpora zákazníkov

Tím podpory zákazníkov spoločnosti DreamHost je veľmi zdatný a správajúci sa. Reagujú veľmi rýchlo a snažia sa problém čo najefektívnejšie vyriešiť. Majú tiež dostatočné množstvo vedomostí, aby vám poskytli náležité vedenie v celej situácii.

Šetrné k životnému prostrediu

DreamHost sa tiež pripojil k webovým hostiteľom, ktorí sa snažia zachrániť životné prostredie. Od roku 2007 sú uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou a už neutralizovali viac ako 29 000 ton skleníkových plynov. Nakupujú kompenzácie uhlíka a vo svojich kanceláriách používajú objekty šetrné k životnému prostrediu, ako sú LED osvetlenie, vysoko optimalizované zariadenia HVAC, zariadenia certifikované EnergyStar atď. Ich dátové centrá fungujú na vysoko účinnom chladiacom systéme, energeticky efektívnych procesoroch a obnoviteľných zdrojoch energie..

Zlý

Aj keď DreamHost doteraz úspešne hostil milióny webových stránok, v niektorých oddeleniach stále chýbajú:

Žiadna telefonická podpora

Aj keď je ich podporný tím aktívny a neustále nápomocný, nie je možné ich zavolať.

Drahší

Balíky DreamHost sú zvyčajne o niečo drahšie, ale mnohí fanúšikovia DreamHost majú pocit, že dostanete to, za čo platíte,

Žiadny cPanel alebo Plesk

DreamHost používa vlastný ovládací panel. Takže ak ste zvyknutí na cPanel alebo Plesk, budete sa musieť naučiť používať DreamHost’s ovládací panel, ktorý je pomerne intuitívny učiť.

záver

nakoniec, Dreamhost je vysoko spoľahlivý webhosting s veľkorysými politikami, proaktívnou zákazníckou podporou a množstvom zdrojov. Možno však budete musieť minúť o niečo viac, ako by ste mali u iných poskytovateľov hostingu.

záver

Vyvolávacia cena:
$ 4,50


Spoľahlivosť
9.0


stanovenie ceny
8.8


Užívatelsky prívetivý
8.7


podpora
8.9


Vlastnosti
8.7

Prečítajte si recenzie

Navštívte DreamHost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me