Partnerstvo so spoločnosťou Amazon pre hybridný cloud & Outsourcing SDDC v nástrojoch VMware Tools

Hlavné oznámenia spoločnosti VMware na konferencii VMworld 2018 v Las Vegas tento rok uviedol generálny riaditeľ Pat Gelsinger, ktorý predstavil pokročilejšie partnerstvo so spoločnosťou AWS v oblasti kompletného outsourcingu dátových centier. & hybridné cloudové riadenie. Spoločnosť VMware urobila významné vylepšenia svojej platformy, aby zjednodušila správu IT podnikových dátových centier kombináciou miestneho podniku & hardvérové ​​zdroje verejného cloudu. VMware-Cloud-on-AWS bude celosvetovo dostupný v roku 2018 s integráciou ďalších služieb relačnej databázy (RDS)..


Partnerstvo so spoločnosťou Amazon pre hybridný cloud a SDDC Outsourcing v nástrojoch VMware Tools

Podľa AWS začne VMware Cloud iba s možnosťou Amazon RDS & budúce aktualizácie sa plánujú na podporu databáz Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL a MariaDB. Spoločnosť VMware tiež oznámila Projekt Dimenzia, "ktoré rozšíri VMware Cloud do dátového centra, pobočiek a okrajov. Projekt Dimension bude kombinovať VMware Cloud Foundation v hyperkonverznej forme so službami spravovanými VMware Cloud, aby sa infraštruktúra SDDC poskytovala ako komplexná služba prevádzkovaná spoločnosťou VMware.." Na konferencii sa predstavila aj Project Magma, hlavná nová platforma navrhnutá pre počítačové požiadavky na AI a autonómne siete automobilov, ako aj Project Concord pre správu systémov blockchain. V ďalšej tlačovej správe VMware odhalil, že získal spoločnosť CloudHealth Technologies, spoločnosť, ktorá "poskytuje platformu cloudových operácií naprieč AWS, Microsoft Azure a Google Cloud. Táto platforma umožňuje zákazníkom centrálne analyzovať a spravovať náklady na cloud, používanie, zabezpečenie a výkonnosť pre natívne verejné oblaky." VMware sa teraz zameriava na zdravotníctvo, outsourcing dátových centier, blockchainové spracovanie, & sektory automatizácie automobilov s vlastným riadením s novou sadou softvérových riešení navrhnutých na mieru. Spoločnosť tiež vydala významné vylepšenia svojich integračných / orchestračných služieb pre Kubernetes s novými nástrojmi devops.

VMware vCloud, NSX, & Dimenzia projektu: hybridná & Nástroje na správu viacerých cloudov

Spoločnosť VMware sa snaží naďalej presadzovať svoje vedúce postavenie na trhu ako tvorcov kompletných virtualizačných riešení pre podnikové dátové centrá tým, že sa vyvíja tak, aby vyhovovala meniacej sa logistike verejného cloudového outsourcingu v podnikových IT. S cieľom splniť súčasné požiadavky na devops & Spoločnosť VMware vydala vylepšenia svojej platformy vCloud vrátane splátok AWS na kľúč, aby podporovala nasadenie softvéru na webové a mobilné aplikácie riadené kontajnermi pre najväčšie spoločnosti vo výrobe. Projekt Dimension rozširuje výhodu VMware ako kompletnú sadu softvérových riešení dátového centra (SDDC). Napríklad spoločnosti s rozsiahlymi existujúcimi virtualizačnými riešeniami využívajúcimi vSphere, NSX, VSAN a ďalší softvér VMware môžu ľahko migrovať do cloudu AWS, aby ušetrili náklady na hardvér, spravujúc na mieste & vzdialené zdroje z jednej sklenenej tabule. Multi-cloud & Hybridné riešenia cloudovej orchestrácie sú v súčasnosti jednou z najvyhľadávanejších platforiem v oblasti riadenia podnikových dátových centier, pričom VMware sa naďalej zameriava na malé a stredné podniky oznámením 50% zníženia nákladov na virtualizačné produkty AWS pre menšie spoločnosti. Podľa ZDnet:

Spoločnosť VMware tiež oznámila integráciu NSX s AWS Direct Connect pre súkromné ​​a vysokovýkonné pripojenie na mieste. Spoločnosť uviedla, že to zabezpečí súkromné ​​a konzistentné pripojenie medzi pracovnými zaťaženiami VMware bežiacimi na AWS a tými, ktoré bežia na mieste. Možnosť priameho pripojenia je zameraná na spoločnosti s veľkou pracovnou záťažou v šírke pásma, zatiaľ čo možnosť VPN ponúka súkromné ​​pripojenie prostredníctvom štandardného internetového pripojenia..

VMware NSX je kompletné riešenie sieťovej virtualizácie pre správu dátových centier, ktoré bude fungovať na oboch AWS & Cloudové platformy spoločnosti Microsoft Azure. VMware Cloud for AWS sa dá použiť na organizovanie kompletných riešení typu cloud pre komplexné požiadavky SDDC v podnikoch. Teraz bude k dispozícii aj platinová verzia distribúcie softvéru vSphere na základe predplatného. Na výzvu konkurentom v sektore kontajnerovej orchestrácie spoločnosť oznámila vydanie nového VMware Kubernetes Engine (VKE), ktorý bude bežať na oboch AWS & Microsoft Azure verejný hardvér cloud ako produkty PaaS / IaaS. Distribúcie PaaS / IaaS špecifické pre tento sektor sú hlavným cieľom spoločnosti VMware ako partnerov tretích strán & konzultanti môžu použiť tieto rámce na vytváranie vlastných riešení pre svojich regionálnych klientov s vyššou rýchlosťou a efektívnosťou zdrojov, & zabezpečenie údajov, ktoré konkuruje súborom nástrojov s otvoreným zdrojom a vylepšeným funkciám.

VMware vCloud, NSX a dimenzia projektu: Hybridné a multi-cloudové nástroje riadenia

Generálny riaditeľ spoločnosti VMware Pat Gelsinger:

Keď premýšľame o sieti, sme tak nadšení, čo sme urobili a čo vidíme v tomto odvetví. Za posledných päť rokov sme v oblasti sietí veľa urobili. Pozrite sa na tieto čísla: Bolo dodaných osemdesiat miliónov prepínačových portov. Teraz sme 10x väčšie a č. 2 v SDN. Na NSX beží viac ako 7 500 zákazníkov. Osemdesiatdva percent z rebríčka Fortune 100 si teraz osvojilo NSX. NSX ste sa stali štandardom v softvérových sieťach. Získali sme SD-WAN, VeloCloud – to je najteplejší produkt v portfóliu VMware dnes. Je to príležitosť zásadne transformovať pobočkové a rozsiahle sieťové siete a rozširujeme ich na okraj.

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

VMware vCloud, NSX a dimenzia projektu: Hybridné a multi-cloudové nástroje riadenia

Cloud VMware:

VMware Cloud na AWS teraz umožňuje zákazníkom migrovať tisíce virtuálnych počítačov s nulovými prestojmi a naplánovať presne, kedy sa môžu prepnúť do nového cloudového prostredia pomocou VMware NSX Hybrid Connect (predtým známeho ako VMware Hybrid Cloud Extension) poháňaného vMotion a vSphere Replication. Spoločnosť VMware tiež ponúka bezplatné posúdenie nákladov na migráciu pomocou nástroja VMware Cost Insight na pomoc s plánovaním migrácie v cloude.

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

VMware vCloud, NSX a dimenzia projektu: Hybridné a multi-cloudové nástroje riadenia

Komplexná podpora Kubernetes:

Wavefront poskytuje komplexné informácie o metrikách Kubernetes, ktoré pomáhajú zaistiť žiadne monitorovanie slepých miest. Na základe integrácie s Pivotal Container Service (PKS), Wavefront pridal rýchly štart zvnútra PKS; programové presadzovanie vopred definovaných upozornení na dôležité KPI v rámci požadovaných klastrov a komponentov Kubernetes; a kube-state metrics na získanie holistického pochopenia zdravia Kubernetes v rámci PKS.

Ďalšie informácie o VMware 2018.

VMware vCloud, NSX a dimenzia projektu: Hybridné a multi-cloudové nástroje riadenia

Prúd kódu VMware:

Urýchľuje dodávanie softvéru a zjednodušuje odstraňovanie problémov pomocou produktovodov a analytických riešení a zahŕňa predpripravené doplnky pre kanály Wavefront, Harbor, Nexus, PKS, Ansible and Slack.

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

Nový balík VMware Cloud Services Suite: Cloud Assembly, Service Broker, & Kódový prúd

Služba VMware Cloud Services bola inovovaná tak, aby zahŕňala novú sadu nástrojov devops pre tímy agilného softvéru & CI / CD. Medzi ne patria: VMware Cloud Assembly, VMware Service Broker a VMware Code Stream. S VMware Cloud Assembly môžu vývojári spúšťať virtuálne stroje v elastických sieťach klastrov pomocou obrazov diskov podobným spôsobom ako kontajnery Docker, ale s osobitnou staršou aplikáciou inovovať & bezpečnostné výhody. Multi-cloudové riešenia môžu byť prepojené prostredníctvom hardvéru webového servera AWS alebo Microsoft Azure. VMware Service Broker môže pomôcť manažérom nákupu IT získať najlepšie ceny za mikroprocesy, sadzby za cloud hosting, & ďalšie potrebné ekosystémové nástroje pre riešenia doplnkov tretích strán. Existujú tisíce spoločností registrovaných ako partneri VMware, ktoré poskytujú riešenia šité na mieru firmám všetkých veľkostí pomocou vSphere, NSX., & vCloud. VMware Code Stream sa zameriava na agilný sektor riadenia projektov pomocou nástrojov na automatizáciu nasadenia webového servera a prevádzkovanie aplikácií SaaS v mierke. Mnoho firiem sa spolieha na VMware, pokiaľ ide o robustné bezpečnostné funkcie pre databázy vo výrobe, a integrácia AWS RDS sa snaží rozšíriť túto vedúcu pozíciu v oblasti konštrukcií zameraných na viacero cloudových riešení s databázovými riešeniami, ktoré boli znovu faktorované ako mikroprocesory..

VMware vSphere Platinum je teraz k dispozícii s balíkom robustných webových bezpečnostných nástrojov integrovaných do distribúcie balíkov. VMware AppDefense je navrhnutý pre zabezpečenie VM pri hostovaní webových / mobilných aplikácií v prostredí cloud v produkčných prostrediach s vysokou prevádzkou. vSphere Admin umožňuje nasadenie aplikácií v automatických elastických inštanciách hardvéru klastra s rovnakými schopnosťami orchestrácie ako kontajnery využívajúce výtlačky obrazov diskov. Spoločnosť VMware tieto riešenia výrazne predáva podnikovým klientom, ktorí požadujú najvyššiu úroveň zabezpečenia údajov počas životného cyklu vývoja softvéru pre webové / mobilné aplikácie vo výrobe. Riešenia s otvoreným zdrojom zostávajú najväčšou priemyselnou konkurenciou spoločnosti VMware v oblasti orchestrácie cloudových dátových centier.

Nový balík služieb VMware Cloud Services: Cloud Assembly, Service Broker a Code Stream

Verejná cloudová bezpečnosť:

vSphere Platinum zabezpečuje aplikácie, infraštruktúru, dáta a prístup pomocou kombinovaných schopností jadra vSphere a AppDefense. Umožňuje jednoduchý a výkonný spôsob udržiavania existujúcich pracovných tokov a zároveň podporuje spoluprácu medzi správcami vSphere a tímami zabezpečenia, dodržiavania predpisov a aplikácií; čo prispieva k menej rušivej reakcii a náprave bezpečnostného incidentu.

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

Amazon RDS na serveri VMware je navrhnutý tak, aby podporoval podnikové zabezpečenie webových a mobilných aplikácií bežiacich na serveroch MySQL, PostgreSQL a Microsoft SQL Server., & Mariadb. Spoločnosť VMware plánuje v budúcich inováciách tiež podporovať hosting databáz Oracle na platforme vSphere Platinum. S projektovou dimenziou môžu dátové centrá efektívnejšie spravovať mikroprocesy v konštrukciách s viacerými cloudmi, ktoré zahŕňajú mnoho rôznych vývojových tímov a aplikácií v produkcii živých CI / CD. To môže spoločnostiam s mnohými značkovými zmluvami o verejnom cloudu uľahčiť riešenia hostenia webov vo viacerých doménach, z ktorých každá má jedinečné požiadavky na vývoj platformy.

Nový balík služieb VMware Cloud Services: Cloud Assembly, Service Broker a Code Stream

Virtualizácia dátového centra:

Projekt Dimension rozšíri VMware Cloud tak, aby poskytoval infraštruktúru SDDC a hardvér ako službu na mieste. Pretože sa jedná o službu, znamená to, že VMware sa môže postarať o správu infraštruktúry, riešenie problémov a vykonávanie opráv a údržby. To znamená, že zákazníci sa môžu sústrediť skôr na diferenciáciu svojich inovatívnych aplikácií na budovanie podnikania, ako na trávenie času každodennou správou infraštruktúry.

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

Spoločnosti využívajúce existujúce riešenia VMware v miestnych dátových centrách majú zjednodušenú cestu migrácie do AWS & Softvér Microsoft Azure pre verejný cloud pre úsporu nákladov. Integrácia nástrojov spoločnosti Devware od spoločnosti VMware podporuje riadenie verzií, automatizáciu obrazu disku webového servera, & Požiadavky na orchestráciu spoločnosti Kubernetes v tímoch podnikového programovania s podporou Docker. Zákazníci, ktorí si zakúpia viac ako 5 licencií vSphere Platinum, dostanú kredit 10 000 USD na spustenie VMware vCloud na AWS. Ceny na úrovni úrovní sa budú fakturovať prostredníctvom AWS & Microsoft Azure ako hlavný predajca & partnerské služby pre riešenia VMware v mierke.

Nový balík služieb VMware Cloud Services: Cloud Assembly, Service Broker a Code Stream

Partnerstvo VMware / AWS:

VMware Cloud on AWS prevádzkuje v prostredí cloudu AWS podnikové softvérové ​​dátové centrum (SDDC) podnikovej triedy VMware, ktoré umožňuje zákazníkom spúšťať akúkoľvek aplikáciu vo verejnom, súkromnom alebo hybridnom cloudovom prostredí. Vďaka službe VMware vSphere, VSAN a NSX bežia v cloude AWS. Služba je optimalizovaná tak, aby fungovala na vyhradenej, holej kovovej infraštruktúre AWS.

Ďalšie informácie o VMware 2018.

VMworld 2018 – Las Vegas: Kľúčová adresa & Zhrnutie hlavných oznámení

Oznámenia spoločnosti VMware na konferencii VMworld 2018 – Las Vegas sa primárne snažili rozšíriť vedúce postavenie spoločnosti ako popredné virtualizačné riešenie pre najväčší a najnáročnejší podnikový podnik, vzdelávacie centrum, masmédiá, & vládne dátové centrá. Zhrnutie kľúčových oznámení:

  • Produkty VMware sa teraz viac zameriavajú na bezpečnosť údajov pre webové / mobilné aplikácie bežiace vo VM alebo Kubernetes s kontajnermi.
  • VMware vCloud, NSX, & Projektová dimenzia sa považuje za najkompletnejšiu sadu nástrojov na správu dátových centier používaných v rebríčku Fortune 500.
  • S VMware Cloud Foundation môžu podniky migrovať svoje existujúce aplikácie vSphere na AWS alebo Microsoft Azure za lepšiu cenu hardvéru..
  • VMware Kubernetes Engine (VKE) bude priamo konkurovať spoločnostiam Docker, RedHat, CoreOS, Ubuntu, & Riešenia SUSE Linux pre pružnú automatizáciu webových serverov.
  • Novo získaná platforma CloudHealth Technologies tiež podporuje servery Google Cloud ako kompletné riešenie správy SaaS pre správu údajov pre tento sektor.
  • Podpora platformy AI / ML / DL pre priemyselné aplikácie sa tiež považuje za rastúcu požiadavku v správe dátových centier.
  • Spoločnosť VMware sa zamerala na každý sektor podnikových IT pomocou jedinečných softvérových riešení pre virtualizáciu a teraz rozširuje svoje vedúce postavenie na trhu s novými AWS & Produktové rady spoločnosti Microsoft Azure.
  • Pokrok v novej sade multi-cloud & Distribúcie platforiem hybridnej cloudovej orchestrácie boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám priemyslu a dopytu spotrebiteľov.

Vývojári softvéru tretích strán, nezávislí konzultanti, poskytovatelia externých služieb, & ostatní regionálni poskytovatelia IT riešení implementujú všetky nástroje platformy VMware do svojej systémovej správy oboch zariadení & požiadavky cloudového dátového centra pre klientov. Aktualizácia nových produktov spoločnosti VMware & Vydanie softvérovej distribúcie zabezpečuje svoje vedúce postavenie na trhu v oblasti hybridnej a multi-cloudovej orchestrácie pre najnáročnejšie dátové centrá na svete.

VMworld 2018 - Las Vegas: Kľúčová adresa a zhrnutie hlavných oznámení

Relačná bezpečnosť databázy:

S Amazon RDS na VMware budú podniky môcť používať AWS’s technológiou na beh a správu databáz Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL a MariaDB vo svojich vlastných dátových centrách. Cieľom je, ako to uvádza spoločnosť AWS, uľahčiť podnikom nastavenie a správu svojich databáz všade, kde chcú umiestniť svoje údaje – a potom ich migrovať do AWS, keď sa tak rozhodnú..

Ďalšie informácie o VMworld 2018.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me