Партнерство з Amazon для Hybrid Cloud & Аутсорсинг SDDC на інструменти VMware

Основні повідомлення від VMware на їх конференції VMworld 2018 у Лас-Вегасі зробив генеральний директор Пат Гелсінгер цього року, який представив більш розвинене партнерство з AWS для повного аутсорсингу центрів обробки даних & гібридне управління хмарою. VMware зробила значні оновлення своєї платформи для спрощення управління ІТ для корпоративних центрів обробки даних через комбінацію локальних даних & загальнодоступні хмарні апаратні ресурси. VMware-Cloud-on-AWS стане доступний у всьому світі з 2018 року завдяки додатковій інтеграції служби реляційних баз даних (RDS).


Партнерство з Amazon для аутсорсингу гібридних хмарних та SDDC на інструментах VMware

За інформацією AWS, хмара VMware розпочнеться лише з параметрів Amazon RDS & майбутні оновлення заплановані для підтримки баз даних Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL та MariaDB. VMware також анонсувала проект Dimension, "що поширить VMware Cloud на центр обробки даних, відділення та край. Проектний вимір поєднує VMware Cloud Foundation, у гіперконвертованому форм-факторі, з сервісом, керованим VMware Cloud, для доставки інфраструктури SDDC як сервісу, що працює в кінці, керованого VMware." На конференції було також оприлюднено Project Magma, головну нову платформу, розроблену для вимог AI до обчислень та самостійних автомобільних мереж, а також Project Concord для управління блокчейн-системами. В іншому прес-релізі VMware розкрила, що вони придбали CloudHealth Technologies, компанію, яка "постачає хмарну платформу для операцій у AWS, Microsoft Azure та Google Cloud. Платформа дає змогу клієнтам аналізувати та керувати витратами, використанням, безпекою та продуктивністю хмари централізовано для місцевих громадських хмар." Тепер VMware орієнтований на охорону здоров’я, аутсорсинг центрів обробки даних, обробку блокчейнів, & самостійно керуючий автомобілями секторів з новим набором розроблених на замовлення програмних рішень. Компанія також випустила основні оновлення своїх інтеграційних / оркестрових послуг Kubernetes з новими інструментами девепс.

VMware vCloud, NSX, & Розмір проекту: Гібрид & Інструменти для управління кількома хмарами

VMware прагне продовжувати просувати свої лідируючі позиції на ринку як виробники повних рішень для віртуалізації для центрів обробки даних на рівні підприємства, еволюціонуючи відповідно до мінливої ​​логістики аутсорсингу публічних хмарних ресурсів в корпоративних ІТ. Для того, щоб відповідати поточним вимогам девепса & підтримуючи розгортання програмного забезпечення для веб-/ мобільних додатків програмного забезпечення для найбільших виробничих компаній, VMware випустила вдосконалення своєї платформи vCloud, включаючи розсилки AWS під ключ. Проектний вимір розширює перевагу VMware як повний набір програмно-визначених програмних центрів даних (SDDC). Наприклад, компанії з широкими існуючими рішеннями для віртуалізації, що використовують vSphere, NSX, VSAN та інше програмне забезпечення VMware, можуть легко переходити до хмари AWS для економії апаратних витрат, керуючи локальними технологіями & віддалені ресурси з однієї скляної панелі. Мульти хмара & гібридні хмарні рішення для оркестрування є однією з найбільш затребуваних платформ у великому масштабі управління корпоративним центром обробки даних, а VMware подальше націлювання на МСП, оголосивши 50% зниження витрат на продукти віртуалізації AWS для менших компаній. За даними ZDnet:

VMware також оголосила про інтеграцію NSX з AWS Direct Connect для приватного та високопродуктивного підключення на місцях. Компанія зазначила, що це забезпечить приватну та послідовну зв’язок між робочими навантаженнями VMware, що працюють на AWS, та тими, що працюють на локальному рівні. Параметр Direct Connect орієнтований на компанії з великими навантаженнями пропускної здатності, тоді як опція VPN пропонує приватне підключення через стандартне підключення до Інтернету.

VMware NSX – це повне рішення для віртуалізації мережі для управління центром обробки даних, яке працюватиме як на AWS & Хмарні платформи Microsoft Azure. VMware Cloud для AWS може бути використаний для оркестрування повних мульти хмарних рішень для складних вимог SDDC у підприємстві. Тепер також буде платинова версія розповсюдження програмного забезпечення vSphere, доступна на основі підписки. Щоб кинути виклик конкурентам у галузі контейнерної оркестрації, компанія оголосила про випуск нового VMware Kubernetes Engine (VKE), який працюватиме на обох AWS & Загальнодоступне обласне обладнання Microsoft Azure як продукти PaaS / IaaS. Специфічні для сектора дистрибуції PaaS / IaaS є основним поточним фокусом для VMware, як сторонніх партнерів & консультанти можуть використовувати ці рамки для створення спеціальних рішень для своїх регіональних клієнтів з більшою швидкістю та ефективністю ресурсів, & безпека даних, що конкурують з набором інструментів з відкритим кодом з більш відшліфованими функціями.

VMware vCloud, NSX та параметри проекту: гібридні та багатообласні інструменти управління

Генеральний директор VMware Пат Гелсінгер:

Коли ми думаємо про мережу, ми просто дуже раді тому, що ми зробили, і що ми бачимо в галузі. Ми багато зробили за останні п’ять років в роботі в мережі. Подивіться на ці цифри: Відвантажено вісімдесят мільйонів портів комутаторів. Зараз ми на 10 разів більше і №2 в SDN. У нас понад 7 500 клієнтів, що працюють на NSX. Зараз вісімдесят два відсотки Fortune 100 прийняли NSX. Ви зробили NSX стандартом у визначених програмним забезпеченням мережах. Ми придбали SD-WAN, VeloCloud – це найгарячіший продукт у портфоліо VMware сьогодні. Це можливість кардинально трансформувати галузеві та широкомасштабні мережі, і ми розширюємо її до краю.

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

VMware vCloud, NSX та параметри проекту: гібридні та багатообласні інструменти управління

Хмара VMware:

VMware Cloud на AWS тепер дозволяє клієнтам мати можливість перенести тисячі віртуальних машин з нульовим простоєм і запланувати точно, коли перейти на нове хмарне середовище за допомогою VMware NSX Hybrid Connect (раніше відомий як VMware Hybrid Cloud Extension), що працює від vMotion та vSphere Replication. VMware також пропонує безкоштовну оцінку вартості міграції за допомогою VMware Cost Insight, щоб допомогти у плануванні міграції хмар.

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

VMware vCloud, NSX та параметри проекту: гібридні та багатообласні інструменти управління

Комплексна підтримка Куббернетів:

Wavefront забезпечує цілісну метрику Kubernetes, щоб забезпечити відсутність моніторингу сліпих плям. Спираючись на інтеграцію з Pivotal Container Service (PKS), Wavefront додав швидкий старт ізсередини PKS; програмне забезпечення заздалегідь визначених сповіщень для важливих KPI у бажаних кластерах та компонентах Kubernetes; і кубе-державні показники, щоб отримати цілісне розуміння стану здоров’я Кубернетів у рамках ПКС.

Дізнайтеся більше про VMware 2018.

VMware vCloud, NSX та параметри проекту: гібридні та багатообласні інструменти управління

Потік коду VMware:

Прискорює доставку програмного забезпечення та впорядковує усунення несправностей із випускними конвеєрами та аналітикою та включає попередньо вбудовані плагіни конвеєра для Wavefront, Harbour, Nexus, PKS, Ansible та Slack.

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

Новий комплект послуг VMware Cloud Services: Cloud Assembly, Service Broker, & Кодовий потік

VMware Cloud Services було вдосконалено, щоб включити новий набір інструментів devops для команд програмного забезпечення Agile & CI / CD. До них відносяться: хмарна збірка VMware, брокер VMware Service та VMware Code Stream. За допомогою VMware Cloud Assembly розробники можуть запускати віртуальні машини в еластичних кластерних мережах, використовуючи зображення диска таким же чином, як і контейнери Docker, але за допомогою конкретного застарілого додатка, оновлення & Переваги безпеки. Багатохмарні рішення можуть бути мережевими через локальне, AWS або апаратне забезпечення веб-сервера Microsoft Azure. VMware Service Broker може допомогти менеджерам із закупівель ІТ, щоб отримати найкращі ціни на мікросервіси, хмарні ціни хостингу, & інші необхідні екосистемні інструменти для сторонніх плагін-рішень. Є тисячі компаній, зареєстрованих як партнери VMware, які пропонують розроблені на замовлення рішення для підприємств усіх розмірів за допомогою vSphere, NSX, & vCloud. VMware Code Stream націлений на сектор управління проектами Agile інструментами для автоматизації розгортання веб-серверів та керування програмами SaaS в масштабі. Багато підприємств покладаються на VMware для надійних функцій безпеки для баз даних у виробництві, а інтеграція AWS RDS прагне розширити лідерство навколо багатохмарних конструкцій із рішеннями баз даних, що перетворюються на мікросервіси.

VMware vSphere Platinum тепер доступний із набором надійних інструментів веб-безпеки, інтегрованих у розповсюдження пакетів. VMware AppDefense призначений для безпеки VM у хмарному розміщенні веб-/ мобільних додатків у виробничих середовищах з високим трафіком. vSphere Admin дозволяє присвячувати розгортання програм через автоматизовані екземпляри апаратних еластичних кластерів з тими ж можливостями оркестрації, що і контейнери, що використовують відбитки зображень на диску. VMware сильно продає ці рішення корпоративним клієнтам, які вимагають найвищого рівня безпеки даних протягом життєвого циклу розробки програмного забезпечення для веб / мобільних додатків у виробництві. Рішення з відкритим кодом залишаються найбільшою галузевою конкуренцією VMware за організацію хмарних центрів обробки даних.

Новий хмарний сервіс VMware: Асамблея хмар, сервіс-брокер та код-потік

Громадська безпека у хмарах:

vSphere Platinum захищає програми, інфраструктуру, дані та доступ за допомогою комбінованих можливостей основних vSphere та AppDefense. Це дає простий та потужний спосіб підтримувати існуючі робочі процеси, підтримуючи співпрацю між vSphere Admins та командами з безпеки, відповідності та застосувань; забезпечення менш руйнівного реагування та виправлення при інциденті з безпекою.

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

Amazon RDS на VMware призначений для підтримки безпеки підприємства для веб-/ мобільних додатків, що працюють на MySQL, PostgreSQL, Microsoft SQL Server, & MariaDB. VMware також планує підтримувати хостинг баз даних Oracle на платформі vSphere Platinum у майбутніх оновленнях. Завдяки Project Dimension, центри обробки даних можуть ефективніше керувати мікросервісами в мульти хмарних конструкціях, які включають багато різних розробних команд та додатків у реальному виробництві CI / CD. Це може полегшити багатодоменні веб-хостингові рішення для компаній з багатьма фірмовими публічними хмарними контрактами, кожна з яких має унікальні вимоги до розробки платформи.

Новий хмарний сервіс VMware: Асамблея хмар, сервіс-брокер та код-потік

Віртуалізація центру даних:

Проектний вимір розширить VMware Cloud для доставки інфраструктури та апаратного забезпечення SDDC як службу до локальних місць. Оскільки це буде послуга, це означає, що VMware може подбати про управління інфраструктурою, усунення несправностей та виконання виправлення та обслуговування. Це, в свою чергу, означає, що клієнти можуть зосередитись на тому, щоб розробити інноваційні програми для побудови бізнесу, а не витрачати час на щоденне управління інфраструктурою.

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

Корпорації, що використовують існуючі рішення VMware у локальних центрах обробки даних, мають спрощений шлях міграції до AWS & Загальнодоступне облачне обладнання Microsoft Azure для економії витрат. Інтеграція інструментів демеш VMware підтримує контроль версій, автоматизацію зображень диска веб-сервера, & Вимоги щодо оркестрації Kubernetes для команд програмування підприємств з підтримкою Docker. Клієнти, що купують більше 5 ліцензій vSphere Platinum, отримують кредит у розмірі 10 000 доларів США для запуску VMware vCloud на AWS. Ціноутворення на рівні буде виставлено рахунок за допомогою AWS & Microsoft Azure як пропонований постачальник & партнерські послуги для рішень VMware в масштабі.

Новий хмарний сервіс VMware: Асамблея хмар, сервіс-брокер та код-потік

Партнерство VMware / AWS:

VMware Cloud на AWS запускає центр даних даних, визначений програмним забезпеченням для корпоративного класу VMware (SDDC) на хмарі AWS, що дозволяє клієнтам запускати будь-які програми в публічних, приватних або гібридних хмарних середовищах. Завдяки сервісу, vSphere VSware, VSAN та NSX працюють на хмарі AWS. Послуга оптимізована для роботи на спеціальній, голій металевій інфраструктурі AWS.

Дізнайтеся більше про VMware 2018.

VMworld 2018 – Лас-Вегас: Основна адреса & Короткий огляд основних оголошень

Анонси, зроблені VMware на VMworld 2018 – Лас-Вегасі, прагнули насамперед розширити лідерство компанії як провідне рішення щодо віртуалізації для найбільшого розміру та найвимогливішого корпоративного підприємства, навчального центру, засобів масової інформації, & урядові центри обробки даних. Для узагальнення основних оголошень:

  • Продукти VMware тепер приділяють більше уваги безпеці даних для веб / мобільних додатків, що працюють у вітринах або кубернетах із контейнерами.
  • VMware vCloud, NSX, & Розмір проекту розглядається як найповніший набір інструментів управління центром обробки даних, використовуваних у Fortune 500.
  • Завдяки VMware Cloud Foundation бізнес може перенести свої існуючі програми vSphere на AWS або Microsoft Azure для кращих цін на обладнання.
  • Двигун VMware Kubernetes (VKE) буде конкурувати безпосередньо з Docker, RedHat, CoreOS, Ubuntu, & Рішення SUSE Linux для еластичної автоматизації веб-серверів.
  • Нещодавно придбана платформа CloudHealth Technologies також підтримує сервери Google Cloud як повноцінне рішення SaaS для управління даними для сектора.
  • Підтримка платформи AI / ML / DL для галузевих додатків також розглядається як зростаюча потреба в адмініструванні центрів обробки даних.
  • VMware орієнтується на кожен сектор корпоративних ІТ з унікальними програмними рішеннями для віртуалізації і тепер розширює своє лідерство на ринку за допомогою нового AWS & Лінійки продуктів Microsoft Azure.
  • Розробка нового набору мульти хмар & розподіл гібридної хмарної оркестрової платформи був розроблений для задоволення потреб галузі та споживчого попиту.

Сторонні розробники програмного забезпечення, незалежні консультанти, аутсорсингові постачальники послуг, & інші регіональні постачальники ІТ-рішень впроваджують інструменти платформи VMware в системному адмініструванні обох локальних систем & вимоги хмарного центру обробки даних для клієнтів. Оновлення нових продуктів VMware & випуски розповсюдження програмного забезпечення гарантують провідні інновації на ринку в гібридній та мульти хмарній оркестрації для найвибагливіших центрів обробки даних.

VMworld 2018 - Лас-Вегас: Основна адреса та короткий зміст основних оголошень

Реляційна безпека баз даних:

З Amazon RDS на VMware підприємства зможуть використовувати AWS’s технології для запуску та управління базами даних Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MySQL та MariaDB у власних центрах обробки даних. Ідея тут, каже AWS, полягає в тому, щоб підприємствам було легко створити та керувати своїми базами даних там, де вони хочуть розміщувати свої дані, – а потім перенести їх на AWS, коли вони захочуть це зробити..

Дізнайтеся більше про VMworld 2018.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me