Contents

Інтерв’ю з Пітером Холденом, генеральним директором Hostwinds

Кілька тижнів тому ми мали можливість поспілкуватися з Пітером Холденом, двадцятирічним генеральним директором Hostwinds, хостинговою компанією, яка зростає і зростає серед найбільших в Inc 500.


Це досить дивовижно для компанії, яку започаткував маленький хлопець. Але наявність молодої крові часто відкриває перед споживачами можливості, про які інакше не можуть думати старші люди (без образи, люди). Наприклад, Hostwinds відомий своїм хостингом Minecraft. Ви можете собі уявити, скільки людей це їсть.

Я дозволю Пітеру розповісти вам свою історію.

Інтерв'ю з Пітером Холденом, генеральним директором Hostwinds

Привіт Пітер, дякую за те, що зв’язався з нами. Чи можете ви розповісти нам трохи про те, як ви заснували компанію і що змусило вас створити Hostwinds?

Я вперше розпочав роботу Hostwinds ще в жовтні 2010 року. У той час я працював розробником архіву в фірмі з веб-розробок. У нас виникло багато проблем з хостингом для клієнтів, і я мав завдання перенести наш хостинг на 1&1 до великого хостингового бренду та інтенсивно спілкуватися з підтримкою хостингу. Я пам’ятаю, що це був жахливий, жахливий процес, тому я сказав, "Я міг би зробити це краще. Я можу забезпечити кращий рівень обслуговування клієнтів, ніж те, що я отримую."

Я побачив проблему в просторі веб-хостингу; там було кілька компаній, які робили хорошу роботу, зосереджуючись на обслуговуванні клієнтів та підтримці. Однак ті, хто пропонував гарну підтримку, були надзвичайно дорогими. Я хотів побудувати той, який був рентабельним і все ще міг бути зосереджений на обслуговуванні та підтримці клієнтів, мати швидкі часи відгуку в реальному часі, швидкі часи відгуку на квитки, а також не заважати клієнтів про важкі очікування та час утримування.

Я думаю, що ми успішно виконали цю мету. Ми працюємо над цим щодня; це нескінченний процес. Ми знайшли свій простір і продовжуємо працювати над приголомшливим обслуговуванням та підтримкою клієнтів. Зрештою, це все про клієнтів. Ми пропонуємо цілодобову підтримку, щоб ми були тут для наших клієнтів у будь-який час, коли вони можуть нам знадобитися, вдень або вночі.

Які послуги пропонуються Hostwinds прямо зараз?

Ми можемо робити абсолютно все, що включає безперебійне живлення та швидке підключення до Інтернету. Ми пропонуємо такі продукти, як Minecraft-сервери, VPN-сервери, VPS (KVM, OpenVZ, Windows), хмарні розгортання, надмірність локалізації (саме там ми можемо розгортати клієнтів у різних місцях та через одну IP-адресу), власні рішення для балансування завантаження, спільну мережу хостинг, хостинг для торговельних посередників та хостинг білих торгових посередників.

Для нашого хостингу білого реселлера, кожен може мати власну хостинг-компанію. Ми встановлюємо та встановлюємо наш API. Ви можете продати будь-яку з наших продуктів, заряджаючи те, що ви хочете стягувати. Це працює приголомшливо для багатьох сервісних компаній, наприклад, наприклад, веб-розробника. Послуга буде замовлена ​​з нашої сторони, і вона буде налаштована так, ніби вона пройшла безпосередньо через нас, але вона буде керована вами (і підтримується нами). Будь-хто у світі може скористатися нашою розгалуженою інфраструктурою для продажу будь-якої нашої продукції.

Чи можете ви розповісти про свої офіси, кількість працівників та центри обробки даних, які використовуються в Hostwinds?

У нас є центр обробки даних в Далласі з персоналом на місці і один в Сіетлі, штат Вашингтон. У нас є офіс у Тульсі, ОК. У нас є новий офіс, який ми будуємо в Сіетлі. Ми сподіваємося на завершення нарощування протягом наступних 3 тижнів – над цим працювали 4-5 місяців. Ми провели волокно через офіс з центру обробки даних.

Загальна кількість працівників – близько 25-30.

Чи можете ви розповісти нам трохи більше про VPN-послугу, яку ви надаєте?

Наша служба VPN – це перехідна послуга VPN, що пропонує традиційне шифрування. Ми не зберігаємо журналів; ми повністю відключаємо журнал на серверах, щоб бути більш рентабельним (ми можемо працювати з 5 Гб місця). У нас на цих серверах є 120 ГБ SSD; кожен користувач VPN може використовувати швидкість порту 1 гбіт.

Розкажіть про власні хмарні розгортання.

У нас є спеціалізовані сервери, а іноді у нас є клієнти з величезними веб-додатками, яким потрібно масштабувати більше одного сервера. Ми аналізуємо веб-додаток і пропонуємо рішення, яке ми можемо запропонувати за допомогою 100% SLA. Ми охоплюємо принаймні два центри обробки даних з рішенням. Ми встановимо балансування навантаження з автоматичним відмовою. Ми також можемо налаштувати балансування завантаження бази даних, а також на надлишковому кластері. Ми можемо оголосити ІР-простір в обох місцях з трафіком, географічно направленим до найближчої точки. Ми переходимо до найближчого місця у випадку катастрофи. Те, як ми обробляємо синхронізацію даних та балансування завантаження між локаціями / серверами, є власним. Ми взяли технології з відкритим кодом та розробили деякі внутрішньо. Реалізація призначена для кожного клієнта / клієнтської програми.

Як щодо ваших серверів Minecraft?

Один з наших техніків дуже любить Minecraft і запитав, чи можна почати запускати сервери Minecraft у компанії. Один із наших культурних пунктів – це заохочення працівників до реалізації побічних проектів, і для нього це було саме це. Я думаю, що кінцевий продукт вийшов дуже добре, і наші сервери Minecraft продовжують ставати все більш популярними.

Ми протестували моделі розгортання та пропозицію QA’d. Коли всі були щасливі, ми це розкачали. Це чудовий продукт для нас; у нас немає проблем із пропускною здатністю, оскільки ми володіємо всім нашим обладнанням на 100%. Ми нічого не здаємо в оренду. Ми хотіли контролювати. Ми не з розуму "О, ваш сервер не працює, ми чекаємо, коли хтось перезапустить його."

Як ви оцінюєте інфраструктуру та обладнання для клієнтів?

Ми розраховуємо на кілька речей: коли ми вперше почали, ми робили такі речі, як тестування процесора, оскільки у нас не було необмежених коштів. По мірі зростання ми отримуємо зразки нових процесорів та обладнання; ми отримуємо зразки інженерії від таких компаній, як SuperMicro, які ми можемо перевірити під навантаженням, щоб вирішити свою наступну збірку. Ми, як правило, підтримуємо певну кількість побудов під конкретну інфраструктуру (ті ж серверні дошки тощо). По мірі оновлення ми оновлюємо їх. Але ми любимо мати 5 холодних запчастин на місці будь-якого шматка будь-якого розміру. Коли щось ламається, ми завжди хочемо це відразу виправити.

Для побудови на замовлення ми маємо достатньо знань про архітектуру процесора і можемо визначити та рекомендувати рішення, що відповідає потребам замовника. Більшість людей приходять до нас з реальними потребами світу. Вони мають дуже конкретну потребу (база даних з 1 000 000 запитів в хвилину), і ми надаємо свої знання і даємо їм рекомендації, і на основі цього пари ми розгортаємо інфраструктуру для них.

Чи можете ви розповісти нам трохи більше про те, що ви робили перед Hostwinds?

Розробка «вихідного дня» була моєю першою роботою. Мені 26. Я розпочав роботу з Hostwinds, коли мені було 20. Я завжди мав купу дивних завдань, роблячи випадкові речі. Я виявив, що я не дуже хороший працівник. Мені належить робити речі по-своєму. Мене завжди цікавили комп’ютери, і я завжди мав підприємницький дух. Я створив свою першу компанію, коли мені було 10 років, форум vBulletin. Я зробив цей форум досить великим і заробляв $ 3 тис. На місяць від AdSense. Мені завжди подобалося робити власну справу і мати багато побічних проектів. Завдання з розробки заходу було просто мати роботу, а не те, що мені особливо подобалося. Мені завжди подобалося знаходити речі, які виконують, щоб допомогти людям. Мені подобається щодня робити нові речі, і це я роблю в Hostwinds.

Звідки походить назва вашої компанії?

Я поняття не маю 🙂 Мені сподобалося, як це звучало, і домен був доступний, і це було найголовніше, тому я зареєстрував це і ось так народилися Hostwinds.

Вітаю, я бачу, що ви на Inc 500. Розкажіть нам трохи про вашу подорож, як компанія, що перетворюється на одну з найкращих Tulsa.

Ми були №1 для Tulsa і # 98 для США. Наша командна місія – це найкраща підтримка наших клієнтів, яку ми можемо. Якщо ми зможемо забезпечити чудове обслуговування та підтримку клієнтів, ми отримаємо більше клієнтів та продовжимо цикл.

Якщо ви цього не знали, Inc 500 базується на доходах. Ви надсилаєте їм інформацію про зростання компанії та на основі зростання ви отримаєте підтвердження. Ми були в захваті від № 98.

У статті новин пропонується рекламний веб-хостинг, спрямований на тисячоліття. Розкажіть мені більше про це.

Ми не робимо спеціальної реклами в бік конкретної демографічної. Ми хочемо, щоб усі були нашими замовниками.

Однак деякі наші крайові продукти орієнтовані на демографічні тисячоліття, як, наприклад, пропозиції Minecraft. Це дійсно класний продукт, і для нього було багато тестування.

Чи є ще щось, що ми повинні знати?

Найголовніше для нас – це обслуговування та підтримка клієнтів. Якщо хтось надсилає мені електронний лист і каже, що він засмучений, я читаю кожне повідомлення електронної пошти та особисто відповідаю на них і переконуюсь, що вони будуть ескальовані. У нас так багато систем ескалації, якщо люди засмучені. Якщо ви приймете хостинг у нас і налаштуєтесь, незважаючи ні на що, ви завжди зможете сказати "Гей, у мене є проблема," і там буде хтось, хто дбає і хто слухатиме. Ми знаємо цінність хорошого обслуговування клієнтів і те, наскільки це дійсно важливо у світі бізнесу; ми хочемо переконатися, що ми дбаємо про кожного окремого замовника так, ніби він був членом сім’ї.

Додайте тут свій відгук про Hostwinds >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me