V tomto článku poskytneme hostiteľom všetky informácie o tom, ako využiť balík Microsoft Administration Pack pri svojich hostiteľských operáciách a nastaveniach. Snímka obrazovky nižšie predstavuje nové ikony modulov umiestnené v IIS Manager po inštalácii balíka Administration Pack. Balík Administration Pack ponúka hostiteľom a ich klientom kolekciu prvkov IIS Manager, ktoré potrebujú na vykonávanie nasledujúcich úloh:


 • Úprava nastavení konfigurácie servera. Táto úloha je však povolená iba správcom.
 • Zaobchádzať s konfiguráciami FastCGI a starať sa o ne.
 • Spracovať autentizáciu ASP.NET.
 • Spravovať prispôsobené chyby.
 • Napísanie a vykonanie úprav nariadenia o filtrovaní požiadaviek HTTP.

Ako nainštalovať balík Microsoft Administration Pack pre službu IIS 7

Pri používaní balíka Administration Pack v kombinovaných hostiteľských prostrediach by mal byť nainštalovaný na každom webovom serveri v skupine. Pri použití vopred vytvorených obrázkov by ste mali urobiť časť Administration Pack, ktorá sa používa na vytvorenie serverov farmy. IIS 7.0 Administration Pack je doplnkom k kolekcii administratívnych funkcií, ktoré prichádzajú s IIS 7.0, vrátane podpory administračného rozhrania UI pre autentifikáciu ASP.NET, vlastných chýb, nastavenia FastCGI, filtrovania požiadaviek a mnohých ďalších. Balík Administration Pack ďalej obsahuje generický konfiguračný editor, ktorý je schopný nastaviť ľubovoľné nastavenie konfigurácie služby IIS 7.0 a rutinne vytvárať skripty, vďaka ktorým je úloha ľahko replikovateľná..

Správa doplnkových funkcií s rozšíreniami používateľského rozhrania IIS Manager

Rozšírenia používateľského rozhrania IIS Administration Pack (UI) uľahčujú správcom vykonávanie nastavení konfigurácie v IIS Manager pre atribúty, ktoré predtým bolo možné spravovať iba pomocou skriptu alebo priamo úpravami konfiguračných súborov. Rozšírenia UI predovšetkým umožňujú používateľom IIS Manager upravovať konfigurácie FastCGI. Môžu vykonávať také úlohy, ako je generovanie nových spracovateľov súborov; upraviť autentifikáciu ASP.NET a vlastnú konfiguráciu chýb; a nakonfigurovať pravidlá filtrovania požiadaviek HTTP.

Správa vašich inštalačných súborov pomocou editora konfigurácie

Editor konfigurácie vám umožňuje používať IIS Manager na zmenu ľubovoľných častí, atribútov, komponentov alebo množín v konfiguračných súboroch IIS, aj keď tiež ponúka možnosť ovládať úpravy konfiguračných súborov prostredníctvom integrácie alebo odstránenia zámkov. Aby bolo možné automatizovať konfiguračné úlohy, Editor konfigurácie navyše ponúka správcom kapacitu na vytváranie skriptov v súlade s akciami, ktoré užívateľ vykonáva v nástroji Configuration Editor..

Atribúty nástroja Configuration Manager

 • Zobrazenie a úprava nastavení zadaných v konfiguračnej schéme
 • Vytvorenie kódu na automatizáciu úloh pomocou spravovaného kódu, JavaScriptu alebo príkazového riadku
 • Na rýchle vykonanie dôkladného prehľadávania konfiguračného protokolu pre všetky oddiely a miesta, v ktorých sa používajú
 • Atribúty rozšírení používateľského rozhrania IIS Manager
 • Používateľské rozhranie FastCGI na manipuláciu s nastaveniami a úlohami, ako je integrácia obsluhy nového súboru
 • Používateľské rozhranie ASP.NET na spracovanie oprávnení a prispôsobených nastavení chýb pre aplikácie ASP.NET
 • Používateľské rozhranie filtrovania požiadaviek HTTP na zadanie pravidiel na ochranu webových aplikácií rebuffovaním požiadaviek HTTP prichádzajúcich s príkazmi, ktoré sú tvorené možným škodlivým obsahom, ako sú napríklad atribúty dvojitého kódovania alebo atribúty ASCII..

Balík správ pre službu IIS 7.0 (x64)

Administration Pack for IIS 7.0 je zbierka nástrojov a rozšírení používateľského rozhrania, ktoré vám pomôžu spravovať server IIS 7.0. Prvky balíka Administration Pack sú skupinou nástrojov, ktoré vám pomôžu zefektívniť prácu s nástrojom IIS Manager. Funkčnosť sa líši a pohybuje sa od vylepšených schopností úpravy konfigurácie až po nastavenie FastCGI na vašom serveri.

Editor konfigurácie:

Prvok editora konfigurácie vám pomôže spracovať vaše konfiguračné súbory. Tento nástroj je prístupný iba správcom serverov. Pomôže vám vykonať zmeny v ľubovoľných častiach, atribútoch, prvkoch alebo kolekciách v konfiguračnom súbore. Okrem úprav týchto hodnôt ich môžete uzamknúť a odomknúť. Editor konfigurácie vám tiež umožňuje vytvárať skripty v závislosti od vykonaných akcií a tiež vyhľadať súbor, v ktorom sa využívajú hodnoty miest..

Rozšírenia používateľského rozhrania:

Prvky rozšírenia používateľského rozhrania vám pomôžu spracovať zo správcu IIS.

 • Prvok FastCGI vám pomôže spracovať vaše nastavenia FastCGI.
 • Dva prvky ASP.NET vám uľahčujú správu nastavení autentifikácie a prispôsobených chýb.
 • Nakoniec vám filtrovanie požiadaviek HTTP umožňuje konfigurovať pravidlá filtrovania požiadaviek HTTP.

predpoklady

Podporovaný operačný systém je Windows Server 2008 a novší. Pred inštaláciou balíka Administration Pack musíte nainštalovať službu Internet Information Services 7.0 a konzolu IIS Management Console. Administračný balík musíte nastaviť iba ako správca. Ak povolíte riadenie prístupu používateľov (UAC), musíte počas inštalácie implementovať možnosť „Spustiť ako správca“.

Ako nainštalovať balík Microsoft Administrative Pack

Na stiahnutie a inštaláciu balíka Administration Pack postupujte podľa tipov a krokov, ktoré sme uviedli nižšie:

Krok 1: Stiahnite si balík Microsoft Administrative Pack

Ak to chcete urobiť, klepnutím na kartu Prevziať spustite preberanie. Po dokončení sťahovania postupujte podľa pokynov v kroku 2:

Krok 2: Nainštalujte balík Microsoft Administrative Pack

 • Ak chcete spustiť inštaláciu okamžite, kliknite na Otvoriť alebo Spustiť tento program z jeho súčasného umiestnenia.
 • Ak chcete vytvoriť kópiu stiahnutého súboru do počítača a dokončiť inštaláciu neskôr, uložte ho kliknutím na Uložiť alebo Uložiť tento program na disk..

Aby ste mohli nastaviť balík Administration Pack, musíte mať úplné administratívne oprávnenia. Na dosiahnutie tohto cieľa môžete použiť ktorúkoľvek z nasledujúcich metód:

Krok 3: Prihláste sa do svojho počítača

 • Prihláste sa do svojho počítača pomocou lokálneho rozhrania "správca" účet pred inštaláciou.
 • Skopírujte prevzatý súbor do svojho zariadenia a potom sa prihláste pomocou účtu, ktorý má povolenie na prácu ako správca a otvorte príkazový riadok kliknutím pravým tlačidlom myši na položku ponuky Príkazový riadok. Nájdete to v ponuke Príslušenstvo pre programy Windows. Zatiaľ čo tam a vyberte"Spustiť ako správca", potom zadajte nasledujúci príkaz na inštaláciu balíka Microsoft Administrative Pack:

msiexec / i AdminPack_x64.msi

Poznámka: Budete musieť postupovať podľa krokov, ktoré sme uviedli vyššie, pretože bezpečnostný prvok UAC (User Account Control) v operačnom systéme Windows Server vás bežne odmietne, ak sa nebudete riadiť.

záver

Sú to všetko potrebné na inštaláciu a používanie balíka Microsoft Administration Pack pre verziu 7.0. Mali by ste byť schopní nainštalovať ho a používať ho pri správe servera vzhľadom na informácie, ktoré sme uviedli v článku. Ak sa niekde zaseknete, neváhajte využiť pomoc našej robustnej komunity a zanechajte svoj komentár.

Vyskúšajte tieto top 3 hostingové služby Windows:

Hostwinds

Vyvolávacia cena:
$ 3,29


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.2


Užívatelsky prívetivý
9.2


podpora
9.3


Vlastnosti
9.2

Prečítajte si recenzie

Navštívte Hostwinds

Time4VPS

Vyvolávacia cena:
$ 3,27 až


Spoľahlivosť
8.4


stanovenie ceny
8.5


Užívatelsky prívetivý
8.3


podpora
8.1


Vlastnosti
8.1

Prečítajte si recenzie

Navštívte Time4VPS

InterServer

Vyvolávacia cena:
$ 5.00


Spoľahlivosť
9.1


stanovenie ceny
9.3


Užívatelsky prívetivý
9.1


podpora
9.0


Vlastnosti
9.1

Prečítajte si recenzie

Navštívte InterServer

Súvisiace články s návodmi

 • Ako nakonfigurovať overenie a autorizáciu adresy URL IIS 7.0
  stredná
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me