Office 365 je služba predplatného ponúkaná spoločnosťou Microsoft na poskytovanie nástrojov produktivity, ako sú Skype for Business, kancelárske aplikácie, hostované e-maily Exchange a online ukladanie súborov ponúkané v OneDrive for Business. Office 365 ponúka rôzne plány, ktoré uspokoja obchodné potreby malých aj veľkých podnikov. Sú vyplácané predplatné na plat, keď idete model fakturovaný mesačne alebo ročne.


V tomto článku s návodom sa venujeme spôsobu nastavenia e-mailového hostingu v kancelárii Microsoft Office 365.

Prehľad

Podľa prieskumu Litmus Software je dnes takmer polovica všetkých e-mailov otvorená z mobilných zariadení. Na základe týchto informácií môžete zistiť, aký dôležitý bol e-mail v poslednej dobe. Medzi výhody, ktoré prináša hostované e-mailové riešenie patrí-

 • Vytvorenie značky – pomocou hostovanej e-mailovej platformy sprostredkujete určitý druh profesionality, ktorý nie je bežný. Čím viac ľudí teda dôveruje vašej značke a vaše príjmy rastú.
 • Viac bezpečnosti – vaši správcovia systému sa starajú menej o podrobnosti, ktoré odosielajú, a majú tendenciu zameriavať sa na obchodný proces. Okrem toho majú e-mailové hostingové riešenia tendenciu mať okrem iných zabezpečených protokolov povolenú ochranu brány firewall, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu.
 • Viac úložného priestoru – Poskytovatelia hostovaných e-mailových služieb vďaka škálovateľným zdrojom uchovávajú všetky vaše údaje na dosah
 • Okrem e-mailov môžete naplánovať stretnutie, zdieľať dokumenty a kontaktné kalendáre.

V kancelárii 365 potrebujete na používanie iba tieto položky:

 • Názov vašej domény
 • Prístup k vašim záznamom DNS

Ako nastaviť hostované e-mailové riešenie v kancelárii Microsoft Office 365

Zaregistrujte sa do kancelárie 365

Ak chcete začať, vytvorte si účet na webe Office. Kliknite na dostať kanceláriu.

Táto stránka vás vyzve na výber medzi domácou a firemnou verziou. Vyberte svoju verziu a pokračujte. Ďalej musíte zadať požadované ID užívateľa. Po zadaní krstného mena sa údaje o spoločnosti vyplnia automaticky. Dobrá vec je, že Microsoft dáva všetkým novým používateľom companyname.onmicrosoft.com adresa, ak nemáte žiadnu doménu. Adresu môžete nahradiť názvom vašej domény. Po dokončení registrácie ste prihlásení do svojho účtu.

cvaknutie admin, a máte prístup do správcovského centra. Zadajte svoje telefónne číslo a a Druhotná mailová adresa. Toto slúži na zabezpečenie v prípade, že stratíte prístup k svojmu účtu.

Konfigurácia balíka Office 365 Business Premium

Klikni na Prejdite na nastavenie.

Ďalej kliknite na nastaviť poštu začať.

Môžete použiť svoj companyname.onmicrosoft.com e-mailovú adresu, ale keďže chceme, aby to vyzeralo profesionálne, musíme ju zmeniť na názov našej domény. Svoju doménu môžete pripojiť pri prvej možnosti.

Zadajte svoje doménové meno a vyberte možnosti, ktoré vám vyhovujú, pokiaľ ide o e-mail a web. cvaknutie Ďalšie.

Potvrdzuje sa názov vašej domény

Môžete kliknúť na ľavú stranu Správcovské centrum a choď na homepagee. Prejdite na nastaviť a kliknite na tlačidlo OK domény. Ak ste do procesu nastavenia e-mailu pridali svoje doménové meno, tu by ste videli svoje doménové meno; ak nie, môžete vždy pridať doménu.

Potom kliknite na názov svojej domény a stlačte spustite nastavenie gombík.

Ďalej kliknite na vyberte svojho hostiteľa DNS vyberte zo zoznamu svoje meno registrátora domény. Potom kliknite na tlačidlo OK overiť.

Ak nemôžete nájsť registrátora, môžete ich pridať ručne. Ak chcete manuálne pridať záznamy TXT, prejdite na svojho hostiteľa DNS a skopírujte zobrazené hodnoty. Záznamy TXT spoločnosti Microsoft dokazujú, že ste vlastníkom domény.

Kliknite na overiť potom Ďalšie. Potom môžete pokračovať v aktualizácii záznamov DNS. Týmto sa zaistí, že sa váš výhľad pripojí k správnemu serveru a nastaví okamžité správy.

Office 365 vás požiada o záznamy DNS, aby ich mohol spravovať za vás. Ak však vlastníte existujúcu webovú stránku, odporúča sa kliknúť žiadny.  Nakoniec vyberte služby, ktoré chcete používať vo svojej doméne. Office 365 zobrazuje vaše záznamy DNS potrebné na to, aby sa kancelária mohla synchronizovať s vašou doménou.

Ak si chcete kúpiť doménu, môžete si jednu kúpiť v športe kliknutím na ikonu kúpiť doménu gombík.

Otvorí sa nové okno, zadajte požadovaný názov domény a ak je k dispozícii, môžete si ho kúpiť a používať.

Blahoželáme, teraz ste pripravení začať používať Office 365.

Pridanie používateľa

Stačí kliknúť na ľavú stranu a kliknúť užívatelia.  Otvorí sa nové okno; môžete podľa potreby pridať alebo odstrániť typy používateľov.

Zadajte názov používateľa, vyberte položku umiestnenia, a Domény. Priradenie licencie a kliknite na tlačidlo OK pridať vytvoriť používateľa.

záver

Teraz si užijete vlastnosti kancelárie 365 ako vaši zákazníci. Funkcie, ako napríklad spoluautorstvo, ktoré umožňujú online spoluprácu, chatovanie so spolupracovníkmi, prevádzanie údajov na mapy, prevádzanie údajov do formátu PDF a okrem iného veľa úložného priestoru, zlepší vašu produktivitu..

Vyskúšajte tieto top 3 e-mailové hostingové služby:

FastComet

Vyvolávacia cena:
$ 2,95


Spoľahlivosť
9.7


stanovenie ceny
9.5


Užívatelsky prívetivý
9.7


podpora
9.7


Vlastnosti
9.6

Prečítajte si recenzie

Navštívte FastComet

Hosting A2

Vyvolávacia cena:
$ 3,92


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.3


podpora
9.3


Vlastnosti
9.3

Prečítajte si recenzie

Navštívte A2 Hosting

ChemiCloud

Vyvolávacia cena:
$ 2,76


Spoľahlivosť
10


stanovenie ceny
9.9


Užívatelsky prívetivý
9.9


podpora
10


Vlastnosti
9.9

Prečítajte si recenzie

Navštívte ChemiCloud

Súvisiace články s návodmi

 • Ako nainštalovať SquirrelMail na Ubuntu 18.04 VPS alebo na vyhradený server
  stredná
 • Ako používať server SMTP spoločnosti Google (málo známa bezplatná služba)
  stredná
 • Ako nainštalovať emailového klienta Roundcube na serveri Ubuntu 18.04 VPS alebo na vyhradenom serveri
  stredná
 • Ako nakonfigurovať e-mailového klienta z cPanel v zdieľanom webhostingu
  nováčik
 • Ako migrovať e-maily z webhostingu do balíka G Suite
  nováčik
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me