Magento 2 je jednou z najpopulárnejších platforiem elektronického obchodu na svete. Pokiaľ ide o výkon a flexibilitu, môže uzavrieť akékoľvek iné systémy na správu obsahu (CMS) vrátane Shopify a Woocommerce. Existujú však určité problémy. Mnoho používateľov zažíva pomalý výkon, čo je zlé pre ich podnikanie. Ak doba načítania stránky prekročí najmenej 2 sekundy, je veľmi pravdepodobné, že návštevníci zmiznú z vášho webu. Nie je však ťažké problém vyriešiť. Vykonaním týchto krokov môžete zvýšiť výkonnosť svojej webovej stránky Magento 2 na úplne novú úroveň. Pozrite sa na ne.


Použite aktualizovanú verziu Magento 2

Môže to znieť jednoducho. Aktualizácia Magento 2 na najnovšiu verziu je však najúčinnejším spôsobom zvyšovania rýchlosti. Vývojári robia veľa vylepšení, aby optimalizovali platformu pomocou najnovších nástrojov. Výsledkom je, že aktualizovaná verzia prichádza s významným vylepšením výkonu a zabezpečenia. Ak chcete aktualizovať verziu, postupujte takto:

 1. Prihláste sa do panela správcu. Pozrite si číslo verzie v pravom dolnom rohu obrazovky.
 2. Kliknite na ikonu zvončeka, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu. Ak nájdete akúkoľvek dostupnú aktualizáciu, kliknite na ňu.
 3. Kliknite na Vidieť všetko na zobrazenie všetkých potrebných upozornení na dostupné aktualizácie.
 4. Ak o nich potrebujete viac informácií, kliknite na Prečítajte si podrobnosti. Uvidíte všetky najnovšie poznámky k vydaniu.

Po ich prečítaní musíte prejsť niekoľkými krokmi, aby ste verziu Magento 2 náležite aktualizovali. Nájdete ich tu.

Aktivácia vyrovnávacej pamäte

Povolením ukladania do vyrovnávacej pamäte môžete prenášať podstatne viac prenosu bez ovplyvnenia rýchlosti údajov. Inými slovami, rýchlosť vášho webu Magento 2 môžete posunúť na úplne novú úroveň. Navigácia v systéme > Správa vyrovnávacej pamäte a uistite sa, že je povolený stav všetkých nastavení.

Ak zistíte, že niektoré konkrétne nastavenie je zakázané, môže to fungovať ako hlavný katalyzátor pomalého výkonu vašej webovej stránky Magento 2.

Použite lakovanú vyrovnávaciu pamäť

Laková cache je vynikajúci nástroj. Tým, že pracuje ako urýchľovač HTTP, výrazne znižuje čas odozvy. Môžete ho nainštalovať podľa pokynov v príručke Inštalácia a konfigurácia vyrovnávacej pamäte lakov. Po dokončení týchto krokov prejdite do Obchodu > konfigurácia > Pokročilé > systém > Cache na celú stránku. Potom zvoľte Lak na vyrovnávaciu pamäť v Použitie vyrovnávacej pamäte.

Zakázať zväzovanie JS

JS Bundling bol nasadený v Magento 2, aby sa znížil počet HTTP požiadaviek, ktoré sú nevyhnutné pre načítanie webovej stránky. Celý proces sa vykonáva zoskupením súborov JavaScript efektívne. V dôsledku zoskupenia sa však vytvorí ďalší súbor JavaScript, ktorý môže spotrebovať až 10 mb. Je to skutočne obrovský priestor pre kódy JS. Môže výrazne spomaliť vaše webové stránky Magento 2. Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte deaktivovať balík JS Bundling. Prejdite obchody > konfigurácia > Pokročilé > Developer. Potom zvoľte žiadny v Povoliť spájanie JavaScriptu.

Aktivujte CSS / JS minifikáciu

Na rozdiel od Magento 1 môžete v Magento 2 minifikovať kódy CSS / JS bez použitia nástrojov tretích strán. Prejdite obchody > konfigurácia > Pokročilé > Developer. Choďte pod stránku a vyhľadajte Minifikujte súbory JavaScript a vyberte Áno. Všimnete si dramatického zvýšenia výkonu.

Aktivujte kategórie a produkty bytu

Ďalším skvelým spôsobom, ako zrýchliť svoju webovú stránku Magento 2, je možnosť voľby kategórií bytov a produktov. Ak to chcete urobiť, choďte smerom k obchodu > Konfigurácia. Nájsť Katalóg tab. Kliknite na katalóg. Nájsť Použite kategóriu plochého katalógu a Použite produkt plochého katalógu v časti Storefront. Potom zvoľte Áno pre obe možnosti.

Konfigurovať sieť na doručovanie obsahu

Sieť na doručovanie obsahu umožňuje zobrazenie obsahu z najbližších serverov, ktoré sú rozptýlené po celom svete. Vďaka tomu môžu návštevníci vidieť váš obsah veľmi rýchlo z dôvodu krátkej vzdialenosti a vysokej rýchlosti načítania. Ak ju chcete aktivovať, musíte sa pohybovať v službe Obchody > konfigurácia > všeobecný > web > Základné adresy URL (zabezpečené). Potom pridajte adresy URL HTTPS.

Optimalizujte obrázky

Ďalším dôvodom pomalého výkonu vašej webovej stránky Magento 2 je použitie veľkých obrázkov. Z dôvodu veľkej veľkosti zaberajú načítanie viac času. Na druhej strane to ovplyvňuje celkový výkon webovej stránky. Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte skomprimovať všetky obrázky na najmenšiu možnú veľkosť. Obrázky produktov by ste mali používať iba vo formáte JPEG. Okrem toho by ste sa mali uistiť, že logo je vo formáte PNG alebo SVG.

Aktivujte výrobný režim

Produkcia je najrýchlejším prevádzkovým režimom v Magento 2. V tomto prípade sa generujú URL statických súborov podľa potreby. Neprejdú núdzovým mechanizmom. Ak chcete vidieť, ktorý režim je aktivovaný, musíte spustiť nasledujúci príkaz v koreňovom priečinku Magento:

nasadenie php bin / magento: mode: show

Ak chcete aktivovať produkčný režim, použite tento príkaz:

nasadenie php bin / magento: mode: set production

Použite ľahký motív

Jednoduchý, ale efektívny spôsob, ako opraviť zdĺhavý výkon, je použitie ľahkej témy. Jeho aplikáciou získate dramatické zlepšenie rýchlosti zaťaženia.

záver

Magento 2 je určite šialená platforma elektronického obchodu. Dodáva sa s veľkým počtom funkcií optimalizácie výkonu. Podľa pokynov a funkcií, ktoré sme spomenuli, môžete efektívne opraviť svoju pomalú webovú stránku Magento 2.

Pozrite sa na tieto top 3 Magento hostingové služby:

FastComet

Vyvolávacia cena:
$ 2,95


Spoľahlivosť
9.7


stanovenie ceny
9.5


Užívatelsky prívetivý
9.7


podpora
9.7


Vlastnosti
9.6

Prečítajte si recenzie

Navštívte FastComet

Hosting A2

Vyvolávacia cena:
$ 3,92


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.3


podpora
9.3


Vlastnosti
9.3

Prečítajte si recenzie

Navštívte A2 Hosting

ScalaHosting

Vyvolávacia cena:
$ 4,95


Spoľahlivosť
9.4


stanovenie ceny
9.5


Užívatelsky prívetivý
9.5


podpora
9.5


Vlastnosti
9.4

Prečítajte si recenzie

Navštívte ScalaHosting

Súvisiace články s návodmi

 • Ako nastaviť šifrovanie SSL / TLS na serveri Magento
  stredná
 • Ako nainštalovať Magento do Cpanelu
  nováčik
 • Ako nainštalovať Jigoshop eCommerce Plugin do WordPress
  stredná
 • Ako vytvoriť vlastný widget v Magento 2
  stredná
 • Ako vytvoriť balík produktov v Magento 2
  stredná
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me