úvod

Systém na správu obsahu Magento (CMS) vám umožňuje vytvárať nové widgety, bloky a stránky. Umožňuje tiež kombinovať tieto tri funkcie a vytvárať vlastné statické stránky, ktoré môžu zobrazovať časti katalógu alebo iné dôležité stránky s informáciami o zákazníkoch vo vašom výkladnom dome. Táto funkcia poskytuje štruktúru webovej stránke elektronického obchodu a umožňuje vám profesionálne usporiadanie webových stránok. Tento tutoriál vám pomôže používať systém na správu obsahu Magento 2 (CMS) na správu obsahu v obchode Magento 2.


Ciele

 • Pridanie novej stránky v Magento
 • Pridanie nového bloku v Magento
 • Ak chcete pridať nový Widget v Magento

Pripravený? Poďme!

Krok 1 – Pridanie novej stránky CMS v Magento

Vytvorenie novej stránky CMS v obchode Magento je jednoduché. Ak to chcete dosiahnuť, prihláste sa do svojho Magento Správcovská tablal. cvaknutie obsah potom vyberte stránky.

Zobrazí sa nové okno so všetkými vašimi webovými stránkami. cvaknutie Pridať novú stránku, vytvoriť novú stránku CMS.

Zobrazí sa nové okno Názov stránky a nastaviť Povoliť stránku na ÁNO alebo NIE.

Akonáhle nastavíte Názov stránky, prejdite nadol a kliknite na obsah. V obsah Do sekcie zadajte Nadpis obsahu a do príslušného textového poľa napíšte krátky popis.

Môžete tiež vybrať, kde sa má stránka zobraziť. cvaknutie Stránka na webovej stránke a vyberte jednu z dostupných možností v systéme Windows Zobrazenie obchodu.

Ďalej nastavte rozloženie stránky, kliknite na tlačidlo dizajn a vyberte spôsob zobrazenia stránky. Tu máte rôzne možnosti vrátane stĺp, >stĺpce, Stĺpce s ľavým stĺpcom, a Stĺpce s pravou lištou. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Nová stránka v Magento navyše ponúka možnosti nastavenia Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja a Aktualizácia vlastného dizajnu.

Po nastavení všetkého kliknite na Uložiť stránku vytvoriť novú stránku.

Nová stránka sa dá pridať na ktorúkoľvek inú stránku pomocou prepojenia widgetov. Napríklad ak chcete pridať novú stránku ako odkaz na svoju domovskú stránku. Prejdite na stránku Domovská stránka upravte ponuku a kliknite na obsah, potom vyberte Vložte widget.

Krok 2 – Pridanie nového bloku CMS

Bloky CMS vám pomôžu štruktúrovať webovú stránku elektronického obchodu a oddeliť kategórie produktov pri ich pridávaní na domovskú stránku. Ak chcete vytvoriť nový blok v Magento, prejdite do oblasti Magento Admin a kliknite na obsah a vyberte Blocks.

cvaknutie Pridať nový blok.

Zobrazí sa nová stránka, zadajte požadované informácie (Názov bloku, identifikátor, sada Povoliť blok na ÁNO a vyberte niektorú z možností v >Zobrazenie obchodu) a kliknite na tlačidlo OK Uložiť blok vytvoriť nový blok.

identifikátor je dôležitá možnosť, ktorú je možné použiť na implementáciu nového bloku na stránku prostredníctvom špecifického kódu stránky. Z tohto dôvodu vyberte identifikátor, ktorý si ľahko zapamätáte; budete to potrebovať neskôr.

Krok 3 – Pridanie novej miniaplikácie CMS

Ak chcete vytvoriť nový widget, prejdite do svojho Magento Správcovská oblasť, kliknite na položku Obsah a vyberte možnosť Miniaplikácie.

cvaknutie Pridať miniaplikáciu vytvoriť nový widget.

Toto prejde na Widget nastavenie str. Vyberte ikonu Typ miniaplikácie z rozbaľovacieho zoznamu; Existujú rôzne typy widgetov Odkaz na stránku CMS, Statický blok CMS, Katalóg Nový zoznam produktov, Katalóg produktov, Odkaz na katalógové produkty, Objednávky a vrátenia, Naposledy prezerané produkty, a Nedávno porovnávané produkty. Vyberte typ, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ďalej vyberte ikonu Téma dizajnu z týchto dvoch možností, Magento prázdne alebo Magento Luma. Potom kliknite na tlačidlo OK ďalej.

Tým sa dostanete na Vlastnosti výkladu oddiel. Zadajte Názov widgetu a vyberte a Ukladajte zobrazenia voľba.

Ďalej nastavte Zoradiť poradie (Voliteľné) a vyberte možnosť Kliknúť Pridať aktualizáciu rozloženia nastaviť ideál dispozície pre nový widget. Vyberte možnosť pre kontajner z rozbaľovacieho zoznamu a vyberte možnosť pre Zobraziť zapnuté.

Po dokončení kliknite na tlačidlo OK Uložiť dokončiť proces

záver

Blahoželáme! Naučili ste sa používať systém správy obsahu (CMS) v Magento. Dúfame, že tento návod nebol stratou času a že teraz môžete spravovať obsah v obchode Magento bez problémov.

Pozrite sa na tieto top 3 Magento hostingové služby:

FastComet

Vyvolávacia cena:
$ 2,95


Spoľahlivosť
9.7


stanovenie ceny
9.5


Užívatelsky prívetivý
9.7


podpora
9.7


Vlastnosti
9.6

Prečítajte si recenzie

Navštívte FastComet

Hosting A2

Vyvolávacia cena:
$ 3,92


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.3


podpora
9.3


Vlastnosti
9.3

Prečítajte si recenzie

Navštívte A2 Hosting

ScalaHosting

Vyvolávacia cena:
$ 4,95


Spoľahlivosť
9.4


stanovenie ceny
9.5


Užívatelsky prívetivý
9.5


podpora
9.5


Vlastnosti
9.4

Prečítajte si recenzie

Navštívte ScalaHosting

Súvisiace články s návodmi

 • Ako nastaviť UPS Carrier vo vašom Magento 2 obchode
  stredná
 • Ako upraviť súbor wp-config.php programu WordPress pomocou cPanel
  stredná
 • Ako používať reCaptcha v Joomle?
  stredná
 • Ako nastaviť prepisovanie URL v Magento 2
  stredná
 • Ako nainštalovať Drupal pomocou cPanel
  nováčik
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me