Ako vám môže služba WordPress Hosting Services ušetriť peniaze

Ako vám môže služba WordPress Hosting Services ušetriť peniaze


Predtým, ako sa rozhodnete založiť novú webovú stránku pomocou WordPress alebo iného systému na správu obsahu, musíte pochopiť dôležitosť efektívneho investovania svojich peňazí..

Existuje veľa lacných spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré poskytujú úžasné funkcie. Väčšina zákazníkov robí svoj prieskum, aby porovnali náklady na hosting WordPress.

Pre začiatočníkov môže byť ťažké rozhodnúť sa, či chcú zdieľaný webhosting, VPS, dedikovaný alebo riadený hosting. Je to preto, že väčšina z nich netuší o takýchto technických veciach. Ale keď sa pozerajú na náklady na také plány, vydesia sa.

Každý, kto chce založiť webovú stránku WordPress, je dôležité pochopiť, že zdieľané webové hostenia sú najvhodnejšie, pretože ich cena je nižšia, ale môžete získať všetko, čo potrebujete.

Najlepšia vec je, že si môžete kedykoľvek vybrať ktorýkoľvek z bezplatných webhostingov. Ale aby ste mali úplný prístup na svoje webové stránky, musíte minúť nejaké peniaze.

Rovnako ako každý človek, ak chcete ušetriť peniaze na nákupe alebo obnovení webhostingu, aj tento článok je určený pre vás. Dovoľte mi prejsť pár vecí.

Spoločný nákup doménového mena a plánu hostenia

Väčšina spoločností ponúka jeden názov domény zadarmo na jeden rok, ak si kúpite jeden zo svojich plánov webhostingu. Boli by ste radi, keď viete, že aj zdieľané webhostingové spoločnosti WordPress ponúkajú túto kombináciu.

Mnoho ľudí radšej spravuje svoje doménové meno a webhosting osobitne. Existuje teda aj iný spôsob, ako ušetriť nejaké peniaze.

Spoločnosti ako GoDaddy poskytujú zľavu na kúpu novej domény, ak platíte náklady dva roky naraz. Táto dohoda neponúka bezplatnú doménu pre prvý rok, ale aspoň ušetríte nejaké peniaze.

Napríklad, ak cena domény je 15 dolárov ročne a platíte náklady dva roky naraz, možno budete musieť zaplatiť iba 18 dolárov. To znamená 3 doláre za prvý rok.

Nikdy nekupujte bez hľadania ponúk

Ako všetci vieme, každá spoločnosť obchoduje so svojimi výrobkami. Mali by ste teda vyhľadať nejaké kupóny online. Mnoho veľkých webových stránok, napríklad WPBeginner, ponúka svojim čitateľom úžasné ponuky od spoločností Bluehost, Siteground a Inmotionhosting..

Takéto partnerské spoločnosti dávajú špeciálne kupónové kódy. Aj keď, keď si kúpite webhostingový plán od niekoho odkazu, zarobia peniaze, nič vám to neúčtuje. Ušetrite nejaké peniaze.

Bluehost ponuky Zľava 63%, a Siteground poskytuje 70% zľava čitateľom hlavných webových stránok. Takéto kupóny sú k dispozícii pri zakúpení nového webhostingového plánu.

To však neznamená, že počas obnovovania existujúceho plánu nemôžete nič odstúpiť. Vždy môžete hľadať ceny za obnovenie hostingu Bluehost a niektoré populárne webové stránky objavia kód so zľavovým kupónom.

Urobte si prieskum pred nákupom.

Nebojte sa požiadať o extra

Keď som si kúpil svoj prvý hosting na webe, dostal som ho iba 15 dolárov za jeden rok. Možno sa čudujete, ako som to dostal. Ide o to, aby ste boli vopred.

Ak nenájdete žiadne kódy kupónov, mali by ste sa pokúsiť porozprávať s obchodným tímom hostiteľskej spoločnosti. Siteground mi ponúkol fantastickú dohodu o kúpe plánu na dva roky.

Je to niečo podobné nákupu doménového mena od GoDaddy. Mal som tiež tú česť hovoriť s obchodným tímom Inmotionhosting. Boli tak nápomocní. Ušetril som veľa peňazí na nákup nového plánu. Bolo to skoro 55% zľava o najväčšom pláne zdieľaného hostingu.

Pripojte sa k pridruženému programu

Siteground vám umožňuje získať mesačný bezplatný webhosting, ak niekto kúpi nový hostingový plán z vášho pridruženého odkazu. Každá spoločnosť má iný pridružený program.

Bluehost ponúka 65 dolárov za každú kvalifikovanú registráciu a budete prekvapení, že ak dosiahnete vyšší predaj, začnete zarábať 100 dolárov za predaj. Tieto peniaze môžete použiť na nákup nového plánu hostenia alebo na obnovenie existujúceho plánu.

Ako vám môže služba WordPress Hosting Services ušetriť peniaze

A ak ste pridruženým subjektom spravovaných hostingov, ako je WP Engine, môžete zarobiť 200 dolárov za predaj. Nie je to úžasné?

Požiadajte svojho priateľa, aby vás odporučil

Všetci vieme, že referencie fungujú stále. Pri nákupe nového plánu hostingu sa môžete obrátiť na svojho priateľa, ktorý vás odporučí prostredníctvom ich pridruženého odkazu.

A je možné ušetriť viac peňazí, ak váš priateľ osloví predajný tím a požiada ich o konkrétny odkaz na zľavový partner. Je to dvojnásobné sporenie.

Váš priateľ dostane províznu províziu a získate zľavu. Ak je váš priateľ dosť dobrý na to, aby s vami rozdelil svoju províziu, môžete ušetriť veľa peňazí na hostovaní WordPress.

Ušetrite peniaze na obnovu domény WordPress

Nákup nového názvu domény alebo webhostingového plánu nie je jediné miesto, kde môžete ušetriť peniaze. Mnoho spoločností vám umožňuje znížiť náklady na obnovu domény.

V závislosti od vašich schopností a výskumných schopností môžete získať obrovskú zľavu. Raz som dostal 13 dolárov off na obnovu domény WordPress. Ako už bolo spomenuté, mali by ste hľadať ponuky.

Myslíte si, že pri ďalšom nákupe môžete znížiť náklady na hosting WordPress?

Všetci máme radi zľavy. Nie? A čo ty? Nechceli by ste ušetriť nejaké peniaze na svojom ďalšom obnovení alebo novom pláne hosťovania WordPress?

Všetky tieto roky som sa dozvedel, že predtým, ako niečo kúpite, je potrebné stráviť nejaký čas hľadaním alternatív. Ak sa vám stránka Siteground zdá byť nákladná, choďte s Bluehostom alebo s niektorým z najlepších hostení WordPress.

Po pochopení koncepcie rôznych typov hostení WordPress by ste sa mali rozhodnúť, ktoré funkcie potrebujete. Niektoré spoločnosti umožňujú svojim zákazníkom obmedziť funkcie, ktoré nepotrebujú.

Napríklad pri kúpe plánu VPS získate možnosť spravovať svoje servery sami alebo spoločnosťou. Podobne je tu niekoľko ďalších vecí, o ktorých sa treba dozvedieť.

Uistite sa, že ďalšie náklady na hosťovanie programu WordPress sú nižšie, ako ste zaplatili skôr. Sledovali ste niektorý z vyššie uvedených tipov? Ak áno, koľko peňazí ste ušetrili?

Myslíte si, že to dokážete?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me