Prehľad

1&1 Web Hosting: vážne funkcie za spravodlivé ceny

Na prvý pohľad: 1&1 web hosting vyzerá dobre: ​​môžete získať slušnú sadu funkcií už od 0,99 dolárov. Všetky balíčky zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma, mimoriadne vysoké bezpečnostné funkcie a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok. Ak plánujete svoj projekt v budúcnosti rozšíriť, budete si môcť kúpiť 1&1 je vyhradený server, ktorý zabezpečí stabilnú prácu a úplnú kontrolu nad vašim webom. Táto spoločnosť okrem toho ponúka hosťovanie na platforme Linux aj Windows.


Prečo zvoliť 1&1 Web Hosting?

 • Lacné riešenia
 • Bezpečná redundancia
 • 24/7 telefonická a e-mailová podpora
 • 30-denná záruka vrátenia peňazí

Chcete vedieť, či 1&1 Web Hosting je pre vás to pravé?

Pozrime sa na to.

uptime & Spoľahlivosť

Stabilná dostupnosť a spoľahlivé zabezpečenie

O 1&1, nenájdete slovo o ich dostupnosti, ale niektoré analytické nástroje ukazujú, že ich web bol online 99,99% času.

1&1 robí veľa pre zaistenie vysokej spoľahlivosti: používajú najmodernejší hardvér servera, každý deň zálohujú a chránia vaše adresáre pomocou hesla. Zvláštnou príťažlivosťou je takzvaný duálny hosting: vaše webové stránky budú súčasne hosťované na dvoch rôznych miestach, čo vám poskytne lepší výkon v rôznych oblastiach a ochráni vaše webové stránky v prípade zlyhania..

Vlastnosti

Majú pre vás niečo jedinečné

1&1 sa neprehliada s množstvom neobmedzených funkcií; stále nepočítajú iba šírku pásma a úložisko (v balíkoch Unlimited a Business). Namiesto toho poskytujú skutočne vynikajúce funkcie: získate prístup k vynikajúcim zásobám obrázkov, duálnemu hosťovaniu, kvalitným bezpečnostným možnostiam a nástrojom na správu hostingu. Okrem toho vám budú udelené nejaké kredity za sociálny marketing za spustenie propagačnej kampane vášho projektu naraz.

vlastnosť
popis
Miesto na diskuZískate 50 GB prostredníctvom najlacnejšieho plánu a neobmedzeného úložiska pre ďalšie 2 balíčky.
Bandwidth1&1 nemá žiadne limity pre mesačný prenos – toľko, koľko potrebujete.
Tvorca webových stránokPoužijete exkluzívny 1&1 Tvorca webových stránok – je veľmi jednoduchý na používanie, počet funkcií je však skromný.
E-mailové účty250 e-mailových účtov v programe Starter, 500 účtov pre Neobmedzenú ponuku a žiadne limity pre čísla e-mailových účtov v rámci balíka Business.
Nákupné vozíkyMôžete použiť špeciálnu aplikáciu eZShop zameranú na elektronický obchod, ktorá obsahuje aj nákupné vozíky.
štatistikyNeuvádzajú štatistiku nikde medzi svojimi funkciami, takže myslím, že ju nemajú.
MySQL databázyOd 10 po neobmedzené v rôznych balíkoch s maximálnym objemom 1 GB.
FTP účet5, 50 a neobmedzene v programoch Starter, Unlimited a Business.
Viac doménS 1&1 môžete hostiť toľko domén, koľko potrebujete.

podpora

Žiadny live chat

Služba podpory zákazníkov je slabým článkom. Problém je v tom, že 1&1 outsourcingová podpora a to pre nich naozaj nefunguje. Dlhé obdobia odozvy, chromé skúsenosti s podpornými látkami a nespravodlivé zaobchádzanie sú len niektoré z sťažností, ktoré budete počuť o 1&1 zákaznícky servis.

Majú však 24/7 e-mailovú a telefonickú podporu pre zákazníkov po celom svete.

 • 24/7 telefonická podpora
 • 24/7 e-mailové lístky
 • forum
 • Rozsiahla sekcia FAQ
 • Žiadny blog
 • Dlhá doba odozvy
 • Žiadny live chat

stanovenie ceny

Dobré pre prvý rok

Ceny za 1&1 sa líši v závislosti od ponuky. Napríklad najlacnejší zdieľaný hosting môžete získať iba za 0,99 dolárov mesačne (až do 12 mesiacov) s minimálnym nákupom 3 mesačného plánu. Ich bežné ceny sú na priemernej úrovni a ak vezmete do úvahy ich hromadné balíky, poplatky sa môžu zdať dosť nízke. Napriek tomu je cena, ktorú účtujú za dedikované servery, často veľmi vysoká, aj keď za svoje peniaze dostanete stabilnú prácu.

Registračný proces je pomerne jednoduchý, aj keď uvidíte niekoľko ponúk extrafee (napríklad registráciu SEO alebo registráciu viacerých domén). Ak ich naozaj nepotrebujete, môžete ľahko preskočiť niekoľko etáp registrácie. Neobmedzené a obchodné balíčky v zdieľanej sekcii zahŕňajú bezplatnú doménu. Získate tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Užívatelsky prívetivý

Ľahko použiteľné, ale bez vytvárania webových stránok

1&1 sleduje trendy a má užívateľsky prívetivú webovú stránku. Všetky potrebné informácie sú intuitívne prístupné a registrácia webového zdroja alebo zistenie ďalších podrobností o špeciálnych vlastnostiach dostupných balíkov bude trvať iba pár minút..

Tento webhosting vám tiež poskytne niekoľko dôležitých nástrojov vyvinutých ich IT guru. Budete môcť používať 1&1 Kliknite na & Tvorba aplikácií, 1&Tvorca webových stránok (s pomerne jednoduchým režimom textového editora), 1&1 katalóg dynamického obsahu, 1&1 Online Storage a ich špeciálne 1&1 Ovládanie s mnohými funkciami.

+ Veľa exkluzívnych nástrojov

+ Intuitívna navigácia na webe

+ Ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok

zhrnutie

1&1 má stabilné doby prevádzkyschopnosti a slušné balíčky. Poskytujú tiež používateľom dobrú príležitosť na rozšírenie projektov a po určitom čase sa presunú na vyhradený server. Napriek tomu je ich zákaznícky servis naozaj zlý.

Pros

 • Pekné ceny
 • Unikátne nástroje na hosťovanie
 • Duálny hostingový systém
 • Ohromujúce dedikované servery
 • Nepretržitá dostupnosť 99,99%

Zápory

 • Zlý tvorca webových stránok
 • Ceny nie sú vždy spravodlivé
 • Zlá podpora zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me