1usdhosting Recenzie a znalecký posudok

Prehľad odborníkov

Dobrý hosting za veľmi nízke ceny

1USDHosting.com je lídrom lacných hostingových plánov. Za zlomok nákladov iných spoločností získate zdieľané alebo predajné účty hostiteľa, ako aj virtuálne servery, domáce alebo off-shore. O ich spoločnosti nemajú veľa podrobností, čo zvyčajne nie je najlepšie znamenie. Zároveň, pre každú spoločnosť, ktorá ponúka také nízke plány, musia byť režijné náklady: to znamená obetovanie dizajnu webových stránok, funkcií a dokonca aj podporných služieb, aby ste dostali čo najnižšiu možnú cenu. Aj keď ich vlastný web je zostavený z jednoduchej témy WordPress a je veľmi nízka, jednoducho nemôžete poraziť ich ceny, čo je na konci dňa najdôležitejším aspektom.


uptime & spoľahlivý

Prekvapivo spoľahlivá cena

Prinajmenšom neregistrujú sami seba ako najspoľahlivejší webhosting v okolí – pretože nie. Väčšina ľudí nemá problémy so skutočnými výpadkami alebo aspoň nie s tým, že sa sťažovali verejne. Niektorí ľudia hovoria, že počas špičiek sa ich stránky načítavajú pomalšie, ako by chceli, ale za cenu, ktorá nie je skutočne prekvapujúca.

Vlastnosti

Pomerne štandardné funkcie

Na vysoko konkurenčnom trhu, ktorým je webhosting, je prekvapujúce, že nikto iný neprišiel ponúknuť špinavé lacné plány, čo im umožňuje osloviť oveľa širšiu škálu potenciálnych spotrebiteľov. Aj keď základné plány neobsahujú veľa funkcií, za smiešne nízku cenu môžete stále získať neobmedzený priestor na disku a prenos dát, doplnkové domény a ešte oveľa viac, všetko s cPanel.

Ak dávate prednosť Windows, majú tiež veľmi lacné ceny, aj keď s oveľa obmedzenejšími dátami a šírkou pásma v porovnaní so svojimi linuxovými servermi. Môžete si navyše kúpiť adresy IP pre ktorýkoľvek z ich serverov. Majú nielen servery v USA, ale aj v Austrálii, Ázii, Južnej Amerike, východnej a západnej Európe a na Strednom východe, ako aj v Kanade a Mexiku. Aj keď rovnako ako ich servery Windows nedostanete neobmedzené plány, zdieľaný server môžete získať takmer na akomkoľvek kontinente na Zemi už od ceny jedného dolára..

Ešte sa nepredáva? Ako to, že majú tiež VPS servery, ktoré začínajú za rovnakú cenu! Funkcie sa veľmi líšia v závislosti od plánu, pričom najlacnejšie obsahujú iba 256 MB pamäte RAM. Koho to zaujíma, ale viem veľa použití pre VPS bez potreby veľa pamäte RAM a teraz je k dispozícii pre oveľa lacnejšie ako ktorákoľvek iná spoločnosť..

podpora

Niektoré problémy s technickou podporou

Aj keď inzerujú 24/7 podporu vo všetkých svojich plánoch, som trochu skeptický voči svojmu systému podpory. Nemajú žiadnu adresu, nemajú telefónne číslo a nemajú informácie o svojej spoločnosti. Nikdy som nebol schopný dostať nikoho do ich live chatu, ale ako som už povedal, stojí za to stratiť podporu pri získavaní takýchto lacných cien. Nie je to tak, že by tam ani neboli – majú viac e-mailov, ktoré môžete kontaktovať, a dostanú sa k vám, len neočakávajte rýchlosť alebo kvalitnú podporu typu A-List..

stanovenie ceny

Veľmi nízke ceny všetkých balíkov

Ak vás zaujíma 1USDHosting, je to pravdepodobne kvôli cene. Hoci ponúkajú plány vo výške 1 USD, nie sú to všetko, čo ponúkajú – majú veľa lacných plánov za prijateľné ceny.

Zdieľané Linux: Štandardné plány začínajú na 2,50 USD mesačne a za túto cenu môžu zahŕňať 1 GB diskovú / 10 GB šírku pásma s možnosťou hostenia viacerých domén. Inak za rovnakú cenu získate neobmedzenú šírku pásma / dáta, ale iba 1 doménu a 1 databázu.

Pre ich vyššie plány Linuxu môžete získať neobmedzené VŠETKY vrátane miesta na disku, domén a databáz už od 7,95 dolárov mesačne.

Pokiaľ ide o ich lacný lacný plán, za menej ako dolár mesačne (0,94 dolára) môžete získať plán, ktorý obsahuje 1 GB voľného miesta na disku a 10 GB šírku pásma. Ak potrebujete jednoduchého zdieľaného hostiteľa, prečo minúť 10 dolárov alebo viac, keď ich môžete získať za jedného? Ak si zakúpite ktorýkoľvek z ich ročných + plánov, získate tiež bezplatné doménové meno! Okrem toho, ak ste si zakúpili 3 roky svojho plánu „100“, môžete získať neobmedzenú VŠETKO, čo nakoniec končí 3,61 dolárov mesačne, čo je polovica ceny platenia mesačne za mesiac!

Zdieľané Windows: Plány Windows sú trochu drahšie, ale stále dostupné. Low-end plán začína na 2,95 dolárov za mesiac, krádež pre hostiteľa Windows. Aj keď obsahuje iba 1 GB disk / 10 GB dát, ak potrebujete Windows, stojí to za to. Bohužiaľ, aj ich špičkové plány sú stále obmedzené (za 46 dolárov mesačne môžete získať server Windows so šírkou pásma disku 25 GB / 100 GB)

Virtuálne súkromné ​​servery: Ich VPS sú rovnako lacné, s nízkym koncovým plánom začínajúcim na niečo vyše 1 dolár mesačne (minimálne 3 mesiace) a ešte lepšie VPS, ktoré obsahuje štvorjadrový procesor s 2 GB RAM iba náklady 15 dolárov mesačne. Áno, ak chcete najlepší server, pravdepodobne nájdete lepší server niekde inde, ale pokiaľ ide o „tresku za vaše peniaze“, neexistuje lepšia dohoda.

zhrnutie

Ak hľadáte lacný hosting, je to skvelá voľba

Čo môžem povedať? Za čo si zaplatíš, to aj dostaneš. Ak máte veľkú firmu s prevádzkou a potrebnou dobu prevádzkyschopnosti, pravdepodobne by som ju neodporučila. Ak však potrebujete iba testovací server pre svoje domény, alebo možno lacný VPS z dôvodu vášho internetového pripojenia alebo umiestnenia, oplatí sa to. Toľkokrát som zistil, že som sám platil 10 a viac dolárov za niečo, čo by som mal zaplatiť iba 1 alebo 2, a 1USDHosting mi to umožňuje konečne dosiahnuť. Sú rovnako dostupné ako v priemysle.

Pros:

 • Veľmi lacné plány na zdieľaný hosting
 • Veľmi lacné plány pre VPS

Zápory:

 • Niektoré pomalé časy načítania
 • Spodné / koncové servery
 • Sporná podpora zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map