Bizlandské recenzie a odborné posudky

Prehľad

Cenovo dostupné a efektívne riešenia

Bizland ponúka cenovo dostupné a efektívne balíčky webhostingu pre majiteľov malých firiem a jednotlivcov, ktorí chcú začať na internete. Majú k dispozícii 4 typy riešení hostenia, ktoré začínajú na vašom základnom pláne úrovne, ktorý sa nazýva charta, a stúpajú až po najvyšší plán nazývaný obchodný balík..


Spolu s riešeniami webhostingu poskytujú aj nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje aj začínajúcemu používateľovi šancu na vytvorenie stránky s profesionálnym vzhľadom, spolu s oblasťou registrácie doménových mien..

Spoľahlivosť

Dve dátové centrá so sídlom v USA

Bizland má celkom dve dátové centrá, o ktorých sa uvádza, že sa nachádzajú v oblasti Bostonu. Dátové centrá ponúkajú nepretržitú monitorovaciu a bezpečnostnú službu 24 hodín, 7 dní v týždni. Majú na webe stránku venovanú tomu, ako funguje infraštruktúra a architektúra, ale neposkytujú žiadne štatistické údaje o zárukách dostupnosti, ale všeobecné online recenzie dávajú firmvérom palec hore..

Vlastnosti

Veľké výhody a veľa bezplatných služieb

Každý plán hostenia poskytuje inú úroveň funkcií a nástrojov, ale aj štandardný plán vám poskytne funkcie elektronického obchodu, prístup na FTP, dostatok miesta na disku a šírku pásma a zbierku marketingových nástrojov. Ak sa zobrazí výzva na získanie balíka najvyššej úrovne, budete mať viac priestoru na dýchanie a budete mať úžitok z 300 GB priestoru, 3 000 GB prenosu údajov a subdomén na prispôsobenie.

Pri každom pláne budete tiež môcť využívať 100 dolárov na poukážky Google Adwords a 50 dolárov na poukážky Bing, čo je dobrá motivácia na začatie získavania návštevnosti a povedomia o vašich stránkach..

podpora

Zahŕňa všetky hlavné podporné oblasti a kontaktné kanály

Telefónne čísla na live chat, predaj a podporu sú jasne uvedené v pravom hornom rohu stránky, ako aj praktická podpora, ktorá obsahuje databázu poznatkov a výber veľmi užitočných používateľských príručiek. Keď sa zaregistrujete ako zákazník, budete mať prístup aj k systému vstupeniek podpory, konzole podpory a priamej e-mailovej adrese.

Nie sú k dispozícii žiadne kanály pomoci pre sociálne médiá. Možno nebudete môcť volať z krajín mimo USA, pretože telefónne číslo je bezplatné telefónne číslo v USA..

 • 24/7 podpora
 • Live chat
 • Vedomostná základňa
 • Systém vstupeniek
 • e-mail
 • Telefón pre USA
 • Nie mimo telefonickú podporu v USA
 • K dispozícii nie sú žiadne sociálne kanály

stanovenie ceny

Cenovo dostupné a cenovo dostupné za konkurencieschopné ceny

Bizland má v skutočnosti veľmi dobrú hodnotu za peniaze a vzhľadom na to, že plán Starter (charta) poskytuje množstvo skvelých nástrojov, podpory, funkcií a propagačných bezplatných služieb, bude vás stáť iba 5,95 dolárov mesačne alebo 59,95 dolárov za celý rok..

Najdrahší balík bude stáť 34,95 dolárov mesačne alebo 349,95 dolárov za rok, čo môže byť v niektorých knihách ľudí trochu predražené..

Existuje jeden úlovok, poplatky za nastavenie sa účtujú za každý program, čo je niečo, čo väčšina poskytovateľov hostingu v týchto dňoch zvyčajne ponúka zadarmo. Dobrou správou je, že náklady na nastavenie sú paušálne 49,95.

Užívatelsky prívetivý

Skvelé užívateľské prostredie

Vo všeobecnosti je webová stránka Bizland pomerne dobre premyslená a ponúka dobrú používateľskú skúsenosť. Toto bolo prvýkrát, keď som použil web a podarilo sa mi ľahko sa pohybovať po okolí, nachádzať ponúkané plány, ako aj celú škálu funkcií a rozpis cien..

Najväčšou nevýhodou je, že v Bizlande neexistuje CPanel, ale namiesto toho poskytujú možnosť vlastného ovládacieho panela, ktorú budete musieť prejsť, aby ste si na ňu zvykli. Iné ako to, že ponúkajú veľmi priateľskú príručku krok za krokom o tom, ako vytvoriť svoj web, až po to, ako predať svoj web, čo môže byť užitočná stránka pre začiatočníkov..

zhrnutie

Dostupný spôsob, ako sa stať hostiteľom

Musím povedať, že celkovo som spokojný so službami, ktoré ponúka Bizland, a zakotvím niekoľko menších miest, ktoré ponúkajú neuveriteľnú službu pre malých podnikateľov. Ceny za väčšinu balíkov sú nielen konkurencieschopné, ale aj cenovo dostupné a funkcie a nástroje, ktoré získate pre každý plán (aj najzákladnejší plán), majú všetko, čo potrebujete a viac, aby ste svoje stránky dostali na zem..

Podporná služba je tiež nadpriemerná a chýba iba niekoľko kanálov, ktoré nie sú rozhodujúcimi spôsobmi kontaktu.

Pros

 • Dobrý výber podporných kanálov
 • Bezplatné marketingové nástroje a zadarmo
 • Užívateľsky prívetivý poskytovateľ hostingu
 • Veľká hodnota za peniaze

Zápory

 • Chýba pomoc so sociálnymi médiami
 • Nie CPanel
 • Plán najvyššej úrovne je drahý
 • Žiadne štatistiky dostupnosti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map