Prehľad odborníkov

Webhostingová spoločnosť so sídlom v New Jersey

BuyHTTP je webhostingová spoločnosť zameraná na služby zákazníkom s poslaním poskytovať spoľahlivý webhosting, prvotriedne internetové riešenia a dostupné a konkurencieschopné ceny. Sú v súkromnom vlastníctve, bez dlhov a pôsobia viac ako 10 rokov so silným tímom podporných technikov, ktorý poskytuje včasnú a profesionálnu podporu. Zameriavajú sa na poskytovanie služieb zákazníkom po celom svete v South Plainfield v New Jersey. Vďaka vyhradeným a virtuálnym súkromným serverom má množstvo možností webového a cloudového hostenia, ktoré majú k dispozícii svojim zákazníkom veľa možností.


V ich dátovom centre sa nachádza najmodernejší hardvér, ktorý podporuje požiadavky ich služieb. Okrem toho majú pre svoju infraštruktúru fyzickú bezpečnosť vrátane sledovaného prístupu k bezpečnostným značkám pre všetkých zamestnancov a včasných detektorov dymu a postrekovačov v prípade akejkoľvek katastrofy..

uptime & Spoľahlivosť

Dobrý a spoľahlivý hosting.

Tento poskytovateľ webhostingu ponúka 99,9% dostupnosti, aby sa vaše stránky a servery udržali v prevádzke po maximálny možný čas. Ich infraštruktúra navyše zaisťuje spoľahlivé zálohovanie údajov a implementáciu fyzickej bezpečnosti na ochranu vašich údajov v prípade akýchkoľvek núdzových situácií.

Vlastnosti

Mnoho pekných funkcií

V prípade webhostingovej spoločnosti sa zdá, že program BuyHTTP je pomerne dôkladný v tom, čo ponúka na hosťovanie balíkov. Zahŕňajú plány osobného, ​​obchodného a webhostingu na vyhradených, čiastočne vyhradených a súkromných serveroch. Každý z týchto plánov sa dodáva s rôznou úrovňou energie podľa vašich potrieb. Ponúkajú tiež balíčky hosťujúcich distribútorov, ak to hľadáte. BuyHTTP navyše ponúka registráciu domén, certifikáty SSL, zabezpečenie SiteLock, filtrovanie spamu a niekoľko profesionálnych služieb vrátane profesionálnej inštalácie, správy webu, aktualizácií a migrácií. Postavili veľa svojich serverových a hostiteľských možností okolo softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, takže môžete zo svojho skriptovacieho miesta vyťažiť maximum.

podpora

Obmedzené hodiny podpory

Nezdá sa, že by BuyHTTP poskytoval podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, tak ako mnoho iných hostiteľských stránok. Majú systém predaja lístkov a živých rozhovorov, nie sú však online 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V režime offline môžete odoslať lístok a oni sa k vám vrátia počas bežných pracovných hodín. Okrem toho môžete volať alebo e-mailom s akýmikoľvek otázkami. Majú rozsiahlu vedomostnú základňu pre svojpomoc, avšak keď to neodpovedá na vaše otázky, je dobré mať možnosť sa obrátiť na pomoc jednotlivcovi.

stanovenie ceny

Typické hostiteľské ceny

Cena za hostingové služby s BuyHTTP je pomerne rozumná, počnúc 5,95 dolárov mesačne za osobný hosting, ktorý obsahuje veľa neobmedzených funkcií, ako sú e-mailové účty, subdomény a parkované domény. Okrem toho sa obchodný hosting začína na 6,95 dolárov mesačne a má aj svoje vlastné neobmedzené funkcie. Spravovaný a predajný hosting stojí o niečo viac, ale je celkom primeraný tomu, čo sú a čo balíčky ponúkajú. BuyHTTP neponúka žiadne zľavy pri hromadnom nákupe ani pri iných spôsoboch platby, ich ceny sú však dosť lacné, ak sa zdá, že vám už dávajú najlepšiu hodnotu. So všetkými plánmi majú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Okrem toho sú jedným z mála poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú bezplatnú nepretržitú ochranu údajov s automatickým zálohovaním každých šesť hodín.

zhrnutie

Veľmi pekný hosting vo väčšine oblastí

Jedná sa o celkom dobrú hostingovú spoločnosť, ktorá ponúka dôkladné balíky na základe potrieb zákazníkov. Majú veľa rôznych možností hostenia a servera na základe vašej sily a potrieb a ponúkajú ich za pomerne prijateľné ceny. Neponúkajú žiadne špeciálne zľavy, ale majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá sa zdá byť skôr štandardná. Okrem toho majú k dispozícii ďalšie profesionálne služby, ako aj funkcie hostingu domén a správy webu. Neposkytujú podporu 24/7, ale majú pomerne aktuálnu infraštruktúru a dátové centrum.

Pros:

  • 99,9% dostupnosti
  • Kvalitné dátové centrá
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory:

  • Nepretržitá technická podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me