Prehľad odborníkov

Malý, ale efektívny hosting

Miss Hosting je menší poskytovateľ webhostingu, ktorý sa venuje tomu, aby svojim zákazníkom poskytoval celkový celkový zážitok. Majú deväť zamestnancov na plný úväzok a niekoľko podporných zamestnancov na pokrytie voľných hodín. Napriek malému počtu ľudí pracujúcich pre spoločnosť sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zdá sa, že veľmi tvrdo pracujú na tom, aby ste zaistili vysokú úroveň služieb, ktoré potrebujete na prevádzku svojich webových stránok..


Stránka je dobre navrhnutá a ľahko použiteľná. Stačí pár kliknutí a nájdete všetko, čo potrebujete. Okrem toho poskytujú veľa dobrých informácií o svojej spoločnosti, o majiteľoch, o ich službách a ďalšie. Okrem zdieľaného, ​​VPS a vyhradeného webhostingu poskytujú aj služby registrácie doménových mien.

uptime & Spoľahlivosť

Hosting sa javí ako veľmi stabilný

Z toho, čo sa mi podarilo nájsť, nemáte u tejto spoločnosti záruku dostupnosti. Napriek tomu je však veľmi pravdepodobné, že budete mať vždy dobré stabilné skúsenosti. Používajú iba hardvér značky a všetko je umiestnené v príjemnom dátovom centre s redundantným napájacím a sieťovým pripojením. Pri pohľade na to, čo ľudia hovorili o tomto poskytovateľovi hostingu, sa zdá veľmi pravdepodobné, že nezaznamenáte žiadne neočakávané prestoje.

Vlastnosti

Pekne nakonfigurované hostingové balíčky

Pri pohľade na hosting, ktorý poskytujú, budete mať pomerne málo možností. Najprv budete mať tri balíčky pre zdieľaný hosting. Získate neobmedzenú šírku pásma na všetkých balíčkoch na tejto úrovni, čo je skvelá vlastnosť. Balík vstupnej úrovne vás obmedzuje na 1 web a strednou úrovňou je 10 stránok. Ak sa rozhodnete pre „konečný“ zdieľaný hosting, môžete mať vo svojom účte neobmedzený počet webových stránok. Všetky balíčky sa dodávajú s redundantným úložiskom, ktoré pomáha minimalizovať prestoje alebo iné problémy.

Keď prejdete na riešenie VPS, uvidíte, že existuje päť možností. To všetko sú celkom lacné riešenia VPS, z ktorých niektoré sú dostatočne silné na to, aby fungovali aj na stredne veľkých a veľkých stránkach. Riešenie VPS základnej úrovne poskytuje iba 512 MB pamäte RAM a jedno jadro CPU. Získate však 20 koncertov priestoru SSD a 1 TB šírky pásma. Najvyššie riešenie VPS obsahuje 8 GB pamäte RAM, 4 procesorové jadrá, 80 koncertov SSD a 5 TB šírky pásma. Za cenu, to všetko sú celkom pekné VPS riešenia.

Dedikované servery sa dodávajú v troch veľkostiach. Všetci používajú procesory Intel s balíkom základnej úrovne, ktorý získava dvojjadrový procesor Pentium G3450 3,4 GHz. Vyššie dva dostanú procesory Xeon so 4 alebo 6 jadrami. Pre RAM získate 4-16 koncertov, čo je dosť na spustenie väčšiny typov webov. Môžete tiež získať voľbu konfigurácie RAID 0 alebo RAID 1 pre svoje úložisko.

podpora

Technická podpora s ľahkým dosahom

Tím technickej podpory je na mieste 24/7, aby vám pomohol s akýmikoľvek problémami, ktoré máte. Majú skúsenosti s webhostingom a budú schopní vyriešiť takmer akýkoľvek problém, ktorý nakoniec skončí. Našťastie väčšina ľudí sa z hostiteľskej stránky skutočne nestretla s problémami, takže to pravdepodobne nebudeš potrebovať.

stanovenie ceny

Lacné riešenie hostenia

Hosting na všetkých úrovniach je na alebo pod úrovňou, ktorú by ste očakávali od iných spoločností. Základný zdieľaný balík beží iba 1,25 USD mesačne a pre najvyššiu možnú koncovú hodnotu sa zvyšuje iba na 3,75 USD. Prejdite k riešeniam VPS a ceny sa pohybujú od 5 dolárov mesačne do 80 dolárov. Toto je pomerne veľký rozsah, ale špecifikácie na balíčkoch sa tiež rýchlo posunú smerom nahor, takže je to rozumná dohoda. Nakoniec dedikované servery začínajú na 145 $ mesačne a dosahujú až 245 $. Nejedná sa o najlepšie ponuky, ale z hľadiska úrovne hardvéru a ďalších funkcií, ktoré získavate, to nie je ani roztrhnutie.

Užívatelsky prívetivý

Veľmi priateľský & Jednoduché použitie

Rovnako ako u väčšiny typov malých spoločností, aj tento je vynikajúci v poskytovaní služieb zákazníkom a ľahko použiteľných funkcií. Ich stránky sú usporiadané spôsobom, ktorý je veľmi ľahko zrozumiteľný a personál je tu pre vás vždy, keď ich potrebujete. Tím technickej podpory sa dá ľahko kontaktovať a je tiež veľmi nápomocný. Zjednodušene povedané, táto spoločnosť je skutočne veľmi užívateľsky prívetivá možnosť zvážiť.

zhrnutie

Malá spoločnosť s veľkými službami

Ak prevádzkujete akúkoľvek stránku, ktorá sa považuje za veľmi malú až pomerne veľkú, je to dobré zvážiť. Mnohí ľudia milujú skutočnosť, že sú takí malí, pretože to nielenže podporuje malé podniky, ale v mnohých prípadoch vám tiež poskytuje celkovo lepšie služby. Nech sú vaše dôvody akékoľvek, nezabudnite dať tomuto poskytovateľovi hosta šancu.

Pros:

  • Nízke ceny
  • Pekné funkcie
  • Priateľské služby

Zápory:

  • Bez záruky dostupnosti
  • Žiadne možnosti hostingu na veľmi vysokej úrovni
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me