Prehľad odborníkov

Exabytuje kanceláriu v Singapure

Exabytes si v podstate vzal svoje dve hlavné lokality, Malajziu a Singapur, a rozdelil ich na dve rôzne hostingové spoločnosti. Sú veľmi podobné takmer vo všetkých smeroch, ale keďže sú to rôzne weby, dostanú rôzne recenzie. Toto je pre populárnu kanceláriu v Singapure.


Exabytes je hostingová spoločnosť, ktorá podniká od roku 2001. Ich malajská spoločnosť bola od roku 2005 zaradená medzi najlepších poskytovateľov hostingu v krajine a táto kancelária sa usilovne snaží dosiahnuť rovnakú úroveň úspechu. Sú jedným z väčších poskytovateľov hostingu v krajine a tisíce spokojných zákazníkov prevádzkujú mnoho rôznych typov webov. Spoločnosť ponúka celý rad rôznych typov riešení hostingu, ako aj ďalšie služby, ako sú napríklad tvorcovia mobilných stránok, blokovanie stránok na ochranu stránok, nástroje SEO a ďalšie..

uptime & Spoľahlivosť

Dobrý stabilný hosting

Dátové centrum, z ktorého táto spoločnosť funguje, je veľmi moderné a má redundantné sieťové pripojenia a napájacie zdroje. Okrem toho používajú kvalitný hardvér (väčšinou od spoločnosti Dell), ktorý je v mnohých prípadoch nakonfigurovaný pomocou RAID, aby sa predišlo výpadkom hardvéru. Záruky dostupnosti sú závislé od služby, ktorú si zaregistrujete. Napríklad dedikované servery majú 99,99% záruku dostupnosti siete a 99,95% záruku dostupnosti siete. Tieto záruky sú nadpriemerné a sú dobrým znakom toho, že stabilita hostingu je veľmi dobrá.

Vlastnosti

Veľa funkcií hostenia

Hosting s touto spoločnosťou prichádza so všetkými štandardnými funkciami, ktoré by ste očakávali od poskytovateľa hostingu, ale aj s peknými doplnkami. Ich riešenia zdieľaného hostenia sú rozdelené do niekoľkých rôznych kategórií vrátane študentských a obchodných možností. Majú obmedzenia týkajúce sa vecí, ako sú miesto na disku a šírka pásma, ale väčšinou je to rozumné. Najnižšia úroveň má 1 GB voľného miesta na disku, čo nie je zlé, ale obmedzuje tiež šírku pásma na jeden gig, ktorý je skutočne nízky. Ak prejdete na väčšie zdieľané hostingové balíčky, môžete získať až 10 koncertov so šírkou pásma na 2 koncerty priestoru.

Všetky riešenia VPS majú veľmi vysoké limity (25 a viac koncertov na disku), takže je to pekné. Obmedzujú tiež šírku pásma skôr na základe rýchlosti ako celkovej mesačnej priepustnosti, čo je nepárne. Na ich serveroch VPS ste obmedzení na 1 Mbps. Malo by to byť viac ako dosť. Pamäť je v rozsahu od pol koncertu do 1,5 koncertu, čo je štandardné pre bežné VPS.

Ak skutočne potrebujete väčší a výkonnejší server, dedikované servery sú ideálnou voľbou. Majú niekoľko balíkov, ktoré vám prácu urobia správne. Používajú konfigurácie RAID pre pevné disky, čo môže dramaticky znížiť riziko výpadkov v dôsledku zlyhania jednotky. Majú tiež neobmedzený prenos dát, 2 určené IP adresy, softvérový firewall a ďalšie.

Okrem svojich hostingových služieb ponúkajú aj nástroje na vytváranie stránok, pomoc so SEO a oveľa viac. Môžu byť naozaj milým partnerom pre všetky vaše webové služby.

podpora

Podpora zameraná na zákazníka

Podpora tejto spoločnosti je veľmi dobrá. Uľahčuje ich kontaktovanie prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo systému predaja lístkov. Majú tiež časť s informáciami o spoločnosti a všetkých problémoch, ktoré by mohli mať vplyv na ich používateľov. Znalostná základňa, ktorú ponúkajú, obsahuje veľa informácií a dokonca majú aj časť s inštruktážami.

stanovenie ceny

Príjemné ceny s niektorými obavami

Stanovenie cien u tejto spoločnosti je veľmi rozumné vo väčšine toho, čo robia. Zdieľaný hosting začína veľmi nízko, najmä ak platíte ročne, nie mesačne. Keď sa pohybujete smerom nahor, ceny zostávajú buď na alebo pod priemerom v priemysle, takže by sa cena nemala týkať väčšiny ľudí. Jedna vec, ktorá sa mi nepáčila, je to, že majú nastavený poplatok za svoje dedikované servery. Inštalácia serverov si vyžaduje čas a úsilie, ale priemysel sa uberá smerom k tomu, že ide o štandardnú vec, ktorá je zadarmo, takže dúfajme, že táto spoločnosť ju čoskoro dobehne..

zhrnutie

Celkovo dobrá kvalita hostingu

Hosting s touto spoločnosťou je celkom dobrý. V skutočnosti je to, čo som videl, to najlepšie z Singapuru. Majú na výber z rôznych možností a silnú povesť kvality od svojich zákazníkov. Ak potrebujete hosting v tejto časti sveta, Exabytes je vynikajúcou možnosťou na zváženie.

Pros:

  • Veľa možností hostenia
  • Veľmi dobré záruky dostupnosti
  • Spravodlivé ceny

Zápory:

  • Inštalačný poplatok pre dedikované servery
  • Niektorí ľudia môžu vidieť toľko možností hostenia ako mätúce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me