Prehľad odborníkov

Vynikajúci austrálsky hosting

Fluccs (ďalej len „fluhks“) je hostiteľská spoločnosť so sídlom v Brisbane, Asutralia. Táto spoločnosť sa začala v roku 2011 konsolidáciou spoločností Web Hosts Australia, Dedicated Servers Australia a ALBA Internet Solutions. Pôvodné spoločnosti siahajú až do roku 1996 a dávajú im pôsobivú históriu slúženia Austrálčanom. Ponúkajú celý rad rôznych možností hostenia so zameraním na cloudové hostingové služby. Ich hosting je spravovaný, takže sa nemusíte starať o technickú stránku vecí. Dôverujú svojim zákazníkom, medzi ktoré patria jednotlivci, malé podniky, spoločnosti, vládne agentúry a ďalšie.


uptime & Spoľahlivosť

100% záruka dostupnosti

Jednou z najlepších vecí, ktorá sa týka cloudového hostingu, je to, že je veľmi stabilný. Keďže sa nespolieha na konkrétne súčasti hardvéru, je o to menej problémov, že sa nemusíte obávať. Hosting s touto spoločnosťou je poskytovaný so 100% zárukou dostupnosti, aby ste sa uistili, že ste vždy v poriadku a bez problémov. Okrem toho získate na svojom systéme neobmedzené zálohy, takže ak sa na vašom serveri hostenia niečo pokazí, môžete ho kedykoľvek obnoviť a všetko bez problémov obnoviť a spustiť..

Vlastnosti

Cloud hosting & viac

Táto hostingová spoločnosť sa primárne zameriava na cloudové riešenia, hoci majú aj dedikované servery a možnosti VPS. Ich možnosti zdieľaného hostenia sú tiež typom hostingu v cloude, ktorý vám poskytuje ďalšiu stabilitu a škálovateľnosť. Všetky hostingové balíčky majú 100% záruku dostupnosti, technickú podporu 24/7, neobmedzenú automatizáciu zálohovania, správu e-mailov a oveľa viac.

Hlavné možnosti cloudového servera sú založené v Austrálii a ponúkajú vybavenie podnikovej triedy na uspokojenie všetkých vašich potrieb v oblasti hostingu. Majú všetko vybavenie potrebné na rýchle prispôsobenie sa špičkám v premávke alebo iným problémom, ktoré sa môžu objaviť. Schopnosť rýchlo upgradovať a downgradovať služby je jednou z najlepších vecí, ktorá sa týka cloudhostingu, a robia to mimoriadne dobre.

S hostingovým balíkom získate špecializované zdroje, čo je dôležité pri výbere cloudového hostingového balíka. Mnoho cloudových spoločností vás v podstate zavedie do rozsiahleho zdieľaného hostiteľského prostredia, ktoré vám poskytuje prístup k zdrojom podľa potreby. Aj keď to na papieri môže znieť dobre, v skutočnom svete to naozaj nie je efektívne. Najlepšie vyhradené prostriedky na zaistenie bezpečného a efektívneho prostredia sú špecializované zdroje, ktoré je možné rýchlo prispôsobiť.

podpora

Veľká technická podpora 24/7

Zákaznícky servis s touto spoločnosťou je prvotriedny a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni pre vaše potreby. Môžete si vybrať medzi spravovanými alebo nespravovanými možnosťami hostenia. Ak však vyberiete nespravované, nezabudnite, že to znamená, že budete zodpovední za všetky svoje vlastné riešenia problémov, ktoré nie sú výpadkami hardvéru. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, budete pracovať s profesionálnou webhostingovou spoločnosťou, ktorá dokáže skutočne zaistiť bezproblémový chod vašich stránok..

stanovenie ceny

Veľa cenových bodov

Hosting prostredníctvom servera Fluccs je pomerne rôznorodý a cenové body sa rovnako líšia. Môžete získať bezplatný „komunitný“ balík, ktorý vám poskytne dostatok zdrojov na spustenie základného webu bez akýchkoľvek problémov. Odtiaľto môžete upgradovať na „zdieľané“ cloudové prostredie, ktoré je len 20 dolárov mesačne, alebo nespravovaný cloudový balík za 35 dolárov. Spravované možnosti cloudového hostenia môžu stáť až 225 dolárov mesačne, ale získate všetky rôzne funkcie, ktoré potrebujete, aby ste všetko udržali a stabilné presne tak, ako to potrebujete..

rýchlosť

Responzívny hosting

Keď hostíte so serverom Fluccs, budete mať rýchle časy odozvy. Používajú kvalitný hardvér, rýchle sieťové pripojenie a ďalšie možnosti, ktoré pomáhajú zaistiť, aby vaše stránky boli neustále v pohotovosti a reagovali na ne. Majú tiež možnosti, kde môžete škálovať svoje zdroje podľa potreby, takže ak očakávate prudký nárast v premávke, môžu sa na pokrytie dopytu priradiť ďalšie systémové prostriedky. Pomôže vám to zabrániť akýmkoľvek prestojom alebo spomaleniu vašich stránok.

zhrnutie

Vynikajúci hosting v Austrálii

Ak hľadáte hosting v Austrálii, bude ťažké nájsť lepšiu voľbu. Naozaj majú veľa skvelých možností, veľmi stabilné prostredie a skvelý zákaznícky servis. Aj keď nemusia byť najlacnejšou možnosťou v okolí, pomôžu zaistiť, aby bol váš web vždy k dispozícii pre vašich návštevníkov.

Pros:

  • 100% záruka dostupnosti
  • Technická podpora 24/7
  • Kvalitný cloudový hosting

Zápory:

  • Ceny sú trochu vysoké
  • Žiadny tradičný zdieľaný hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me