Prehľad odborníkov

Dobrý spoľahlivý hosting od zavedenej IT spoločnosti

Lizardhill bola pôvodne IT spoločnosť, ktorá existuje už viac ako dve desaťročia. Vďaka svojim skúsenostiam v oblasti IT a sietí poskytujú vynikajúci webhosting s vedomím, ktoré ostatní hostitelia jednoducho nemajú. Používajúc najlepšiu technológiu na vytvorenie spoľahlivého servera, sú hrdí na to, že ponúkajú plány, na ktorých môžete hosťovať celé svoje podnikanie, a to prakticky bez problémov. Aj keď ich vzhľad a ceny webových stránok môžu byť tiež dve desaťročia, viete, že dosahujete kvalitných výsledkov.


uptime & Spoľahlivosť

Veľmi spoľahlivý hosting.

Sú známi svojou spoľahlivosťou, a to ich robí z nich skvelý predaj. Boli už dosť dlho na to, aby ste im verili, a zálohujú to na papier. Majú stránku so zárukou služieb, kde výslovne zaručujú 99,999% prevádzkyschopnosť svojich serverov a sietí. Na rozdiel od väčšiny spoločností, ktoré vám ponúkajú malú malú refundáciu – ak vaše webové stránky klesnú na jednu hodinu, poskytnú vám kredit za 1/720 z vašej mesačnej mzdy .. Lizard Hill vám dá celý denný kredit ( ako 1/720) za každú hodinu je to dole. Sú však známe tým, že ich servery neklesajú. Máte právo odstúpiť od akýchkoľvek plánov, ktoré máte s nimi v prípade výpadku 8 a viac hodín. Majú denné zálohy všetkých svojich serverov, ktoré vám ponúkajú skutočnú spoľahlivosť, pretože v prípade katastrofy sú vaše údaje v bezpečí. S núdzovou kontaktnou linkou 24/7 získate rýchlu a efektívnu odbornú pomoc.

Vlastnosti

K dispozícii sú dobré funkcie hostenia

Lizard Hill Hosting v podstate robí len to: webhosting. Majú tiež registrátora vlastnej domény, ale čoskoro sa k tomu dostanem. Z veľkej časti majú päť hlavných plánov hostenia s rôznymi funkciami, ako aj možnosť pridať ďalšie (napríklad priestor navyše alebo vyhradený server SSL). Ak ste na trhu s neobmedzeným plánom hostingu, majú ho tiež!

Všetky ich plány zahŕňajú neobmedzené e-mailové účty, šírku pásma, databázy SQL a spammer. To je samo o sebe obrovský bonus, pretože mnoho ďalších hostiteľov účtuje astronomické ceny za šírku pásma: s Lizard Hill je to len ďalšia zahrnutá funkcia. Miesto na disku sa pohybuje od 5 GB do 20 GB, ako aj neobmedzený plán a rozpočet.

podpora

Kvalitná podpora 24/7

LizardHill ponúka systém technickej podpory 24/7/365, ktorý môžete použiť. Majú domácu a medzinárodnú linku podpory, ktorá je otvorená počas pracovnej doby, ako aj schopnosť odosielať textovú správu správcovi servera v prípade núdze, bez ohľadu na to, či ide o 17:00 alebo 17:00. Okrem toho ponúkajú plnohodnotné časté otázky, ktoré má niekto zjavne venovaný čas a úsilie na dokončenie – vždy je dobré znamenie, keď spoločnosť potrebuje čas na zodpovedanie vašich otázok..

stanovenie ceny

Dobré ceny na hostingu. Vyhnite sa im kvôli registrácii domény.

Ceny za hosťovanie spoločnosti Lizardhill sú s trhom celkom konkurencieschopné a majú úžasné rozpočtové plány. Ich osobný plán vás pobeží menej ako dolár mesačne (s dvojročnou zmluvou – celkom 23,75 dolárov) a zahŕňa tiež neobmedzenú šírku pásma … pre JEDEN DOLLAR.

Ich najlacnejší štandardný plán, pri ktorom získate viac ako 500 MB miesta na disku, začína na úrovni 6,45 USD mesačne bez zmluvy a zvyšuje sa až na 19,45 dolárov mesačne. Ich mesačné ceny nie sú veľmi dobré, ale v takmer každom pláne sa táto cena pri nákupe zmluvy zníži na polovicu..

Ak chcete všetko bez obmedzenia, pobeží vám to 49,95 dolárov mesačne alebo ďalších 20 dolárov mesačne, aby ste ich dostali s vyhradenou IP. Myslím si, že je to podľa môjho názoru príliš vysoké, aj keď je to 25% zľava, ak dostanete ročný plán.

Ich ceny domén sú stále v 90. rokoch 20. storočia … 60 dolárov za jeden rok domény .cc? Alebo 28 dolárov za dva roky .info? Nie ďakujem.

zhrnutie

Dobrý hosting, ktorý uspokojí potreby väčšiny stránok

Ak chcete spoločnosť, ktorá už nejakú dobu existuje, „bola tam, urobila“, je LizardHill dobrou voľbou. Niektoré z ich plánov sú cenovo dostupné a cenovo dostupné a obsahujú okrem iného všetky funkcie, ktoré očakávate, ako napríklad plnohodnotný cPanel. Ich neobmedzené plány sú podľa môjho názoru o nákladoch trochu vysoké, ale s kvalitou služieb a podpory je to len asi za to. Nemajú milióny klientov, s ktorými by sa mali vysporiadať, takže získate veľmi prispôsobenú podporu priamo na zemi od zamestnanca, ktorý skutočne pracuje v spoločnosti, nie z nejakého call centra v Číne.

Pros:

  • Veľmi spoľahlivý hosting
  • Spoločnosť podniká už 20 rokov
  • Veľmi lacný osobný plán

Zápory:

  • Nie sú k dispozícii žiadne VPS ani dedikované servery
  • Neobmedzené plány sú drahé
  • Registrácia domén je drahá
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me