Prehľad odborníkov

Výkonný hosting v Austrálii

Servery Austrália ponúka, ako už názov napovedá, hosting serverov ľuďom v celej Austrálii, ako aj na Novom Zélande. Poskytujú predovšetkým hosting na vyššej úrovni vrátane dedikovaných serverov, cloudového hostingu, služieb kolokácie a ďalších. Nemajú však zdieľaný hosting, takže tí, ktorí chcú hostiť menšie webové stránky, budú chcieť ísť s iným poskytovateľom. Spoločnosť začala v roku 2006 a odvtedy rýchlo rastie. Získali viaceré ocenenia vrátane ceny Central Coast Business Excellence Award v rokoch 2014 a 2015 a výročnej obchodnej ceny Regionálnej obchodnej komory vo Wyongu 2014 a 2015..


Od začiatku mali vášeň o to, aby kvalitu služieb nadradili iba množstvu zákazníkov. V ich prospech im to pomohlo prilákať aj veľký počet zákazníkov, a to aj naďalej. Toto riešenie hostenia bude chcieť zvážiť každý, kto prevádzkuje rušné stránky, stránky, ktoré potrebujú ťažké systémové prostriedky, alebo stránku, ktorá vyžaduje mimoriadnu dostupnosť..

uptime & Spoľahlivosť

Redundantné služby pre vynikajúcu spoľahlivosť

Každý, kto používa túto hostingovú spoločnosť, môže očakávať mimoriadne spoľahlivý systém. Majú 100% záruku dostupnosti siete, čo v podstate znamená, že vaše služby nebudú klesať kvôli ich sieťovým alebo energetickým zariadeniam. Robia tiež skvelú prácu pri udržiavaní aktuálnosti hardvéru, takže riziko zlyhania hardvéru zostáva veľmi nízke. S technickým personálom na mieste vo všetkých dátových centrách môžu tiež rýchlo reagovať na problémy, aby mali problémy okamžite vyriešené.

Vlastnosti

Funkcie zamerané na kvalitu

Jednou z najlepších funkcií pri práci s touto spoločnosťou je, že vaše stránky môžu byť hostené v jednom z 11 rôznych dátových centier po celej Austrálii. Je to vynikajúci spôsob, ako zabezpečiť, aby sa vaše webové stránky nachádzali v blízkosti cieľového publika. Medzi konkrétne funkcie hostenia patria možnosti kolokácie, ktoré vám umožňujú umiestniť kamkoľvek od jedného servera až po plné stojany zariadení do ich dátových centier, 500+ stojanov, certifikáciu ISO9001: 2008 a ďalšie.

Virtuálne servery sú všetky prevádzkované na moderných serveroch vytvorených pre webhosting, medzi ktoré patria procesory Xeon E5. Budete mať prístup k 1Gbitovému portu, aby ste zaistili rýchlu reakčnú dobu a mnoho ďalších vynikajúcich výhod. Dedikované servery môžu byť zostavené na mieru podľa vašich presných špecifikácií, aby sa zaistilo, že dostanete presne to, čo potrebujete. Môžete si dokonca vybrať, v ktorom dátovom centre chcete hostovať. Zoznam funkcií pre každý typ hostingu je príliš dlhý na to, aby ste ich tu dali, ale stačí povedať, že tvrdo pracujú v mene svojich zákazníkov, aby poskytovali najlepšie funkcie hostingu v triede..

podpora

Špičková zákaznícka podpora

Tímy technickej podpory odvádzajú skvelú prácu pri sledovaní prostredia svojich sietí a dátových centier 24/7. Keď zistia problémy, podniknú kroky na ich odstránenie skôr, ako spôsobia akýkoľvek typ výpadku alebo iné problémy, ktoré majú dopad na zákazníka. Ak sa s nimi potrebujete spojiť, aby ste mohli hovoriť o probléme, sú k dispozícii, aby s vami spolupracovali a pomohli bez ohľadu na to, kde sa problém týka. Informácie môžete získať z ich centra podpory, živého rozhovoru, blogu alebo iných zdrojov poskytnutých na ich webových stránkach.

stanovenie ceny

Za čo si zaplatíš, to aj dostaneš

Toto určite nie je jeden z najlacnejších poskytovateľov hostingu, ale nie je to ani najdrahšie. Jednoznačne potrebovali veľa času na to, aby určili svoje ceny na základe presných vlastností a použitého zariadenia. Spoločnosť VPS začína približne na 20 USD a dosahuje až 200 dolárov. K dispozícii je veľké množstvo pamäte RAM, CPU Core a ďalších funkcií. Dedikované servery budú stáť kdekoľvek od takmer 300 dolárov až po viac ako 1000 dolárov mesačne, v závislosti od toho, čo potrebujete. Ak potrebujete len kolokačné služby, ceny sú založené na type stojana, koľko miesta potrebujete a na ďalších veciach. Cena bude zahŕňať priestor v stojane, napájanie, sieťové pripojenie, podporu dátového centra a ďalšie.

Užívatelsky prívetivý

Veľmi nápomocný & Zamerané na kvalitné skúsenosti používateľov

Pri prehľadávaní ich webových stránok uvidíte, že majú všetko usporiadané takým spôsobom, aby bolo veľmi ľahké nájsť, čo potrebujete. Niekedy je potrebné prejsť na niekoľko stránok, aby ste našli ceny, čo je mierne nepohodlné, ale okrem toho tu nie sú žiadne problémy. Ak potrebujete živú pomoc, môžete sa rýchlo a ľahko spojiť s ich servisným tímom a získať potrebnú pomoc. Bez ohľadu na to, čo potrebujete, viac ako radi pomôžu zabezpečiť, aby ste boli šťastní.

zhrnutie

Austrálsky hosting pre stránky vyššej kategórie

Každý, kto potrebuje hosťovanie pre vyššiu webovú skúsenosť v Austrálii, sa bude chcieť pozrieť na tohto poskytovateľa. Začali s vynikajúcimi službami a v priebehu rokov rástli a expandovali. Prevažná väčšina zákazníkov, ktorí sa vyjadrili k tejto spoločnosti, zistila, že sú veľmi dobrí a schopní uspokojiť všetky svoje potreby.

Pros:

  • Veľa špičkových možností
  • Veľmi užitočné podporné tímy
  • 11 Datacentier na výber

Zápory:

  • Bez hostingu na úrovni vstupu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me