Posúdenia voxility a odborné stanovisko

Prehľad odborníkov

Špičkové webové služby

Voxility je viac ako len hostiteľská spoločnosť. V podstate ide o službu typu IAA, ktorá slúži niektorým z najväčších spoločností na svete. Budú s každým klientom určovať, aký typ služieb potrebujú. Jednou z najbežnejších vecí, ktoré ponúkajú, je serverové bývanie v dátových centrách pre rušné webové stránky. Toto je hosting, ale namiesto toho, aby ponúkal iba vopred nastavené balíčky, bude vlastniť server spoločnosti a bude mu poskytovať napájanie, sieťové pripojenie a ďalšie služby..


Ak hľadáte založenie osobného webu alebo dokonca stránky s malými firmami, určite to nie je pre vás tá správna spoločnosť. Sú však skvelou voľbou pre veľké spoločnosti alebo weby, ktoré mesačne získavajú milióny návštevníkov.

uptime & Spoľahlivosť

Neporaziteľný čas prevádzky

Jedným z najväčších dôvodov, prečo ľudia používajú tento typ služby, je to, že potrebujú, aby ich stránky boli neustále v prevádzke. Ak sa rozhodnete platiť za služby kolokácie, ochranu DDoS a ďalšie možnosti, môžete mať čas prevádzkyschopnosti v podstate 100%. Aj keď nie je možné povedať, že sa nikdy nezníži, pretože niektoré veci sú nepredvídateľné (katastrofy, vojny, atď.), Voxility robí všetko pre to, aby zabezpečil mimoriadne stabilné prostredie.

Vlastnosti

Dostupné prispôsobené funkcie

Neprechádzate sa a nepozeráte sa na funkcie, ktoré ponúka táto spoločnosť, ale namiesto toho spolupracujete so špecialistom na podporu klienta pri vytváraní vlastných riešení. Ak napríklad potrebujete dedikovaný server, môžete si nechať postaviť server tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Môžete im tiež poslať existujúci server, aby ho umiestnil. Na rozdiel od väčšiny ostatných poskytovateľov hostingu vďaka tomuto vlastnému nastaveniu nemôžete stránky okamžite uviesť do prevádzky. Vytvorenie a nasadenie servera bude pravdepodobne trvať najmenej 2 až 3 dni. Servery, ktoré spoločnosť Voxility buduje a domy, majú záruku s doživotnou zárukou, čo znamená, že v prípade problémov s hardvérom sa okamžite opravia..

Ponúkajú tiež kolokačné služby, ktoré vám umožňujú umiestniť vaše webové stránky fyzicky do viacerých dátových centier. Služby kolokácie sú dôležité pre weby, ktoré potrebujú mimoriadnu spoľahlivosť alebo ktoré slúžia globálnemu publiku a chcú sa fyzicky nachádzať v blízkosti väčšieho počtu návštevníkov..

Môžete tiež získať špičkovú ochranu DDoS, bezpečnosť webových stránok a mnoho ďalších funkcií, vďaka ktorým bude váš web neustále v prevádzke. Ak hľadáte výnimočný hosting, je dobré zvážiť túto spoločnosť.

podpora

Skutoční IT profesionáli

Tímy technickej podpory v tejto spoločnosti sú skutočnými odborníkmi v oblasti IT. Nie sú vyškolení len na riešenie bežných problémov, ale skutočne chápu, ako internet funguje a akú úlohu zohrávajú v ich službách. To im nielenže umožní rýchlo vyriešiť všetky problémy, ktoré sa vyskytnú, ale predovšetkým zabrániť tomu, aby sa problémy vyskytli.

stanovenie ceny

Ceny v súlade s funkciami

Väčšina uvedených funkcií nemá priradenú stanovenú cenu, pretože cena sa určí na základe vášho celkového balíka. Existuje niekoľko doplnkových funkcií, ktoré majú ceny. Napríklad, ak potrebujete vysokorýchlostné pripojenie s väčšou šírkou pásma, môžete za to platiť až 800 EUR mesačne. Pri spolupráci s vaším zástupcom účtu vám oznámia, aká bude vaša mesačná platba, ale môžete očakávať, že sa bude pohybovať v rozmedzí tisícov dolárov za mesiac pre túto hostingovú spoločnosť..

Užívatelsky prívetivý

Špecializovaný zákaznícky špecialista

Je to veľmi užívateľsky prívetivá spoločnosť, s ktorou môžete pracovať, ale nezabudnite, že sa pozeráte na ultimátny hosting a ďalšie služby. Budete pracovať priamo s účtom, ktorý je priradený k vašej spoločnosti, takže vždy budete mať niekoho, na koho sa môžete obrátiť o pomoc. Ich stránka bude pre niektorých ľudí mätúca, pretože je určená pre tých, ktorí dobre rozumejú týmto typom služieb. Celkovo je to však skvelá spoločnosť, s ktorou je možné pracovať.

zhrnutie

Ideálne pre najnáročnejšie stránky

Ak hľadáte web, ktorý je vždy k dispozícii a podporuje ho skutočný odborník v oblasti IT, je to skvelá voľba. Ak iba potrebujete normálny web za primeranú cenu, budete chcieť naďalej hľadať, pretože Voxility nie je pre vás.

Pros:

 • Neporaziteľný čas prevádzky
 • Mimoriadne rýchle služby
 • Vyhradení zástupcovia účtu

Zápory:

 • Iba pre najvyšší koniec hostingu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map