Prehľad odborníkov

Zamerané na austrálsky hosting od roku 2010

VentraIP je austrálska webhostingová spoločnosť, ktorá je otvorená od roku 2010. Sú v súkromnom vlastníctve a sú financované bez akýchkoľvek odkazov na iné hostingové spoločnosti, ktoré sa mnohým ľuďom budú páčiť. V súčasnosti má viac ako 75 000 zákazníkov, ktorí používajú svoje doménové mená, webhosting a ďalšie funkcie. Budete si môcť vybrať z množstva rôznych hostingových balíkov ponúkaných touto spoločnosťou, čo vám umožní získať to, čo potrebujete, a v prípade potreby dokonca prejsť k vyšším funkciám..


Spoločnosť získala certifikáciu auDA Information Security Standards (ISS) od spoločnosti Vectra Corporation. Boli tiež pomenovaní v zozname BRW Fast 100 2015, v zozname Fast Starters 2014 a v zozname spoločností SmartCompany Smart50 2015. Vďaka konsolidovanému podielu na trhu .au sú štvrtou najväčšou spoločnosťou, čo naznačuje silný rast a dôveru zákazníkov. Veľká časť ich rastu bola spôsobená akvizíciami iných poskytovateľov hostingu v Austrálii za posledných niekoľko rokov.

uptime & Spoľahlivosť

Žiadne známky problémov so stabilitou

Hosting s touto spoločnosťou má silnú povesť, že je stabilný. Používajú hardvér vysokej kvality, predovšetkým od spoločnosti Dell. Jedna vec, ktorá je trochu sklamaním, je skutočnosť, že poskytujú iba 99,5% záruku dostupnosti. Priemyselný štandard je 99,9% a mnoho poskytovateľov hostingu ponúka záruku ešte vyššiu. Napriek tomu však nič nenasvedčuje tomu, že by sa vyskytli nejaké problémy týkajúce sa dostupnosti, takže by to nemal byť veľký problém.

Vlastnosti

Kvalitné funkcie ponúkané na každej úrovni

Funkcie, ktoré ponúka táto spoločnosť, sú väčšinou štandardné, ktoré by vám ponúkla väčšina hostingových spoločností. Pravidelne pracujú na pridávaní nových možností, ktoré zákazníkom pomôžu udržať spokojnosť. To zahŕňa certifikáty SSL poskytované pre všetky ich hostiteľské balíčky, bezplatnú migráciu cPanel, stovky inštalačných skriptov jedným kliknutím, filtrovanie nevyžiadanej pošty a vírusov, webové servery LiteSpeed ​​a mnoho ďalších..

Pri pohľade na samotné hostingové balíčky nájdete všetko, čo potrebujete, ale žiadne väčšie doplnky. Zdieľané hostingové balíčky majú 1 až 20 koncertov na disku, 250 GIG, 500 GIG alebo neobmedzenú šírku pásma, neobmedzenú e-mailovú adresu a ďalšie. To je pre zdieľaný hosting triedy „Economy“. Majú tiež „obchodnú“ triedu a WHM hosting a ďalšie možnosti, ktoré sa vo funkciách veľmi podobajú. Hosting na úrovni VPS prichádza v dvoch úrovniach. Ponúkajú buď 50 alebo 100 koncertov SAS, 250 alebo 500 koncertov so šírkou pásma, 1 alebo 2 koncerty DDR3 pamäte a 2 až 4 CPU jadrá.

podpora

Technická podpora kvality 24/7

Tím technickej podpory je zamestnaný 24 hodín denne, 7 dní v týždni a robí skvelú prácu pri poskytovaní pomoci zákazníkom pri riešení akýchkoľvek problémov. Dostanú sa k nim telefonicky, e-mailom alebo chatom a veľmi rýchlo na ne reagujú. Väčšina ľudí sa nestretne so žiadnymi skutočnými technickými problémami, ale ak to bude potrebné, podpora, ktorú dostanete, je prvotriedna. Majú tiež pekné Časté otázky, aby odpovedali na niektoré bežné otázky, ale bolo by pekné, keby mali k dispozícii viac svojpomocných materiálov.

stanovenie ceny

Primeraná cena za zdieľaný hosting

Zdieľané účty hosťovania sú celkom rozumné. Majú na výber veľa možností, takže cenové rozpätie je dosť veľké. Pre tých, ktorí majú veľa skúseností s webhostingom, je to dobrá vec, pretože uľahčuje výber balíka, ktorý má presne to, čo je potrebné, a nič navyše. Pre tých, ktorí o hosťovaní nevedia, to však môže celý proces urobiť príliš komplikovaným a mätúcim. Balíky VPS sú 49,95 dolárov a 79,95 dolárov mesačne. Obe tieto cenové hladiny sú vyššie, ako by ste mali platiť za to, čo dostávate. Za tieto ceny by ste mohli získať vyhradený server so vstupnou úrovňou s podobnými špecifikáciami.

Užívatelsky prívetivý

Väčšinou ľahko použiteľné rozhranie

Samotná spoločnosť je veľmi užívateľsky prívetivá a schopná vám pomôcť so všetkým nastavením a prevádzkou rýchlo a ľahko. Jedinou sťažnosťou, ktorú môžu mať niektorí používatelia, je skutočnosť, že existuje toľko možností zdieľaného hostingového účtu. Tí, ktorí začínajú s tvorbou webových stránok, budú mať problémy zistiť skutočné rozdiely medzi nimi a vybrať si ten, ktorý potrebujú. Celkovo je však s touto spoločnosťou všetko ľahké.

zhrnutie

Skvelá hostingová spoločnosť

Toto je jedna z lepších hostingových spoločností v Austrálii. Majú na výber veľa rôznych možností a ich ceny sú zväčša primerané. Musíte si dávať pozor, aby ste si vybrali ten správny balík podľa svojich potrieb, aby ste nepreplácali.

Pros:

  • Súkromná spoločnosť
  • Veľa šťastných zákazníkov
  • Zdieľaný hosting v dobrej kvalite

Zápory:

  • Iba 99,5% dostupnosť služby Guaratnee
  • Balíky VPS sú predražené
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me