Prehľad

Jedno riešenie webhostingu, ktoré nemôžete minúť

Small Orange je určite jednou z tých neslýchaných webhostingových spoločností, ale nenechajte sa odviesť od nich, pretože ponúkajú jednoduché a jasné hostingové balíčky. To, čo získate s A Small Orange, sú prehľadné a krištáľovo jasné informácie, ktoré svojim používateľom poskytujú spoľahlivé služby. Ceny sa pohybujú od necelých 3 dolárov za mesiac za možnosť zdieľaného hostenia a až do 100 dolárov za venovanie a Small Orange tiež ponúka úplnú politiku vrátenia platby..


Spoľahlivosť

Transparentné informácie o dostupnosti, ale vágne informácie

Čo hovorím o spoľahlivosti? Je to dosť priehľadné, ale zároveň vágne. Mám na mysli to, že ponúkajú informácie o prevádzkach a dátových centrách, ale v skutočnosti nevyjdú z cesty poskytovať historické údaje pre uptime alebo podrobné informácie o serveroch atď. To však nie je masívny problém, pretože zaručujú 99,9 % uptime so stránkou, ktorá zobrazuje podrobnosti o stave servera. Small Orange tiež monitoruje svoje servery pomocou CCTV, redundantných energetických systémov, ktoré prichádzajú vo forme záložnej batérie, a to všetko je poháňané naftou..

Vlastnosti

Funkcie, ktoré vám vyfúknu myseľ!

Na A Small Orange je k dispozícii niekoľko skutočne dobrých funkcií a všetky zdieľané hostingové plány prichádzajú s dennými zálohami, hostingovým prostredím založeným na SSD a automatickou inštaláciou skriptov. Skutočným predajným bodom pre mňa je však to, že ponúkajú neobmedzené účty POP3, MySQL, Mailing Listy, zasielatelia e-mailov, subdomény a FTP účty, čo je ponuka, ktorú nenájdete na mnohých hostiteľských webových stránkach. Za príplatok si môžete tiež kúpiť väčšiu šírku pásma pre svoj plán, možnosť prémiovej podpory a tiež môžete vyhradiť IP adresy pre stránky SSL..

podpora

Možnosti podpory Let The Down

Ak jedna oblasť našej kontroly umožní A Small Orange znížiť jej podporu, ktorú ponúkajú. Skoro sa zdá, že boli tak zaneprázdnení zdokonalením všetkých ostatných uhlov podnikania, že nemali čas obťažovať sa o zákaznícku podporu. Všetka podpora je zadaná externe a pracovníci podpory pracujú na diaľku. To môže viesť k množstvu problémov a to, čo mnohí zákazníci uviedli, je, že neboli schopní získať dostatočné rady ani odpovede na niektoré z technických otázok. Podpora je 24/7/365, ale cez víkend nie je k dispozícii live chat. Môžete sa skontaktovať prostredníctvom e-mailu a systému lístkov, ale absolútne neexistuje žiadna telefonická podpora.

 • Podpora 24/7/365
 • e-mail
 • Fórum komunity
 • Systém vstupeniek
 • Živý chat sa zapína iba počas pracovných dní
 • Podporný tím roztrúsený po USA
 • Neposkytuje sa žiadna telefonická podpora

stanovenie ceny

Ceny vyhovujú všetkým požiadavkám

Existuje celkom 5 plánov hostenia, ktoré siahajú od zdieľaného hostenia po hybridný a účelový hosting a všetko medzi tým. Ceny a požiadavky môžu vyhovovať potrebám jednotlivca alebo malej spoločnosti až po veľké podniky. Pre najnižší platený program si môžete vyzdvihnúť zdieľaný hostingový účet, ktorý môže vašu firmu okamžite rozbehnúť. Hosting hostiteľa predajcu začína na $ 15 mesačne, zatiaľ čo Business hosting a hosting Cloud VPS začínajú na $ 20 mesačne.

Užívatelsky prívetivý

Jeden z najlepších webov na webe

Samotná webová stránka je úžasne dobre navrhnutá a všetko je jednoducho usporiadané a prístupné z domovskej stránky. Môžete si vybrať balíčky alebo „nájsť perfektný plán“, v ktorom sú uvedené všetky dostupné plány. Neexistuje neporiadok, zbytočný obsah a obrázky, je to jednoduché a proste brilantné. CPanel prichádza s väčšinou plánov, ale pred nákupom to dvakrát skontrolujte, pretože sa zdá, že v niektorých plánoch chýba. CPanel je vynikajúci nástroj ovládacieho panela pre začiatočníkov a skúsených používateľov a uľahčuje vám život pri správe stránok a hostovaní. Toto je jeden z mojich obľúbených webhostingových serverov, na ktorom by som mal byť, skutočne by som povedal, že je potešením navigovať sa v okolí.

zhrnutie

Silný uchádzač o jednu z najlepších zdieľaných hostingových platforiem

Small Orange je skutočne skvelé riešenie hostingu pre malé a stredné podniky s možnosťou rozšírenia. Užívateľsky príjemný pocit zo stránky a prehľadná zostava služieb sú pre mňa určite 10/10, pretože ktokoľvek od základného používateľa internetu po pokročilého používateľa môže na stránky skočiť a cítiť sa pohodlne za pár sekúnd. Všetky tieto plány sú pekne dostupné a ponúkajú niekoľko funkcií a možností, ktoré vám pomôžu prevziať kontrolu nad vašimi webovými stránkami. Politika vrátenia platby a 45-dňová záruka vrátenia peňazí sú ešte lákavejším dôvodom na uzavretie plánu hostenia, pričom jedinou veľkou nevýhodou je nedostatočná podpora..

Pros

 • Užívateľsky prívetivý web
 • Skvelé ceny pre malé a veľké spoločnosti
 • Silné vlastnosti & náradie
 • Vrátenie platby a 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadne telefónne číslo
 • Živý chat nie je cez víkendy k dispozícii
 • Podporný personál sa nenachádza v blízkosti dátového centra
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me