Expertné hodnotenie hostwindov

Spoločnosť Hostwinds, založená v roku 2010, rýchlo doháňa svojich väčších a etablovanejších kolegov vďaka víťaznej trojke cenovo dostupných cien, služieb poskytovaných zákazníkom a veľkorysých funkcií. V našej odbornej prehliadke spoločnosti Hostwinds sme testovali spoločnosť, aby sme zistili, či by mohla splniť svoje vznešené sľuby. Celkovo sme zistili, že reputácia spoločnosti Hostwinds je dobrá. Mnoho funkcií, za ktoré si konkurenti účtujú príplatky, je zadarmo s rozpočtovými plánmi spoločnosti Hostwinds. Navyše, časy prestoja a horúce časy načítania spoločnosti ju ešte viac oddeľovali.


Klady a zápory

Pros:

  • Vylepšite dôveryhodnosť svojich webových stránok pomocou vysoko spoľahlivých časov načítania a bezplatných certifikátov SSL.
  • Získajte dôkladnú pomoc od tímu technickej podpory spoločnosti Hostwinds zameraného na budúcnosť prostredníctvom telefónu, živého chatu, e-mailu a predaja lístkov.
  • Využite najnovší cPanel na jednoduchú aktualizáciu a vykonanie zmien na vašom backende.
  • Na rýchle prispôsobenie svojich webových stránok použite intuitívne nástroje, ako je napríklad program na vytváranie webových stránok Weebly alebo Softaculous Auto-Installer.
  • Ľahko začnite znova vďaka bezplatnej migrácii webových stránok a okamžitému nastaveniu.
  • Využite neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku na spustenie inovatívnych, neobmedzených webových stránok.
  • Plne integrujte svoj tím do svojho online obchodu s neobmedzeným počtom e-mailových účtov.

Zápory:

  • Čas riešenia zákazníckej podpory môže byť dlhší, ako sa očakávalo, aj keď stále v rozumnom rozsahu.
  • Spoločnosť vykonáva zálohovanie na zotavenie po katastrofe v noci, ale prístupnejšie zálohy sú k dispozícii iba ako platený doplnok alebo zadaním lístka zákazníckej podpory..
  • Široká škála vyhradených serverových plánov a možností prispôsobenia môže byť pre nových používateľov mätúca.

Ceny a spôsoby platby

Hostwinds ponúka množstvo rôznych hostingových služieb, z ktorých si môžete vybrať. Ich základný zdieľaný hostingový plán začína na 3,95 dolárov mesačne a poskytuje vám 1 doménu s neobmedzenou šírkou pásma a miestom na disku. Basic tiež prichádza s užitočnými funkciami vrátane bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok Weebly a bezplatného certifikátu SSL. Ak sa rozhodnete pre svoj obchodný plán, počnúc základným kurzom 5,64 dolárov mesačne, dostanete niekoľko doplnkov, ktoré optimalizujú vaše stránky pre zákazníkov, ako sú webové servery Litespeed a MySQL s optimalizáciou výkonu..

Plány distribútorov začínajú na 3,29 dolárov mesačne a zahŕňajú viac funkcií, ako aj zľavy spojené s počtom zakúpených účtov. Rovnako môžu predajcovia hovoriť so zákazníckou podporou spoločnosti Hostwinds, aby si založili svoje podnikanie ako produkt s bielym štítkom..

Nakoniec, ak potrebujete osobné a súkromné ​​servery, spoločnosť Hostwinds ponúka VPS a dedikované servery za konkurencieschopné ceny. nespravovaný VPS Linux začína na 4,49 dolárov mesačne a získa 1 procesorové jadro a 30 GB miesta na disku. Vyhradené plány začínajú na 106 $ mesačne, ale pretože Hostwinds vám umožňuje prispôsobiť aspekty, ako je typ servera a výstupná šírka pásma, táto cena sa môže zmeniť.

Jednoduchosť použitia

Vďaka špecifickým funkciám, ktoré hostwinds ponúka, spolu s ich skutočne výnimočným tímom podpory zákazníkov je platforma mimoriadne užívateľsky prívetivá. Začiatočníci môžu využiť čo najviac intuitívnych nástrojov, ako je napríklad webový tvorca weebly, alebo môžu pomocou aplikácie Softaculous 1-click install nainštalovať WordPress, nákupné vozíky, CMS a oveľa viac. Ďalšími funkciami, ktoré pomáhajú menej zdatným technológiám rýchlo sa prispôsobovať službe, sú bezplatné certifikáty SSL, bezplatný prenos webových stránok a okamžité nastavenie..

Často potrebujeme zložitejšie nástroje a môžeme povedať, že Hostwinds poskytuje ľahko použiteľné pokročilé funkcie. Viaceré verzie PHP, neobmedzené databázy MySql, cronjobs a mnoho ďalších aplikácií dostupných prostredníctvom Softaculous nám umožnili takmer bez námahy vykonať zmeny v našom backende. V prípade hostwindov by sme povedali, že vedomostnú základňu možno považovať za nástroj. Jeho podrobné a priame pokyny môžu pomôcť začiatočníkom získať oporu vo vede o vede a poskytnúť odborníkom informácie o pozadí, ktoré potrebujú na inováciu a riešenie problémov..

Načítať časy a spoľahlivosť

99,9% prevádzok sa pomaly, ale iste stáva novým priemyselným štandardom dokonalosti. Testovali sme spoľahlivosť hostwindov za obdobie niekoľkých mesiacov, aby sme určili, koľko prestojov a výpadkov služieb sa v priemere vyskytujú. Zistili sme, že aj keď služba nie vždy dosiahne 99,999% -né prestoje, ktoré zaručujú, stále ponúkajú lepšiu kvalitu ako štandard 99,9%..

Ich doba načítania je tiež obdivuhodná vďaka kombinácii úložiska SSD, cloudového zapaľovania CDN a ďalšieho vybavenia. V priebehu mesiacov sme testovali platformu, časy načítania boli v priemere okolo 1,5 s. Aj keď nejde o najrýchlejší čas načítania, aký sme videli, je to dosť pod odporúčaným časom načítania odporúčaným spoločnosťou Google a dostatočne rýchlym na to, aby zákazníci udržali interakciu s webom.

Vlastnosti

Hoci sú plány spoločnosti Hostwinds veľmi prijateľné, spoločnosť nie je skromná so svojimi funkciami. Základné plány sú dodávané s tvorcom webových stránok typu drag-and-drop spoločnosti Weebly, ktorý pomôže začiatočníkom dostať sa na svoje webové stránky v čo najkratšom čase, ako aj jednoduchým inštalátorom aplikácií jedným kliknutím pre stovky aplikácií. Ďalšie funkcie, ako sú neobmedzené e-mailové účty a bezplatné certifikáty SSL, vám umožňujú jednoduchú komunikáciu so zákazníkmi a budovanie dôvery, základných funkcií pre akúkoľvek firmu. Neobmedzené databázy MySQL vám umožňujú jednoduché ukladanie a analýzu údajov, čo je funkcia, ktorá je na vzostupe vedy o dáta kritickejšia.

Vývojári a tímy IT, ktorí sa chcú postarať o svoj backend, môžu tak ľahko urobiť pomocou hostwindov. Boli sme radi, že väčšina základných plánov spoločnosti skutočne ponúkla vysokú mieru prispôsobenia. Môžete si vybrať medzi 4 rôznymi verziami PHP, mať prístup k úlohám phpMyAdmin, Cron a ďalšie. Vďaka použitiu najnovšieho cPanel zo strany Hostwinds je softvérové ​​prostredie skutočne intuitívne a ľahko sa s ním dá navigovať. Celkovo možno povedať, Hostwinds ponúka veľké množstvo funkcií za veľmi nízke ceny.

Zákaznícka podpora

Jednou z najlepších funkcií hostwindov je jeho vynikajúci zákaznícky servis. K agentom sa môžete rýchlo dostať 24/7/365 obvyklými kanálmi: live chat, telefón, e-mail a lístky. Zakaždým, keď sme kontaktovali ich tím s otázkou, stretli sme sa s veľmi dobre informovanými pracovníkmi, ktorí nám boli schopní rýchlo pomôcť. Aj keď časy riešenia problémov boli niekedy dlhšie ako priemer, vo väčšine prípadov to bolo kvôli tomu, že sa agent snažil prísť s trvalým riešením namiesto rýchlej opravy.

Zistili sme, že vedomostná základňa spoločnosti Hostwinds obsahuje užitočné články pre začiatočníkov aj odborníkov. Každý článok obsahuje jasné pokyny krok za krokom a sprievodnú grafiku, ktorá nás oprávňovala do značnej miery vyriešiť vznikajúce problémy sami. Hostwinds má tiež často aktualizovaný blog, ktorý predstavuje oslnivý pohľad na komplexnejšie technické aspekty hostingu.

Recenzie používateľov

Naše odborné recenzie používajú hĺbkové testovanie na vyhodnotenie funkcií hostiteľských služieb, výkonu a celkovej skúsenosti. Predtým, ako sa rozhodnete kúpiť program Hostwinds, vám odporúčame prečítať si aj recenzie našich pravidelných používateľov, aby ste získali všeobecný prehľad o produktoch a službách..

záver

Celkovo naše odborné hodnotenie ukázalo, že spoločnosť Hostwinds poskytuje vynikajúce služby, ktoré zodpovedajú širokému spektru potrieb a skúseností. Začiatočníci s malým programovým zázemím môžu stále vytvárať krásne webové stránky pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Weebly a pomocou funkcie inštalačného programu na jedno kliknutie s jedným kliknutím pridať na svoje stránky množstvo funkcií, ako sú nákupné vozíky a CMS. Odborníci na druhej strane majú prístup k komplexnej zbierke nástrojov, vďaka ktorým je prispôsobenie backendu neuveriteľne jednoduché, ako sú napríklad viaceré verzie PHP a neobmedzené databázy MySql..

Pokiaľ ide o začiatočníkov aj expertov, (veľmi prijateľná) cena hostwindov je správna. Okrem množstva funkcií a nástrojov, ktoré sa dodávajú s každým plánom, prístup k veľmi užitočnému tímu zákazníckych služieb a konzistentná spoľahlivosť umožňujú spoločnosti Hostwinds ako vynikajúci webhostingový servis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me