Flaunt 7 Expert Review

Flaunt 7 je poskytovateľom hostingu „DMCA Ignored“. To znamená, že robia všetko, čo je v ich silách, aby ignorovali rôzne zákony DMCA, ktoré platia v mnohých krajinách sveta. Účelom týchto zákonov je zabrániť pirátstvu vo filmoch, hudbe, hrách, softvéri a iných veciach. Zistili sme, že táto spoločnosť trochu prispieva k tomu, aby informácie o zákazníkoch zostali súkromné ​​a chránené, aby mohli fungovať bez toho, aby sa obávali zdieľania svojich informácií s vládnymi agentúrami alebo inými stranami.


Spoločnosť má servery v Amsterdame, Mníchove a Kuala Lampur. Tieto miesta boli vybrané prevažne preto, lebo tieto krajiny nevynucujú zákony DMCA. Či už chcete prevádzkovať malý web s pochybným obsahom alebo úplnú pirátsku stránku s množstvom používateľov, nájdete hostingový balík, ktorý bude pracovať pre vás..

Klady a zápory:

Pros:

  • DMCA ignorovaný hosting
  • Prijatá kryptomena
  • Všetky denníky stránok boli odstránené každých 6 mesiacov
  • Mimoriadne cenovo dostupné pre hosťovanie na základnej úrovni
  • Zahrnuté sú šifrované zálohy
  • Zákaznícky servis 24/7

Zápory:

  • Nie všetky plány zahŕňajú disky SSD
  • Niektoré správy o časoch pomalej reakcie

Ceny a spôsoby platby

Boli sme celkom prekvapení, ako lacný je hosting na vstupnej úrovni služieb Flaunt 7. Môžete získať osobný hostingový balík, ktorý umožňuje neobmedzený počet domén, 10 koncertov a 500 koncertov so šírkou pásma len za 0,99 $ mesačne! Je to mimoriadne cenovo dostupné, najmä ak zohľadňujete veľké súkromie a ďalšie funkcie, ktoré sa budú v tejto recenzii diskutovať. Ceny sa zvyšujú, keď pridávate výkonnejšie servery a ďalšie funkcie. Akonáhle sa dostanete na dedikované servery, môžete platiť až 439,99 dolárov mesačne, čo vám prinesie 256 GB RAM, 2x procesory Intel Xeon E5, 2x 500 GB SSD a oveľa viac. Okrem možností vstupnej úrovne sú ceny do značnej miery v súlade s priemyselnými štandardmi založenými na poskytovanom hardvéri.

Pokiaľ ide o skutočne uskutočňovanie platieb, máte na výber niekoľko možností. PayPal je ich „predvolený“ spôsob platby, ale akceptujú aj kreditné karty na všetky faktúry. S cieľom ďalej pomáhať pri ochrane osobných údajov prijímajú aj kryptomenové platby pomocou Coinbase Commerce alebo Bitpay, ktoré sú dobre známymi a dôveryhodnými spôsobmi použitia kryptogramu online. Skutočnosť, že tieto možnosti povolíte, bude veľkým pohodlím pre mnoho zákazníkov, ktorí naozaj nechcú, aby sa ich osobné informácie poskytovali tretím stranám.

Jednoduchosť použitia

Prehľadávanie webových stránok Flaunt 7 je pomerne ľahké a poskytuje potenciálnym zákazníkom informácie, ktoré sú jasné a ľahko zrozumiteľné. Ako sme už povedali, zistili sme, že veľa ich služieb je komplikovanejších, ako by ste našli u tradičnej hostingovej spoločnosti. Je to do značnej miery spôsobené tým, že sa veľmi zameriavajú na súkromie a ďalšie súvisiace služby. Tí, ktorí potrebujú tento typ služby, budú pravdepodobne dôvtipní, takže by to nemal byť obchod s dohodami. Ak však hľadáte iba štandardný hosting, zistíte, že tento poskytovateľ hostingu nie je tak ľahko použiteľný ako ostatní poskytovatelia hostingu..

Načítať časy a spoľahlivosť

Celkovo sme boli dosť ohromení časmi načítania a spoľahlivosťou tohto poskytovateľa hostingu. Poskytujú 99,9% záruku dostupnosti, čo je približne priemer. Na základe našich testov a hodnotení sa zdá, že sa skutočne zdajú, že spĺňajú alebo prekročia túto úroveň dostupnosti bez akýchkoľvek skutočných problémov. Pravidelne inovujú svoje servery a monitorujú hostiteľské prostredie, aby sa predišlo problémom skôr, ako spôsobia výpadky.

Časy načítania sú celkom dobré, aj keď určite nie sú najrýchlejšie, ktoré nájdete kdekoľvek. Platí to najmä pre ich možnosti hostenia na nižšej úrovni, čo môže naznačovať, že mierne predávajú svoje servery. Existuje samozrejme veľa dôvodov, prečo sa stránka nenačítava tak rýchlo, ako by ste dúfali. Väčšina používateľov z tejto spoločnosti uvádza uspokojivé reakčné časy, takže je nepravdepodobné, že dôjde k vážnym problémom.

Vlastnosti

Hľadali sme veľa rôznych funkcií, ktoré ponúka Flaunt 7, a určite sme neboli sklamaní. Konkrétne funkcie, ktoré získate, budú do veľkej miery závisieť od toho, ktorý hostingový balík si vyberiete. Majú štandardný zdieľaný hosting, hosting VPS a dedikované servery. V každej z týchto kategórií nájdete niekoľko rôznych balíkov so zoznamom funkcií pre každú z nich. Väčšina balíkov obsahuje jednotky SSD, aj keď nie všetky.

Najväčšou vlastnosťou, ktorá odlišuje túto hostingovú spoločnosť, je zameranie sa na súkromie. Ako už bolo spomenuté, zameriavajú sa na súkromie, ignorujú DMCA, odstraňujú údaje denníka a spravidla robia všetko, čo je v ich silách, aby vaše informácie mohli skryť. Toto bude funkcia číslo 1, ktorú bude chcieť každý, kto zvažuje túto hostingovú spoločnosť, získať bez problémov..

Zákaznícka podpora

Preskúmali sme ich možnosti zákazníckej podpory a boli sme ohromení. Majú 24/7 zamestnancov, ktorí vám pomôžu s akýmkoľvek typom problému, ktorý máte. Spojenie s nimi je jednoduché pomocou ich telefónu, e-mailu, živého chatu alebo systému predaja lístkov. Keď im dáte vedieť, s akým typom problému čelíte, buď ho vyriešia na diaľku, alebo vám okamžite odpovedia na vaše otázky..

Ak sa chcete naučiť, ako robiť veci samy, zamilujete si ich vedomostnú základňu, ktorá je zahrnutá na ich webových stránkach. Odpovie na mnoho otázok a poskytne užitočné vysvetlenia, aby ste mohli svoj web neustále prevádzkovať bez problémov.

Recenzie používateľov

Skutočné recenzie používateľov sú vždy mimoriadne dôležité, pokiaľ ide o hodnotenie poskytovateľa hostingu. Keď sa pozrieme na takúto hostingovú spoločnosť, ktorá skutočne napĺňa medzeru, sú ešte kritickejšie. Ľudia, ktorí používajú tento typ hostingu zameraného na ochranu súkromia, bývajú veľmi vyberaví a majú veľmi vysoké štandardy. Čítali sme desiatky používateľských recenzií a veľká väčšina z nich bola veľmi pozitívna. Niekoľko ľudí uviedlo, že mali problémy s pomalými časmi odozvy alebo dokonca s prestojmi, ale nebolo ich dosť na to, aby potvrdili skutočný problém s hosťovaním a nie s problémami s používateľmi..

záver

Ak sa chystáte prevádzkovať web, ktorý by mohol porušovať určité miestne zákony, alebo ak vám skutočne záleží na vašom súkromí, tento poskytovateľ hostingu je vynikajúcou možnosťou na zváženie. Vybudovali si silnú reputáciu na svojej schopnosti uchovávať informácie o zákazníkoch, čo je presne dôvod, prečo sa stali tak populárnymi. Skutočnosť, že majú tiež primerané ceny a skvelé vlastnosti, z nich robí jasnú voľbu pre ľudí, ktorí potrebujú tento typ služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me