Prehľad odborníkov

Globálny hosting & Oveľa viac

HostUS pôsobí v podnikaní od roku 2012 a poskytuje zákazníkom vysoko kvalitné hostingové služby v rôznych krajinách. Ponúkajú registráciu doménového mena, zdieľaný hosting, VPS hosting, dedikované servery, zmierňovanie DDoS a ďalšie súvisiace služby, ktoré pomáhajú zaistiť svojim zákazníkom prístup k všetkému, čo potrebujú na jednom mieste. Na rozdiel od mnohých spoločností, ktoré sa snažia špecializovať na jednu oblasť hostiteľského priemyslu, sa zdá, že hostiteľUS chce vyhovieť potrebám čo najväčšieho počtu ľudí..


Prevádzkujú 8 lokalizovaných dátových centier po celom svete, takže zákazníci môžu mať svoje stránky hostené v blízkosti svojich zákazníkov. Majú tiež interný tím podporných technikov a ďalších pracovníkov, ktorí tvrdo pracujú na tom, aby zákazníci zaistili všetko, čo potrebujú. HostUS dokonca vyvinul svoj vlastný softvér ovládacieho panela, ktorý skutočne pomôže odlíšiť sa od konkurencie.

uptime & Spoľahlivosť

Žiadne správy o nadmernom výpadku

Všetko, čo sa mi podarilo nájsť, naznačuje, že táto spoločnosť poskytuje dobrý a stabilný hosting. Nemajú žiadnu záruku dostupnosti, ale určite to vyzerá, že odvádzajú skvelú prácu pri neustálej prevádzke. Zákazníci uviedli, že ich hosting je veľmi stabilný a zdá sa, že na základe špecifikácií hardvéru a dátového centra, ktoré používajú, je veľmi pravdepodobné. Ich tím technickej podpory je tiež na mieste v každom dátovom centre 24/7, takže ak sa vyskytnú nejaké výpadky, môžu na ne rýchlo reagovať..

Vlastnosti

Rozsiahle funkcie

Zoznam funkcií ponúkaný touto spoločnosťou je pomerne rozsiahly. Na začiatok majú k dispozícii štyri zdieľané hostingové plány. Všetky tieto plány majú polovodičové jednotky od 5 do 120 koncertov. Majú tiež veľkorysú šírku pásma a ďalšie funkcie, ktoré pomôžu udržať spokojnosť zákazníkov na základnej úrovni. Hostiteľské možnosti VPS môžu byť nespravované s OpenVZ, nespravované s KVM alebo úplne riadené. Funkcie sú pomerne štandardné a konfigurovateľné, aby každý zákazník dostal presne to, čo je potrebné.

Keď prejdete na dedikované servery, uvidíte veľký skok vo vlastnostiach aj cene. Dedikovaný server základnej úrovne beží na procesore Intel Xeon E3. Toto má 4 jadrá pri 3,6 GHz. Má tiež duálne 2TB pevné disky, 32 koncertov DDR3 RAM a množstvo ďalších skvelých funkcií. Dedikovaný server vyššej triedy má 20 jadier pri frekvencii 2,6 GHz, dva disky SSD, dva tradičné disky a 64 GB pamäte DDR4 RAM. Jedná sa o pomerne výkonné hostingové servery, ktoré dokážu zvládnuť väčšinu záťaží.

podpora

Veľmi užitočná technická podpora

Tímy technickej podpory sú na mieste a sú k dispozícii na riešenie problémov 24/7/365. Používajú iba interné tímy podpory, takže sa nezaoberáte nejakým poskytovateľom technickej podpory tretích strán. Keď sa s nimi skontaktujete, budú rýchlo reagovať, aby vám pomohli prekonať akýkoľvek typ problémov, ktoré by vás mohli mať.

stanovenie ceny

Rozumné ceny

Zdieľané hostingové balíčky prichádzajú s množstvom pekných funkcií a za veľmi prijateľné ceny. Možnosť na úrovni vstupu je iba 2 doláre mesačne alebo 15 dolárov ročne. Aj pri najvyššej možnosti je to iba 15 dolárov mesačne alebo 115 dolárov ročne. Tieto ceny sú nižšie ako normálne, ak vezmete do úvahy všetky skvelé vlastnosti, ktoré sú súčasťou každého balíka. VPS hosting začína na iba 5,93 dolárov mesačne a dosahuje až 49,95 dolárov mesačne pre plne spravované možnosti. Na základe konkrétnych funkcií, ktoré vyberiete pri poskytovaní VPS, môžu vzniknúť ďalšie náklady.

Dedikované servery sú o niečo drahšie ako iné možnosti. Získate výrazne viac energie, ale cena sa zdá byť trochu neprimeraná. Za dedikovaný server vstupnej úrovne budete musieť platiť 299 dolárov mesačne. Pre možnosť najvyššej úrovne je to 699 $ mesačne. Tieto servery môžu byť tiež prispôsobené, čo ich môže ešte zvýšiť.

Užívatelsky prívetivý

Ľahká práca s hostingovou spoločnosťou

Takmer všetko o tejto spoločnosti je priateľské pre zákazníkov. Ich webová stránka je veľmi dobre navrhnutá. Aj keď majú na výber veľa rôznych možností, majú všetko usporiadané takým spôsobom, aby zákazníci mohli ľahko nájsť presne to, čo hľadajú. Ich vnútropodnikový ovládací panel sa ľahko používa, aj keď pre tých, ktorí sú zvyknutí na cPanel, môže to byť nežiaduca zmena..

zhrnutie

Vynikajúci hosting dostupný na celom svete

Hosting od tejto spoločnosti je najvyššej kvality. Dokážu zvládnuť takmer akýkoľvek typ zákazníka od jednotlivcov a malých firiem až po väčšie spoločnosti, ktoré potrebujú dedikované servery. Ich zákaznícky servis je vynikajúci a majú celkovú dobrú povesť pre uspokojenie potrieb svojich zákazníkov.

Pros:

  • Veľa možností hostenia
  • Dostupné ceny za zdieľané & Hosting VPS
  • Skvelý zákaznícky servis

Zápory:

  • Dedikované servery sú predražené
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me