Prehľad odborníkov

Dôveryhodný hosting od roku 2001

H4Y Technologies LLC, alebo Host For Yourself, poskytuje ľuďom v Severnej Amerike kvalitné hostingové riešenia od roku 2001. Sú založené na Floride, ale majú servery v dátových centrách po celých Spojených štátoch. Okrem toho v roku 2009 kúpili iWebFusion Technologies, ktoré stále fungujú ako sekundárna značka, ale plne v spojení s H4Y. iWebFusion je založený z Oregonu a stále majú v tomto umiestnení servery a zamestnancov. Táto spoločnosť je od svojho založenia zisková, čo im umožňuje pokračovať v riadení inovácií a služieb pre svojich zákazníkov.


uptime & Spoľahlivosť

100% záruka dostupnosti

Ak hostíte v tejto spoločnosti, získate 100% záruku dostupnosti za svoju sieťovú a hardvérovú infraštruktúru. Toto je, samozrejme, veľká záruka, že väčšina ostatných spoločností sa o to ani nesnaží. Sú schopní to zabezpečiť, pretože zahŕňajú vynikajúci hardvér, vynikajúcu redundanciu siete, ochranu DDoS a veľkú podporu pre všetkých svojich zákazníkov, ktorí hostia. Bez ohľadu na to, aký typ stránok chcete spustiť, môžete si byť istí, že budú pri práci s touto spoločnosťou vždy dostupné a dostupné pre návštevníkov..

Vlastnosti

Rozsiahle možnosti hostenia

Budete mať prístup k takmer všetkým rôznym typom hostenia, ktoré by ste mohli potrebovať v tejto spoločnosti. To zahŕňa viac možností zdieľaného hostenia, hosting VPS, cloud & Hosting hybridných cloudov, virtuálne dedikované servery, dedikované servery a riešenia kolokácie. Všetky z nich sú ponúkané s veľkým radom rôznych funkcií, ktoré pomôžu udržať váš web v prevádzke a správne fungovať po celú dobu.

Pri pohľade na hlavné konfigurácie vášho hostingu zistíte, že majú všetky štandardné možnosti na výber v rámci každej kategórie. Uvádzajú však tiež zoznam všetkých ďalších funkcií, ktoré sú súčasťou ich hostiteľských balíkov. Medzi tieto funkcie patrí phoMyAdmin, bezplatné nástroje na návrh zraku, denné zálohy, urýchľovač NGINX, podpora Ruby Passenger, prístup k SVN + git, možnosť vybrať si verziu PHP, automatickú inštaláciu WordPress, ako aj WordPress témy, CloudFlare a mnoho ďalších. To všetko kombinuje, aby ste sa uistili, že budete mať skvelý hosting.

podpora

Priateľská podpora zákazníkov

Ak narazíte na akýkoľvek druh problémov s vašim hosťovaním, tím podpory s H4Y má 24/7 zamestnancov, ktorí vám pomôžu nájsť správne riešenie. Je to skúsený tím odborníkov v oblasti IT, ktorí sa fyzicky nachádzajú v rôznych dátových centrách, v ktorých sú umiestnené servery. Pomôže to zaistiť, aby mohli rýchlo a ľahko vyriešiť akýkoľvek typ problému. Žiaľ, v skutočnosti nemajú žiadny druh svojpomocnej dokumentácie, napríklad FAQ alebo vedomostnú základňu, čo bude pre niektorých správcov webu „ruky na ruke“ sklamaním..

ceny

Za čo si zaplatíš, to aj dostaneš

Na prvý pohľad si môžete myslieť, že ich ceny sú príliš vysoké. Ak porovnávate iba ceny, mali by ste pravdu. Zdieľaný hosting začína na najnižšej možnej cene od 7 dolárov mesačne a môže dosiahnuť až 22,50 dolárov. Keď si však pozriete zoznam funkcií každého balíka, rýchlo uvidíte, prečo platíte poistné. Ak nepotrebujete všetky ďalšie funkcie, môže byť rozumné ísť s inou hostiteľskou spoločnosťou, ktorá môže poskytnúť riešenie s nižšími nákladmi, ktoré bude stále vyhovovať vašim potrebám. Pre tých, ktorí chcú skúsenosť s hosťovaním na špičkovej úrovni, je však H4Y dobrá voľba na zváženie napriek vyšším cenám.

rýchlosť

Veľmi rýchly hosting

Ako už bolo uvedené vyššie, spoločnosť H4Y používa hardvér vysokej kvality pre servery aj pre interné nastavenie siete. To im nielenže pomôže zabezpečiť veľmi stabilné hostiteľské prostredie, ale tiež to pomôže zaistiť, aby návštevníci vašich stránok zažili rýchle načítanie. Ďalej to zaisťuje skutočnosť, že svojim zákazníkom poskytujú služby CloudFlare, čo môže výrazne urýchliť načítanie, najmä na stránkach s množstvom obrázkov a videí..

zhrnutie

Prémiové hosťovanie v Severnej Amerike

Aj keď spoločnosť H4Y ponúka hostingové balíčky pre všetkých, skutočne sa zameriavajú na podniky, ktoré musia neustále fungovať a poskytovať prevádzku. Nevadí im účtovanie poplatkov trochu viac, aby mohli kedykoľvek poskytovať služby najvyššej kvality. Boli v tomto odbore už mnoho rokov a naďalej budú na prvom mieste kvalitu so všetkým, čo robia.

Pros:

  • 100% záruka dostupnosti
  • Ochrana DDoS
  • Rozsiahle možnosti hostenia

Zápory:

  • Ceny sú vyššie ako priemerné
  • Dlhé zoznamy funkcií môžu byť mätúce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me