Prehľad odborníkov

Zamerané na VPS Hosting od roku 2010

VPS cheap je hostingová spoločnosť, ktorá sa výrazne zameriava na virtuálne súkromné ​​servery (VPS). Boli založené už v roku 2010 a neustále sa rozvíjajú a rozširujú. Prevádzkujú sa z dátového centra v Chicagu, ale v budúcnosti plánujú otvoriť svoje vlastné dátové centrum. Okrem toho chcú v budúcnosti začať ponúkať svoje služby zákazníkom v krajinách mimo Spojených štátov, keď budú môcť budovať alebo prenajímať priestor v dátových centrách v iných krajinách..


Ako už názov napovedá, ponúkajú iba hostingové riešenia VPS. Napriek tomu sú ich ceny dosť nízke, aby si ich mohla väčšina ľudí, ktorí jednoducho potrebujú štandardný hosting, dovoliť. Zrejme sa snažia prinútiť ľudí, aby prešli od riešení zdieľaného hostenia k možnostiam VPS, ktoré majú určité významné výhody. Spoločnosť tvrdo pracuje na aktualizácii svojich systémov podľa najnovších štandardov pre dané odvetvie a celkový názor používateľov je, že robia veľmi dobrú prácu.

uptime & Spoľahlivosť

Skvelá história dostupnosti

Jednou z veľkých výhod používania virtuálneho súkromného servera je to, že existuje menej bodov zlyhania, čo pomáha zvyšovať stabilitu hostingu. Dátové centrum, v ktorom sú umiestnené servery pre túto spoločnosť, je najmodernejšie, takže si môžete byť istí, že k samotnému zariadeniu nedôjde. Historická spoľahlivosť tejto spoločnosti je vynikajúca a používatelia sú z veľkej časti spokojní s prevádzkou a spoľahlivosťou, ktorú ponúka VPS Cheap.

Vlastnosti

Rôzne dostupné funkcie

Budete mať prístup ku všetkým štandardným funkciám, ktoré ponúkajú hostingové spoločnosti na úrovni VPS, a dokonca aj k niekoľkým doplnkom. Všetky plány sú zostavené pomocou hardvéru podnikovej triedy pomocou procesorov Xeon a vyhradenej pamäte EHS EEC. Taktiež nakonfigurujú pevné disky pomocou RAID, takže aj keď jeden disk zomrie, nespôsobí to výpadok alebo stratu údajov. Tento typ hardvéru tiež umožňuje zákazníkom pridávať a odstraňovať hardvérové ​​funkcie podľa potreby, čo je celkom prospešné.

Zákazníci VPS Cheap majú plný prístup root, takže môžete inštalovať nové aplikácie, meniť nastavenia, reštartovať server a oveľa viac bez problémov. Vďaka tomu je mať VPS omnoho viac ako mať plne vyhradený server, ako je inak možné. Môžete si tiež vybrať z operačného systému Windows alebo z rôznych príchutí Linuxu, aby ste dostali presne to, čo chcete. Tí, ktorí to potrebujú, budú mať v prípade potreby adresu IPv6. Mnohé z týchto funkcií sa pri registrácii dostanú automaticky a ďalšie je potrebné osobitne vyžiadať.

podpora

Citlivá a užitočná technická podpora

Ak narazíte na akékoľvek technické problémy s vašim hosťovaním, môžete sa obrátiť na tím technickej podpory a ihneď dostať odpoveď. Sú veľmi nápomocní vždy, keď máte nejaké otázky a radi s vami spolupracujú pri hľadaní správneho riešenia. Majú tiež peknú sadu návodov a podpornej dokumentácie, ktoré vám môžu pomôcť pri riešení mnohých vecí samých, ak uprednostňujete túto možnosť.

stanovenie ceny

Rozumné ceny za kvalitný hosting

Ceny sú celkom rozumné na základe toho, čo dostanete. Balík základnej úrovne je len 28 dolárov ročne a obsahuje 256 MB pamäte, 10 koncertov SSD miesta na disku, neobmedzenú šírku pásma a ďalšie. Ide o nižšiu cenu, než akú zaplatíte za zdieľaný hostingový účet u mnohých poskytovateľov hostingu, a získate všetky výhody VPS. Ceny odtiaľto stúpajú na najvyššiu možnú alternatívu, ktorá je 27,99 dolárov mesačne. To zahŕňa 4 GB pamäte, 150 GB SSD disku, 4 jadro procesora a 5 IP adries.

Pre tých, ktorí nepotrebujú pevné disky, majú k dispozícii rôzne servery s rozpočtom. Tieto balíky majú podobné špecifikácie ako možnosti SSD, ale za nižšiu cenu. Stále budete mať konfiguráciu a možnosti VPS, čo z nich robí vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí nepotrebujú špičkový hardvér na spustenie svojich webových stránok..

Užívatelsky prívetivý

Ľahko pochopiteľné stránky & rozhranie

Spoločnosť VPS Cheap nastavila svoje webové stránky a používateľské rozhrania tak, aby sa s nimi ľahko pracovalo bez ohľadu na to, aké skúsenosti s webhostingom máte. Zákazníkom tiež veľmi jasne vysvetľujú všetky rôzne vlastnosti a možnosti, aby ľudia vedeli, čo získajú na každej z rôznych úrovní hostingu. Pomáha to používateľom ľahšie určiť, čo potrebujú.

zhrnutie

Skvelé pre vstupnú úroveň VPS Hosting

Každý, kto potrebuje riešenia hostingu na úrovni VPS, bude chcieť zvážiť túto možnosť, ak sa nachádza v Spojených štátoch. Spoločnosť má na výber širokú škálu rôznych možností, ktoré môžu pomôcť zabezpečiť, aby používatelia mali potrebnú silu za primeranú cenu. Aj keď nemajú špičkové riešenia, väčšina ľudí to rovnako nepotrebuje, takže by to nemalo byť príliš odstrašujúce.

Pros:

  • Funkcie hostenia sú ľahko pochopiteľné
  • Skvelé ceny za vstupnú úroveň hostingu
  • Spoľahlivý hosting

Zápory:

  • Žiadne zdieľané hostingové balíčky
  • Žiadne dedikované servery
  • Žiadne špičkové riešenia VPS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me