Prehľad

Jeden plán, jedna cena, jedno skvelé riešenie hostingu

Bravenet je pomerne dobre známa spoločnosť, ktorá existuje už nejaký čas a dokázala sa etablovať ako hlavný hráč vo svete hostingu. Najlacnejší ponúkaný plán je 8,25 dolárov, a hoci sa to zdá drahé, funkcie, ktoré získate s plánom, sú celkom úžasné. Ak hľadáte cenovo dostupný hosting, nenájdete ho tu, ale ak si myslíte o budúcnosti svojich stránok vážne, potom vám určite stojí za váš čas neobmedzený hosting, podpora a ďalšie služby..


Prečo si vybrať Bravenet Hosting?

 • Jedna cena, jeden plán
 • Neobmedzené možnosti
 • Bezpečné a spoľahlivé
 • Užívateľsky prívetivé a dobré možnosti podpory

Chcete vedieť, či je hosting Bravenet pre vás ten pravý?

Pozrime sa na to.

Spoľahlivosť

Bezpečný a robustný, ale mohol by ponúknuť viac štatistických údajov o dostupnosti

Je ťažké nájsť štatistiky a podrobnosti o spoľahlivosti a dostupnosti služby Bravenet, ale vieme, že denné zálohy sa vytvárajú z vášho webu a potom sa ukladajú offline. Väčšina posudkov mimo servisného strediska Bravenet poukazuje na dobré servery bez dostupnosti a zabezpečené servery, čo ukazuje, ako tvrdia, že majú robustné oddelenie a monitorovanie pripojenia. Pridajte k tomu záložné zdroje UPS a generátora a ste v bezpečí ako doma.

Vlastnosti

Neobmedzený plán pomocou skvelých nástrojov hostingu

Existuje veľa neobmedzených rozhovorov s plánom hostingu Bravenet, čo môže znamenať iba dobrú vec. Za 8,95 dolárov mesačne máte možnosť pridať neobmedzené webové stránky do jedného plánu a využívať nielen neobmedzené e-mailové účty, ale aj neobmedzené úložisko a šírku pásma.

Analytics, ochrana proti spamom a vírusom a prístup k množstvu nástrojov pre správcov webu sú len niektoré z ďalších výhod pri uzatváraní hostingu v Bravenete..

podpora

Vyhradené centrum podpory, ale nedostatok telefónneho čísla

Na webe Bravenet je vyhradená časť podpory, ktorá sa zdá, že spočiatku je ohromujúca informáciami, kategóriami a odkazmi na mnoho rôznych miest. Živý chat, e-mail a telefónne čísla bohužiaľ nie sú k dispozícii na webe, čo je hanba za službu, ktorá podľa všetkého ponúka všetko.

Získate však sekciu dokumentov wiki, fórum člena a oblasť podpory vstupeniek. Zdá sa, že majú väčší záujem o poskytnutie vášho problému tým, že odošlú formulár, aby sa k vám mohli vrátiť.

 • Dokumenty Wiki
 • Vedomostná základňa
 • Systém vstupeniek
 • Žiadny live chat
 • Nie je uvedené žiadne umiestnenie podporného tímu
 • Žiadny priamy e-mail
 • Žiadne telefónne číslo

stanovenie ceny

Jedna cena so zľavami za podmienok

S Bravenet Hosting je iba jedna cena, žiadne výmeny správ, žiadny zmätok iba jedna cena so zľavami za to, ako dlho sa zaviazáte. Napríklad platíte 8,95 dolárov za mesačnú priebežnú zmluvu, ale ak ste mali platiť ročne, zaplatíte iba 99 dolárov a za dva roky sa cena rovná 179 $.

Cena vám ponúka dobrú hodnotu za peniaze, pretože funkcie a nástroje, ktoré sa dodávajú s týmto plánom Bravenet, sú užitočné a veľmi potrebné pre úspešnú stránku..

Užívatelsky prívetivý

Príjemná skúsenosť s množstvom ponúk

Samotný web je veľmi štýlový a usporiadaný spôsobom, ktorý vám pomôže navigovať do oblastí, ktoré potrebujete. Jediným problémom je, že o hosťovaní, ktoré ponúka Bravenet, sa neuvádza veľa informácií, pokiaľ sa neprihlásite na bezplatný účet – čo je skvelá stratégia na zachytenie vašich podrobností bez ohľadu na to, či sa chcete zaviazať k platenému plánu hostenia..

S FTP prístupom, tvorca stránok, ktorý vám pomôže vytvoriť firemný web od základov, ako aj systém CMS, a máte použiteľnosť v dlaniach..

zhrnutie

Hostiteľ s jedným plánom a jednou vynikajúcou cenou

Bravenet na mňa celkom zapôsobil, okrem niekoľkých chýb v oddelení technickej podpory, ktoré ponúkajú fantastický produkt za fantastickú cenu. Neexistuje zmätok, ktorý plán je lepší alebo akú cenu vám vyhovuje, pretože je to jeden plán pre všetkých.

Neobmedzené možnosti funkcií, spoľahlivosť a použiteľnosť sú nadpriemerné, a preto je Bravenet lákavou možnosťou pre malé podniky a jednotlivcov. Ak hľadáte hosting na úrovni rozpočtu alebo hosting na úrovni podniku, najlepšie nakupujete inde, ale pre všetkých ostatných vám Bravenet ponúka dobrú alternatívu..

Pros

 • Jeden plán za skvelú cenu
 • Zabezpečené a monitorované servery
 • Neobmedzené možnosti
 • Nástroje a funkcie sú výnimočné

Zápory

 • V podpore chýbajú dôležité kontaktné údaje
 • Viac podrobností o dostupnosti a štatistikách
 • Nie je dobré pre podniky veľkosti podniku
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me