Prehľad

Pevné služby & Dobrá podpora zákazníkov

Ak hľadáte službu stredného rozsahu, ktorá poskytuje všetky funkcie na hostenie webových stránok za prijateľnú cenu, stojí za to sa pozrieť na doménu.com. Ako súčasť väčšej organizácie, ktorá vlastní viac ako 30 ďalších hostingových značiek, majú skúsenosti ponúknuť to najlepšie, ale v niektorých oblastiach ich nedosahujú..


Všeobecne platí, že hosting, ceny a podpora sú priemerné a každému základnému užívateľovi pomôžu dostať svoje stránky online do niekoľkých minút prostredníctvom ich hlavného zamerania, ktorým je zdieľaný hostingový plán.

Prečo zvoliť Hosting.com?

 • Zamerané hlavne na zdieľaný hosting
 • Dobré ceny
 • Pevná podporná sieť pre USA
 • Marketing zadarmo

Chcete vedieť, či je pre vás hosting domény.com vhodný?

Spoľahlivosť

Nejasná štatistika dostupnosti

Trocha lepkavá oblasť, pokiaľ ide o spoľahlivosť, je to zmiešaná taška spätnej väzby a detailov. Aj keď samotná stránka neponúka žiadne štatistické údaje o dostupnosti, zárukách dostupnosti alebo o akýchkoľvek informáciách alebo detailoch týkajúcich sa umiestnenia dátového centra, uvádza sa v nich, že majú zariadenie Tier 1, ktoré ponúka úplnú redundanciu a nepretržité monitorovanie, ale neexistuje žiadna zmienka o zálohách pre zdieľaný hosting.

Okrem toho existuje veľa online recenzií, ktoré hovoria o zlej dostupnosti, zatiaľ čo v inom štáte dostali vynikajúcu dostupnosť, takže je trochu nestabilné prinajmenšom.

Ak nie ste príliš rozčúlený o tom, že máte 99,5% + dostupnosti a máte väčší záujem o vlastnosti a cenovú dostupnosť, potom by som sa neobával.

Vlastnosti

Základné vlastnosti & náradie

Dokonca aj tie najlacnejšie plány, ktoré ponúka doména.com, prichádzajú s niektorými vynikajúcimi funkciami, ako je napríklad neobmedzený priestor na disku a šírka pásma, zatiaľ čo drahé odstupňované balíky ponúkajú väčší rozsah funkcií od neobmedzeného počtu účtov FTP a e-mailových účtov. Pokiaľ ide o množstvo funkcií, nenájdete ich veľa, pretože doména.com má tendenciu ponúkať iba základné informácie.

Aj keď sa spomína CPanel, nemôžete skutočne zistiť, v akom pláne sa to týka alebo či je to skrytá cena. Vlastne majú vlastný ovládací panel, na ktorý si budete musieť zvyknúť.

Existujú nejaké ďalšie bezplatné bonusy, ktoré zahŕňajú niektoré marketingové kupóny, ktoré môžete použiť na reklamných platformách Google alebo Bing. Tieto sa zvyčajne snažia získať pri registrácii na hostiteľskú platformu. Môžete tiež zaregistrovať doménu a nainštalovať na svoje stránky systémy CMS, napríklad WordPress.

podpora

Dobré podporné služby, ak ste v USA

Najlepším spôsobom, ako sa spojiť s tímom podpory na doméne.com, je použitie systému cestovných lístkov a bezplatného čísla (ak máte sídlo v USA). Návody a užitočné príručky sú dostupné v databáze poznatkov. Patria sem aj návody na používanie nástroja DomainCentral, ktorý je ovládacím panelom domény.com na mieru..

Live chat je k dispozícii na webe, ale jeho primárne zameranie je na otázky súvisiace s predajom, takže máte šťastie, ak máte technickú otázku, ktorú chcete položiť. Vrátil by som sa späť k e-mailu alebo telefónu.

 • 24/7 podpora
 • Živý chat na predaj
 • Vedomostná základňa
 • Systém vstupeniek
 • Živý chat iba na účely predaja
 • Nie je uvedené žiadne umiestnenie podporného tímu

stanovenie ceny

Vaša štruktúra priemerných cien

V nastaveniach systému Windows a Linux sú k dispozícii 3 rôzne plány a každý plán pozostáva z istých úspor, keď sa zaviažu k dlhším obdobiam. Môžete si vybrať medzi 1,2 alebo 3 ročnými podmienkami a najlacnejšou možnosťou je Linux Basic plán, ktorý začína na $ 3,75 mesačne. Ak sa chystáte uzavrieť plán hostený v systéme Windows, stačí do každého plánu pridať 1 $, takže základný plán začína na 4,75 USD, zatiaľ čo horný plán na 14,75 USD mesačne.

Plány VPS začínajú na 29,70 dolárov mesačne a pravidelne spúšťajú propagačné kódy na celom webe, aby vám pomohli ušetriť alebo využiť výhody zadarmo, napríklad bezplatnú doménu pri registrácii..

Užívatelsky prívetivý

Budete si musieť zvyknúť na vlastný ovládací panel

V závislosti od platformy a plánu, s ktorým ste sa rozhodli ísť, narazíte na iný ovládací panel, ktorý môže veci trochu zmiasť. DomainCentral je ovládací panel vytvorený na mieru, ktorý ponúka doména.com, a toto spustenie uvidíte vo všetkých zdieľaných možnostiach hostenia. Keďže ide o vlastný ovládací panel, budete si musieť zvyknúť, ako to funguje a kde všetko nájsť.

Pre niektorých ľudí to môže byť trochu nepríjemné, pretože budete musieť buď skočiť a učiť sa, keď idete, alebo si prečítať sprievodcu, ktorý nájdete v časti databázy znalostí..

Používatelia VPS dostanú CPanel, ale stojí za to skontrolovať, či sa nejedná o dodatočný poplatok.

zhrnutie

Slušný poskytovateľ hostingu pre základných používateľov

Domain.com je pomerne priemerná hostingová platforma, ktorá môže byť ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí chcú iba základné funkcie za slušnú cenu. Budete si musieť zvyknúť na vlastný ovládací panel, zdieľaný hosting je niečo, čo požadujete, a dostupnosť sa nedá zaručiť, takže budete naskakovať na hlbokom konci tu.

Podporné linky sú veľmi dobré so spoľahlivou službou, ktorá ponúka telefón, e-mail, live chat a predaj lístkov, ale buďte si vedomí, že live chat je otvorený iba pre predajné chatovanie, takže technické otázky bude potrebné zaslať ďalej telefonicky alebo e-mailom..

Pros

 • Dobrá cenová skupina
 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko
 • Zadarmo pre registráciu
 • Časť väčšej organizácie

Zápory

 • Žiadna záruka dostupnosti
 • Žiadne technické rozhovory naživo
 • cPanel môže prísť s licenciou
 • Vlastný ovládací panel
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me