Prehľad odborníkov

Najväčší nigérijský poskytovateľ hostingu

Domain King tvrdí, že je najväčšou spoločnosťou zaoberajúcou sa registráciou a hostingom domén v Nigérii. Okrem toho ich bežne používajú ľudia z rôznych krajín v regióne a jeho okolí. S viac ako 6000 webovými servermi hostenými na svojich serveroch pravdepodobne majú niečo, čo uspokojí potreby každého. Tento región sveta sa tiež rýchlo stáva online, čo znamená, že sa vytvorí čoraz viac webových stránok, z ktorých mnohé budú využívať tohto poskytovateľa hostingu..


S touto spoločnosťou budete mať prístup iba k zdieľanému hosťovaniu, ale to je to, čo veľká väčšina zákazníkov potrebuje, aby zvyčajne nepredstavovali problém. Registrácia domény je u tejto spoločnosti tiež veľmi rýchla a ľahká. Vďaka tomu je prevádzka webovej stránky ešte jednoduchšia, pretože môžete mať všetko od jednej spoločnosti a nie od viacerých poskytovateľov.

uptime & Spoľahlivosť

Záruka 99,9% dostupnosti

Domain King má veľmi stabilný hosting. Toto je spoločné pre spoločnosť, ktorá poskytuje iba služby zdieľaného hostenia. Zdieľaný hosting, ak je správne nakonfigurovaný, zriedka klesá. Ak je server preťažený, môže reagovať pomalšie, ale ani to sa nezdá byť hlavným problémom tejto spoločnosti. Poskytujú tiež 99,9% záruku dostupnosti, takže si môžete byť istí, že vaše stránky budú neustále v prevádzke.

Vlastnosti

Dobré vlastnosti, ale obmedzené

Funkcie, ktoré budete mať k dispozícii od tejto spoločnosti, sú celkom dobré, hoci ich nie je veľa. Ich možnosti hostenia sú obmedzené iba na zdieľaný hosting. Toto nie je problém pre väčšinu ľudí, ale tí, ktorí buď potrebujú väčšiu kontrolu alebo silu, alebo tí, ktorí očakávajú, že sa ich web stane veľmi populárnym, budú chcieť mať na pamäti toto pred objednaním. Okrem hosťovania poskytujú aj služby v oblasti navrhovania a vývoja webových stránok, aby ste mohli získať profesionálne vyrobený web.

Keď sa pozriete na dostupné funkcie hostingu, zistíte, že pre tých, ktorí potrebujú zdieľaný hosting, skutočne nič nechýba. Majú zadarmo doménové meno .com.ng, plne spravovanú podporu WordPress, 1 inštalačné skripty na kliknutie a ďalšie. Hostingové balíčky sú rozdelené podľa špecifikácií. Voľba úrovne vstupu poskytuje 500 MB miesta na disku, 5 GB šírky pásma a 1 povolenú doménu. Môžete prejsť na balík King a získať 10 koncertov na disku, 100 koncertov so šírkou pásma a maximálne 10 domén na serveri.

podpora

K dispozícii 24/7 technická podpora

Tím technickej podpory je zamestnaný 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohol v prípade potreby. Väčšina ľudí v tejto oblasti nebude potrebovať žiadnu pomoc, pretože ich zdieľané hostiteľské prostredie je pomerne stabilné, ale je dobré, že tam sú. Okrem podpory použitého hardvéru poskytujú úplnú podporu aj pre weby WordPress, takže ak máte problém so svojou stránkou, môžu sa prihlásiť a pozrieť sa, aby sa čo najskôr opravili. Nemajú toho však čo ponúknuť na svojpomocné materiály, takže ak ste typ človeka, ktorý sa chce o hostingu dozvedieť, aby ste sa vyhli problémom, budete musieť použiť iné zdroje..

stanovenie ceny

Primeraná cena

Všetky ceny sú uvedené v nigérijskej mene, čo od tej doby spôsobuje, že je to ich hlavný cieľový zákazník. Bez ohľadu na to, akú úroveň hostenia si vyberiete, ceny sú celkom rozumné a dostupné. Väčšina jednotlivcov a malých podnikov, ktorí hľadajú hosting, nebude mať problém s platením za balíky, ktoré potrebujú. Získate tiež bezplatnú doménu .com.ng so všetkými balíkmi okrem základnej úrovne jedna, čo vám ešte viac ušetrí. Ak sa rozhodnete platiť jeden alebo viac rokov naraz, môžete získať zľavu až 20%.

Užívatelsky prívetivý

Ľahko použiteľný hosting

Táto spoločnosť poskytuje predovšetkým svoje služby zákazníkom, ktorí potrebujú skúsenosti so vstupnou úrovňou hostingu. S týmto vedomím robia dobrú prácu, aby udržali všetko jednoduché a ľahké. Používajú cPanel pre ovládací panel, ktorý je najobľúbenejšou možnosťou a ľahko sa používa. Navigácia na ich webových stránkach je pomerne jednoduchá, aj keď niektoré jej časti nie sú také intuitívne, ako by sa niektorým ľuďom páčilo. Celkovo však spoločnosť poskytuje a ľahko použiteľné služby, ktoré väčšina ľudí bude milovať.

zhrnutie

Dobrá voľba pre zdieľaný hosting v Nigérii

Ak chcete prevádzkovať základnú webovú stránku v Nigérii, je dobré zvážiť túto spoločnosť. Majú bohaté skúsenosti s uspokojovaním potrieb zákazníkov a ako jeden z najväčších poskytovateľov hostingu v regióne budú takmer určite k dispozícii, aby vyhoveli vašim potrebám v nasledujúcich rokoch. Nezabudnite, že ak potrebujete niečo silnejšie ako možnosť zdieľaného hostenia, budete si musieť zvoliť inú spoločnosť.

Pros:

  • Ľahko použiteľné služby
  • Dostupné ceny
  • Najväčšia hostingová spoločnosť v Nigérii

Zápory:

  • Žiadny hosting VPS
  • Žiadne dedikované servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me