Prehľad odborníkov

Globálny webhosting & viac

EDIS má sídlo v Rakúsku, ale má dátové centrá a serverové možnosti v mnohých krajinách po celom svete. Väčšina miest je v Európe, hoci majú tiež možnosti v Chicagu, USA, Hongkongu, Vine Del Mar, Chili a ďalších oblastiach. Je to skvelý spôsob, ako zaistiť, aby ste dostali hosting, ktorý potrebujete, blízko publika, ktoré sa snažíte osloviť. S cieľom uľahčiť prácu so spoločnosťou majú pobočky v Nemecku, USA, Ázii, Rakúsku, Anglicku a Južnej Afrike, takže hovoríte s niekým, kto hovorí vaším jazykom.


Poskytujú predovšetkým služby webhostingu, aj keď majú aj filtrovanie nevyžiadanej pošty, doručovanie SMS, registráciu doménového mena a ďalšie zaujímavé možnosti. Celková reputácia tejto spoločnosti je pomerne vysoká a veľmi málo ľudí sa sťažuje na akékoľvek problémy. Podnikajú tiež roky, čo znamená, že majú skúsenosti potrebné na uspokojenie potrieb svojich zákazníkov.

uptime & Spoľahlivosť

Hosting má históriu vynikajúcej stability

Hardvér a softvér, ktorý sa používa v tejto spoločnosti, je kvalitný a zostane stále v prevádzke. Fungujú mimo dátových centier, ktoré majú redundantné napájacie a sieťové pripojenie. Okrem toho bezplatná ochrana DDoS, ktorá je súčasťou všetkých hostiteľských balíkov, pomôže dramaticky znížiť riziko výpadku stránok v dôsledku vonkajšieho útoku. Neexistuje však jasná záruka dostupnosti, ktorá sa bude týkať niektorých ľudí.

Vlastnosti

Veľa rôznych možností hostenia

Možnosti hostingu sú u tejto spoločnosti dosť rozmanité. Začínajú veľmi nízkymi špecifikáciami servera a odtiaľ sa dostanú hore, aby sa pokúsili svojim zákazníkom zabezpečiť všetko, čo potrebujú. Hostingové balíčky sa dodávajú s ochranou servera Barracuda DDoS, čo je skvelý doplnok k akémukoľvek hostiteľskému balíku. Najzákladnejším spoločným plánom hostenia je iba 1 € mesačne. Získate tak iba 200 MB miesta na disku pre web a ďalších 200 MB pre databázu. Kupodivu dostanete 2 000 MB za e-mailové adresy, ale sú obmedzené iba na tri z nich.

Keď prejdete na vyššiu úroveň hostenia, získate ďalšie množstvo miesta na disku a ďalšie funkcie. Najvyššia možnosť zdieľaného hostenia na najvyšších miestach poskytuje iba 75 GB miesta na disku pre lokality, 75 pre databázu a 750 GB pre e-mailové adresy. Môžete sa presunúť aj k riešeniam VPS, ktoré sú všetky nakonfigurované v konkrétnych umiestneniach dátového centra, ktoré uprednostňujete. Je to vynikajúca voľba na získanie potrebného hostingu tam, kde ho potrebujete, s množstvom skvelých funkcií, ktoré zaistia hladký chod vašich stránok..

podpora

Vynikajúca podpora zákazníkov

Väčšina ľudí sa s hostením tejto spoločnosti nestretne so žiadnymi významnými problémami. Ich hosting je dobrý, stabilný a ľahko použiteľný, keď sa zaregistrujete. Ak máte problémy, ich tímy technickej podpory vám radi pomôžu zabezpečiť, aby ste sa rýchlo znova dostali do prevádzky. Poskytujú tiež dosť informácií na svojich webových stránkach, takže sa môžete dozvedieť viac o hostovaní a prípadných problémoch, ktorým sa možno vyhnúť.

stanovenie ceny

Niektoré hostingové balíčky sú predražené

Hosting začína na 1 EUR mesačne pre veľmi základné služby zdieľaného hostingu. Toto je slušná dohoda pre tých, ktorí chcú iba najjednoduchšie možnosti hostenia. Akonáhle sa začnete pohybovať smerom k balíčkom vyššej úrovne, ceny sa však dostanú oveľa vyššie, ako by mali byť. Špičkový balík zdieľaného hostingu je 49 € mesačne, čo je príliš drahé pre takmer akýkoľvek typ zdieľaného hostenia. Možnosti VPS sú viac v súlade s priemyselnými štandardmi, ale vo všeobecnosti nájdete ďalšie spoločnosti, ktoré ponúkajú podobné služby za nižšie ceny..

Užívatelsky prívetivý

Používateľské skúsenosti by sa mohli vylepšiť

Pri pohľade cez webovú stránku EDIS je toho veľa, čo treba. Neuvádzajú jasne zoznam toho, čo jednotlivé balíčky obsahujú, a na stránkach je ťažké prejsť na to, čo potrebujete. Keď sa však zaregistrujete, majú štandardné hostiteľské rozhrania, ktoré sa ľahko používa. Ich tím technickej podpory a predajné tímy sú tiež priateľské a problémy sa vyriešia rýchlo.

zhrnutie

Niektoré vážne obavy, ale väčšinou dobré skúsenosti s hosťovaním

Táto hostingová spoločnosť má potenciál poskytovať kvalitný hostiteľský zážitok ľuďom vo väčšine častí sveta. Majú vysokokvalitné servery a odvádzajú skvelú prácu pri zabezpečovaní toho, aby boli vždy umiestnené v kvalitných dátových centrách.

Pros:

  • Veľa možností na výber
  • Viac geografických polôh
  • Dobrý zákaznícky servis

Zápory:

  • Mnoho hostingových balíkov je predražených
  • Navigácia na webovej stránke je náročná
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me