Expertinger Recenzia Hostinger

Hostinger je populárna webhostingová spoločnosť, ktorá obsluhuje viac ako 29 miliónov používateľov na celom svete. Spoločnosť sa pýši 15 000 prihláseniami denne, takže naša odborná recenzia stanovila, či táto rozpočtová platforma môže dodávať tovar..


Naša mesačná recenzia Hostinger vyzdvihla množstvo užitočných funkcií a nástrojov spoločnosti. Hostinger tiež plní svoje záruky vysoko spoľahlivých prevádzok a rýchlych časov načítania, pre spoločnosť s počtom predplatiteľov to nie je žiadny malý výkon..

Klady a zápory

Pros:

  • Veľmi nízke mesačné ceny sa prispôsobujú extrémne prísnym rozpočtom.
  • Vychutnajte si rýchlu a spoľahlivú službu s nadpriemernou dobou prevádzky a dobou načítania.
  • Využite intuitívny tvorca webových stránok spoločnosti Hostinger na vytvorenie webovej stránky za pár minút.
  • Rýchle riešenie problémov prostredníctvom živého chatu, e-mailu a predaja lístkov 24/7/365.
  • Jasne definované plány a funkcie uľahčujú výber správneho balíka pre vás.
  • Neobmedzená šírka pásma a priestor SSD vo väčšine plánov udržujú vaše stránky plynulé.
  • Ľahko nastavujte nákupné vozíky s elektronickým obchodom pomocou zariadení na jedno kliknutie.

Zápory:

  • Funkcie, ktoré sú zadarmo s inými službami, napríklad bezplatné certifikáty SSL alebo neobmedzené e-mailové účty, sú k dispozícii iba s aktualizáciou.
  • Hostinger neponúka špecializované serverové plány.
  • Aj keď majú proces inštalácie jedným kliknutím pre WordPress a sú optimalizované pre platformu, Hostinger nemá špecifický hostingový balík WordPress.

Ceny a spôsoby platby

Hostinger je známy ako jedna z najdostupnejších služieb webhostingu, aj keď ceny sa trochu líšia v závislosti od aktuálnych ponúk spoločnosti. Začali sme svoju kontrolu základným jednotným plánom, ktorý začína na 0,80 dolárov mesačne, a boli sme prekvapení, keď sme videli počet zahrnutých funkcií..

Tento balík vám poskytuje až 100 GB šírku pásma a týždenné zálohy spolu s viacerými verziami PHP a viac ako 100 inštaláciami jedným kliknutím. Business hosting plán začína na 3,45 dolárov mesačne a ponúka pokročilejšie funkcie, ako sú bezplatné certifikáty SSL pre vaše webové stránky a neobmedzené e-mailové účty.

Aj keď sú ich spoločné plány hostenia skutočne veľmi prijateľné, možnosti spoločnosti Cloud v spoločnosti sú na rovnakej úrovni ako štandardné trhové ceny. Cloudový plán StartUp sa začína na 7,45 USD mesačne a prichádza s neobmedzeným počtom webových stránok a šírkou pásma, plus nástrojmi hostingu založenými na rýchlosti a bezplatnou registráciou domén (pre prvý rok). Ak potrebujete viac energie, môžete si zvoliť plán cloudového podnikania od 27,45 dolárov, vrátane 12 GB RAM a 160 GB úložného priestoru. VPS hosting je k dispozícii tiež od 3,95 do 29,95 dolárov mesačne.

Jednoduchosť použitia

15 000 zákazníkov, ktorí sa každý deň stávajú hostiteľmi, sa môže zdať, že sú za nízke ceny, ale máme podozrenie, že zostanú, pretože je jednoduché zostaviť a udržiavať webovú stránku pomocou služby. Zadarmo tvorca webových stránok je užitočným nástrojom pre nováčikov, hoci dobre usporiadaný cPanel spoločnosti a viac ako 100 inštalácií aplikácií jedným kliknutím skutočne poskytujú začiatočníkom prispôsobiteľný a spravovateľný web..

Aj napriek tomu môžu užívatelia ako my, ktorí požadujú pokročilejšie nástroje a zložitejšie funkcie, stále profitovať z produktu Hostinger. Spoločnosť ponúka možnosť vybudovať úložisko GIT s každým plánom – kritickým pre spolupracujúce tímy, ako je ten náš -, ako aj podporu viacerých jazykov PHP a phpMyAdmin. Aj keď niektoré funkcie, ako sú bezplatné certifikáty SSL alebo neobmedzené webové stránky, sú k dispozícii iba s upgrady, veľmi nízke cenové body spoločnosti Hostinger tieto vlastnosti sprístupňujú bez toho, aby sa tým predĺžil váš rozpočet..

Zmena mierky je dôležitou súčasťou každého obchodného plánu, a preto sme niekoľkokrát inovovali naše testovacie miesto, aby sme videli, ako hladký bol tento proces. V každom prípade boli aktualizácie rýchle a relatívne jednoduché vďaka odbornej pomoci priateľského tímu zákazníckej podpory spoločnosti Hostinger.

Načítať časy a spoľahlivosť

S podporou približne 29 miliónov používateľov sme sa obávali, že spoločnosť Hostinger nemusí byť schopná poskytovať vynikajúce doby prevádzky a rýchlosti načítania, ktoré sľubujú. Mesiace testovania však jasne preukázali, že ich prevádzková pohotovosť bola trvalo 99,9% alebo vyššia, čo ich výrazne prekračuje priemerný priemer 99,4%..

Okrem toho sme zistili, že ich čas načítania bol neuveriteľne rýchly pri približne 1 s na stránku. Je to prinajmenšom čiastočne dôsledkom riešenia spoločnosti Cache Manager spoločnosti, ktoré podľa nich radikálne skracuje čas načítania. Rozsiahla vedomostná základňa spoločnosti Hostinger však ponúka zákazníkom aj podrobné pokyny na optimalizáciu svojich stránok podľa rýchlosti na ich konci.

Vlastnosti

Akékoľvek obavy týkajúce sa nízkych cien spoločnosti Hostinger, ktoré obmedzujú počet funkcií, ktoré ponúkajú, sa rozptýlili v priebehu niekoľkých prvých minút od nášho používania služby. Základné balíčky zahŕňajú najrôznejšie užitočné funkcie, ako napríklad nástroj na tvorbu webových stránok spoločnosti a inštalačný nástroj na jedno kliknutie pre viac ako 100 aplikácií, medzi ktoré patria riešenia WordPress a e-commerce, ako je WooCommerce. Aj keď základné plány sa dodávajú s týždennými zálohami, budete musieť inovovať, ak chcete pre svoje stránky denné zálohy.

Podobne sme boli spokojní s mnohými pokročilými funkciami, ktoré ponúkajú aj základné a stredné balíky a ktoré nám dávajú väčšiu kontrolu nad našimi testovacími stránkami. Neobmedzený počet účtov FTP (vo väčšine plánov), množstvo verzií a nástrojov PHP a vzdialená MySQL nás oprávnili vytvoriť backend, ktorý úplne vyhovoval našim potrebám. Nakoniec, napriek nízkym cenám, sme boli veľmi spokojní s úrovňou bezpečnosti, ktorá sa vyskytla na každom účte. FTP cez SSL, časté aktualizácie infraštruktúry a BitNinja sú len niektoré zo spôsobov, ako spoločnosť Hostinger investuje do zabezpečenia účtu.

Zákaznícka podpora

Hostinger tvrdí, že zákaznícka podpora je jednou z jej najvyšších priorít a zdá sa, že to tak väčšinou je. Zistili sme, že odpovede a čas riešenia spoločnosti boli nadpriemerné vo všetkých štyroch komunikačných kanáloch – predaj cestovných lístkov, šnečí pošta, priamy rozhovor a e-mail..

Takmer pri každej interakcii so zástupcom sme sa spojili s príjemným odborníkom, ktorý sa dokázal rýchlo dostať na dno našich otázok.

Asi najúžasnejšou súčasťou zákazníckeho servisu spoločnosti Hostinger je skutočnosť, že sme ich služby nemuseli využívať veľmi často. Stovky informačných článkov v ich znalostnej báze, často aktualizované príručky o zložitých technických vlastnostiach a živý blog nám pomohli nájsť cestu cez väčšinu problémov, s ktorými sme sa stretli pri používaní hostingu..

Recenzie používateľov

Naše odborné posudky sú ako vždy založené na našich technologických znalostiach a skúsenostiach. Ak chcete získať podrobnejšie informácie o tom, ako sa spoločnosť Hostinger vyrovnáva so svojimi konkurentmi, doplňte túto recenziu recenziami našich pravidelných používateľov.

záver

Náš odborný posudok Hostinger nám pomohol presne pochopiť, prečo služba s používateľmi tak rezonuje. Hostinger dokáže kombinovať extrémne nízke ceny s množstvom funkcií a obslužných programov, ktoré obohacuje bohatá dokumentácia a informovaný a príjemný podporný tím. Tento trojuholník cenovej dostupnosti, bohatý katalóg funkcií a robustná podpora z neho robia silnú voľbu pre zákazníkov bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú na svojej ceste za webhostingom. Začiatočníci dostanú základné funkcie, ktoré potrebujú na okamžité spustenie svojich webových stránok, od tvorcu webových stránok po veľkú šírku pásma a ďalšie.

Aj keď pokročilejší používatelia nemajú k dispozícii vyhradený serverový server, ktorý by im poskytoval ďalšiu flexibilitu a kontrolu, zistili sme, že zdieľané, cloudové a VPS plány spoločnosti Hostinger ponúkajú veľa výhod, aby webmasteri boli spokojní. Robustný program cPanel, viac ako 100 inštalácií aplikácií na 1 kliknutie a správcu prístupu, to všetko môže hrať úlohu pri jednoduchom a efektívnom prispôsobení webových stránok zákulisím..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me