SiteGround Review: Vynikajúca povesť. ALE je to zaslúžené?

SiteGround je jedným z hlavných hráčov v webhostingovom priemysle po piatich rokoch prevádzky a reputácia ako jedna z najspoľahlivejších a na funkcie bohatých hostingových platforiem WordPress. Pri našich testoch sme zistili, že spoločnosť ponúka zaujímavú kombináciu dostupných plánov a neobmedzenú šírku pásma spolu s veľkou sadou nástrojov a nástrojov, ktoré uľahčujú nastavenie a údržbu jedného alebo viacerých webových stránok v rámci jedného plánu. SiteGround v našich testoch tiež vysoko testoval čas načítania a časy prevádzky, ktoré sú nevyhnutné pre spoľahlivú hostingovú službu.


Nástroje SiteGround sme prešli náročnými testami, aby sme zistili, či zodpovedá ich fakturácii. Prečítajte si našu analýzu a potom recenzie našich používateľov na základe stránok a zistite, ako dobre sa porovnáva s konkurenciou:

Klady a zápory

 • Začíname s novou inštanciou hostingu je ľahká vďaka rýchlemu a intuitívnemu nastaveniu SiteGround, vďaka čomu budete môcť rýchlejšie vytvárať webové stránky..
 • Postarajte sa o správu svojho webu WordPress pomocou rôznych užitočných nástrojov na integráciu a správu svojich stránok.
 • Získajte odpovede a pomoc, ktorú potrebujete, s nepretržitou podporou prostredníctvom rozhovoru, telefónu alebo e-mailu
 • Funkcia SiteGround udržuje vaše webové stránky neustále online s nadpriemernými výpadkami a spoľahlivým výkonom.
 • Uistite sa, že máte všetko, čo potrebujete, s veľkorysými obmedzeniami použitia programu SiteGround a nemeranými prenosmi údajov pre všetky plány.
 • Rýchle načítanie znamená, že váš web je na obrazovkách používateľov rýchlejší a vo vyhľadávačoch je na prvom mieste.
 • Poskytnite používateľom dôveru vo svoje webové stránky pomocou bezplatných zahrnutých certifikátov SSL s ľubovoľným plánom, ktorý si vyberiete
 • Po nastavení môže byť trochu zastrašujúce preskúmať všetky funkcie, ktoré ponúka webová stránka.
 • Cenové modely spoločnosti sú na hornom konci priemeru odvetvia.
 • Úložný priestor môže byť o niečo menší v prípade menšieho plánu a vyžaduje aktualizáciu, keď sa vaše webové stránky musia zväčšiť
 • Registrácia je veľa za nízku cenu, ale obnovenie sa môže stať nákladnejšie po uplynutí pôvodného prihlásenia na odber.

Ceny a spôsoby platby

Pred vytvorením účtu si môžete vybrať z jedného z troch plánov programu SiteGround, ktoré ponúkajú okrem štandardných hostiteľských služieb množstvo funkcií. Najlacnejší plán spoločnosti StartUp sa začína na 3,95 dolárov mesačne a poskytuje hosting pre jednu webovú stránku spolu s 10 GB webového priestoru a „základné“ funkcie spoločnosti WordPress, ktoré zahŕňajú bezplatný prevod WordPress, denné zálohovanie a neobmedzený prenos..
Môžete si tiež vybrať z plánu GrowBig začínajúceho na 5,95 dolárov mesačne, ktorý obsahuje 20 GB webového priestoru a dodáva prémiové nástroje WordPress, ako je SuperCacher, prioritná podpora a bezplatné obnovovanie zálohy. Najdrahší plán, GoGeek, stojí 11,95 dolárov mesačne a ponúka 30 GB webového priestoru spolu so všetkými základnými a prémiovými funkciami WordPress okrem stagingu, predinštalovaných serverov Git a PCI kompatibilných s jedným kliknutím. Napriek cenovo dostupným cenám sme zistili, že SiteGround klesá smerom k vyššej hranici cenového rozpätia odvetvia.
Bez ohľadu na to sme zistili, že stránka vám poskytuje veľkú hodnotu a vlastnosti s akýmkoľvek plánom. A čo je dôležitejšie, akonáhle si vyberiete svoje predplatné a vytvoríte svoj účet, môžete začať svoj web vytvárať takmer okamžite. Stránky, príspevky a ďalšie položky môžete vytvárať presne tak, ako by ste priamo vytvorili na WordPress.

Zdieľané ceny za hosting na webe:

Zdieľané hostingové ceny Sitreground:

Ceny za hosting na stránkach WordPress:

Ceny za hosting WordPress Sitreground:

Ceny za hosťovanie na webe:

Hostingové ceny Sitreground Woocommerce:

Ceny za hosting na serveri Cloud Cloud:

Ceny za hosting Sitreground Cloud:

Jednoduchosť použitia

SiteGround je vhodný pre začiatočníkov aj odborníkov, hoci sme zistili, že skúsenosti sa trochu menia v závislosti od úrovne vašich schopností. Súčasťou tejto služby je bezplatný tvorca webových stránok (so súhlasom spoločnosti Weebly). Môžete rýchlo integrovať redakčný systém a dokonca použiť automatizovaný prevod WordPress SiteGround, ak jednoducho migrujete svoj existujúci web. Jediným kliknutím môžete navyše pridať mnoho ďalších funkcií platformy vrátane certifikátov SSL, postupovania webových stránok a vytvorenia vlastného úložiska Git a pripojenia..
Podľa našich skúseností vyžadujeme služby, ktoré ponúkajú zložitejšiu a hlbšiu funkčnosť, a my sme boli ohromení, keď sme sa rozhodli, že služba SiteGround bude poskytovať. Môžete si vybrať, ktorá verzia PHP sa má spustiť, ľahko zostaviť pracovné servery a pripojiť k nemu viac databázových jazykov SQL. Zistili sme, že tieto pokročilé funkcie, ktoré nie sú potrebné, môžu viesť niektorých začiatočníkov, aby niečo prelomili bez toho, aby si to uvedomili. Napriek tomu môžete zo stránok SiteGround vyťažiť maximum ako začiatočník.

Načítať časy a spoľahlivosť

Naše testy odhalili, že funkcia SiteGround funguje pomerne spoľahlivo as konzistentnými prevádzkami. Hodnotenie 100% dostupnosti sa vždy uprednostňuje, ale realisticky bude mať väčšina služieb najmenej niekoľko minút prestoje kvôli aktualizáciám alebo údržbe. Naše testy na dobu prevádzky trvajúce niekoľko mesiacov a sledujú priemernú dobu webových stránok v hostiteľskej službe, sú offline. Počas nášho skúšobného obdobia sa funkcia SiteGround vykonávala obdivuhodne, pričom doba prevádzky bola nad 99,99% a zároveň došlo k minimálnym výpadkom služieb. Okrem tejto nadpriemernej spoľahlivosti (priemer odvetvia je o niečo nižšie 99,94%), sú záťažové časy spoločnosti tiež pôsobivé vďaka jej nástroju SuperCacher, ktorý dosahuje mierne rýchlejšiu rýchlosť, ako je priemer v priemysle. Webové stránky testujeme na základe porovnávacieho kritéria v rozpätí niekoľkých mesiacov, aby sme zistili, ako rýchlo sa webové stránky načítajú v priemere. Boli sme ohromení, keď sme zistili, že doba načítania bola taká rýchla ako 680 ms, a v priemere boli veľmi pohotové.

Vlastnosti

Skutočne získate hodnotu pre svoje predplatné SiteGround vďaka mnohým funkciám a doplnkom, ktoré získate pri všetkých troch plánoch. Vďaka Weebly si môžete vytvoriť celú webovú stránku, alebo svoje existujúce stránky ľahko importovať pomocou automatizovaných webových stránok WordPress. Ak hľadáte vytvorenie obchodnej webovej stránky, môžete tiež využiť integrovaný CMS, neobmedzený počet e-mailových účtov pre svoj tím a plne funkčnú databázu MySQL..
Ak potrebujete pokročilejšie ovládacie prvky, môžete si vybrať z viacerých verzií PHP, FTP účtov a zostaviť úložisko Git, a dokonca môžete vytvoriť staging server pre webové stránky jediným kliknutím. A čo je najdôležitejšie, môžete si byť istí, že váš web je v bezpečí pred katastrofou s bezplatnými automatickými dennými zálohami (až 30 kópií). Ak chcete byť bezpečnejší, môžete s plánom GoGeek pridať aj bezplatnú zálohu a zálohy na požiadanie. Okrem toho všetkého nás potešilo, že server SiteGround obsahuje štandardnú ochranu, ako sú spamové filtre, redundancia hardvéru a softvéru, a dokonca aj automatické opravy, aby sa predišlo chybám zabezpečenia.

Zákaznícka podpora

Ďalšou veľkou výhodou v prospech SiteGround je dostupnosť a efektívnosť jej podporného personálu. Podporné tímy spoločnosti sú k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku pre akékoľvek problémy, ktoré môžu vzniknúť. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom telefónu, živého rozhovoru a e-mailových lístkov dostupných priamo z webových stránok spoločnosti. Môžete si tiež vybrať z podpory v angličtine, španielčine a taliančine. Ak ste sa zaregistrovali do plánov spoločnosti GrowBig alebo GoGeek, máte tiež prístup k prioritným službám. Celkovo sme zistili, že tímy podpory SiteGround boli rýchle, efektívne a schopné vyriešiť väčšinu naliehavých problémov s malými problémami..

Recenzie používateľov SiteGround

Naše recenzie sa zameriavajú na to, aby sme vám poskytli čo najširší prehľad o službách spoločnosti. Ak chcete zistiť, čo hovoria ostatní zákazníci o platforme, prečítajte si niektoré z našich najlepších používateľských recenzií SiteGround.

záver

Celkovo naša odborná recenzia pre SiteGround zistila, že služby spoločnosti sú ideálne pre široké spektrum používateľov. Ak ste začiatočník, ktorý chce začať s prvým webom, integrovaný nástroj na tvorbu webových stránok a nástroj CMS vám môžu pomôcť rýchlo zasiahnuť. Napriek tomu sa môžete vyhnúť vyhnutiu sa pokročilým funkciám, ako sú databázy MySQL a verzie PHP, ktoré by mohli ovplyvniť výkonnosť vašich webových stránok.
Na druhej strane, schopnosť prispôsobiť si back-end, aby čo najlepšie vyhovovala potrebám vášho webu, je príťažlivá pre pokročilých používateľov. Tímy s viacerými vývojármi a veľkými zostavami môžu svoje údaje na serveri Git ľahko usporiadať, aby si udržali lepšiu kontrolu verzií a spravovali prostriedky. A čo je dôležitejšie, nové funkcie môžete ľahko a bezpečne otestovať pomocou pracovných serverov.
S automatizovanými zálohami, certifikátmi SSL a niekoľkými ďalšími skvelými funkciami sa však program SiteGround stáva najlepším riešením pre začiatočníkov aj odborníkov. Aj keď je cena na hornom konci spektra, SiteGround sa vďaka svojej šírke funkcií a spoľahlivému výkonu hostingu stále radí medzi najlepšie možnosti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me